Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Трудові будні депутатів та бюджетників

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 25.12.2015, 21:17 #2602973   #41
saymon
Guest
Типово Відповідь: Трудові будні депутатів та бюджетників

Одне із найкращих формулювань діяльності депутатів.
Цитата Вже скільки разів говорили про бездумне і непотрібне тринькання грошей з боку міської влади, а реакції нема. І приклади наводили, як можна було б використати їх з більшим толком.
Та, нажаль, нашим місцевим обранцям зараз не до того. Виділили гроші, тай по справі. А на що і скільки — питання десяте. Зараз земельні питання з голови не злазять... А ще треба іншу партійну фракцію принизити, щоб хоч якось виглядати на загальному сірому фоні! Часу нема на дурниці!
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2015, 21:35 #2602978   #42
rrrmobil
Активний учасник
 
Аватар для rrrmobil
Типово Відповідь: Трудові будні депутатів та бюджетників

В Україні дано старт потужному Антикорупційному рухові

http://poglyad.te.ua/polit_peregony/...-ruhovi/#title
rrrmobil зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2015, 19:56 #2603164   #43
as2
 
Аватар для as2
Типово Відповідь: Трудові будні депутатів та бюджетників

  1. Нардеп Денисенко бросил бутылку в судью, зачитывающего решение о доставке в тюрму.









    Что-то не вижу орущих путриотов, что Денисенко должен сложить мандат


as2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2016, 22:07 #2608458   #44
saymon
Guest
Типово Відповідь: Трудові будні депутатів та бюджетників

Сижу такий, новини читаю, і тут раптом бачу таке



ай, думаю, знову якийсь там депутат якісь там глобальні плани будує.
Але тут дивлюся далі і бачу вот таке



Ніфіга собі, думаю! Невже правда? Народний депутат зробить в Копичинцях стадіон, критий зал для зимових тренувань, теплі роздягалки, душову кімнату, надасть інвентар і тренажери, транспорт для виїзду на змагання та ще й забезпечить гравців харчуванням.
Ну круто, думаю собі, це правильний рух вперед.

Але тут читаю ще далі



і вкотре розумію, що заголовок де поряд зі словом "депутат" не згадується слово "вкрав" або "хабар" можна сміло пропускати. Нічого путнього там немає і бути неможе.

Алсо, ще два спостереження:
1. Сума, яку викинув Люшняк на цей піар в стопіцот разів перевищує вартість того комплекту форми
2. Бабло було витрачене дарма, ібо наші блогери навіть замовну статтю, за непогані бабки, написати не вміють. Бо такі самі блогери, як Люшняк депутат.


Тим часом, 20 січня наші місцеві депутати збираються на чергову сесію по дерибану землі.
 
Подякував(ла):
roma22101987 (19.01.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2016, 16:41 #2610183   #45
saymon
Guest
Типово Відповідь: Трудові будні депутатів та бюджетників





Вираз обличчя присутніх вселяє оптимізм.
 
Подякували 2:
Chefild (26.01.2016), vitaminka5 (06.02.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2016, 23:34 #2610309   #46
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Трудові будні депутатів та бюджетників

на фото вище не депутати, а преса, гомадяни, керівники районних адміністрацій і т.д.
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 03.02.2016, 21:07 #2612571   #47
saymon
Guest
Типово Відповідь: Трудові будні депутатів та бюджетників

Сьогодні всіх працівників і службовців облради евакуювали а в приміщенні шукали вибухівку.

І от поки вони всі собі стояли біля памятника Бандері і хіхікали, виникло питання: а що власне сталося поганого від того що всі ці сотні людей відсутні на робочих місцях.
А нічого. Абсолютно нічого не помінялося і не сталося, ніхто із жителів міста не відчув якихось незручностей чи дискомфорту.

Тобто в центрі міста стоїть величезна будівля, наповнена купою людей, утримання яких обходиться в досить таки кругленьку копійку, а їх діяльність впринципі нікому непотрібна.

Дивина та й годі.
 
Подякували 2:
regman (10.02.2016), vitaminka5 (06.02.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2016, 12:47 #2617936   #48
saymon
Guest
Типово Відповідь: Трудові будні депутатів та бюджетників

Цитата Працівники управління парків Тернопільської міськради вирішили купити верблюда. З відповідним листом вони звернулися до комісії з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики, фізичної культури та спорту.
...
з міського бюджету за верблюда хочуть витратити понад сто тисяч гривень.
via

Самі придумайте як це назвати.
 
Подякували 3:
$iD (23.02.2016), rambo (23.02.2016), roma22101987 (23.02.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2016, 13:14 #2618278   #49
saymon
Guest
Типово Відповідь: Трудові будні депутатів та бюджетників

Історія про верблюда отримала несподіване продовження.
Отож, інформацію про нього злив народний депутат Нитка, який заявив наступне:
Цитата нам дають прочитати лист звернення управління парків про те, що зоокутку, що в гідопаркупарку “Топільче”, конче треба придбати нікого іншого як верблюда. Причому потратити на корабля пустелі вирішено 110 000 грн. Бюджетних коштів. З чого складена ціна і чого саме така сума не ясно… та й ніхто не прийшов щоб пояснити… просто лист. Дайте нам 110 000 грн. а ми купимо верблюда. От так просто. Так як дочка лишила би мені записку: тату дай 10 грн куплю морозива. А шо? Лише 110 000 грн… може на розпродажі знайшли… подешевіли напевно нині верблюди – бо не сезон… А саме головне що нам в Тернополі в парку звраз вони конче необхідні. В нас вже все є… а от верблюда нема… Непорядок!

Якщо чесно мене дуже розвеселив той лист, насправді не лише мене, а всіх членів комісії… так гарно і мило… дате грошей на верблюда і крапка. Ніхто не прийшов пояснити навіщо? Де планують брати? Чого саме 110 000 грн? Чого саме стільки? Які пропозиції на ринку?
І тут у жваве обговорення даної новини у соцмережах втручається депутат Місько, із конкуруючої банди партії, який каже наступне:
Цитата Як Вам відомо Олег є членом зазначеної комісії. На всі засідання приходить, все ретельно вивчає, вникає на совість, то є щира правда. Так от одного зимового дня на засіданні комісії він, піднявши руку, погодив "Програму підтримки парків міста на 2016-2018 роки". У цій програмі одним із пунктів пан Олег Нитка визначив серед пріоритетів 2016 р. поповнення зоозвіринця в парку "Топільче" на суму 320 тис. грн. Далі була сесія, де цей депутат не зрадив собі: послідовно проголосував ЗА поповнення зоозвіринця тваринами.
Тобто получається що поповнити звіринець тваринами на суму 320 тис. бюджетних коштів то Нитка за, а вот як верблюда купити то вже проти. Дуже цікаво.

Очікуємо як тепер Нитка буде відмазуватися і пояснювати що все насправді було нетак.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2016, 18:40 #2619820   #50
saymon
Guest
Типово Відповідь: Трудові будні депутатів та бюджетників

Самопоміч - самопомагає.
Депутат Генсерук теж вирішив показати що не ликом шитий і за 100 днів роботи самодопоміг жителям підконтрольного йому округу.

В текст не вникав, відразу глянув на першу фотку із серії "було - стало". Алея до магазину "Карпати", якщо хтось не в курсі.



Вітя, в мене тіко одне питання: ти що це серйозно?

Ти реально думаєш що ці камінці, якими засипали ями, і яких через тиждень вже небуде, слід заносити у список своїх досягнень? Це ж йобаний сором. Отямся.

Далі не читав, і так все ясно.
 
Подякували 3:
gsv (23.04.2016), roma22101987 (02.03.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2016, 16:55 #2620021   #51
saymon
Guest
Типово Відповідь: Трудові будні депутатів та бюджетників

Невеличка ілюстрація, в чому полягає суттєва проблема всенароднообраних, навіть якщо вони не крадуть, не беруть хабарі і щиро вважають що роблять щось корисне.
Само собою присутній людський фактор, який притаманний всім, але крім цього це ще й абсолютне невміння мислити глобально.

Отож,
Цитата палкий прихильник велосипедного руху тернополянин Uri Sobi
вирішив що було би круто якби на всіх масивах Тернополя були велодоріжки. І навіть приклав до цього деяких зусиль
Цитата "Довелося 100500 раз побувати в управліннях)) і ось тепер Програма розвитку велосипедної інфраструктури у місті ‪#‎Тернопіль‬ написана і знаходиться у черзі на розгляд наступної сесії". - повідомив активіст.
Без #хештегу ніяк, ну але я розумію. Покоління твітера, всі діла.
Так от, дану ініціативу підтримали аж цілих два депутати.
Цитата активному відстоюванні інтересів велоспільноти Іваном Сороколітом та Назаром Зелінкою
Вангую що на голосуванні буде не сильно більше, але зараз не про це.
Питання полягає в тому, чи задумувалися ці два депутати про практичну реалізацію даного проекту? А може вони просто пересіли на велосипед, це на їх субєктивну думку здалося ОК і вони вирішили що тепер всі мають бути як вони?
Уявляєте якби кожен депутат зараз би почав впроваджувати те, що йому особисто подобається? В Тернополі 200 тис. населення. Скільки із них велосипедистів? 1%? 2%? 10%? Та пофіг. Мені нравиться і Uri Sobi каже що норм, давайте рішати.

І ладно би ше дійсно зробили інфраструктуру, як написано, а то ж все зведеться до того що на тротуарах нанесуть розмітку за овер9000 гривень із бюджету міста а потім в результаті будуть лиш конфлікти між велосипедистами і пішоходами.

Карочє, мені пригоріло як ніколи. Чому як не злодій, то відразу лобіст ідіотських ініціатив? Не розумію.
Отож, висуваю ініціативу: зробити вул. Руську пішохідною. Мені, як прихильнику пішохідного руху, це дуже сильно подобається. Іду "100500 бувати в управліннях" і шукати депутата який буде лобіювати мою геніальну ідею.
 
Подякував(ла):
Дєцко (02.03.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2016, 14:41 #2621148   #52
saymon
Guest
Типово Відповідь: Трудові будні депутатів та бюджетників

Ну що, судячи із офіційних документів (може і неофіційних, але оприлюднив ініціатор) ситуація із "веломагістралями" Тернополя наступна.
Цитата маркування смуг,ознакування ділянок,
нанесення піктограм та влаштування велодоріжок (щорічне поновлення розмітки)
Термін
Цитата 2016-2020 роки
Етап №2
Цитата маркування велосмуг, облаштування велодоріжок, ознакування, заниження бордюрного каменю, інші заходи необхідні для досягнення результату згідно переліку
Термін
Цитата 2016-2020 роки
Етап №3
Цитата ознакування маршруту, встановлення інфостендів, ремонт покриття, встановлення обмежувачів руху для авто, туристична інформаційна кампанія
Термін
Цитата 2016-2020 роки
Етап №4
Цитата маркування велосмуг, облаштування велодоріжок, ознакування, заниження бордюрного каменю, інші заходи необхідні для досягнення результату
Термін
Цитата 2016-2020 роки
Етап №5
Цитата встановлення влостійок та обладнання (університетів, шкіл, дитячих садочків), адміністративних установ, бібліотек, лікарень, торгових центрів, кінотеатрів, вокзалів та ін.
Термін
Цитата 2016-2020 роки
Етап №6
Цитата будівництво велохабів (великих цілодобових парковок для велосипедів), облаштування велопарковок у дворах будинків
Термін
Цитата 2016-2020 роки
На реалізацію даного маркування проекту заплановано
Цитата Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми - 28050,0 тис. грн.
Кошти міського бюджету - 4840,0 тис. грн.
Кошти інших джерел - 23210,0 тис. грн.
Майже пів ляма наших грошей і понад 23 лями (23 Карл!) грошей "із інших джерел". Що це за інші джерела і яка їм вигода в тому щоб віддати таку собі кругленьку суму на розмітку тротуарів це дуже сильно цікаве питання.

Але в любому випадку, якщо Uri Sobi зможе подоїти когось на таку суму то йому респект і уважуха. На це не кожен здатен.
Двом депутатам які цей проект сприйняли близько до серця теж уважуха. В той час коли дітям в садках нема за що купити їсти пробити пів ляма на розмітку велодоріжок то треба мати талант.


P.S. У текстових редакторах типу MS Word є така функція під назвою "Разрыв". Рекомендую.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2016, 06:04 #2631235   #53
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Трудові будні депутатів та бюджетників

На вчорашній сесії Тернопільської міської ради понад 300 разів проводилось голосування з тих чи інших питань і пропозицій.
Більшість міських депутатів взяли собі за звичку "не голосувати" за проект рішення, який завчасно не погоджений. От сидять в сесійному залі і не голосують. Чи-то бояться відповідальності, чи осуду, чи просто безхарактерність. Ні "за", ні "проти", де-не-де "утримався".
Вже є результати на сайті міськради, хто і як віддав свій голос. Підсумовую статистику тих голосувань. Статистика вражає. Ніколи би не повірив, коли би сам не рахував, хто в лідерах за кількістю "не голосував".
Але є ще одна депутатська позиція. Виявляється, що крім того, що депутат "не голосує", так він іноді ще й виймає карточку на деяких питаннях, аби ніхто не догадався, що він думає...


https://www.facebook.com/awiswind/po...10?pnref=story
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 17.09.2016, 18:31 #2653879   #54
THW
Учасник
Типово Відповідь: Трудові будні депутатів та бюджетників

Голова фракції в Верховній Раді Народний фронт Максим Бурбак:
в Верховній Раді
"Я неодноразово перебував в АТО і впевнений, що там нічого страшного нема"

THW зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2017, 13:56 #2675634   #55
into
Гуру І
 
Аватар для into
Типово Відповідь: Трудові будні депутатів та бюджетників

Уряд працює, а виборці лише ниють . Хто не ниє що все дороге, а інтенсивно працює той і має.

http://ua1.com.ua/politics/derzhava-...aci-27411.html
Члени Кабміну в грудні 2016 року отримали 224,17 тис. гривень надбавок за інтенсивність праці.

Про це йдеться у відповідях міністерств та секретаріату уряду на запити "Українських Новин".

Так, згідно з документами, найінтенсивніше у грудні працювали очільники МВС Арсен Аваков, міносвіти Лілія Гриневич, міноборони Степан Полторак та мінекології Остап Семерак, які отримали по 16 тис. гривень.
into зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2017, 09:49 #2676640   #56
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Трудові будні депутатів та бюджетників

Цитата переписку із народним депутатом Олегом Барною. У соцмережі посварилися через розбіжності щодо болючої теми ГЕС на Дністрі.




via
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2017, 13:57 #2676662   #57
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Трудові будні депутатів та бюджетників

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис




via
Барна воював... Ну реально дебіл. Хай краще розкаже, які він в Києві хабарі бере і за що. Патріот х...
roma22101987 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
into (04.02.2017)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 04.02.2017, 17:18 #2676690   #58
into
Гуру І
 
Аватар для into
Типово Відповідь: Трудові будні депутатів та бюджетників

Журналіст — депутатам: Робіть, що робите і вас просто розстріляють нафіг як це було у Вірменії! http://30seconds.com.ua/2017/02/01/%...8%D1%82%D0%B5/

За опитуванням КМІС, українці «не довіряють» Верховній Раді більше, ніж російським ЗМІ. І це ще не вечір, дорогі депутати — робіть, що робите і вас просто розстріляють нафіг як це було у Вірменії. Якщо під час війни у вас є час на довгі канікули, заняття бізнесом і колекціонування готівки, квартир і гектарів — іншого не заслуговуєте. Окремі винятки лише підкреслюють трагізм ситуації. Пам’ятаю як на початку 90-х саме ВР була центром політичного життя країни. Депутати були на виду, виступали, відстоювали, протестували, помилялись — все на виду. Нині у ВР і під ВР тихо як на цвинтарі.
into зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.02.2017, 17:03 #2676817   #59
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Трудові будні депутатів та бюджетників

Цитата переписку із народним депутатом Олегом Барною. У соцмережі посварилися через розбіжності щодо болючої теми ГЕС на Дністрі.
з тієї ж опери
Цитата «Мені погрожував нардеп Олег Барна», - професор з Рівного
Професор кафедри гідротехнологічного будівництва Національного університету водного господарства і природокористування Дмитро Стефанишин звинуватив депутата Верховної Ради від Блоку Петра Порошенка у погрозах


Dmytro Stefanyshyn Народ. Маю поділитися персональною новиною. Це справді вже визнання у фейсбучній спільноті.



Мені в приватному повідомленні погрожував сам вдупутат Олег Барна. Так саме той герой-вдупутат, що тягав Яценюка за яйця...



Воно звернуло на мене увагу. Тому що я посмів виступити проти злочинного будівництва ГЕС у Дністровському каньйоні. І вказав, що Тернопільщина, не його персональний феод, і я, як і будь-який українець, маю право на те, щоб не дозволити будувати там, де не тільки буде завдана шкода унікальній природі, а і дуже багатьом людям.


Будівництво ГЕС у Дністровському каньйоні загрожує паводками не тільки селам на межі Тернопільської, Чернівецької та Івано-Франківської областей, а й містам Галич, Івано-Франківськ. Адже її хочуть спорудити у найвужчому місці на Дністрі, де й так проблема із проходженням паводків.



Я про це писав у Фейсбук у спільноті, де обговорювали цю проблему. Мабуть, це були не зовсім приємні речі для Олега Барни, який агітує людей у придністровських селах за це будівництво. Тож він написав мені буквально таке: "Якщо не закриєш рот, то тобі допоможуть його закрити".
Я перейнявся темою будівнцитва ГЕС, оскільки у мене особливе ставлення до річки Дністер, бо з тих країв родом мій батько. Також мене обурює, що державні гроші збираються потратити на чортзна-що.
http://radiotrek.rv.ua/news/pryvat_212840.html
pixel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.02.2017, 17:18 #2676820   #60
TanyaKatz
Активний учасник
Типово Відповідь: Трудові будні депутатів та бюджетників

А хто той Барна за освітою?
TanyaKatz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:30.