Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Вело


Кто поможет выбрать велосипед? (ставлю пивас )

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.08.2015, 07:22 #2566084   #61
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Кто поможет выбрать велосипед? (ставлю пивас )

ПРО КОМПАНIЮ
Цитата Вісім років тому, коли ми тільки розпочинали, нам просто хотілось зробити хороший, а головне доступний дитячий велосипед, котрого так не вистачало в магазинах рідного нам Харкова. І ми його зробили.
на першій сторінці сайту:
Цитата Ось уже вiсім років як ми робимо новий український велосипед, знаючи чого хочемо: рівноваги, якості, ціни та дизайну. Осягаючи цей простий секрет, нам вдалося зібрати групу однодумців, впевнених у своїй справі, ці люди і є наша компанія. Кожен - індивідуальність. Любителі крос-кантрі, кримського фрі-райда, розмірених покатушек по нічному городу.Серед нас є молоді і дорослі, сучасні і консервативні, батьки та тi, хто збирається стати батьками. Хтось із нас полюбляє зелений чай, а хтось сходить з розуму по запаху чорної кави. Але всі ми знаємо як важливо працювати в команді, щоб зберегти рівновагу.
вроді як таки українська. хоча так - позиціонує себе вище середнього.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2015, 09:46 #2566113   #62
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Кто поможет выбрать велосипед? (ставлю пивас )

та я таки помилився - реально українські вели
але ціни якось не дуже українські
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.12.2015, 14:23 #2602446   #63
Turov
Учасник
 
Аватар для Turov
Типово Відповідь: Кто поможет выбрать велосипед? (ставлю пивас )

А для дитячого вела цей нормальний буде http://spok.ua/profi-trike-m0688-orange-yellow/p51575/?
Малiй буде три рочки в березнi, але у хрещеного завдання ще з серпня
Turov зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2015, 08:40 #2602600   #64
dokdenis
Учасник
 
Аватар для dokdenis
Типово Відповідь: Кто поможет выбрать велосипед? (ставлю пивас )

Кому цікавий жіночий вел - наткнувся на непоганий варіант на OLX
http://olx.ua/uk/obyavlenie/velosipe...tml#555191b3a1
Фірма знатна, рами не китайські. Ціна, заявлена продавцем не висока Сам катаюсь на схожому серії Superbow. Були б лишні гроші взяв би але поки немає необхідності. Накат достойний, в гору вирулює шустро. Багато обговорюється про незручність геометрії рами, мол коліна труться об раму і тп - фігня то всьо.
dokdenis зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2015, 13:46 #2602646   #65
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Кто поможет выбрать велосипед? (ставлю пивас )

Цитата:
Допис від dokdenis Переглянути допис
Кому цікавий жіночий вел - наткнувся на непоганий варіант на OLX
http://olx.ua/uk/obyavlenie/velosipe...tml#555191b3a1
Фірма знатна, рами не китайські. Ціна, заявлена продавцем не висока Сам катаюсь на схожому серії Superbow. Були б лишні гроші взяв би але поки немає необхідності. Накат достойний, в гору вирулює шустро. Багато обговорюється про незручність геометрії рами, мол коліна труться об раму і тп - фігня то всьо.
було би дуже незле якби ти би хоч трохи знав, що іншим радиш:

типа опис -

Рама Chro-mo без дефектов и сварки, все оригинально! - проста рама с заліза, на таких хіба бомжі іздять. мабуть тре стрибати до стелі, шо та рама ще не варена

Вилка самая простая, но к ней не было высоких требований(ездила жена по дороге на работу) RST Capa 80мм. та вилка повне гівно, аморт практично не працює (бо нормальна амортвилка коштує >$500), а важить втричі важче від жосткої при співставимій ціні. нахєр зайвих 2 кг возити?

Боудены(рубашки) spelli и jagwire новые и дорогие ібо далбайопи свято вірять що якщо кожух тросика буде не чорний, а іншого кольору - ровер іздитиме щонайменш вдвічи краще )))

задний тормоз и переключатель - сплошные. а це типа як??? на фото видно шо сзаду гальм ві-брейк, а перемикач від нього окремо. Шота йа мабуть ніц не розуміюся на дискретних гальмах... та і взагалі чомусь всі зазвичай пишуть назву перемикача, шимано діор наприкдад (в мене такий YG спіздив)

Колеса: обода новые Alexrims и спици соответственно.[/I] спицы, блядь! "соответственно", дурака кавалок, міг хоч написати виробника шприх, але ж інтелектуальний потенціал не дозволяє...
Тормоза: перед нет, нужен калипер/машинка спочатку купи ровер без гальма, потім гальм і єбісь на здоровля
Касета 8ск 8-я "скачет", желательно заменить, но работает) це як одна моя знайома казала - комп включається, а шо вінда не грузитьчя, так то нічого, головне комп працює!
Цепь KMC Z92 новая поставив новий ланц на старі зірки і чомусь впевнений, шо буде працювати?
Каретка новая Shimano bb-un26 но не рассчитал с длиной вала. Стоит 117мм а нужно 110мм, ну или 113, поэтому перекидка не достает до 3-й звезды. Некогда решить этот вопрос, как и с тормозом передним.)) ясєн пєнь, шо салесмену стало розуму хіба шо раму помалювати (але незрозуміло чи тре було малювати...), а віддремонтувати і відрегулювати якось не получилося...
В езде комфортный и шустрый, умеренный вес. В целом хороший и яркий велосипед, учитывая что это авторская работа и exclusive.
Фото мои.


і йа теж таки кажу шо єкслусіФФ - рама фарбована і фоти авторські. а то шо нема гальм, не переключаються передачі, важкий і залізний, тре повно запчастин докуповувати і ставити - то хєрня...
Стечкин зараз поза форумом  
Подякував(ла):
sokol1 (25.12.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2015, 16:48 #2602705   #66
dokdenis
Учасник
 
Аватар для dokdenis
Типово Відповідь: Кто поможет выбрать велосипед? (ставлю пивас )

Стечкин, Не розумію з чого ти (раз вже перейшли на ти) взяв, що мій попередній допис направлений на пораду чогось і комусь. Радити придбати і звернути увагу різні речі, погодься...., ти ж обізнана людина Ти абсолютно правий щодо дефектів складової трансміссії, деякі елементи як ти виразився "повне гімно", проте вони компенсуються іншими складовими. І доробляти там є що. Твої знання в техніці і граматиці заслуговують авторитету, проте користуватись цим в цілях обгадити недостатньо-проінформованого якось мілко. Повернусь до того, з чого починав. На цей велосипед, як дамський варіант за такі гроші (200$ + цілком на мою думку суттєвий торг) варто звернути увагу, що не означає його купляти. Знову ж все залежить від можливостей і вподобань...
dokdenis зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2015, 17:43 #2602720   #67
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Кто поможет выбрать велосипед? (ставлю пивас )

Цитата:
Допис від dokdenis Переглянути допис
...Твої знання в техніці і граматиці заслуговують авторитету, проте користуватись цим в цілях обгадити недостатньо-проінформованого якось мілко...
типа мені не можна стверджувати що той ровер від сили на 50 доларів тягне просто тому шо треба багато міняти, щоб він почав нормально їздити
єдине шо зроблено - рама помальована з невідомою метою )

а я би ще довго вагався, чм варто за таке 500 грн дати
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2015, 19:03 #2602738   #68
dokdenis
Учасник
 
Аватар для dokdenis
Типово Відповідь: Кто поможет выбрать велосипед? (ставлю пивас )

Стверджувати свою думку необхідно! В любому випадку пиваса від автора теми ми з тобою вже не дочекаємось)
dokdenis зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.03.2016, 21:38 #2624347   #69
Godlike
Учасник
 
Аватар для Godlike
Типово Відповідь: Кто поможет выбрать велосипед? (ставлю пивас )

Допоможіть вибрати велика) Мій бюджет - 10000 грн, розумію, що зараз із цим клятим долларом не багато на що можна розраховувати, проте..
Godlike зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2016, 14:53 #2641841   #70
zaxzax
Banned
Типово Відповідь: Кто поможет выбрать велосипед? (ставлю пивас )

Не так давно приобрел такой вот Ardis , очень доволен. Он, кстати, довольно легкий. Стоит не так и дорого.
zaxzax зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 2
---ANDRE--- (26.06.2016), JonnyK (25.06.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2016, 22:05 #2641884   #71
airgunner
Активний учасник
 
Аватар для airgunner
Типово Відповідь: Кто поможет выбрать велосипед? (ставлю пивас )

В Велосіті (біля 6го магазину) купляв собі тросик, ровери там реально круті...
airgunner зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2016, 23:49 #2643853   #72
Мановар
бусовод
 
Аватар для Мановар
Типово Відповідь: Кто поможет выбрать велосипед? (ставлю пивас )

придивляюсь дитині на 130см росту якогось веліка (горніка) до 100баксів б/у.... що порадите дилетанту?
ось такий вроді надибав http://olx.ua/uk/obyavlenie/gornk-24...tml#17e9e2dfcb... але гугл пише що руль не піднімається. тупня якась...це взагалі проблема чи можна щось придумати і переробити?
Мановар зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.07.2016, 06:29 #2643857   #73
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Кто поможет выбрать велосипед? (ставлю пивас )

в більшості горніків руль не піднімається..рішається регульованим виносом руля...але це +грн
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.07.2016, 06:47 #2643858   #74
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Кто поможет выбрать велосипед? (ставлю пивас )

А є потреба піднімати руль?
Як написав Нобель - на сучасних велах геометрія прорахована наперед, відповідно вони не розраховані на регулювання висоти руля, але руль в них, якщо правильно вибраний розмір рами, стоїть саме на тій висоті, на якій иає стояти.
В невеликих межах можна міняти підбором виноса і самого руля (щоб посадка була більш вертикальною - береться винос з більшим кутом підйому і руль з більшою кривизною).
Більш радикальний варіант - використання подовжувача штока вилки (так званої "гранати") і проставочних кілець.
Але в любому випадку це пару сот грн додасть до ціни.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2017, 10:08 #2711573   #75
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Відповідь: Кто поможет выбрать велосипед? (ставлю пивас )

Тут в темі пишуть за дешеві китайські веліки шо вони не норм і т д. Я от купив в свій час ровер в епіцентрі за 3 т грн новий,буцім "горний")) ,без назви по суті)))) відкатав на ньому років 3 ,при тому ще втулив туди дитяче автокрісло останній рік.При тому шо сам я мужик явно не з худих і легких,поза сотку важу+ велокрісло і дитина теж не легкенька(в мене син і по зросту і по габаритах)) Цього року купив старшому сину Kalkhoff б.у з ЄС з новими прибамбасами і електрообвісом\мотором(все заводське і по вазі певно однаково з моїм з епіцентра) Ну так деяка різниця є,в Kalkhoff легше переключаються передачі, . легше \приємніше їхати навть з повністю виключеною електрикою\мотором Але ніякої глобальної різниці типу як з заз славути пересісти в лексус нема.Ну от нема і все.Якшо комусь кататися суто по парку по велодоріжках то ровери за 10 штук з гаком звичайні непотрібні понти(все вищенаписане чисто моє імхо))
Kosyacello зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2017, 10:44 #2711583   #76
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Кто поможет выбрать велосипед? (ставлю пивас )

Цитата Тут в темі пишуть за дешеві китайські веліки шо вони не норм і т д. Я от купив в свій час ровер в епіцентрі за 3 т грн новий,буцім "горний")) ,без назви по суті)))) відкатав на ньому років 3 ,при тому ще втулив туди дитяче автокрісло останній рік.При тому шо сам я мужик явно не з худих і легких,поза сотку важу+ велокрісло і дитина теж не легкенька(в мене син і по зросту і по габаритах)) Цього року купив старшому сину Kalkhoff б.у з ЄС з новими прибамбасами і електрообвісом\мотором(все заводське і по вазі певно однаково з моїм з епіцентра) Ну так деяка різниця є,в Kalkhoff легше переключаються передачі, . легше \приємніше їхати навть з повністю виключеною електрикою\мотором Але ніякої глобальної різниці типу як з заз славути пересісти в лексус нема.Ну от нема і все.Якшо комусь кататися суто по парку по велодоріжках то ровери за 10 штук з гаком звичайні непотрібні понти(все вищенаписане чисто моє імхо))
Так, для велодоріжок по вихідних достатньо велосипеда купленого в епіцирку із звичайною жорсткою вилкою (ті макети амортизаторів на дешевих ровериках тільки важать багато, толку з них 0), якшо їздити ним на роботу, то він навіть окупиться. Якшо кататися беккантрі багато з ентузіазмом, то такий роверик розсипається за сезон, всі через це пройшли.

Для спорту у вел треба вкладати гроші, як і у будь який спортивний снаряд: Шоссе, Тріатлон, КросКантрі, XC, Ендуро, ДаунХіл, Дьорт і решта дисцилін.
Не бачу великого сенсу купляти спортивний снаряд для простого комютінгу по місту. Но якшо є бажання та гроші.. та сама психологія, що й з машинами

Востаннє редагував org100h: 06.11.2017 о 10:52.
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2017, 12:29 #2711714   #77
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Кто поможет выбрать велосипед? (ставлю пивас )

Цитата:
Допис від Kosyacello Переглянути допис
Якшо комусь кататися суто по парку по велодоріжках то ровери за 10 штук з гаком звичайні непотрібні понти(все вищенаписане чисто моє імхо))
ну не всі ж катаються по велодоріжці вздовж озера ))
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2017, 09:04 #2711965   #78
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Відповідь: Кто поможет выбрать велосипед? (ставлю пивас )

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
ну не всі ж катаються по велодоріжці вздовж озера ))
Ясно шо не всі але думаю більшість)) А де ще у нас можна безпечно кататися з повною відсутністю інфраструктури і велодоріжок всюди крім парків?
Kosyacello зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2017, 09:36 #2711967   #79
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Кто поможет выбрать велосипед? (ставлю пивас )

Тернопільська велотусовка наярює свої тисячі за сезон по другорядним сільським дорогам, полям і переліскам Більш ліниві і спраглі до адреналіну ганяють по трасах і трамплінах в пронятинському лісі
Особисто я віддаю перевагу теребовлянському лісу, але зараз мале дітьо не дуже кататись дає.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2017, 09:43 #2711970   #80
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Кто поможет выбрать велосипед? (ставлю пивас )

Цитата Ясно шо не всі але думаю більшість)) А де ще у нас можна безпечно кататися з повною відсутністю інфраструктури і велодоріжок всюди крім парків?
Хітмап статистики за рік, хто де в нас ровером їздить.

https://labs.strava.com/heatmap/#12.....55624/hot/all


Як бачиш, їздять всюди, навать по озеру взимку. Кутківецький ліс, пронятин, петриківський ліс, загребеля, а пагаваріть про то як страшно в світі жити можна довго.

Додано через 2 хвилини
Цитата Більш ліниві і спраглі до адреналіну ганяють по трасах і трамплінах в пронятинському лісі
На рахунок ліниві, сумнівне твердження

Востаннє редагував org100h: 09.11.2017 о 09:43. Причина: Пізніше додано
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:01.