Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Секс до шлюбу.....бути чи не бути

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.05.2005, 13:25 #59179   #41
Fm
 
Аватар для Fm
Типово

Цитата
Допис від Rudnizki™
Цитата Секс до шлюбу.....бути чи не бути
Кажіть.....хто що думає...
От прикинь....женився, а вона в ліжку ацтой повний, і шо робити ? ))))))
Вчити! (якщо сам вмієш)
Fm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.05.2005, 06:56 #59364   #42
Kija
Banned
Типово

Цитата
Допис від niger
Цитата:
Допис від Kija
А от секс - після шлюбу це добре...
..але рідкість
Я це і мав на увазі.
Kija зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.05.2005, 08:05 #59371   #43
SimSim
 
Аватар для SimSim
Типово

Не знаю как бы его правельно высказатся, но мне кажется, пара, которая решается на долгую совместную жизнь должны знать себя со всех сторон! А это и дружба, и любовь, и СЕКС, и т.д.! Сейчас в наше время много пар расспадается из-за чего? Да из-за того что они друг друга не удовлетворяют и идут на такие поступки как измена, а измена в семье - увы.... очень не приятно! Так что я думаю вот так, если кто хочет оспорить - пожайлуста! Всегда рад выслушать!
SimSim зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.05.2005, 19:46 #59507   #44
Настоящий_падонок
 
Аватар для Настоящий_падонок
Типово

Я думаю что полюбому секс до замужества должен иметь место,для какждой пары, ведь секс в нашей жизны имеет аж никак не последнее место.
Настоящий_падонок зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2005, 01:25 #59920   #45
Romashka
Типово

Согласна с тобой, SimSim. Есть одно, что секс до свадьбы с многими партнерами, это для некоторых выходит за рамки общепринятого. А другое, что пара действительно в любви и понимании, и здесь секс должен иметь место в отношениях.
Пишу по собственному опыту...
Romashka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2005, 12:45 #60316   #46
Vitaliy_www
 
Аватар для Vitaliy_www
Типово

Цитата
Допис від настя
Цитата
Допис від niger
Орк
ніфіга!
якшо мужик вийде заміж за місс Фригідність, то за пів року він може відчути СВОЮ непотрібність і назавжди може статись 5:30...
Та не переживайте так за себе,бо чи вона фригітна,чи ні вам цьго хватає тіки на першу ніча далі у вас уже на стороні все готово!Бідолахі......не тре так себе любити.....


Після таких слів цей шлюб і шлюбом не назвеш!
Vitaliy_www зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2005, 20:20 #60443   #47
настя
Типово

Цитата:
Допис від Vitaliy_www
Цитата
Допис від настя
Цитата
Допис від niger
Орк
ніфіга!
якшо мужик вийде заміж за місс Фригідність, то за пів року він може відчути СВОЮ непотрібність і назавжди може статись 5:30...
Та не переживайте так за себе,бо чи вона фригітна,чи ні вам цьго хватає тіки на першу ніча далі у вас уже на стороні все готово!Бідолахі......не тре так себе любити.....


Після таких слів цей шлюб і шлюбом не назвеш!
Хороший хлопчик!Але чи всі такі?Я не кажу,шо це всіх касається.Але погодься,що дівчата меньше ходять на лєво,чим мужики!А коли,вона кохає, то прощає і брехню,і п"янки,і баг.чого,а хлопці(знову ж таки не всі,бо: у кожному правилі,є винятки.),але добра більшість,навіть коли кохають,можуть підгульнуть.І чому зараз так бігіто розводів?От би так прожити,як мої батьки-настільки впевнені один в одному,що розуміються с полуслова,ати почали плакати,коли Йося їхав,а тато тіки подивився на неї і вона замовкла,як по команді,а він і слова не казав.Оце порозуміння!Коли сваряться,мати щось доводить йому,доводить,а тато терпить,а потім брови насупить і тільки скаже Наталю!Івсе тихо.
настя зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2005, 05:10 #60470   #48
ads
Guest
Типово

настя може в мами просто страх ?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2005, 06:39 #60472   #49
настя
Типово

Цитата:
Допис від gsv
настя може в мами просто страх ?
Ні!Це повага!Бо і ми теж знаємо,що мати пожаліють,але пораду ми будемо мати від тата.Бо по жизні від усіх він заслуговує довіри і поваги.В нього дуже очі розумні!
настя зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2005, 22:44 #60922   #50
Romashka
Типово

Цитата
Допис від настя
Цитата:
Допис від gsv
настя може в мами просто страх ?
Ні!Це повага!Бо і ми теж знаємо,що мати пожаліють,але пораду ми будемо мати від тата.Бо по жизні від усіх він заслуговує довіри і поваги.В нього дуже очі розумні!
Щодо мами і тата, то теж не добре отак мовчки іноді треба висказатись, і ти можеш навіть не знати, що в дійсності обоє вони думають.
А щодо хлопців, то можже й так, хоча вийнятки є, але є дівчата. які набагато більше люблять гульнути на стороні, ніж чоловіки. Прикро те, що дійсно. жінка буде мучитись, але в більшості випадків пробачить після моря сліз. А от для чоловіка це крах стосунків. Як це, його власність мав хтось інший, ні вона вже йому не потрібна. І коли гуляє по барах чоловік у нетверезому стані, то це якось нормально, а ось коли жінка, то це дуже вульгарно дивиться, вона як шалава, яка шукає хто б її підібрав.
Romashka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2005, 18:06 #62413   #51
Anator
 
Аватар для Anator
Типово

Nobel

Конечно ни какого секса до свадьбы, буть холостяком и умри малЬчиком..

З.Ы. Вопросик ещё тот.. ))))
Anator зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.06.2005, 08:18 #62987   #52
Siriy
Типово

Цитата Секс до шлюбу.....бути чи не бути


давайте перефразуємо на...



Шлюб до сексу - бути чи не бути?


Бугагааааааааааааааааааааааааааааааа.
Siriy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.06.2005, 11:11 #63005   #53
Nata
 
Аватар для Nata
Типово

SimSim
ты прав. я с тобой согласна. Эти нормы нам навязала религиозность , множество есть людей, которые считают, что секс до брака неположен. Это большенство старшые люди, которые ориентируються сначла ана церковь, потом на время в котором мы живем. А церковь не лояльно относитьяс к тем, кто считает чот секс для удовольствия. Оф. позиция церкви - брак для того, что бы у вас ребенок родился.А он должен рождаться в семье которою богословил бог ит .д .По этому, я думаю, долго еще этот стертип будет держаться. Верующих людей, которые запугивают адом своих детей много.
Nata зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.06.2005, 18:22 #63100   #54
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово

Nata
а як щодо абортів і байстрюків? це ж наслідок сексу до шлюбу...
церква в цій ролі виступає як стримуючий фактор.
якби ше церква то дозволила - тотальне бляцтво почалось би...
нєфіг на церкву наїзжати - якби її не було, був би моральний занепад людства. (імхо, канєшно)... (хоча сучасна церква більше відвертає від себе розумних людей, ніж привертає...)
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2005, 20:56 #63546   #55
ads
Guest
Типово

Шлюб заснований тільки на сексі - слоникслоникслоник!!!!!????
крім сексу має бути ше шось спільне!!!!!
всі тут акцентують свою увагу на сексі!! НАРОД ви шо здуріли????
ти як обираєш собі подругу, що тебе перш за все цікавить? яка вона в ліжк?, чи яка вона в житті?
Мені особисто і нафіг не тре подруги яка тільки то й вміє шо добре тр...ся і вибачте со---ти.
перше шо цінується в особистих стосунках це - вірність, підтримка, розуміння один-одного...
секс це не відємне, але другорядне....
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2005, 21:11 #63548   #56
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово

funt983
аффтор, учі матчасть!
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2005, 21:16 #63551   #57
ads
Guest
Типово

та я ше на роботі сиджу, спати хочу, завтра в 6 підйом, тому і всяку фігню пишу
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2005, 01:38 #63840   #58
настя
Типово

Цитата
Допис від funt983
Шлюб заснований тільки на сексі - слоникслоникслоник!!!!!????
крім сексу має бути ше шось спільне!!!!!
всі тут акцентують свою увагу на сексі!! НАРОД ви шо здуріли????
ти як обираєш собі подругу, що тебе перш за все цікавить? яка вона в ліжк?, чи яка вона в житті?
Мені особисто і нафіг не тре подруги яка тільки то й вміє шо добре тр...ся і вибачте со---ти.
перше шо цінується в особистих стосунках це - вірність, підтримка, розуміння один-одного...
секс це не відємне, але другорядне....
Не погоджуюсь.Бо з одної сторони слухається начебто гарно,що секс -не є основним,але і другордним назвати не можна.Бо впевнена,шо якіб ти не мав добрі стосунки,чи почуття,але якщо вона не задовольнить тебе в ліжку,то в тебе бистро то все пройде і часто буває навпаки,що не відчуваєшь до неї того,що став відчувати після близьких відношень з дівчиною.А ще краще,коли все в людині в міру!
настя зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2005, 11:20 #63877   #59
Stranger
Типово

трах форева.......... ну який це шлюб з галімим сексом. це повний провал, молодята повинні єто самое делать як мартовскі коти
Stranger зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2005, 14:31 #63898   #60
Trader_Lena
 
Аватар для Trader_Lena
Типово

Взагалі добре до одруження пожити хоч пару місяців разом, щоб зрозуміти, чи буде пара жити добре, а то самі здибанки під місяцем та поцілунки в під’їздах проходять добре, а потім з’ясовується, що разом жити під одним дахом ці люди неможуть, і найприкріше, коли вони виясняють це, у них вже є дитинка...вона найбільше страждає...нехай буде секс до шлюбу, але з тим одним єдиним, з яким хочеш життя пов’язати...
Trader_Lena зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:24.