Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Пішоходи, ви безсмертні?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 08.12.2012, 10:51 #2090582   #41
Longer
 
Аватар для Longer
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Почитав....Для себе вирішив - Буду давити! як усі візьмемось скопом одразу стане менше таких пішоходів....
Ну шо ти їм зробиш???..
Зустрічна пропозиція, а всі адекватні пішоходи нехай носять по коктейлю молотова - не пропустив на зебрі - освіжись!!! І значно менше стане неадекватів за рулем і засобів пересування.
Longer зараз поза форумом  
Подякували 3:
davio37 (10.12.2012), Сомбра (08.12.2012), Punisher-x3m (08.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2012, 11:33 #2090604   #42
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Цитата:
Допис від Longer Переглянути допис
Зустрічна пропозиція, а всі адекватні пішоходи нехай носять по коктейлю молотова - не пропустив на зебрі - освіжись!!! І значно менше стане неадекватів за рулем і засобів пересування.
Та достатньо буде навіть цеглини )
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2012, 11:54 #2090611   #43
Vuyko Yosyp
 
Аватар для Vuyko Yosyp
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Ще один ньюанс про який в темі авто/мото говорилося - в нас дуже часто пішохідні переходи не проглядаються, не освітлюються, плюс погодні умови. І пішохід, особливо якщо він зовсім не водій, думає що вийшовши з темноти чи з-за кущів чи з-за будки якоїсь треба відразу валити на капот і що водій просто миттєво зупиниться. І тоді фік там, ібо водій не бачить того тєла до переходу, замічає вже на переході перед капотом, час зреагувати (а авто на швидкості 60 км в год. проїжджає за секунду 16,6 метрів !), ну і гальмівний шлях, який також не маленький (приміром в ВАЗ зубила згідно ТХ не більше 38 метрів зі швикдості 80 км/год при сухому асфальті).
І це люди думають щось?

Я не говорю про випадки коли перебігають, коли йдуть спиною до тебе навіть не подивившись чи взагалі є рух, шняпають по переході на закаблуках базарючи по тіліфону хвилину часу, на відстані 200 метрів між двома переходами переходять посередині через дві смуги бо нунах йти дальше - але цих хоча б переважно бачиш

А взагалі - потрібно мати людяність, повагу і бажання допомагати один одному. Особливо на дорозі.
Vuyko Yosyp зараз поза форумом  
Подякували 2:
nleman (09.12.2012), Sany (08.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2012, 12:01 #2090616   #44
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

В цій ситуації кожний частково правий. Є водії які їздять адекватно і перед пішохідним переходом пригальмовують, але є й звірйо яке жме на газ щоб тільки встигнути проскочити перед пішоходом.

Така ж сама ситуація з пішоходами, сам декілька разів їхав, то на бамі люди виходили з самих неочікуваних місць - пішохідним переходом і близько не пахло.

Тому висновок такий що в нас на жаль низька культура що водіїв, що пішоходів.
Згадую як був за бугром то там машинки за 15 метрів вже по тормозам давали - відчуваєш себе корольом прямо.

Але і в нас досить багато нормальних водіїв - їм ріспект великий!

Ще замітив що переважно то звірйо їздить на жовтому жигулику (може то мені такі екземпляри попадались).

Раз один ідіот сигналив мені на пішохідному переході - я пальцем тикнув на знак - хотів поговорити з ним (по душам), але падло поїхало))) та й таке...)
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2012, 12:09 #2090619   #45
Masquerade
Terror Vincit Omnia
 
Аватар для Masquerade
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?



Masquerade зараз поза форумом  
Подякували 7:
ALM (09.12.2012), davio37 (10.12.2012), Колобок (10.12.2012), KIgorS (08.12.2012), Samyel_Fox (08.12.2012), Sany (08.12.2012), Sem (08.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2012, 13:08 #2090651   #46
saymon
Guest
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
saymon
ти помиляєшся)
і не розумію які пішоходи-лузери тобі надякували стільки, за цей бредовий твій пост)

зразу видно шо ти типовий пішохід, який думає шо він безсмертний, а всі водії лашари і тільки то і роблять шо літають, граються магнітолою, і говорять по мобілці....

бажаю тобі купити машину, і зрозуміти і іншу сторону медалі.

тобі Петро скинув 100% інфу з ПДР, яка спростовує твій непонятний пост...

тобі має бути соромно)))
але в тебе напевно на стільки великий авторитет на форумі, шо шо б ти не написав, тобі дякує величезна кількість ботів))))
Твоя авторитетна думка врахована і дуже мене схвилювала.
І надалі став ще більше дужок ))))) це додає ваги твоїм постам, і тобі теж будуть дякувати велика кількість ботів )))))

Цитата:
Допис від Sany Переглянути допис
Всі водії казли і тупі безмозглі тварі!
А ми, пішоходи, всігда праві!!!
Це ж нам добає +5 сміливості і + 2 в карму, якшо встигнемо перебігти дорогу перед скользящою машиною, в якій водій вже незнає куди діватись і сивіє на ходу...
Ми ж круті! Ми ж завжди переходимо дорогу тільки на пішоходних і завжди дивимось по сторонах, ЯК ЦЕ ВЧИЛИ НАС В ДИТЯЧОМУ САДОЧКУ!

От тільки ніхто не подумає, що водій може не встигнути зреагувати, бо на мить задумався, бо в нього хвора дитина, або дружина, або матір... Ну це для прикладу... Він всерівно казьол, бо мусить завжди всьо передбачати...

Ну якось так...
Поміть, не я створив тему, і не я почав холівар "водії VS пішоходи".
Ти просто перечитай що тут пишуть, та ще й на правила посилаються. Я перекажу що - при підході до зебри я маю подавати водіям сигнал про намір перейти дорогу. Ти реально вважаєш що мені це треба робити? І що значить "водій не встигне зреагувати"? Якщо ти їдеш із правильною швидкістю і заздалегідь бачиш знак пішохідного переходу то ти вже повинен зреагувати і настроїтися на те, що зараз там зявиться пішохід.
Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
та що не говоріть - а переходять в більшості без повертання голови ті, хто ніколи не їздив за кермом...

ну невже важко повернути голову і глянути?

правила правилами, а водій теж не застрахований від "задумався", "стало погано", а ввечері "засліпили зустрічні " і т.д...

і повернтуи голову "корона не довзоляє"???
Тобто водій не застрахований від "задумався" і пішохід застрахований, ага. Ти хочеш сказати що збивши пішохода на зебрі водію є виправдання і пішоходу ні, тому що він сам винен і під колеса лізе?

Опшим суть така: у водія є величезна територія (дорога), де він хазяїн і має моральне право навіть поматюкати ідіота, який перебігає дорогу, хоча через 50м. є зебра, але йому бачите впадло туда іти. І є маленький шматок цієї дороги (зебра) де треба включити всю свою уважніть і поглянути чи ніхто не переходить дорогу. Бажану притормозивши перед тим автомобіль.

P.S. Щоб зняти зайві питання і недомовки
Прихований текст: дивіться тут 

Можете також продемонструвати свою дату, ну щоб було, так би мовити, ясно хто з ким веде бесіду.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2012, 16:34 #2090787   #47
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

я веду до того, що зупинитися пішоходу переж проїжджою частиною і пропустити пару авто набагато простіше, ніж зайвий раз зупинятися автомобілю...і в нас рідко де є такий рух, що нереально перейти дорогу...

а не коли я їду в 22-23,00...і машин одиниці, а якесь чудо спеціально виліфзе перед тобою і з єхидною посішкою...повільно буде переходити дорогу...

я особисто в таких сиутаціях завжди пропускаю авто...якщо бачу, що за 10-30 секунд очікування перейду без зайвого клопоту для автомобілістів...
Nobel зараз поза форумом  
Подякували 3:
Max Jr. (11.12.2012), nleman (09.12.2012), pberit (08.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2012, 17:03 #2090807   #48
ANDRIY-QJ
 
Аватар для ANDRIY-QJ
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Всі люди різні ,як і водії так і пішоходи ,водіїв більший % які вчили правила ,пішоходи відповідно меньший% які знають правила. Особисто я вчу своїх дітей ,як правильно переходити дорогу і сам також стараюсь максимально правильно перейти її.Буду надіятись ,що колись прийметься адміністративний закон і для пішоходів про не правильний перехід дороги . Всім успіхів як водіям так і пішоходам.
ANDRIY-QJ зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Nobel (08.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2012, 17:18 #2090817   #49
Olena123
Banned
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

я думаю полоси будемо клеяти на сумки, це ще й прикраса така, буде
Olena123 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2012, 00:53 #2091051   #50
werwolf-eine
 
Аватар для werwolf-eine
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

....
Долучені зображення
Тип файлу: jpg -nN21f_sWHk.jpg (36.2 КБ, 6 переглядів)
werwolf-eine зараз поза форумом  
Подякували 8:
Пантера (09.12.2012), mr_Dream (10.12.2012), pberit (09.12.2012), pharaon (10.12.2012), Sacred (09.12.2012), StealZ (09.12.2012), Sten1 (10.12.2012), zaharys (09.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2012, 10:10 #2091135   #51
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

на жаль, водії попадаються не менш тупі, чим пішоходи.
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2012, 10:11 #2091137   #52
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Я як водій і як пішоход і як людина яка потрапляла в дтп на пішоходному переході, завжди мільйон раз обернусь і переконаюсь чи безпечно переходити дорогу чи ні, і не важливо чи це в дозволеному місці чи ні. Але народ буває дуже наглий і валить на пролом щей буде кричати що він правий, так правий ... поки живий. І ще цікаве спостереження, якраз порушують правила переходу частіше старші люди, добре що хоч діти з них приклад не беруть.
StealZ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2012, 14:17 #2091285   #53
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Вот сьогоднішня ситуація.Їду по коновальця в сторону східного.Перед "обновою" О БОЖЕ! зі сторони православної церкви,навпростець дороги ,бабцю НЕСУТЬ АНГЕЛИ БОЖІ І САМ ІСУСИК причому попід руки,і немов на перині....ЧУДО!
А якщо простими словами,то стара курва демонстративно відвернула писок,і суне через дорогу прямо по під машини.І в сраці вона мала пшохідний перехід,до якого ще треба йти метрів 100,ти водій - ти й дивись.А вона йде з церкви
Кара Божа зараз поза форумом  
Подякували 16:
Згорнути/розгорнути список подяк

Сказав(ла) Фууу!:
Ingenue (09.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2012, 14:47 #2091305   #54
ColdMineR
 
Аватар для ColdMineR
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Кожного дня переходжу дорогу на "горбатому" мості. Стій не стій під знаком "Пішоходний перехід", але водіїї рідко самі зупиняються, можливо 1 з 10, і то якщо біля тебе йде симпатична дівчина. Добре що хоч там швидкості малі. Стараюся одразу на дорогу не вискакувати, пропускаю старі тарантайки. яким під горку важко рушити, але водіїї всерівно нагло пруть.
Цей маленький приклад показує, що серед пішоходів камікадзе одиниці, так як серед водіїв порядних.
ColdMineR зараз поза форумом  
Подякували 2:
Punisher-x3m (09.12.2012), Sany (10.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2012, 17:27 #2091412   #55
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Цитата:
Допис від ColdMineR Переглянути допис
Кожного дня переходжу дорогу на "горбатому" мості. ..
Оцей перехід це взагалі прикол.Хай 100-раз гикнеться тому дятлу який його там поставив.Горбатий міст - великий трафік,крутий підйом+ 90 градусний поворот.Зупинившись на самому підйомі.зупиняєш всю чергу.Зимою це взагалі дупа.
Кара Божа зараз поза форумом  
Подякували 3:
davio37 (10.12.2012), Sany (10.12.2012), Sem (10.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2012, 17:45 #2091431   #56
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

сьогодні недоїжджаючи авторинку на микулинецькій... вийшла собі бабця старенька і поволі переходить дорогу, причому навіть по сторонах не подивилась. повезло що всі встигли пригальмувати. а так би комусь пощастило нахаляву відсидіти.
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2012, 18:00 #2091440   #57
ОРДА
 
Аватар для ОРДА
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

замітив що пішоходи в зимовий час стараються перед самою машиною пройти не дивлячись по боках і не прискорюючи ерок ............... екстримали..с.
ОРДА зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2012, 18:04 #2091445   #58
rts
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Цитата:
Допис від ColdMineR Переглянути допис
Кожного дня переходжу дорогу на "горбатому" мості
Завжди там перехожу з другого боку мосту. Хоч там і немає переходу, зате безпечніше і водіям легше.
rts зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2012, 00:51 #2091784   #59
mr_Dream
 
Аватар для mr_Dream
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Адекватний водій + пішоход-дибіл = ху, пронесло...
Мажор на тачці + обережний пішохід = ... знову пронесло.
І як каже популярна російська приказка "два дєбіла - ето сіла", не часто, але на жаль, періодично вони все таки пересікаються. Коли бачу, як молода мамаша пихає каляску з молокососом через 4 смуги поза межами пішохідного, в капюшоні, одночасно говорячи по мобільному... і в той же час несеться машрутка з водієм, що не спав дві доби в погоні за двома гривнями, щоби встигнути "на зелене".... самі знаєте, що відчуваю)

п.с.
Коли я ходив пішки, я ненавидів автомобілістів...
Коли я купив машину, я зненавидів пішоходів.
Коли я пересів на ровера - я почав ненавидіти і водіїв, і пішоходів
mr_Dream зараз поза форумом  
Подякували 13:
Згорнути/розгорнути список подяк

Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2012, 08:32 #2091843   #60
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

пішоходи умудряються навіть на тротуарі бути у%бнями


сьогодні мало не задавив таких двох
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:38.