Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Підприємництво


Підкажіть, а голова ОСББ має трудову книжку, стаж йде йому?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.08.2014, 07:53 #2433166   #1
Květina
Типово Підкажіть, а голова ОСББ має трудову книжку, стаж йде йому?

Підкажіть, а голова ОСББ має трудову книжку, стаж йде йому?
Květina зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2014, 07:58 #2433169   #2
sexymasha
Активний учасник
 
Аватар для sexymasha
Типово Відповідь: Голова ОСББ

стаж може іти тільки в разі відкриття приватного підприємця і сплати в пенсійний фонд
sexymasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2014, 08:40 #2433178   #3
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Голова ОСББ

Є голови ОСББ які отримують зарплату, а є які не отримують, відповідно якщо зарплату отримують то стаж мусить нараховуватись, а як ні то ні.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2014, 08:45 #2433182   #4
Květina
Типово Відповідь: Голова ОСББ

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Є голови ОСББ , які не отримують зарплату ...
як це? роблять роботу....на добровільних засадах ?
Květina зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2014, 09:36 #2433207   #5
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Голова ОСББ

Цитата:
Допис від sexymasha Переглянути допис
стаж може іти тільки в разі відкриття приватного підприємця і сплати в пенсійний фонд
а не простіша схема буде оформитися на роботу в саме осбб )))
І до автора теми: всі офіційні працівники осбб мають точно такі самі права як і офіційні працівники якогось заводу
Andrik84 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (22.08.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2014, 09:49 #2433217   #6
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Голова ОСББ

Цитата
Допис від Květina Переглянути допис
як це? роблять роботу....на добровільних засадах ?
Ну в мене в будинку 9 квартир, ми платимо по 30грн в місяць з однієї квартири на ОСББ. Якби ми почали платити нашому голові ОСББ зарплату, а це мінімум 1218грн + сплата в пенсійний фонд, то ми мали б йому скидатись десь по 150грн? Він нічого сам не робить, як щось потрібно всі робимо разом тому немає сенсу йому платити. Стаж йому звичайно не рахується.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2014, 09:53 #2433218   #7
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Голова ОСББ

якщо голова ОСББ на громадських засадах працює, то ні
якщо працевлештований, то так

Востаннє редагував FortYear: 14.08.2014 о 09:54. Причина: Пізніше додано
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2014, 13:59 #2433305   #8
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Голова ОСББ

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Ну в мене в будинку 9 квартир, ми платимо по 30грн в місяць з однієї квартири на ОСББ. Якби ми почали платити нашому голові ОСББ зарплату, а це мінімум 1218грн + сплата в пенсійний фонд, то ми мали б йому скидатись десь по 150грн? Він нічого сам не робить, як щось потрібно всі робимо разом тому немає сенсу йому платити. Стаж йому звичайно не рахується.
Перший раз в житті чую щоб квартплата залежала суто від кількості квартир, а не від площі цих квартир. По-друге це найнижча квартплата яку я коли небудь чув, це що виходить якщо середня квартира 60 кв то по 50 коп. за квадрат, а якщо квартира метрів 80 то взагалі )))) А по-третє просто не уявляю що може робити ОСББ з 270 грн бюджету на місяць це ж навіть на вивіз сміття не стане.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2014, 19:30 #2433440   #9
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Голова ОСББ

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Перший раз в житті чую щоб квартплата залежала суто від кількості квартир, а не від площі цих квартир. По-друге це найнижча квартплата яку я коли небудь чув, це що виходить якщо середня квартира 60 кв то по 50 коп. за квадрат, а якщо квартира метрів 80 то взагалі )))) А по-третє просто не уявляю що може робити ОСББ з 270 грн бюджету на місяць це ж навіть на вивіз сміття не стане.
Я радий що змінив твоє світосприйняття . От тільки не розумію до чого ти тут сміття приліпив, зараз вивіз сміття і оплата жеку йдуть окремо, от і ми платимо в ОСББ та за вивіз сміття окремо. Правда і я не все вірно описав, ми окремо платимо ще по 10грн за прибирання прибудинкової території, рахуй не 30, а 40грн. Чому однаково з кожної квартири? Та бо площа у нас всіх приблизно однакова 92-94кв.м. ОСББ на те воно і ОСББ ми самі вирішуємо по скільки скидатись, рахунків не тримаємо, тупо голова збирає, короче за...ісь!
Правда як треба щось глобальне, наприклад комини поштукатурити то докидаємо по пару гривень якщо треба. Але всі бачать за що. Взагальному все одно менше виходить бо в ЖЕК я б за таку площу мав би платити десь з 120грн щомісяця...

Доповнюю за рахунок офтопів - За вивіз сміття стандартно - 12грн з людини, я сам приписаний от і плачу 12грн. Прибудинкової території мало але спеціально за 90грн дійсно ніхто б не прибирав, платимо жеківському прибиральнику, він і так довкола все прибирає, тому це його взагалі не напрягає, а пару гривеь до зарплати не завадить. Сходову клітку кожен прибирає сам, враховуючи що я на останньому поверсі і по моєму поверху ходжу тільки я (сусіди переїхали, гарна квартира продається з хорошим ОСББ і сусідом ) то раз в місяць посити тих пару квадратних метрів ну взагалі не в напряг. Додавши індивідуальне опалення виходить що я в місяць плачу менше ніж платив у квартирі на 41кв.м.
Але така схема не підійде для великих будинків! Там взагалі все складно, велике ОСББ вмудряється платити повноцінну зарплату голові, що робить таку організацію одразу не вигідною, в більшості випадків ще й бухгалтера на пів ставки, прибиральниці а часом й електрика. Це маразм. Всі гроші йдуть на оплату цих працівників, грошей на щось толкове тупо не вистачить. Люди платять на рахунок, відповідно часто не платять.
Якби я був головою ОСББ зразу би поставив питання про обов'язковість вчасної повної оплати. Позбирав би підписи що всі на це згідні (перед створенням ОСББ), дальше би виключав світло, інтернет, телефон, домофон і все що можна виключити. По іншому людей не заставиш платити! Ще можна заставити взяти всіх кредитки і підключити обов'язкові платежі. Оплата має бути 100%

Востаннє редагував pberit: 15.08.2014 о 07:45.
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Дєцко (14.08.2014)
Офтопів до посту: 5  Офтоп  
Старий 15.08.2014, 11:04 #2433669   #10
Květina
Типово Відповідь: Підкажіть, а голова ОСББ має трудову книжку, стаж йде йому?

Тоді питання: куди звернутись за кваліфікованою консультацією для створення ОСББ? Наприклад, може в ОДА? До кого?
Květina зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.08.2014, 15:39 #2433813   #11
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Підкажіть, а голова ОСББ має трудову книжку, стаж йде йому?

Цитата
Допис від Květina Переглянути допис
Тоді питання: куди звернутись за кваліфікованою консультацією для створення ОСББ? Наприклад, може в ОДА? До кого?
Ой, та там купу тих папірців треба, один знайомий юрист 2000грн хотів за всю роботу. Можна пошукати в гуглі список документів, можна в ЖЕКу попитати, в більшості випадків вони тільки за.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.08.2014, 20:27 #2434305   #12
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Голова ОСББ

Цитата якщо голова ОСББ на громадських засадах працює, то ні
громадські засади - це також дуже "амфорне поняття", особливо для податкової. в них є своя практика - є директор 9голова), і навіть якщо воно не працює, чи працює в збиток - а мінімальну з/п будь-ласка нараховуй і сплачуй з неї податки.
Щодо ОСББ, думаю більш-менш вигідно від 100 квартир все офіційно оформляти. Якщо менше людей - необхідно шукати працівників на "громадських засадах"
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.08.2014, 10:01 #2434490   #13
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Голова ОСББ

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
громадські засади - це також дуже "амфорне поняття", особливо для податкової. в них є своя практика - є директор 9голова), і навіть якщо воно не працює, чи працює в збиток - а мінімальну з/п будь-ласка нараховуй і сплачуй з неї податки.
Щодо ОСББ, думаю більш-менш вигідно від 100 квартир все офіційно оформляти. Якщо менше людей - необхідно шукати працівників на "громадських засадах"
Мені сусіди показували рішення декількох судів які вони виграли в податкової. Не знаю конкретно по якому питанню, треба буде уточнити але скоріш за все що по цьому.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.08.2014, 14:10 #2434630   #14
Ulka
 
Аватар для Ulka
Типово Відповідь: Підкажіть, а голова ОСББ має трудову книжку, стаж йде йому?

в нас 43 квартир і все офіційно. ціна 1,7 за м2.
Зарплата приблизно: голови 800 грн, бухгалтера 500, прибиральник-двірник 530 грн.

В ОДА є юристи, які надають інформацію по ОСББ, та незнаю де вони там є.
А ще є кілька сайтів про те, як створити ОСББ і що треба. Є спілка ОСББ у Львові. В них на сайті є безкоштовна онлайн консультація.

Можна сходити в різні ОСББ нашого міста, попитати поради. Кожен по трошки порадить і пазлик складеться
Ulka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.08.2014, 14:45 #2434640   #15
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Підкажіть, а голова ОСББ має трудову книжку, стаж йде йому?

Цитата:
Допис від Ulka Переглянути допис
в нас 43 квартир і все офіційно. ціна 1,7 за м2.
Зарплата приблизно: голови 800 грн, бухгалтера 500, прибиральник-двірник 530 грн.

В ОДА є юристи, які надають інформацію по ОСББ, та незнаю де вони там є.
А ще є кілька сайтів про те, як створити ОСББ і що треба. Є спілка ОСББ у Львові. В них на сайті є безкоштовна онлайн консультація.

Можна сходити в різні ОСББ нашого міста, попитати поради. Кожен по трошки порадить і пазлик складеться
Толку існування такого ОСББ? Щоб люди роботу мали? Ви ж майже половину грошей на зарплати тратите (хз які у вас квартири)
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
sexymasha (18.08.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.08.2014, 15:00 #2434643   #16
spypol
 
Аватар для spypol
Типово Відповідь: Підкажіть, а голова ОСББ має трудову книжку, стаж йде йому?

Цитата Підкажіть, а голова ОСББ має трудову книжку, стаж йде йому?
Для того шоб стаж йщов у трудову книжку і в майбутньому отримати пенсію заробітна плата голови ОСББ має складати не менше офіційної мінімальної з/п... (на сьогодні 1218.00грн.) + нарахування ~36,77% (447,86грн.)/ Грубо на з/п 1666,00 грн.

Додано через 7 хвилин
Цитата Перший раз в житті чую щоб квартплата залежала суто від кількості квартир, а не від площі цих квартир. По-друге це найнижча квартплата яку я коли небудь чув, це що виходить якщо середня квартира 60 кв то по 50 коп. за квадрат, а якщо квартира метрів 80 то взагалі )))) А по-третє просто не уявляю що може робити ОСББ з 270 грн бюджету на місяць це ж навіть на вивіз сміття не стане.
Ціна за 1кв.м. на сьогодні як правило складає від 1грн. (тариф можна встановити самому, але якщо маєте пільговиків тоді щоб отримати компенсацію за субсидії треба через міську раду затверджувати індивідальний тариф) або берете загальноміський (встановлений міською радою)...
P.S. 50коп. це навіть не собівартість.. утримання

Востаннє редагував spypol: 17.08.2014 о 15:00. Причина: Пізніше додано
spypol зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.08.2014, 15:22 #2434655   #17
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Підкажіть, а голова ОСББ має трудову книжку, стаж йде йому?

Цитата:
Допис від spypol Переглянути допис
Ціна за 1кв.м. на сьогодні як правило складає від 1грн. (тариф можна встановити самому, але якщо маєте пільговиків тоді щоб отримати компенсацію за субсидії треба через міську раду затверджувати індивідальний тариф) або берете загальноміський (встановлений міською радою)...
P.S. 50коп. це навіть не собівартість.. утримання
Не обов'язково. Адже загальний тариф фактично складається з тарифів на окремі послуги. І якщо вони не надаються (особливо в малих будинках: ліфтів нема, під'їзд можуть договоритись прибирати самі, і т.д), то нема сенсу платити багато.
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.08.2014, 15:46 #2434659   #18
spypol
 
Аватар для spypol
Типово Відповідь: Підкажіть, а голова ОСББ має трудову книжку, стаж йде йому?

Цитата Не обов'язково. Адже загальний тариф фактично складається з тарифів на окремі послуги. І якщо вони не надаються (особливо в малих будинках: ліфтів нема, під'їзд можуть договоритись прибирати самі, і т.д), то нема сенсу платити багато
Прибирати мещканці?.... розсмішив з власного досвіду і практики таке зробить 1-2 мешканці під’їзду...
spypol зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ulka (18.08.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.08.2014, 15:50 #2434661   #19
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Підкажіть, а голова ОСББ має трудову книжку, стаж йде йому?

Цитата:
Допис від spypol Переглянути допис
Прибирати мещканці?.... розсмішив з власного досвіду і практики таке зробить 1-2 мешканці під’їзду...
Не спорю. У нас є різні люди.
І навіть часто буває так, що ті, що самі не замітають, то найголосніше кричать, що прибиральниці не треба, що самі справляться. )))
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.08.2014, 15:58 #2434665   #20
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Підкажіть, а голова ОСББ має трудову книжку, стаж йде йому?

Цитата:
Допис від spypol Переглянути допис
Прибирати мещканці?.... розсмішив з власного досвіду і практики таке зробить 1-2 мешканці під’їзду...
Від людей залежить. У нас всі миють, я займався штукатуркою коминів, перила на сходовій чіпляв і т.д. Інший сусід труби міняв, фільтри ставив. Як люди хочуть нормально жити то вони будуть жити, а як ні то не заставиш. Більшість людей вибирають квартиру суто по площі та її стану, я ж обирав по самому під'їзду, більше 20 квартир я навіть не дивився. А народ купить, а потім жаліється що будинок мало не аварійний. і жаліються все життя на когось, чого жалітися, взяв зробив і маєш, чому хтось має мені замітати, будинок ремонтувати? В приватних будинках чомусь ніхто в МР нічого не просить?
pberit зараз поза форумом  
Подякували 2:
nadusha (17.08.2014), Дєцко (17.08.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:28.