Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Довідка (Help)

Довідка (Help) Різноманітні довідки, запитання, допомоги, пошуки та інший напів-флуд/флейм


Хочу оформити собі кредитну карту, в якому банку найвигідніші умови?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.07.2017, 11:23 #2699421   #1
drot
Учасник
 
Аватар для drot
Типово Хочу оформити собі кредитну карту, в якому банку найвигідніші умови?

Хочу оформити собі кредитну карту, в якому банку найвигідніші умови? і які документи потрібні для оформлення?
drot зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2017, 11:55 #2699425   #2
mam
Активний учасник
Типово Відповідь: кредитна карта

В якому б не оформив - впаяють кредитний ліміт і будеш все життя як наркоман кредит віддавати...
mam зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
selb (13.07.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2017, 12:17 #2699433   #3
yarko3
Banned
Типово Відповідь: кредитна карта

Краще жити дебетом, а не кредитом
А за детальні умови це хіба питати в банку. Навряд чи тут на форумі часто зустрічаються агенти банків.
yarko3 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2017, 12:19 #2699434   #4
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: кредитна карта

Цитата
Допис від mam Переглянути допис
В якому б не оформив - впаяють кредитний ліміт і будеш все життя як наркоман кредит віддавати...
якусь ахінею написали.
Кредитка це хороша штука якщо вона в адекватної людини. Якщо людина імбицил, знімає готівкою гроші, просрочує платежі і за пару місяців віддає в 2 рази більше то хто йому лікар?
Купуючи кредиткою часто можна економити бо багато магазинів виплачує бонуси. Крім того можна купити необхідну річ вже зараз, а гроші без % віддати через місяць.
Найбільш адекватні Приватівська та Абанківська, Приват краща лише тим що там є Бонус+ а так то абсолютно однакові.
Є ще в Альфабанку приблизно аналогічна але там треба з бубном танцювати щоб її отримати. Не знаю як зараз, а раніше було так - картку привозив курєр, а тупо зайти на відділення і взяти було неможливо. Купу пісюльок а ліміт 1000грн хоч обіцяють до 100тис.
В Ідеа рекламували якусь з дуже крутими тарифами але я подавав заявку і так ніхто і не подзвонив.
pberit зараз поза форумом  
Подякували 4:
Ljusinda (16.07.2017), Romko_7 (13.07.2017), selb (13.07.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2017, 13:31 #2699455   #5
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: кредитна карта

Приват кредитка рулить
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2017, 13:53 #2699462   #6
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: кредитна карта

Цитата
Допис від yarko3 Переглянути допис
Краще жити дебетом, а не кредитом
А за детальні умови це хіба питати в банку. Навряд чи тут на форумі часто зустрічаються агенти банків.
Можна жити дебетом на кредитній картці. Ніхто не заставляє брати на неї кредитний ліміт або користуватись ним. Закидаєш на універсальну картку без комісії свої гроші і розраховуєшся в магазинах, банк виплачує тобі біля 10% в рік за зберігання власних коштів та ще й бонуси від програми Бонус+.
Головне пильнувати щоб не було абонплати, бо в деяких голд картках він є.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2017, 17:12 #2699486   #7
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: кредитна карта

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
, банк виплачує тобі біля 10% в рік за зберігання власних коштів
Тільки потім оподатковує їх ще якоюсь незрозумілою ставкою 19,5%
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2017, 20:46 #2699509   #8
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: кредитна карта

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Тільки потім оподатковує їх ще якоюсь незрозумілою ставкою 19,5%
Було біля 26% податку... Давайте всі дружньо подякуємо Яйценюку за його геніальні ідеї.
Ну нехай навіть 10-2=8% в рік, мало але краще ніж 0. Наш тупий народ не розумію що цей податок знімається з відсотків які нараховані по депозиту, а думають що від суми вкладу.
Недоліків немає якщо правильно її використовувати. Я як їду закордон не хочу з собою багато грошей носити, та й навіть у нас коли ходиш в шортах (цього літа сильно не походиш..) беру картку, там 50тис запас про всяк випадок.
Ще можна робити так, робите собі 2 універсальні картки, на 1 банк дає кредитний ліміт, а на іншу ні. Практично всі свої гроші кладете на порожню універсальну карту, а самі користуєтесь кридитним лімітом. В кінці місяця, гасите борг карткою на якій були ваші гроші. Все без комісій. пару гривень бонусів залишається вам. Але це актуально при великих сумах.
Я так другу завжди даю свої картки він розраховується ними, часто попадає на бонус+ і мені по пару сотень потім бонусів залишається. Дрібничка але приємно.

Востаннє редагував pberit: 13.07.2017 о 20:54.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.07.2017, 10:11 #2699562   #9
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: кредитна карта

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Було біля 26% податку... Давайте всі дружньо подякуємо Яйценюку за його геніальні ідеї.
Ну нехай навіть 10-2=8% в рік, мало але краще ніж 0. Наш тупий народ не розумію що цей податок знімається з відсотків які нараховані по депозиту, а думають що від суми вкладу.
Єдиний мінус у цій ситуації, що бонуси нараховані за бонусною програмою на залишок по карті, це не відсотки по депозиту і тому ніяким чином не підпадають під оподаткування відсотків за згадуваним тобою законом. Це те саме, щоби Сільпо чи Новус свої бали "оподатковувало". Тому в даній ситуації мені неприємний сам факт, що банк вважає своїх клієнтів не настільки розумними, щоб розуміти такі очевидні речі. Плюс дурять в одному, значить і в усіх решта питаннях можливо не все так прозоро.
П.с. На рахунок кредитного ліміту чи великих сум на картках для щоденних розрахунків, то я би не тримав. Вже сам мав досвід коли одну й ту ж суму знімали двічі, а скільки історій з викраданням даних картки, так що тут дійсно краще мати дві. Одну яку ніде не світиш, там може бути і кредитний ліміт, другу бажано суто дебетову, з невеликим запасом коштів максимум на тиждень поточних витрат.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.07.2017, 16:11 #2699617   #10
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: кредитна карта

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Єдиний мінус у цій ситуації, що бонуси нараховані за бонусною програмою на залишок по карті, це не відсотки по депозиту і тому ніяким чином не підпадають під оподаткування відсотків за згадуваним тобою законом. Це те саме, щоби Сільпо чи Новус свої бали "оподатковувало". Тому в даній ситуації мені неприємний сам факт, що банк вважає своїх клієнтів не настільки розумними, щоб розуміти такі очевидні речі. Плюс дурять в одному, значить і в усіх решта питаннях можливо не все так прозоро.
П.с. На рахунок кредитного ліміту чи великих сум на картках для щоденних розрахунків, то я би не тримав. Вже сам мав досвід коли одну й ту ж суму знімали двічі, а скільки історій з викраданням даних картки, так що тут дійсно краще мати дві. Одну яку ніде не світиш, там може бути і кредитний ліміт, другу бажано суто дебетову, з невеликим запасом коштів максимум на тиждень поточних витрат.
А що в цьому поганого для клієнта? Тоді всі 10% бонусів отримає людина. В абанку на залишок виплачують реальні кошти і вони оподатковуються.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.07.2017, 16:18 #2699618   #11
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: кредитна карта

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
А що в цьому поганого для клієнта? Тоді всі 10% бонусів отримає людина. В абанку на залишок виплачують реальні кошти і вони оподатковуються.
Проблема в тому що банк "оподатковує" бонуси. Чи тобі приват реальні гроші нараховує на залишок? Цим самим роблячи з своїх клієнтів дурних. Та скажи ти просто в нас 8% на залишок, але ж ні у нас 10%, але нас ще заставляють 19,5% з них забирати, тільки от щось я особисто не чув про закон який би заставляв оподатковувати бонусну програму. Цікаво вони у фіскальну службу той податок теж бонусами сплачують ))) ? Хоча тут взагалі цікаве питання кому цей "податок" сплачується оскільки держава його не встановлювала, а отже і не збирає.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.07.2017, 16:33 #2699624   #12
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: кредитна карта

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Проблема в тому що банк "оподатковує" бонуси. Чи тобі приват реальні гроші нараховує на залишок? Цим самим роблячи з своїх клієнтів дурних. Та скажи ти просто в нас 8% на залишок, але ж ні у нас 10%, але нас ще заставляють 19,5% з них забирати, тільки от щось я особисто не чув про закон який би заставляв оподатковувати бонусну програму. Цікаво вони у фіскальну службу той податок теж бонусами сплачують ))) ? Хоча тут взагалі цікаве питання кому цей "податок" сплачується оскільки держава його не встановлювала, а отже і не збирає.
Якби так можна було вони б всі депозити виплачували бонусами і не платили податків взагалі. Значить не можна так. Хоч я не впевнений що вони оподатковують бонуси, мені приходить конкретна сума. Бо у випадку з грошима вони спочатку кидають % а потім з них знімають податки. Видно обидві суми.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.07.2017, 17:01 #2699628   #13
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: кредитна карта

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Якби так можна було вони б всі депозити виплачували бонусами і не платили податків взагалі. Значить не можна так. Хоч я не впевнений що вони оподатковують бонуси, мені приходить конкретна сума. Бо у випадку з грошима вони спочатку кидають % а потім з них знімають податки. Видно обидві суми.
Цікаво чи погодився б ти замість реальних грошей отримати бонуси, які можна використати хіба у певній мережі. А те що оподатковуються" це точно, оскільки випадково глянув на суму нарахованих бонусів, і помітив що вона менше того щоб мало бути(карткою користувався місяць до того сплачуючи комуналку, тому залишок був стабільний). Плюс насторожило, що завжди писало відсотки, а цей раз бонус за покупку. Зв'язався з онлайн-менеджером, каже все ок 10%, мінус 19,5 податку.
Andrik84 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (14.07.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.07.2017, 18:13 #2699640   #14
Poter2
Активний учасник
Типово Відповідь: кредитна карта

Цитата Цікаво чи погодився б ти замість реальних грошей отримати бонуси, які можна використати хіба у певній мережі.
Внізапно, саме так працює Фішка. Бонуси, які більше ніде не використаєш.
Poter2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.07.2017, 20:30 #2699647   #15
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: кредитна карта

Фішка то "трохи" не то саме, що депозити ). Там тобі просто знижку роблять за лояльність, не суть важно, як вона виглядає. А тут в людей мова про "чесно зароблені" на депозиті гроші, які тобі видадуть бонусами. Це більше схоже на розрахунки натурою ).
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Andrik84 (14.07.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.07.2017, 20:36 #2699648   #16
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: кредитна карта

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Цікаво чи погодився б ти замість реальних грошей отримати бонуси, які можна використати хіба у певній мережі. А те що оподатковуються" це точно, оскільки випадково глянув на суму нарахованих бонусів, і помітив що вона менше того щоб мало бути(карткою користувався місяць до того сплачуючи комуналку, тому залишок був стабільний). Плюс насторожило, що завжди писало відсотки, а цей раз бонус за покупку. Зв'язався з онлайн-менеджером, каже все ок 10%, мінус 19,5 податку.
Якщо була б можливість вибрати чи отримати % готівкою чи бонус+ то я однозначно вибрав би останній. Я з легкістю їх переведу в готівку за декілька %
Я навіть сервіс відкрив 1 на планеті по обналічці бонус+
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 16.07.2017, 16:40 #2699765   #17
Ljusinda
Учасник
Типово Відповідь: кредитна карта

У мене картка оформлена в Приваті, я задоволена, головне вчасно покривати заборгованість по кредиту. Дуже зручно, завжди виручить...
Ljusinda зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2017, 17:20 #2699771   #18
Warleli
Учасник
 
Аватар для Warleli
Типово Відповідь: кредитна карта

У мене теж картка Приват Банку, я вважаю, що вона дуже зручна, та умови не поганi. У мене Платинова Картка, для її оформлення я заплатила 1500грн, за обслуговування я плачу 160 грн. за мiсяць, я вважаю, що це не дуже дорого. Але щоб отримати цю карту повинна бути добра кредитна iсторiчкщо будете оформляти таку карту тут подивiться https://privatbankinfo.com/karta/platinovaya.html там бiльше iнформацii про неї
Warleli зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (16.07.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.07.2017, 07:05 #2699789   #19
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: кредитна карта

Цитата:
Допис від Warleli Переглянути допис
У мене теж картка Приват Банку, я вважаю, що вона дуже зручна, та умови не поганi. У мене Платинова Картка, для її оформлення я заплатила 1500грн, за обслуговування я плачу 160 грн. за мiсяць, я вважаю, що це не дуже дорого. Але щоб отримати цю карту повинна бути добра кредитна iсторiчкщо будете оформляти таку карту тут подивiться https://privatbankinfo.com/karta/platinovaya.html там бiльше iнформацii про неї
Видно в агентів Привата зовсім погано справи пішли раз по форумах боти почали агітувати...
Tommygun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.07.2017, 18:29 #2699859   #20
poisonous
Активний учасник
 
Аватар для poisonous
Типово Відповідь: кредитна карта

в приватбанку тільке те потрібно робити, що стежити за підвогом і не дай бог мати депозит... тоді починається - а не бажаєте оформити кредит(під заставу депозиту!!!)... картки голд, платинум... жив зі звичайною і горя не знав, хоч бери і розривай договір кожного разу, коли заходиш в банк.
Хоча сервіс зараз не те що колись.

По темі спочатку читаєш всі договори, а вже потім ідеш до менеджера і питаєш, нюанси, навпаки небажано.
poisonous зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:40.