Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Операційні системи / адміністрування

Операційні системи / адміністрування Linux, Unix, Windows, DOS... обговорюєм можливості, налагодження, встановлення, продуктивність, секрети...


Windows 10

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.05.2015, 23:36 #2540148   #41
saymon
Guest
Типово Відповідь: Windows 10

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
відокремлять меню "Пуск" і програмки від самого ядра Віндовс
А зараз меню "Пуск" і програмки входять в ядро? Цікава теорія
Цитата:
Допис від Prodigy Переглянути допис
А от скажіть,будь-ласка,чому на одному і томуж ноутбуці(проц.Інтел Т3500 - 2х2,1Ггц,озу - 2Гб) Віндовс 10(х86) працює дещо повільніше(запускається і виключається швидше,а от деякі програми чи Crome запускаються повільніше) ніж віндовс 8.1(х86).Ставив різні збірки.
Ключова фраза виділена.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.05.2015, 07:29 #2540168   #42
Sir_Lyoshyk
 
Аватар для Sir_Lyoshyk
Типово Відповідь: Windows 10

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Тому що Він 10 ще офіційно не вийшов. Відповідно софт під нього ще не оптимізований.
В часи він 8 tech preview в мене вона літала скоріше він 7 сп1... А потім поступово скатилась по швидкодії...
Sir_Lyoshyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.05.2015, 10:27 #2540235   #43
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Windows 10

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
А зараз меню "Пуск" і програмки входять в ядро? Цікава теорія
Не хочу тобі нічого "втирати", просто процитую мовою оригіналу, з вищезгаданих статей:
Цитата Part of this is achieved by splitting up operating system components like the Start Menu and built-in apps to be separate parts that can be updated independently to the entire Windows core operating system.
Або як переклали росіяни:
Цитата Частично это реализовано путем разделения компонентов операционной системы, будь то меню «Пуск» или пасьянс «Косынка», на отдельные части, которые могут быть обновлены независимо от ядра.
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.05.2015, 10:45 #2540246   #44
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Windows 10

Ну теоретично буде оновлятися покомпоненто, пакетно, як в лінуксі чи що. З іншої сторони, навряд чи хтось особливо буде розказувати про специфіку роботи закритого коду в закритій ОС

З тих новин стало ясно одне - оновлюватися мало би стати легше, можливо навіть для фінальних користувачів, можливо навіть без постійних перегрузок.

А вот дивлячись на такі нові рюшечки, як темна/нічна тема, вже з більшим ентузіазмом чекається релізу.
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.05.2015, 11:32 #2540282   #45
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Windows 10

Цитата:
Допис від LeoN Переглянути допис
З тих новин стало ясно одне - оновлюватися мало би стати легше, можливо навіть для фінальних користувачів, можливо навіть без постійних перегрузок.
Мені цікаво як будуть проводитись продажі, а саме як взнати якої "свіжості" ОС на полиці: пакет оновлень за травень 2015, чи версія 10.2.1345.83 і т.д.
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.05.2015, 11:35 #2540283   #46
minimal
Активний учасник
 
Аватар для minimal
Типово Відповідь: Windows 10

Цитата З іншої сторони, навряд чи хтось особливо буде розказувати про специфіку роботи закритого коду в закритій ОС
Вони зробили .NET опенсорсним. Може вони обрали трохи іншу політику, не таку секретну?

Додано через 46 секунд
Цитата Мені цікаво як будуть проводитись продажі
Підписка?

Востаннє редагував minimal: 12.05.2015 о 11:35. Причина: Пізніше додано
minimal зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.05.2015, 11:49 #2540302   #47
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Windows 10

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Мені цікаво як будуть проводитись продажі, а саме як взнати якої "свіжості" ОС на полиці: пакет оновлень за травень 2015, чи версія 10.2.1345.83 і т.д.
Це важливо не такій великій к-сті користувачів, при підключенні до нету, будь-яка версія зразу буде пробувати оновитися, та й все. Це ж майкрософт

А ось оплата ліцензії, я боюсь може бути реалізована абонплатою. Враховуючи останні тенденції, переїзд офіса в хмари (офіс365), той же самий азур, який недавно оновили, там взагалі тарифікація за час і за ресурси. Досить реальним виглялає купівля ліцензії на час, за котрий отримуєш повний супорт і оновлення, тільки питання яким чином система буде себе вести по закінченю оплачуваного періоду.

З іншої сторони, є інші способи монетизації, котрі чудово працюють в он-лайн іграх, тобто базовий функціонал доступний усім, а хочеш плюшок - плати. Або заробіток на додатках, але для цього необхідна зміна концепції встановлення стороннього софту, не думаю що це піде на користь.


Цитата:
Допис від minimal Переглянути допис
Вони зробили .NET опенсорсним. Може вони обрали трохи іншу політику, не таку секретну?
Дотнет дали в маси, щоб більше народу писали під їхню ОС? На мою думку поширення і спрощення інструментів розробки, для залучення нових творців контенту дуже логічний і правильний крок в теперішніх умовах.
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.05.2015, 11:58 #2540305   #48
saymon
Guest
Типово Відповідь: Windows 10

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Або як переклали росіяни:
Ну то вони правильно переклали. Компоненти ОС будуть оновлюватися незалежно від ядра. А не відокремлять компоненти від ядра. Бо відокремлення це ж означає що зараз ці компоненти в ядрі, а у Він 10 їх відокремлять. Ну, я так поняв, по цій твоїй фразі, і подумав наче я пропустив відколи Експлорер і Блокнот стали компонентами ядра.
Но то таке.

По темі: шось індус мутить незрозуміле з тим Віндовсом. Було всьо по графіку і очкувано, а тепер буде замахувати оновленнями кожного дня, причому що підсунуть в черговому оновленні ніхто не знає, чи черговий руткіт чи якийсь кейлогер чи може навіть рекламний банер на робочий стіл. А якщо саму підсистему оновлень не оптимізують, коли оновлення на 400 кб 15 хв. ставиться то взагалі буде мрак.
Карочє, всьо мутно і незрозуміло, хоча до релізу пів року лишилося.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.05.2015, 12:08 #2540310   #49
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Windows 10

Так зараз також кожних паро днів прилітає "критичний апдейт"

LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.05.2015, 12:22 #2540319   #50
saymon
Guest
Типово Відповідь: Windows 10

Я ставлю пак з Осзоне, вівторковий, вони тестують оновлення, і всякі непотрібні в пак просто не включають, автоматичне відключив вже давно. Тому і думаю як далі бути. Якщо включити то хз шо там наставиться, а як виключити то де брати оновлення. Качати вручну і потім по одному ставити влом.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.05.2015, 12:36 #2540322   #51
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Windows 10

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Я ставлю пак з Осзоне, вівторковий, вони тестують оновлення, і всякі непотрібні в пак просто не включають, автоматичне відключив вже давно. Тому і думаю як далі бути. Якщо включити то хз шо там наставиться, а як виключити то де брати оновлення. Качати вручну і потім по одному ставити влом.
Ну я колись купив вісімку за 120 грн, відповідно оновлення на ліцензію не впливають. Але, автоматичне оновлення юзати не виходить, бо воно постійно задовбує перегрузкою, я перегружаю десь раз в місяць-два, оновлюю дрова до відео + ставлю апдейти. за три роки отримав один раз взагалі не стартуючу систему, з неможливістю відкотитися і жостким конфілктом з відеодрайвером. Пофіксити вдалося, але оновлення після того працювати перестали, допомогло тільки перевстановлення.

Якщо 10ка буде вміти оновлювати не критичні компоненти без перезагрузки, навіть в фоновому режимі, то це буде прогрес.

А на рахунок "прямизни" оновлень, то я лікарства поки не знайшов.
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.05.2015, 18:23 #2540462   #52
saymon
Guest
Типово Відповідь: Windows 10

https
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.05.2015, 18:36 #2540467   #53
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Windows 10

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
відео
То якраз власне після цього відео я писав свої враження.
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.05.2015, 19:16 #2540478   #54
saymon
Guest
Типово Відповідь: Windows 10

Кстатє, про оновлення. Кажуть люди що буде якийсь спеціальний Апдейт фор бізнес, і вівторкові паки оновлень нікуди не пропадуть, просто будуть недоступні домашнім юзерам.
Але якщо будуть доступні хоч комусь то в інтернетах полюбе будуть репаки, і це тішить.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.05.2015, 19:24 #2540481   #55
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Windows 10

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Кстатє, про оновлення. Кажуть люди що буде якийсь спеціальний Апдейт фор бізнес, і вівторкові паки оновлень нікуди не пропадуть, просто будуть недоступні домашнім юзерам.
Але якщо будуть доступні хоч комусь то в інтернетах полюбе будуть репаки, і це тішить.
Якби вони щось реально додавали/покращували, в кращому випадку підлатують дирки, в гіршому йдеш за флешкою
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2015, 15:27 #2540801   #56
saymon
Guest
Типово Відповідь: Windows 10

Я вот ніяк не можу заспокоїтися із цією безплатністю Він10. Рік часу всі користувачі 7-8-8.1 можуть перейти на Він10 безплатно, в т.ч. і піратські версії теж. Це означає що у Він10 не буде перевірки ліцензії? Чи Майкрософт буде така любязна і збереже зворотню сумісність старих активаторів із Він10

Найбільш імовірний варіант це випучк оновлення, через рік, яке встановить перевірку ліцензії, але ж його можна просто не ставити.

Індус починає мені неподобатися все більше. Реально якийсь мутний і плани в нього такі ж.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2015, 17:50 #2540854   #57
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Windows 10

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Я вот ніяк не можу заспокоїтися із цією безплатністю Він10. Рік часу всі користувачі 7-8-8.1 можуть перейти на Він10 безплатно, в т.ч. і піратські версії теж. Це означає що у Він10 не буде перевірки ліцензії? Чи Майкрософт буде така любязна і збереже зворотню сумісність старих активаторів із Він10
А я зрозумів це так: буде можливість оновлення без перевірки ліцензії і все. Тобто вводити ключ для встановлення чи проходити провірку валідності системи перед апдейтом не треба буде, а потім 30 днів поюзав і будь-добрий до каси.
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2015, 18:28 #2540873   #58
minimal
Активний учасник
 
Аватар для minimal
Типово Відповідь: Windows 10

Може вони відчули загрозу зі сторони більш зручних і гнучких платформ?)
minimal зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2015, 19:29 #2540888   #59
saymon
Guest
Типово Відповідь: Windows 10

Цитата:
Допис від minimal Переглянути допис
Може вони відчули загрозу зі сторони більш зручних і гнучких платформ?)
Забув додати "альтернативних"
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2015, 20:50 #2540924   #60
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Windows 10

Цитата:
Допис від minimal Переглянути допис
Може вони відчули загрозу зі сторони більш зручних і гнучких платформ?)
От за це Майкрософту точно хвилюватись не варто - частка інших ОС мізерна і найближчим часом нічого не зміниться, нормальної альтернативи немає. Скоріше вирішили розширити ринок: падіння продаж десктопів та нотбуків компенсувати мобільними пристроями(планшети, смартфони, можливо хоммедіа, приставки).

Востаннє редагував kolibryks: 13.05.2015 о 20:56.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:07.