Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Нова Тернопільська поліція

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 19.11.2015, 15:56 #2593523   #41
TEXNIKA
Учасник
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Доброго вечора! може хтось в курсі про підрозділ поліції по боротьбі з незаконним обігом наркотиків? Мені вчора дзвонили і пропонували взяти участь у відборі?? Чи це розвод який?
TEXNIKA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2015, 16:03 #2593526   #42
saymon
Guest
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Цитата
Допис від TEXNIKA Переглянути допис
Доброго вечора! може хтось в курсі про підрозділ поліції по боротьбі з незаконним обігом наркотиків? Мені вчора дзвонили і пропонували взяти участь у відборі?? Чи це розвод який?
Чиста правда. Зараз якраз обдзвонюють всіх з телефонного довідника, по черзі, і пропонують стати поліцейським та боротися з наркотиками.
 
Подякували 2:
Мановар (20.11.2015), TEXNIKA (19.11.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2015, 16:08 #2593528   #43
TEXNIKA
Учасник
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Чиста правда. Зараз якраз обдзвонюють всіх з телефонного довідника, по черзі, і пропонують стати поліцейським та боротися з наркотиками.
Я теж так подумав, хотя до друга з яким був на сході теж дзвонили.. Ми з ним разом писали заяву коли набирали в патрульну службу, але пізніше приймати участь в відборі відмовилися( нам тоді якраз про перший етап відбору повідомляли по телефону)
TEXNIKA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2015, 18:50 #2593568   #44
Tarasras
Учасник
 
Аватар для Tarasras
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Саме смішне що теперешні міліціянти не набрали навіть половини необхідного мінімуму балів, ще на першому завданні.
Tarasras зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2015, 19:00 #2593571   #45
saymon
Guest
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Цитата:
Допис від Tarasras Переглянути допис
Саме смішне що теперешні міліціянти не набрали навіть половини необхідного мінімуму балів, ще на першому завданні.
Тому що це їх реальний рівень кваліфікації.
От якби робили конкурс по майстерному хованню хабара в рукав, або конкурс по художньому розказу лоху за порушення то це інша справа.

А тести на IQ це не їх спеціалізація.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2015, 23:30 #2593650   #46
soziym
Активний учасник
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Цитата Саме смішне що теперешні міліціянти не набрали навіть половини необхідного мінімуму балів, ще на першому завданні.
Теперішні міліціанти ще не проходили тестування, в Тернополі точно.
soziym зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2015, 23:44 #2593652   #47
ars13
Активний учасник
 
Аватар для ars13
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Хто проходив медогляд???
ars13 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2015, 19:48 #2593857   #48
romatereb
Активний учасник
 
Аватар для romatereb
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

я проходив....
romatereb зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2015, 21:02 #2593876   #49
olenkaz
Активний учасник
 
Аватар для olenkaz
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

"Глава Национальной полиции Украины Хатия Деканоидзе анонсировала создание Национальной полицейской академии."
olenkaz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2015, 17:57 #2594591   #50
saymon
Guest
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Цитата Станом на понеділок, 23 листопада, 2642 кандидати у патрульну поліцію здали тести на загальний розвиток та приступили до проходження військово-лікарської комісії. Не з’явилося на незалежне комп’ютерне тестування майже тисячу заявників.

Медичне обстеження триватиме ще декілька днів. Кандидати з відмінним здоров’ям приступлять до чергових випробувань - у них перевірятимуть рівень фізичної підготовки.

Попереду у майбутніх патрульних проходження психологічних тестів та останній етап відбору - співбесіда.
via

Кстатє, в Рівному розгорівся скандал із медкомісією. Кандидати жіночої статі кажуть що в лікаря-гінеколога стояла задача максимального відсіву, в результаті чого медогляд в нього проходили 1 із 10 претенденток. Приводом для сумнівів стало те, що всі відсіяні мали один і той же діагноз, під копірку.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2015, 19:40 #2594613   #51
dango
 
Аватар для dango
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Переіменовані тернопільськ мусора у всій своїй красі.


Ну вот як можна бути таки тупорилим? Як такі люди взагалі службу несуть? Хоча... Можливо там тільки такі і затримуються.

Який ще папірець на лобовому склі? Щоб його вітром здуло? Чи як вони повідомлення лишати будуть? Може гострим предметом надряпають на лобовому. Ну а шо, вони можуть.
Нахєра блокувати автомобіль який перешкоджає руху? Його треба вивозити евакуатором, прямо так як написано в ПДР. А блокувати треба тих, хто порушує але транспорту не заважає, щоб небуло заторів. І контактний номер має бути "102", а не якогось там чергового. І написаний він має бути методом чеканки на самому блокіраторі, а не на лобовому склі.

Ну невже так важко ПОДУМАТИ СУКА БАШКОЮ! Заступник начальника управління превентивної діяльності... Дебіли, блять.
Один раз спостерігав як працюють комунальщики з такими машинами в Будапешті, мова про неправильно припарковані машини які реально заважали проїзду. Приїхав бус з нього вискочили 6 чоловік з блокіраторами і за пару секунд понакидали на колеса, потім ше разок метнулись, і в результаті 12 жертв. Потім поважно непоспішаючи приїхав поліцай і почав фотографувати, виписувати штрафи і НАКЛЕЮВАТИ предяви, така спесіятельна фігня формату А3 шо ви попали. потім познімали блокіратори.... але прикол у самій предяві в тому що там вказувався час і попередження шо власник машини вже попав, і якщо возик не переміститься і не покається то за 40 хв йому поможе евакуатор, а це стіки-то форинтів... а нулів там було багато....
dango зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2015, 19:59 #2594620   #52
saymon
Guest
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Я ніколи не зрозумію, яке відношення до України та її законів має Будапешт, Польща, Європа, Америка, Антарктида і т.д. і т.п. та їх закони.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2015, 20:06 #2594621   #53
lesjok
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Дійсно не має... За те українську поліцію на америкоський лад формує грузинка
lesjok зараз поза форумом  
Подякували 2:
Jane Doe (23.11.2015), roma22101987 (23.11.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2015, 20:20 #2594625   #54
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Я ніколи не зрозумію, яке відношення до України та її законів має Будапешт, Польща, Європа, Америка, Антарктида і т.д. і т.п. та їх закони.
ми ж в європу хочем чи як?
Але ж треба все зробити по українськи,тобто просрати все шо тільки можна.ну, як завжди.
Romko_7 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roma22101987 (23.11.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.11.2015, 18:07 #2595615   #55
saymon
Guest
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Цитата
Допис від lesjok Переглянути допис
Дійсно не має... За те українську поліцію на америкоський лад формує грузинка
І це чудово.
Бо якби це робила така щира українка як ти, і ті хто тобі симпатизують, то цієї теми взагалі не було би. І поліції б небуло.
Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
ми ж в європу хочем чи як?
Але ж треба все зробити по українськи,тобто просрати все шо тільки можна.ну, як завжди.
Я не знаю хто куди хоче, я хочу щоб в Україні дотримувалися закони України, а не форсилися тези про те як кльово в Європі, до якої нам ще як до неба рачки.
Давайте жити реальністю, а не мріями. І давайте для початку, навчимося дотримуватися законів нашої країни, а вже потім будемо роздумувати про те, які ми всі із себе європейці.

Звичайно, це не знімає відповідальності із мусорів які за хабарі потрапили в поліцію, але це вже зовсім інша історія.

Тим часом обрано начальника нової тернопільської поліції. Ним став Степан Савка, колишній в.о. начальника Тернопільського райвідділу а ще раніше начальник Підволочиського райвідділу міліції.
Кстатє, інфа про його мутки в Ірпіні тримається на контролі, якшо шо, але кому то цікаво. Головне щоб в нас не було грузинів при владі. Саме головне то не допустити грузинів, решта пофіг.
Особливо смішно це звучить від працівників медичної галузі, яка по самій своїй суті є найбільш корупційною

Як то кажуть досвідчена і компетентна людина. Інших не беремо.
І став він начальником виключно за заслуги, ага. Нема чо всяких грузинів набирати.

"To serve and protect" як я наївний собі думав.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.11.2015, 18:09 #2595616   #56
NEXT
Активний учасник
 
Аватар для NEXT
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Таке запитання. Не за Баром чергова мобілізація.. Чи буде тепер вже наша доблесна поліція виловлювати ухилянтів. Дякую
NEXT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.11.2015, 18:14 #2595617   #57
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
І це чудово.
Бо якби це робила така щира українка як ти, і ті хто тобі симпатизують, то цієї теми взагалі не було би. І поліції б небуло.

Я не знаю хто куди хоче, я хочу щоб в Україні дотримувалися закони України, а не форсилися тези про те як кльово в Європі, до якої нам ще як до неба рачки.
Давайте жити реальністю, а не мріями. І давайте для початку, навчимося дотримуватися законів нашої країни, а вже потім будемо роздумувати про те, які ми всі із себе європейці.

Звичайно, це не знімає відповідальності із мусорів які за хабарі потрапили в поліцію, але це вже зовсім інша історія.

Тим часом обрано начальника нової тернопільської поліції. Ним став Степан Савка, колишній в.о. начальника Тернопільського райвідділу а ще раніше начальник Підволочиського райвідділу міліції.
Кстатє, інфа про його мутки в Ірпіні тримається на контролі, якшо шо, але кому то цікаво. Головне щоб в нас не було грузинів при владі. Саме головне то не допустити грузинів, решта пофіг.
Особливо смішно це звучить від працівників медичної галузі, яка по самій своїй суті є найбільш корупційною

Як то кажуть досвідчена і компетентна людина. Інших не беремо.
І став він начальником виключно за заслуги, ага. Нема чо всяких грузинів набирати.

"To serve and protect" як я наївний собі думав.
Можливо ти не в курсі, але в медицині якраз є грузин. І що в результаті маємо?
roma22101987 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
lesjok (28.11.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.11.2015, 18:28 #2595621   #58
saymon
Guest
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Цитата:
Допис від NEXT Переглянути допис
Таке запитання. Не за Баром чергова мобілізація.. Чи буде тепер вже наша доблесна поліція виловлювати ухилянтів. Дякую
Буде. Прошу.
Цитата
Допис від roma22101987 Переглянути допис
Можливо ти не в курсі, але в медицині якраз є грузин. І що в результаті маємо?
В результаті ми маємо іноземців, які щось хочуть змінити на краще, і мастаків задавти питання, як ти, які вірять в те що нічого не змінити, що все пропало і взагалі нема симслу.
Так і живемо.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2015, 00:30 #2595730   #59
lesjok
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Буде. Прошу.

В результаті ми маємо іноземців, які щось хочуть змінити на краще, і мастаків задавти питання, як ти, які вірять в те що нічого не змінити, що все пропало і взагалі нема симслу.
Так і живемо.
Не хотіла піднімати цю тему, але... грузин Квіташвілі, то один з найгірших міністрів серед тих 25 що були. Майже рік роботи, а результативності нуль. Зарплати по галузі практично найнижчі (і не треба зараз про хабарі і клятву Гіпократа). За те повний контроль з його боку тендерних комітетів і фармацевтичного ринку.
lesjok зараз поза форумом  
Подякували 2:
Jane Doe (28.11.2015), roma22101987 (29.11.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.11.2015, 14:52 #2596064   #60
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Буде. Прошу.

В результаті ми маємо іноземців, які щось хочуть змінити на краще, і мастаків задавти питання, як ти, які вірять в те що нічого не змінити, що все пропало і взагалі нема симслу.
Так і живемо.
І що він змінив в медицині за той час, що на посаді?
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:26.