Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Фото


Вибір фотоапарату

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 22.09.2016, 08:35 #2654570   #1
insane
Учасник
Типово Вибір фотоапарату

Доброго дня любі друзі. Хочу зробити дівчині подарунок купивши фотоапарат, але вот незадача, я в них не розбираюся
Бюджет 800 $
Основні критерії: макро зйомка, і щоб був ергономічний, оскільки дівчина любить всюди його таскати
Порадьте не поганий апарат, буду дже вдячний)

Востаннє редагував insane: 22.09.2016 о 15:26.
insane зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.09.2016, 08:53 #2654580   #2
olligarh
 
Аватар для olligarh
Типово Відповідь: Вибір фотоапарату

Цитата
Допис від insane Переглянути допис
Доброго дня любі друзі. Хочу зробити дівчині подарунок купивши фотоапарат, але вот незадача, я в них не розбираюся
Бюджет 500-800 $
Основні критерії: макро зйомка, і щоб був ергономічний, оскільки дівчина любить всюди його таскати
Порадьте не поганий апарат, буду дже вдячний)
Тільки не слухай порад що сходу тре дзеркалку брати. для початку хороший фот (бездзеркалка) з хорошим зумобєктивом підійде.
olligarh зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.09.2016, 10:31 #2654614   #3
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Вибір фотоапарату

Тут два варіанти:
1. Якщо у фотіках не розбираєшся, а вона розбирається, то краще подаруй $ і вона собі купить який їй потрібен.
2. Якщо ви обоє не розбираєтесь у фотіках, то подаруй їй новенький айфон
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.09.2016, 10:53 #2654629   #4
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибір фотоапарату

Цитата:
Допис від olligarh Переглянути допис
для початку хороший фот (бездзеркалка) з хорошим зумобєктивом підійде.
тільки треба зауважити, що бездзеркалка і мильничка - то досить різні речі. Не знаю, чи бездзеркалка нова в 500 впишеться, трохи не орієнтуюсь в цінах.
А зум для макро (та і не тільки для макро) не настільки аж суттєвий. більше має значення мінімальна дистанція фокусування, щоб зняти об"єкт близько.
Взагалі в фотографії більше значення має не зум (чисто маркетингова фішка, яка мало що варта), а діапазон фокусних відстаней. Найбільш вдалий для кропнутих матриць традиційно є 18-70, 16-85 (покриває 99% потреб) - вот якщо знайти бездзеркалку з матрицею розміру APS-C і об"єктивом з таким діапазоном - то можна брати
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.09.2016, 10:56 #2654630   #5
insane
Учасник
Типово Відповідь: Вибір фотоапарату

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Тут два варіанти:
1. Якщо у фотіках не розбираєшся, а вона розбирається, то краще подаруй $ і вона собі купить який їй потрібен.
2. Якщо ви обоє не розбираєтесь у фотіках, то подаруй їй новенький айфон
Проблема в тому що я розбираюсь в телефонах, і їй новенький iphone нафіг не потрібен) Це більше понти а не подарунок.
insane зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.09.2016, 11:00 #2654632   #6
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибір фотоапарату

В принципі практично попадає в 500: http://price.ua/olympus_pen_e-pl7_ki...vi/782443.html
то я чисто для прикладу, не сприймати за рекомендацію. Я мало зараз цікавлюсь фотоновинками, але я теж за бездзеркалку.

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від insane Переглянути допис
Це більше понти а не подарунок.
все вірно. якщо в неї є тяга до фотографії - це буде гарний подарунок. ну шукай десь в тому напрявку, почитай трохи нет, відгуки, бажано на форумі фотографів.

основне на що увагу звернути - розмір матриці чим більше тим краще (в міліметрах, не в мегапікселях - на них - забий), бажано, щоб був не занадто автоматизований, бо з часом їй буде цікавіше знімати на ручних - це 100%, подивитись, з якими об"єктивами сумісний, чи можна через перехідники ставити не рідні об"єктиви, зокрема радянські - це теж значно розширює потенціал камери.

Востаннє редагував switch: 22.09.2016 о 11:03. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.09.2016, 11:29 #2654657   #7
olligarh
 
Аватар для olligarh
Типово Відповідь: Вибір фотоапарату

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
основне на що увагу звернути - розмір матриці чим більше тим краще (в міліметрах, не в мегапікселях - на них - забий), бажано, щоб був не занадто автоматизований, бо з часом їй буде цікавіше знімати на ручних - це 100%, подивитись, з якими об"єктивами сумісний, чи можна через перехідники ставити не рідні об"єктиви, зокрема радянські - це теж значно розширює потенціал камери.
Радянські обєктиви актуальні лише для повнокадрових фотів, лише там можна розкрити їх потенціал, для кропів і т.д. відпадає + поки налаштуєшся (діафграгма фокус всьо вручну тре крутити на обєктиві), так шо думаю для дівчини такий варіант відпадає.
olligarh зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.09.2016, 14:45 #2654745   #8
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибір фотоапарату

Цитата:
Допис від olligarh Переглянути допис
Радянські обєктиви актуальні лише для повнокадрових фотів, лише там можна розкрити їх потенціал
та чого? я он на своєму Ніконі 5100 юзаю частенько Юпітер 37А. Для репортажки не підходить звичайно, знімати ним довго, але картинку дає досить гарну, то в багатьох випадках, якщо є час і можливість, погратись з ним - вартує. Хоча якщо бюджет дозволяє - звісно можна взяти сучасний добротний об"єктив, ну просто ціна його співрозмірна з ціною самого фота, якщо не більше.
В плані кропа різниця тільки що менше влазить в кадр. Тобто щоб зробити такий же кадр як на повноформатному - відходити треба раза в 2 далі. Юпітером цим зачасту знімаю людей метрів з 20. Але то має і свої переваги - люди забувають про твою присутність і ведуть себе природніше.

але взагалі мова не лише про радянські. не зле, наприклад, якщо би можна було ставити об"єктиви від зеркалок: їх вибір набагато більший, вони дешевші переважно - вже плюс.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.09.2016, 15:09 #2654749   #9
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Вибір фотоапарату

Перший з розетківських певно найкращий варіант, решта все одного поля ягода.
http://rozetka.com.ua/canon_0584c040...haracteristics
http://rozetka.com.ua/olympus_zx_2_b...haracteristics
http://rozetka.com.ua/fujifilm_xq2_b...haracteristics
http://rozetka.com.ua/olympus_tg_4_b...43607/#tab=all
http://rozetka.com.ua/sony_cyber-sho...haracteristics
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.09.2016, 19:08 #2654781   #10
PhantomRV
 
Аватар для PhantomRV
Типово Відповідь: Вибір фотоапарату

Подивіться в сторону беззеркалок зі змінною оптикою, буде на перспективу.
PhantomRV зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 23.09.2016, 09:35 #2654866   #11
insane
Учасник
Типово Відповідь: Вибір фотоапарату

Як на рахунок цього? http://hotline.ua/foto-fotoapparaty/...ha-a6000-body/
insane зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.09.2016, 09:54 #2654869   #12
PhantomRV
 
Аватар для PhantomRV
Типово Відповідь: Вибір фотоапарату

Непоганий вибір, але зважте на те що покупка "підпише" вас на sony в майбутньому. Тут вибір бренду вирішить подальшу долю оптики.
PhantomRV зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.09.2016, 10:48 #2654879   #13
insane
Учасник
Типово Відповідь: Вибір фотоапарату

Гаразд, тоді наступне питання: який бренд порадите?
"але зважте на те що покупка "підпише" вас на sony в майбутньому" - звучало ніби: "БЕГИ ОТ SONY"))
insane зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.09.2016, 11:23 #2654888   #14
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Вибір фотоапарату

Цитата "але зважте на те що покупка "підпише" вас на sony в майбутньому" - звучало ніби: "БЕГИ ОТ SONY"))
Аж ніяк. Нормальна фірма і хороша техніка. Мова йде за об'єктиви і супутні комплектуючі. Тобто, тут вже грає роль і ціновий діапазон, і наявність у продажі, а також інформація від працюючих на апаратах Sony Alpha фотографів/
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.09.2016, 13:52 #2654907   #15
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибір фотоапарату

Цитата
Допис від insane Переглянути допис
Як на рахунок цього? http://hotline.ua/foto-fotoapparaty/...ha-a6000-body/
врахуй, що це "тушка" (боді) - тобто він без об"єктиву об"єктив купуєш окремо, а це ще добряча сума зверху.
Цитата
Допис від insane Переглянути допис
Гаразд, тоді наступне питання: який бренд порадите?
"але зважте на те що покупка "підпише" вас на sony в майбутньому" - звучало ніби: "БЕГИ ОТ SONY"))
В фотоіндустрії лідери традиційні - кенон, нікон, трохи позаду олімпус, фуджі і т.д. Я би певно схилявся до кенона, який Семюель пропонував.

Додано через 6 хвилин
В кенона ще є така моделька. http://rozetka.com.ua/canon_9694b065/p4117411/
в бюджет 500-800 вписується (650 виходить приблизно)
треба читати, яка відмінність з тим попереднім.

Востаннє редагував switch: 23.09.2016 о 13:52. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Samyel_Fox (23.09.2016)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:00.