Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Як відсвяткували День мертвих?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.11.2016, 20:40 #2663383   #121
kavun24
Активний учасник
 
Аватар для kavun24
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Якщо з мексиканцями (яких дехто тут назвав католиками)
Доведи що вони не католики....
Ти мені більше похожий на фанатика ніж мексиканьці на язичників
kavun24 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2016, 08:51 #2663572   #122
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Відгукнувся і спробував пояснити лише прихильник культу Силенка (РУН-віри), який ні до греко-католиків ні до православних жодного стосунку не має і який духовно пов"язаний з тими ж віруваннями, які мають мексиканці.
Опана. А наклепи попрошу відставити. Ваші знання про РУНвіру є на рівні "почув дзвін, та не знаю, де він", тому думки про духовну пов'язаність незнайомого Вам тримайте при собі.

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Схоже на те, що вигаданою датою народження Ісуса спробували прикрити стародавні язичницькі свята. І що з того вийшло?
Чи не те саме, що із "Днем свіх святих" в День мертвих?
Це свідомо зроблено, щоб нав'язати людям двоєвір'я. Бо християнства в 10 столітті реально прийняла лише верхівка. Та і то з користиливих мотивів. А решта громади і далі виконували прабатьківські обряди у визначені дні і не хотіли зраджувати рідну релігію. Тому церква і встановила такі "дивні" Вам дати.

Востаннє редагував yarko2: 14.11.2016 о 08:51. Причина: Пізніше додано
yarko2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2016, 21:28 #2663702   #123
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Ваші знання про РУНвіру є на рівні "почув дзвін, та не знаю, де він", тому думки про духовну пов'язаність незнайомого Вам тримайте при собі.
Про РУН-віру дізнався від Вас і навчального посібника присвяченого адептам цього вчення.
Я не наполягаю про те, що Ви є справжнім послідовником цього вірування, можливо Ви припускаєтеся деяких відхилень, тому прошу вибачити, бо суджу з того, що Ви самі тут говорили, з Вашої явної симпатії до багатобожжя, яке і виявляється у ритуалах мексиканців на День мертвих.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2016, 08:00 #2663733   #124
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Де симпатія? Якщо вони виконують свої рідні обряди, то я лише за, нехай виконують. Але де ви симпатію побачили яхз.
Хочете більше дізнатися про РУНВіру - прочитайте щось побільше, а не лише маленький посібник.
yarko2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2016, 21:08 #2663889   #125
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Де симпатія? Якщо вони виконують свої рідні обряди, то я лише за, нехай виконують. Але де ви симпатію побачили яхз.
Якщо Ви читаєте уважно, то слово симпатія я вжив про Ваше ставлення до багатобожжя і ритуалів багатобожжя.
Є заперечення? Ви вже не симпатизуєте багатобожжю?
Не носите на День мертвих їжу на могили своїх родичів?

Востаннє редагував Новак: 15.11.2016 о 21:49.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2016, 07:55 #2663924   #126
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Не носите на День мертвих їжу на могили своїх родичів?
Не змішуйте бульдога з носорогом.
yarko2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2016, 14:36 #2664042   #127
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Не змішуйте бульдога з носорогом.
Бачу, що більше нема що Вам сказати. Їжу носите, обряди справляєте, те, що вони винайдені в багатобожжі - розумієте, а от як це пояснити в рамках вірування, яке вигадав Силенко - не знаєте. І не дивно. Думаю, що сам Силенко з цим би не впорався.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2016, 15:50 #2664060   #128
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Вже давно пояснив, але ви уперто не хочете бачити цих пояснень.
Не моя проблема.
yarko2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2016, 18:58 #2664090   #129
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Вже давно пояснив, але ви уперто не хочете бачити цих пояснень.
Не моя проблема.
Проблема в іншому: тільки Ви і бачите свої пояснення.
Ваші спроби сумістити багатобожжя і однобожжя невдалі навіть в теорії, а що вже говорити про практику? Тому і, називаючи себе монотеїстом, Ви справляєте обряди багатобожжя, не відрізняючись в цьому від тих, кого називаєте "християнами по назві".
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2016, 19:17 #2664094   #130
Buldog
Активний учасник
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата Ваші спроби сумістити багатобожжя і однобожжя невдалі навіть в теорії, а що вже говорити про практику?
Харош заливати.
Ви взагалі розповідаєте про трьох богів який один. Пояснити ніхто цього не може,але так є. Так шо хватіт судити інших,розберіться з собою спочатку.
Buldog зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2016, 19:45 #2664098   #131
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата
Допис від Buldog Переглянути допис
хватіт судити інших,розберіться з собою спочатку.
Buldog, було б корисніше, якби Ви писали щось по темі, якщо є що сказати.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2016, 20:12 #2664108   #132
Buldog
Активний учасник
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата Buldog, було б корисніше, якби Ви писали щось по темі, якщо є що сказати.
От я вам і сказав
Buldog зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.11.2016, 11:53 #2664439   #133
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата Ваші спроби сумістити багатобожжя і однобожжя невдалі навіть в теорії, а що вже говорити про практику? Тому і, називаючи себе монотеїстом, Ви справляєте обряди багатобожжя, не відрізняючись в цьому від тих, кого називаєте "християнами по назві".
Ну, твої спроби сумістити євреські традиції 33 року в Р.Х. із сучасністю є не менш смішними.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.11.2016, 21:10 #2664559   #134
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ну, твої спроби сумістити євреські традиції 33 року в Р.Х. із сучасністю є не менш смішними.
Голі слова, без жодної конкретики
Натомість я звик говорити про конкретні речі. Якщо якась людина в певний день виконує певний ритуал, тотожний ззовні тому ритуалу, який виконують люди, які сповідують прадавні традиції своїх предків, що вірили в багатьох богів - то я саме про це і говорю в цій темі. Намагаюся вияснити підстави такого копіювання тих традицій, знайти (почути) якісь пояснення від тих, від хто робить це, не будучи багатобожником.
Наразі я бачу, що тема не зацікавила таких людей (може пройшла непомічению), зате зацікавила декого, кому більш цікаво пофлудити, аніж до суті докопатися.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.11.2016, 22:05 #2664564   #135
Buldog
Активний учасник
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата Намагаюся вияснити підстави такого копіювання тих традицій, знайти (почути) якісь пояснення від тих, від хто робить це, не будучи багатобожником.
Нашо оця випендрьож?
"намагаюсь вияснити підстави..."

Ти і так все добре знаєш,а тему створив,аби засудити такі вчинки.
Замість того,аби доколупуватися,просто написав би,як ти це бачиш і як сам це робиш. Все розжував,та й по всьому. І якби люди побачили в твоїх словах істину,то взяли б на замітку і можливо десь змінились в чомусь. А так просто суперечка.

Віруючих за те і не люблять,що вони замість наслідувати свого Бога Ісуса і давати приклад,Як слід жити,лише судять всіх підряд,чим ставлять себе вище інших.
Buldog зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2016, 01:04 #2664574   #136
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата Голі слова, без жодної конкретики
Натомість я звик говорити про конкретні речі. Якщо якась людина в певний день виконує певний ритуал, тотожний ззовні тому ритуалу, який виконують люди, які сповідують прадавні традиції своїх предків, що вірили в багатьох богів - то я саме про це і говорю в цій темі. Намагаюся вияснити підстави такого копіювання тих традицій, знайти (почути) якісь пояснення від тих, від хто робить це, не будучи багатобожником.
Наразі я бачу, що тема не зацікавила таких людей (може пройшла непомічению), зате зацікавила декого, кому більш цікаво пофлудити, аніж до суті докопатися.
А ти не задумувався про співпадіння?
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2016, 08:35 #2664681   #137
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата
Допис від Buldog Переглянути допис
Ти і так все добре знаєш
У Вас є можливість заглянути в голови інших людей і побачити їхні думки і мотиви?
В мене нема, тому я і спитав, бо мені цікаво було почути що скажуть ці люди.


Цитата
Допис від Buldog Переглянути допис
Замість того,аби доколупуватися,просто написав би,як ти це бачиш і як сам це робиш. Все розжував,та й по всьому.
Кому це цікаво? Кому цікава моя думка?
Мені цікаві думки інших людей, тих, які виконують ці обряди. До чого тут мої думки, людини, яка не святкує День мертвих?

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від Buldog Переглянути допис
І якби люди побачили в твоїх словах істину,то взяли б на замітку і можливо десь змінились в чомусь.
Сумнівно.
Як правило, накраще запам"ятовується не те, що почуте (прочитане), а те, до чого людина додумалася сама. Тому я і хотів, щоб хоч хтось задумався і висловив власні думки. Таких не занйшлося.
Схоже, що люди в переважній більшості просто копіюють інших людей. А чому і нащо роблять ті чи інші речі навіть не задумуються.

Востаннє редагував Новак: 20.11.2016 о 08:35. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.11.2016, 08:16 #2664818   #138
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Кому це цікаво? Кому цікава моя думка?
Мені цікаві думки інших людей, тих, які виконують ці обряди. До чого тут мої думки, людини, яка не святкує День мертвих?
Брешеш, ой брешеш. Вам аби насрати комусь в душу.
Якщо ви вважаєте, що ваша думка нікому не цікава, то який смисл було взагалі тут переписуватись? Створити тему і лише читати те, що пишуть інші.
yarko2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.11.2016, 12:49 #2664873   #139
Buldog
Активний учасник
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата У Вас є можливість заглянути в голови інших людей і побачити їхні думки і мотиви?
В мене нема, тому я і спитав, бо мені цікаво було почути що скажуть ці люди.
І шо тобі це дасть?


Цитата Кому це цікаво? Кому цікава моя думка?
Мені цікаві думки інших людей, тих, які виконують ці обряди. До чого тут мої думки, людини, яка не святкує День мертвих?
Ну от,ти людям нічим не цікавий,але хочеш,щоб перед тобою розпинались і шось тобі розказували,доводили.



Цитата Сумнівно.
Як правило, накраще запам"ятовується не те, що почуте (прочитане), а те, до чого людина додумалася сама. Тому я і хотів, щоб хоч хтось задумався і висловив власні думки. Таких не занйшлося.
Схоже, що люди в переважній більшості просто копіюють інших людей. А чому і нащо роблять ті чи інші речі навіть не задумуються.
Ну як самі мають додуматись,то самі,нашо помагаєш? Тебе просили? Блудного сина додому ніхто не тягнув.
Buldog зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.11.2016, 12:56 #2664875   #140
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата
Допис від Buldog Переглянути допис
Ну от,ти людям нічим не цікавий,але хочеш,щоб перед тобою розпинались і шось тобі розказували,доводили.
Причому ці розказування тупо ігнорує і далі торочить "чомучомучому"
yarko2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:13.