Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Рослини і тварини


Результати опитування: Як ви вважаєте чи варті собаки такої уваги?
Так. Адже це весело та можна знайти нових друзів 28 87.50%
Ні пес має сидіти на ланцюну. 4 12.50%
Голосували: 32. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Давайте поговоримо про собак...

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 04.09.2016, 11:20 #2651980   #121
Alvina
Banned
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

я так давно мрію про собаку. Дуже подобаються вести. прям моя порода. нажаль у квартиру брати собаку я не готова(
Alvina зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.09.2016, 21:10 #2652065   #122
ats295
Активний учасник
 
Аватар для ats295
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Я вже мав декілька тер'єрів (скотчів), мій товариш мав ДР, і залишав його зі мною коли був в від'їздах. В цілому цікава порода, розумні, енергійні, незалежні. Єдиний недолік як по мені, линяють - погладив собаку і цілий в шерсті. І треба вважати, бо в погоні за всякою живністю, можуть попасти під колеса машини. І від себе порадив би привчити собаку вигулювати без поводка, щоб в пса не виникло бажання відчути свободу і пропасти. ))

4 місяці песику)) Приблизно так він виглядає після ранньої прогулянки в лісі))) Якщо дозволяєш псу бути псом, бруд невід'ємна частина, ну і звичайно пісок на ліжку ))), але як по мені, це дрібниці

ats295 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Sergyjko (04.09.2016), thebestsobaka (07.09.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2016, 12:56 #2652228   #123
Katerynna
Учасник
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

СЕМІНАР-ТРЕНІНГ З ТЕТЯНОЮ ПРАВДОЮ ТА ЮЛІАНОМ ГАТАЛОЮ У ТЕРНОПОЛІ!

У нас з'явилася унікальна можливість! Організувати тренінг з топ-тренерами України! З неодноразовими переможцями змагань по IPO в Україні та неодноразовими фіналістами на чемпіонатах світу! З людьми, які вкладають душу у своїх собак Тетяною Правдою та Юліаном Гаталою! Це люди які працюють по сучасним методам дресури! Вони по новому відкриють для вас світ дресури і змінять ваше ставлення до собак! Ви зможете познайомитися з світом IPO і назавжди залишитися в ньому.
На тренінгу буде представлено розділи: слухняність та захист, слідова робота.
Орієнтовний період проведення 11-13 Листопада.
Місто проведення Тернопіль!
Кількість учасників обмежена!
Усі бажаючі будь ласка звертайтеся в приват або за номером телефону 0972559029.
Проводиться попередній запис.
Будь-які питання не залишаться без відповіді.
Katerynna зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2016, 20:08 #2652277   #124
Joycee
Учасник
 
Аватар для Joycee
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Цитата
Допис від Alvina Переглянути допис
я так давно мрію про собаку. Дуже подобаються вести. прям моя порода. нажаль у квартиру брати собаку я не готова(
В квартирі і собака буде страждати і ви як хазаїн.
Joycee зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Пантера (07.09.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2016, 10:09 #2652334   #125
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Цитата:
Допис від Joycee Переглянути допис
В квартирі і собака буде страждати і ви як хазаїн.
Здуріли чи що? А де собаку тримати? А нафіга мені собака в дворі?
Пантера зараз поза форумом  
Подякували 2:
ats295 (07.09.2016), thebestsobaka (07.09.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2016, 22:08 #2653892   #126
Joycee
Учасник
 
Аватар для Joycee
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Здуріли чи що? А де собаку тримати? А нафіга мені собака в дворі?
Це в квартирі собака фууу, а в дворі у неї є простір де погуляти і погратися. Плюс ніяких проблем із шерстю і іншими собачими справами.
Joycee зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.09.2016, 10:17 #2654093   #127
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Цитата Це в квартирі собака фууу, а в дворі у неї є простір де погуляти і погратися. Плюс ніяких проблем із шерстю і іншими собачими справами.
Та то дивлячись яка собака.
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.09.2016, 22:34 #2654223   #128
ats295
Активний учасник
 
Аватар для ats295
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Цитата Це в квартирі собака фууу, а в дворі у неї є простір де погуляти і погратися. Плюс ніяких проблем із шерстю і іншими собачими справами.
В такому випадку тобі потрібно завести акваріум з рибкою, або робота пса - Sony колись такі робила, називалися Айбо. )))

А якщо по дiлу, то собаку треба вигулювати. Втомлена собака - спляча собака, і господар в тонусі))
ats295 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Пантера (22.09.2016), Niusa (20.09.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.09.2016, 08:42 #2654571   #129
Katerynna
Учасник
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Правильно сказано. Собаку потрібно винулювати фізично її навантажувати, адже хрч в квартирі хоч в дворі собака буде робити шкоду. В дворі рити ями на газоі гристи на її думку непотрібні господарю речі тому подібне. І та ж картина в квартирі знищені меблі, зїдене взуття. Собака в обох випадках має мати свій куточок вольєр з будкою бокс чи клітку в квартирі. Час коли собака сама вона проводить там. Тому різниці немає. А правильне виховааня та дресура позбавляль і інших проблем. Щодо шерсті збалансоване харчування і буде вам щастя!
Katerynna зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.10.2016, 11:31 #2659007   #130
compBoy
Учасник
 
Аватар для compBoy
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

мдя... Весело.
Я тримала собаку в квартирі. І не треба мені говорити - що вона страждала чи не досить вигуляна..
Тримаю Чау-Чау, досить масивна и шарстяна соба.
Зараз маю дім - але все рівно соба зі мною, а не на дворі.. тому якщо хочете собаку - до життя в квартирі не зупинить вас. Одже- не досить сильно хочете.
compBoy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (20.10.2016)
Сказав(ла) Фууу!:
---ANDRE--- (19.10.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.10.2016, 11:56 #2659181   #131
Katerynna
Учасник
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

УВАГА!

Для учасників тренінку з Тетяною Правдою та Юліаном Гаталою та бажаючих відвідати даний захід!

В зв'язку з непередбачуваними обставинами дата проведення симінару зміщається на один день!

Початок тренінгу 12 листопада!

Усі бажаючі хто ще не записався телефонуйте 0972559029 або в приватні повідомлення.

https://www.facebook.com/events/297941463909131/?ti=cl
Katerynna зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2016, 15:17 #2664629   #132
Plami
Banned
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Если очень хочется собаку, то не обязательно большую заводить в квартиру, есть же породы маленьких собачек.
У меня квартира не большая, но у меня 2 собаки лабрадор и шпиц, днем они спят и тусят с друг другом, а вечером я долго с ними гуляю, так, что главное достаточно гулять с собакой.
Думаю для многих будет полезен этот ресурс http://harleyandcho.com.ua/ там хороший выбор лежаков для собак и столиков для еды, для больших собак особенно важно, что бы была подставка для еды. А насчет лежаков то они очень хорошо сделаны из прочных материалов которые легко чистить просто снимаешь чехол и бросаешь в стиральною машину)
Plami зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2017, 08:48 #2677048   #133
TEXNIKA
Учасник
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Всім Привіт. Прошу вашоі допомоги, в суботу пропав наш член сімі і скоріш за все його викрали, минуло 3 дня.
Якщо у когось по сусідству появилася практично доросла собака напишіть сьди чи подзвоніть по номеру 0671202275 Тарас, 0683107100 Уляна.
Собака буде дуже вити, таке важко пропустити.
Самець, сріблястого окрасу, очі голубі. Відзивається по кличці Аскалон.
Фото добавлю пізніше коли зрозумію як.
Дуже дякую всім за увагу до теми.
Будем вдячні за любу допомогу, за нами винарогода
TEXNIKA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.02.2017, 09:22 #2677510   #134
Katerynna
Учасник
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Усім доброго часу доби! Давно я не писала цікавих статей та дописів! Нажаль основна моя сторінка не відповідає, тому буду дописувати з цієї!

Отже усіх моїх улюбленців уже всі знають. Нажаль їх кількість зменшилась! Чудо Шнапс поїхав на службу за кордон. А старенький Грей (про якого я так і не написала пост. До слова кавказька вівчарка віком 15 років) уже побіг по радузі. А молодняка ми поки ще не підібрали.

Але цікава тема всетаки з'явилася!

Отож почнемо!
Ми розглядали методи, типи, види дресури! Їх безліч! Ми навіть організовували тренінг у нас в місті по спортивній дресурі і зараз збираємо групу для наступного тренінгу. Але ми зіткнулися з проблемою небажання власників собак тренувати та виховувати своїх улюбленців! З радістю послухаю ваші думки з цього поиводу!
А з часом почну додавати історії про собак та Людей яких ми зустрічали на своєму шляху з яскравими фото та відео!
Katerynna зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2017, 14:03 #2680143   #135
VillisRey
Активний учасник
 
Аватар для VillisRey
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Також мрію про собаку.
В мене в дитинстві був песик, жив 13 років. Всі до нього звикли. Вже пройшло 10 років, як його немає, а я його все згадую, дуже важко втрачати кохану тварину.
Собака-це вірний друг, та дуже важка праця і відповідальність!
VillisRey зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (05.03.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2017, 14:45 #2705848   #136
Katerynna
Учасник
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Іграшки та амуніція для наших 4лапих друзів.Засоби гігієни,хапчувааня усе що бажає наша безмежна душа заходьте за адресою:
https://www.facebook.com/groups/382096628852774/
Katerynna зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.09.2017, 20:58 #2706052   #137
natalilaz
Учасник
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Я дуже полюбляю собак. Але в мене невеличка квартирка, тому собака це табу. Але ж так хочеться.
natalilaz зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (13.09.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2018, 17:01 #2721701   #138
SvetlankaS
Учасник
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Як на мене то собака в сім'ї це круто! - Переваги однозначні: Зранку обов'язкові прогулянки парком (що дуже корисно), вірний друг, якщо в сім'ї є дитина, то це однозначно виховання дитини до відповідальності, доброзичливості, доброти і т.д. Ну є і звичайно певні недоліки, такі як бруд, запах собаки. Але це все вирішується ))) Ну і звичайно з великою собакою більше проблем ніж з малою. Регулярне миття, купання і вичісування собак - це як за собою доглядати, чи за малою дитиною, впринципі не проблема ))) Виховання собак - вам знадобиться досвідчений кінолог, також можу рекомендувати Юліана Гаталу і Тетяну Правду, якщо немає можливості з ними займатись то можете багато почерпнути у них на youtube каналі https://www.youtube.com/user/Gratsiano, а щодо облаштування в домі то є такий виробник український, який виготовляє спальні місця для великих собак, які не пропитуються запахом собак, легкі в догляді https://haustier.com.ua
Отже, якщо ви ввагаєтесь чи вам заводити собаку, не ввагайтесь, головне визначтесь з тим яку собаку ви хочете і заводьте! Однозначно життя у вас стане насиченішим і веселішим.
SvetlankaS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.06.2018, 22:43 #2731043   #139
TERNOPILSKIY
Учасник
 
Аватар для TERNOPILSKIY
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Ось купили таке чудо, хто може щось розказати чи поради якісь дати?
https
TERNOPILSKIY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2018, 11:36 #2742779   #140
Inusiko
Banned
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

дуже хочу собаку, але з роботою не виходить, а сидіти цілодобаво у квартирі ніякий звір не зможе. ну крім рибок, тому у мене рибки)
Inusiko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:12.