Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Операційні системи / адміністрування

Операційні системи / адміністрування Linux, Unix, Windows, DOS... обговорюєм можливості, налагодження, встановлення, продуктивність, секрети...


IOS vs Android

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.10.2015, 15:44 #2580705   #21
Stalk
Активний учасник
 
Аватар для Stalk
Типово Відповідь: IOS vs Android

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
а хіба 5-й нексус це не той самий LG G3s?

його ж для гугла робило LG
різниця хіба шо в оболочці
ні не то саме.По х-тиках то саме шо G2 тільки камера 8мп.
Якраз в оболочці і вся суть, стандартна від гугла літає а модифіковані з часом починають барахлити особливо Самсунгівські.
Stalk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2015, 16:44 #2580719   #22
zyxel
Учасник Учасник
 
Аватар для zyxel
Типово Відповідь: IOS vs Android

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
А планшет galaxy tab n8000
Samsung Galaxy Note 10.1 — планшетный компьютер с операционной системой Android, созданный Samsung. Был представлен 27 февраля 2012 года в Барселоне.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Тупить в мене самсунг с3 з 1г
Не в гігах щастя.

Востаннє редагував zyxel: 02.10.2015 о 16:44. Причина: Пізніше додано
zyxel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2015, 17:25 #2580732   #23
saymon
Guest
Типово Відповідь: IOS vs Android

Хотів би уточнити, ми тут про ОС говоримо, чи про пристрої? Бо тема какбе про ОС, а обговорення зводиться до заліза.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2015, 18:52 #2580748   #24
zyxel
Учасник Учасник
 
Аватар для zyxel
Типово Відповідь: IOS vs Android

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Хотів би уточнити, ми тут про ОС говоримо, чи про пристрої? Бо тема какбе про ОС, а обговорення зводиться до заліза.
А від чого залежить як буде працювати ОС!? Один з факторів!?
Твій пост (як один з ...) не в тему
zyxel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2015, 19:01 #2580750   #25
saymon
Guest
Типово Відповідь: IOS vs Android

Цитата:
Допис від zyxel Переглянути допис
А від чого залежить як буде працювати ОС!? Один з факторів!?
Твій пост (як один з ...) не в тему
Ми тут не говоримо як буде працювати ОС, а порівнюємо. Залишилося вияснити що саме ми порівнюємо, операційні системи, чи хто коли та де купив телефон.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2015, 19:13 #2580752   #26
zyxel
Учасник Учасник
 
Аватар для zyxel
Типово Відповідь: IOS vs Android

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ми тут не говоримо як буде працювати ОС, а порівнюємо. Залишилося вияснити що саме ми порівнюємо, операційні системи, чи хто коли та де купив телефон.
Ти правий (для т...х) як працюють ОС. При чому хто і де купував? Ти бачиш пости в яких пише хто де купував телефон?

Востаннє редагував zyxel: 02.10.2015 о 19:21.
zyxel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2015, 19:36 #2580759   #27
saymon
Guest
Типово Відповідь: IOS vs Android

Цитата:
Допис від zyxel Переглянути допис
Ти правий (для т...х) як працюють ОС. При чому хто і де купував? Ти бачиш пости в яких пише хто де купував телефон?
Я бачу що ти неадекватний, і починаєш безпричинно бурувати.

А питання моє в тому заключається, що хтось має телефон із Андроїдом, купленим хз де і в кого, із сотнею наставлених програм (або новий і сам наставив), і він в нього чомусь ГЛЮЧИТЬ. З іншого боку привезений з Америки іФон, після джейлбрейку із такою ж кількістю програм, як не дивно теж ГЛЮЧИТЬ.
Тому і цікавлюся, ми тут будемо обговорювати моделі телефонів і планшетів, чи порівнювати переваги іОС над Андроїд?
Бо по моделях присторов, гігабайтах і мегагерцах я не маю нічого сказати, а от про ОС і криві руки - маю.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2015, 19:40 #2580761   #28
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: IOS vs Android

Хай почнеться холівар!

Користуюся смартами (комунікаторами) з часів коли вони були ще з кнопками і стилусом.

Користувався і Вінмобайл і Сімбіаном.

Потім був телефон легенда htc hd2, на котрому прописався Віндовсфон, дуже мені подобався, при тому шо був сирий, софту не було взагалі, та й функцонал на той момент був досить бідний.

Потім купив htc trophy, він оновився до вінфона 7,8 і на тому його життєвий цикл закінчився, зараз, до речі, юзаю його як робочий телефон, чисто дзвінки і блутуз, дуже задоволений, раз на день запускаю калькулятор і все, зручний великими плитками і не тупить, але на тому, всі переваги закінчуться.

Потім користувався htc one mini, металевий, тонкий корпус, якість зборки якого просто жахлива, взагальному він не тупив, останнє оновлення прилетіло 4,4,2... і все, оновлювати його перестали, хоча обіцяли 5 андроїд і новий сенс, але не склалося, купляйте новий, такий самий і буде вам оноволення. Доля того апарата трохи сумна, там постійно здихав сенсор і коли гарантія скінчилась, я вирішив не ремонтувати його за власний кошт.

Після того чисто заради "попробувати" я взяв айфон 5... Чесно, коли брав в руки яблочні девайсь в знайомих, не міг зрозуміти чому на нього всі так фапають, ну телефон собі та й годі, робочий стіл, ярлики і звонілка, що тут такого.

Після дня користування, я більше не перейду на щось інше. Якість зборки - на висоті, ніде не залазить пилюка, нічого не просвічується, корпус приємно тримати в руці, правда розмовний динамік запилючується і корпус в чорний моделях облупляється, це факт.

Сама іос трохи не логічна, після переходу з андроїда, але, коли взяв після двох тижнів з айфоном свій htc - зрозумів, анмімація на яблуку в рази плавніша, так безперечно, час на загрузку програм є і там і там, так діаллер міг би запускатися швидше, але через плавність анімацій це не портить враження від роботи.

Програми, тут все просто, я користуюся вайбером, скайпом, кількома фрішними програмами і сиджу в неті, ніякого додаткового і спеціифічного софту я не ставлю, при тому маю паро простих ігор і навігацію.

Телефоном я дзвоню, це 90% його користування, решта - серфінг, меседжінг. І тут яблуко себе проявляє дуже круто, він просто працює, не тупить, не вимагає встановлення купи додаткового софту, не потребує рута, чи ще якигось танців з бубном, щоб комфортно спілкуватися чи серфити в неті.

Смартфон виконує своє пряме призначення - дозволяє комфортно і без додаткових маніпуляцій, поговорити голосом чи текстом, запланувати свій день, посерфити в неті, в разі чого добратися кудись, по навігації.

Та ж сама мультизадачність організована так, що не потрібно чекати прогрузки програми після переключення, браузер просто працює, я навіть нічого альтернативного не ставив, весь софт першої необхідності, ну принаймі для мене, присутній і безплатний.

Батарея, конкретно в моєму телефоні тримає добре, вдень 2-4 години розмов, постійно включений блутуз і говорю по гарнітурі, 0,5-1 година серфінгу, майже постійно якісь смс чи вайбер. То з 8 до 20 залишається десь 30%, постійно ввімкнуте 3ж, ві-фі, блутуз, gps, за межами міста якість сигналу погана, то багато батареї йде саме на це.

Все дуже субєктивно і однобоко і взагалі, текст написаний без купи дужок і знаків оклику.
LeoN зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Stalk (03.10.2015)
Сказав(ла) Фууу!:
Ha3ap (03.10.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2015, 19:48 #2580762   #29
zyxel
Учасник Учасник
 
Аватар для zyxel
Типово Відповідь: IOS vs Android

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Я бачу що ти неадекватний, і починаєш безпричинно бурувати.

А питання моє в тому заключається, що хтось має телефон із Андроїдом, купленим хз де і в кого, із сотнею наставлених програм (або новий і сам наставив), і він в нього чомусь ГЛЮЧИТЬ. З іншого боку привезений з Америки іФон, після джейлбрейку із такою ж кількістю програм, як не дивно теж ГЛЮЧИТЬ.
Тому і цікавлюся, ми тут будемо обговорювати моделі телефонів і планшетів, чи порівнювати переваги іОС над Андроїд?
Бо по моделях присторов, гігабайтах і мегагерцах я не маю нічого сказати, а от про ОС і криві руки - маю.
Та при чому тут бурувати. Шо ти ніжний такий! Ти просто прикидаєшся що не розумієш про що я.
Нормально говорили в кого і на якому девайсі як працює Андрюша. Ти підключився з своїм занудством шо ми не про то пишемо
zyxel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2015, 20:27 #2580784   #30
saymon
Guest
Типово Відповідь: IOS vs Android

Цитата:
Допис від zyxel Переглянути допис
Та при чому тут бурувати. Шо ти ніжний такий! Ти просто прикидаєшся що не розумієш про що я.
Нормально говорили в кого і на якому девайсі як працює Андрюша. Ти підключився з своїм занудством шо ми не про то пишемо
Для того і цікавлюся. Якщо тема про Гелексі С3 вс іФоне 4С то питань нема, а якщо тема про ОС тоді зовсім інша справа. ОС та її можливості/переваги і залізо на якому вона працює це дві великі різниці.
 
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 02.10.2015, 21:19 #2580805   #31
Masquerade
Terror Vincit Omnia
 
Аватар для Masquerade
Типово Відповідь: IOS vs Android

Користувався і iOS і Android.

Переваги iOS в більшій оптимізації ОС до заліза , в них система літає і без "невїбатись крутого желіза".
iOS більш продумана і зроблена під простого "смертного" .
Якби не "охеренно" завишені ціни на iPhone , я б з цю ОС ніколи не поміняв би на Android.
Masquerade зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Stalk (03.10.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2015, 21:43 #2580809   #32
wisper
Banned
Типово Відповідь: IOS vs Android

Цитата Samsung Galaxy Note 10.1 — планшетный компьютер с операционной системой Android, созданный Samsung. Был представлен 27 февраля 2012 года в Барселоне.
Ти натякаєш,що в 16тому році йому буде хана? Сумніваюсь. Латє як новонароджений.


Цитата Не в гігах щастя.
Незнаю в чому,але реально,проблеми почались десь через рік півтора активного користування. Хоча,є підозра,що він був завезений звідкись і перепрошивався. Можливо це і дається в знаки. Хотя,не все так страшно. Просто треба привикнути закривати програми і чистити періодично.


Цитата Для того і цікавлюся. Якщо тема про Гелексі С3 вс іФоне 4С то питань нема, а якщо тема про ОС тоді зовсім інша справа. ОС та її можливості/переваги і залізо на якому вона працює це дві великі різниці.

Погоджуюсь.
Особисто для мене зрозуміло,що іос зроблена дуже якісно,але забагато на себе бере. Мені потрібно більше налаштувань і можливостей. Свобода дій на кожному міліметрі екрану. І чим меньше тапів для виконання завдання,тим краще.

Особисто мене нервують наступні речі:

- вимкнення мобільних данних через налаштування
- іконки складаються підряд і ніяк інакше
- немає кнопки очищення всіх запущених прог відразу,лише по одній
- відсутність віджетів
- відсутність тем,змінити фон це все,що мені дозволили.
- відсутність файлового менеджера
- сертифікація кабелів
- завантаження файлів через айтюнс (закинув фотки через тунця і фіг ти їх інакше видалши,як не через нього ж)

На андроїді є все те саме,шо і на іос + купа,чого нема в іос.
Які ще можуть бути питання?

Додано через 3 хвилини
Цитата iOS більш продумана і зроблена під простого "смертного" .
Ти хочеш сказати,що коли задорнов стібеться з америкосів він має рацію?

В принципі,я не спорю і думаю,мій тато,мама і жінка,мали б залишитись під враженням від іос.

Додано через 2 хвилини
Цитата Якби не "охеренно" завишені ціни на iPhone , я б з цю ОС ніколи не поміняв би на Android.
А я буду купляти лишей яблука,бо якість гаджетів в цілому незрівнянна. А ідеального нема нічо.

Востаннє редагував wisper: 02.10.2015 о 21:43. Причина: Пізніше додано
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2015, 21:47 #2580813   #33
Ha3ap
Banned
Типово Відповідь: IOS vs Android

Цитата Якість зборки - на висоті, ніде не залазить пилюка, нічого не просвічується, корпус приємно тримати в руці, правда розмовний динамік запилючується і корпус в чорний моделях облупляється, це факт.
м-да...

Цитата Сама іос трохи не логічна, після переходу з андроїда, але, коли взяв після двох тижнів з айфоном свій htc - зрозумів, анмімація на яблуку в рази плавніша
логічно! Так логічно порівнювати суб*єктивне сприйняття системи з швидкістю(плавністю візуалізації)


Цитата Програми, тут все просто, я користуюся вайбером, скайпом, кількома фрішними програмами і сиджу в неті, ніякого додаткового і спеціифічного софту я не ставлю, при тому маю паро простих ігор і навігацію.
в жодного кучерявого з таким мінімалізмом Андроїд не тупитиме, хіба що ти геніально кучерявий...


Цитата Телефоном я дзвоню, це 90% його користування, решта - серфінг, меседжінг. І тут яблуко себе проявляє дуже круто, він просто працює, не тупить, не вимагає встановлення купи додаткового софту, не потребує рута, чи ще якигось танців з бубном, щоб комфортно спілкуватися чи серфити в неті.
задумайся - може тобі для 5% серфінгу вистачить платформи S40?
Ага, забув - на Андроїді обов*язково потрібен рут для розмов чи перегляду веб сторінок! Ну ніяк без рута це не здійснити!!!


Цитата Смартфон виконує своє пряме призначення - дозволяє комфортно і без додаткових маніпуляцій, поговорити голосом чи текстом, запланувати свій день, посерфити в неті, в разі чого добратися кудись, по навігації
ці завдання кагбе виконує простенький телефон з GPS.(не повіриш - там теж рут не треба!)


Цитата Та ж сама мультизадачність організована так, що не потрібно чекати прогрузки програми після переключення, браузер просто працює, я навіть нічого альтернативного не ставив, весь софт першої необхідності, ну принаймі для мене, присутній і безплатний.
лол

Цитата Все дуже субєктивно і однобоко і взагалі, текст написаний без купи дужок і знаків оклику.
а якщо без еуфімізмів - то все надто алогічно, тупо, без розділових знаків, бикуваті помилки в простих словах...
От щодо знаків оклику - погоджуюся: мало!!!!!!!!!!11111адинадин

Востаннє редагував Ha3ap: 02.10.2015 о 21:53.
Ha3ap зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 02.10.2015, 22:00 #2580817   #34
Erleke
Кавайна няка
 
Аватар для Erleke
Типово Відповідь: IOS vs Android

Маю в хаті і Андроід, і iOS і не бачу причин шукати якісь переваги в одного над іншим., Хто як хоче так і дро... ^_^
Erleke зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2015, 22:02 #2580819   #35
Masquerade
Terror Vincit Omnia
 
Аватар для Masquerade
Типово Відповідь: IOS vs Android

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис

Ти хочеш сказати,що коли задорнов стібеться з америкосів він має рацію?

В принципі,я не спорю і думаю,мій тато,мама і жінка,мали б залишитись під враженням від іос.
Причому ту задорнов ?

Елементарно зайди в "налаштування" iOS і Android і подивись де легше розібратись з налаштуваннями телефону.
Недавно 5 хв шукав де поміняти вручну оператора коли в роумінгу був =\

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
А я буду купляти лишей яблука,бо якість гаджетів в цілому незрівнянна. А ідеального нема нічо.
В Apple "браку" теж хватає , якшо шо.
Masquerade зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2015, 22:10 #2580822   #36
wisper
Banned
Типово Відповідь: IOS vs Android

Цитата Елементарно зайди в "налаштування" iOS і Android і подивись де легше розібратись з налаштуваннями телефону.
Де меньше налаштувань,там і легше розібратись.
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2015, 22:18 #2580823   #37
Masquerade
Terror Vincit Omnia
 
Аватар для Masquerade
Типово Відповідь: IOS vs Android

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Де меньше налаштувань,там і легше розібратись.
В цьому і простота iOS .

Во всей работе мы руководствуемся одним-единственным правилом из двух слов: «без хуйни» © Артемий Лебедев
Masquerade зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2015, 22:27 #2580824   #38
wisper
Banned
Типово Відповідь: IOS vs Android

Цитата В цьому і простота iOS .

Во всей работе мы руководствуемся одним-единственным правилом из двух слов: «без хуйни» © Артемий Лебедев
ну це як для кого.
Мому татові іос забагато,мені замало.
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2015, 22:42 #2580828   #39
Masquerade
Terror Vincit Omnia
 
Аватар для Masquerade
Типово Відповідь: IOS vs Android

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
ну це як для кого.
Мому татові іос забагато,мені замало.
Я на свому Samsung Galaxy S3 жму тільки "3 кнопки" , мені нахер не потрібно більша половина андроївських настройок =\
Masquerade зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2015, 22:49 #2580831   #40
wisper
Banned
Типово Відповідь: IOS vs Android

Цитата Я на свому Samsung Galaxy S3 жму тільки "3 кнопки" , мені нахер не потрібно більша половина андроївських настройок =\
Ця тема взагалі не для тебе тоді. Тобі і нокія з фонаріком 99% роботи зробить. Це не погано,це просто для тебе. Тобі добре,значить так має бути. В мене є пару знайомих,мають такі нокії і нічо,всім довольні пацани.
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:47.