Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Забудови і вирубка дерев в тернопільських парках та скверах

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.01.2013, 19:16 #2125350   #61
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Забудови в тернопільських парках

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Не впевнений, що ті, хто займаються забудовами кортів читають даний форум...
Не обовязково буди будівельником щоб це побачити, можна бути просто інвестором, а виконувачі знайдуться.
І взагалі можна таким людям передати дану інфу, знаючи їх.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.01.2013, 19:46 #2125379   #62
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Забудови в тернопільських парках

Думаю ще 100% щось збудують біля картінгу, там де літачки запускають. Занадто гарне місце щоб постувати, заїзд зроблять від Шептицького та й все...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.01.2013, 20:38 #2125423   #63
i27
Активний учасник
Типово Відповідь: Забудови в тернопільських парках

Все почалося з наступу ритуальних обєктів: памятники, церкви. Тут спрацював "закон розбитих вікон" - не відреагували на дрібні порушення - полізли великі порушення. Ще хочу написати про приватизацію пляжів. Не вірю, що громада(місто) не мала грошей на прибирання папірців на громадських пляжах.
i27 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.01.2013, 20:55 #2125448   #64
Yurk0
 
Аватар для Yurk0
Типово Відповідь: Забудови в тернопільських парках

Шматок кадастрової карти..
kadastr.jpg
Yurk0 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.01.2013, 07:42 #2125645   #65
barvik777
 
Аватар для barvik777
Типово Відповідь: Забудови в тернопільських парках

а парк в "Північному" мікрорайоні вже забудовують гаражами...

Цитата Опис мікрорайону на сайті "Тернопільбуду" - http://www.ternopilbud.com/perspective.html

Серед перспектив, над реалізацією яких трудяться працівники "Тернопільбуду" основне місце займає Північний житловий мікрорайон. Розташований буде на горбистій території від вулиці Тарнавського до Текстильної вниз і до вулиці Володимира Великого. На території майже 70 гектарів планується звести сім будівельних комплексів, де будуть три-, п'яти-, семи-, дев'яти-, десяти- і чотирнадцятиповерхові цегляні будинки. Будуть споруджені дві школи, три дитячі садки, дві церкви, культурно-розважальний центр, великий критий торговий центр, поліклінічне відділення.
"Північний" масив розрахований на 21 тисячу мешканців, для яких збудують понад 6 тисяч квартир. На території будуть зелені насадження, тут, до речі вже є міський парк, закладений 4 роки тому. Цікава новинка: майже 6 гекторів займуть декілька 5-поверхових гаражів загалом на 700 автомісць. Цей проект розробив архітектор Богдан Гром'як за участю нашого підприємства.
Горбиста територія - це важка для будівництва ділянка. Треба буде втілювати багато нових інженерних рішень. Основна складність полягає у відсутності будь-яких комунікацій. "Північний" дуже великий за площею, у будівництві його можуть брати участь всі будівельні фірми нашого міста, роботи вистачить на десятиліття.
Додано через 47 хвилин
хто не вкурсі,що це за парк
Цитата
Парк "Вознесі́ння"
Парк "Вознесі́ння" — один із наймолодших парків м. Тернополя.
Заснований у 2000 році на території пустиря, тоді тут були висаджені дерева кращими представниками випускних класів шкіл Тернополя.
Площа 5 га.
Знаходиться у балці між автостоянкою по вул. ген. Тарнавського та територією ВАТ «Текстерно». В парку існує лише одна головна алея від якої відгалужується 6 менших. В парку насипано 2 кургани, розбито 4 клумби.

Востаннє редагував barvik777: 27.01.2013 о 07:42. Причина: Пізніше додано
barvik777 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Buran (24.02.2013), snoggi (23.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.01.2013, 07:58 #2125656   #66
Yurk0
 
Аватар для Yurk0
Типово Відповідь: Забудови в тернопільських парках



Як бачимо в генеральному плані цей парк не передбачений.. тому тут можна лише "подякувати" міській раді..

Востаннє редагував Yurk0: 27.01.2013 о 08:04.
Yurk0 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2013, 22:19 #2133184   #67
ascii
 
Аватар для ascii
Типово Відповідь: Забудови в тернопільських парках

а хто продав землю біля церкви Ольги і Володимира?
ascii зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.02.2013, 08:36 #2133346   #68
Мановар
бусовод
 
Аватар для Мановар
Типово Відповідь: Забудови в тернопільських парках

Цитата:
Допис від ascii Переглянути допис
а хто продав землю біля церкви Ольги і Володимира?
"святий" отець Роман
Мановар зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.02.2013, 18:39 #2133759   #69
ascii
 
Аватар для ascii
Типово Відповідь: Забудови в тернопільських парках

Цитата:
Допис від Мановар Переглянути допис
"святий" отець Роман
Заставний?
ascii зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Мановар (05.02.2013)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 05.02.2013, 19:31 #2133801   #70
Мановар
бусовод
 
Аватар для Мановар
Типово Відповідь: Забудови в тернопільських парках

Цитата:
Допис від ascii Переглянути допис
Заставний?
ні, настоятель церкви + 12-ка представників церковної громади (тобто народ)))))
Мановар зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Buran (24.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2013, 08:03 #2142287   #71
Yurk0
 
Аватар для Yurk0
Типово Відповідь: Забудови в тернопільських парках

Цитата:
Допис від Sonceg Переглянути допис
живова 11 це Збруч, можливо десь на цій території, там є вільна ділянка між головним корпусом і орнавою (1)...правда треба буде потіснити ринок, там вже кусок очищений і бігборди поспилювали або ще за будматеріалами(2)

Ну ось рендер будинку.. тому швидше за все будинок буде розміщений як у 2 варіанті..
Yurk0 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2013, 19:25 #2142516   #72
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Забудови в тернопільських парках

Цитата:
Допис від Yurk0 Переглянути допис
Ну ось рендер будинку.. тому швидше за все будинок буде розміщений як у 2 варіанті..
Магазин? Біля Орнави? ЛОЛ. Або то якийсь шибко спеціалізований магазин, або автор проекту щось курив.
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.02.2013, 11:47 #2145490   #73
Prikolist
 
Аватар для Prikolist
Типово Відповідь: Забудови в тернопільських парках

Дякую за таку тему.(тільки важко її найти) Прошу всіх небайдужих "Парку національного відродження" . Особливо тих які збирали підписи проти забудови сектантів... Об'єднатися знову і відстояти клаптик землі прямо за лавочками співучого поля... А то там і так вже зі сторони "Канади" неможливо зайти купу доріг і т.д. Думаю ті хто там гуляє і живе знає про що я.

Додано через 3 хвилини
Чому саме тих людей прошу. Тому що в них є бодай якийсь досвід... Я готовий допомагати.

Востаннє редагував Prikolist: 25.02.2013 о 05:23. Причина: Пізніше додано
Prikolist зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2013, 16:13 #2146793   #74
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Забудови в тернопільських парках

Тренувальну базу Підгрушної планують забудувати ― тренер
Цитата Земельну ділянку посеред біатлонної бази в передмісті Тернополя, де виросла та досі тренується
чемпіонка світу Олена Підгрушна, віддали під житлову забудову. Про це заявив тренер спорсменки Ігор Починок.
"Всередині лижо-роллерної траси є велика земельна ділянка. Її пробують віддати під приватну забудову з 80-их років,
але досі спортсменам вдавалося відвойовувати її. Тепер же дзвонить колишній вихованець, і каже, що йому вже пропонують
на цій території місце під будівництво за конкретну суму. Це місце вважалося землею запасу району, деякі люди там городи тримали.
Біатлоністи з давніх-давен мріяли, щоб там школу біатлону збудували, а тут виходить, що її розпродують приватникам", ― каже тренер.
Починок зазначає, що біатлоністи і так страждають від ущільнення забудови біля їхньої бази.
"У 2000-их дали дозвіл на будівництво будинків за межами траси, то там не житлові хати, а цехи з виробництва меблів і дверей поставили.
Паркан за 40 сантиметрів від бази завершується. Коли вітер задуває у наш бік, то спортсмени лижами по тирсі їдуть, а дихати нема чим –
не знаю куди взагалі екологія дивиться", ― обурюється тренер.
Цього року восьмеро спортсменів з Тернопільщини стали призерами чемпіонатів світу та Європи. Олена Підгрушна,
яка починала тренування на цій трасі, виграла „золото" на спринтерській гонці чемпіонату світу у Чехії.
„Я досі тренуюся тут, коли перебуваю на Тернопільщині. Але два роки тому траса була в такому стані,
що я боялася на ній покалічитися – просто аварійна. Слава Богу, обласна федерація знайшла спонсорів,
і її привели до порядку. На базі побудували столову і душові", ― зазначає біатлоністка.
Біатлонна база знаходиться в елітному приміському селищі Підгороднє, що межує з Тернополем.
Земельні ділянки під забудову тут коштують по $ 2000 за сотку.
хамід зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2013, 17:50 #2146833   #75
Perestroika
Активний учасник
 
Аватар для Perestroika
Типово Відповідь: Забудови в тернопільських парках

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=RMWj007G4YY
Perestroika зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Svet (25.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2013, 07:57 #2147116   #76
barvik777
 
Аватар для barvik777
Типово Відповідь: Забудови в тернопільських парках

рука не здригнулась зробити в парку стоянку для авто...
а потім можна іна парковці будиночок забабахати..
barvik777 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2013, 14:27 #2147314   #77
i27
Активний учасник
Типово Відповідь: Забудови в тернопільських парках

Цитата:
Допис від barvik777 Переглянути допис
рука не здригнулась зробити в парку стоянку для авто...
а потім можна іна парковці будиночок забабахати..
Нічого, прийдуть колись до влади українці у нашому місті, і тоді рука не здригнеться посадити цих бандитів. )))
i27 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
aser77 (25.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2013, 18:21 #2147478   #78
Prikolist
 
Аватар для Prikolist
Типово Відповідь: Забудови в тернопільських парках

Цитата
Допис від i27 Переглянути допис
Нічого, прийдуть колись до влади українці у нашому місті, і тоді рука не здригнеться посадити цих бандитів. )))
А може не будемо чекати. Поки прийдуть. А заставимо цих виконати свої обіцянки. Народ я серйозно готові збирати підпис проти тої стоянки проти, Будинку який виросте дуже швидко якщо ми не приймемо міри. ! ! !

Додано через 7 хвилин
І тут думаю теж не враховують думку громади. А ну хто підкаже під яким пунктом свобода. Розказувала нам про громадскі слухання стосовно усіх забудов. Де і коли вони відбуваються? Люди давайте згадаєм мерові його лозунги. Я сам активно агітував за Свободу і за Нашого мера Надала. Я невпевнений і не хочу поширювати неправдиві чутки. Але хоч зара готовий йти до нього на прийом і згадати йому те все що він говорив всім нам. Але для цього мені тре як йомога більше підписів. Решту я скажу так як треба.... Бажаючі і ініціативні давайте об'єднуватися. Я не можу і не хочу дивитися на що перетворюється місто. Від цього Мера та від Свободи я такого не чекав... Думаю ви теж. ПРОШУ ВИБАЧИТИ ЗА ГРАМАТИКУ. Я )) швидко пишу не завжди перечитую, як то кажуть поки думка йде)))

Востаннє редагував Prikolist: 24.02.2013 о 18:24. Причина: Пізніше додано
Prikolist зараз поза форумом  
Подякував(ла):
barvik777 (25.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2013, 19:22 #2147520   #79
mr.psiho
Типово Відповідь: Забудови в тернопільських парках

Цитата:
Допис від Prikolist Переглянути допис
Але хоч зара готовий йти до нього на прийом і згадати йому те все що він говорив всім нам. Але для цього мені тре як йомога більше підписів.
FortYear може допомогти організувати зустріч з мером. Він сам про це згадував у одному з дописів тут на форумі.
mr.psiho зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2013, 05:22 #2147737   #80
Prikolist
 
Аватар для Prikolist
Типово Відповідь: Забудови в тернопільських парках

Так щоб йти до Мера на зустріч треба мати якісь докази що люди проти. А так то це буде просто моя думка. А на рахунок зустрічі, то дякую буду мати на увазі.
Prikolist зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:57.