Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Залежність інтелекту від релігійности

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.01.2012, 16:39 #1849841   #241
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від necromant Переглянути допис
замітив чомусь останнім часом абсолютно незрозумілу активізацію на різних форумах/порталах атеїстів і "християн" які практикуюь християнство лише на великі свята

і дивуюсь, якщо атеїсти не вірять в існування Бога, то навіщо плодити теми про "те чого немає" (якщо вірити їхній точці зору), і просто фанатично (деколи фанатичніше за релігійних фанатиків) намагаються щось доказати іншим чи просто виправдати свою брехливу позицію

питання: навіщо!?
Якщо людина 100 процентів впевнена в існування бога навіщо створювати тему в підтримку існування? Яка буде ваша відповідь на це, така сама відповідь на ваше питання.
За брехливу позицію..... вона настільки само брехлива як і ваша відносно других релігій чи того самого атеїзму. За весь час існування ще ніхто нічого не довів. Ваша впевненість в правдивості, така сама брехня і не більше- з точки дору другої позиції. Але брехуном ніхто не називає.
Чомусь мені в релігії коли і фукають в карму жодного разу ніхто не підписався? Бояться чого? А фукають віруючі люди)))
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2012, 17:15 #1849858   #242
Benjamin
 
Аватар для Benjamin
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Вітаю нашого шановного Сомбру,
я знаю що він атеїст і це його позиція (надіюсь що колись,може, він змінить свою думку)
То що я скажу, будь собі

Ви ж Пантера написали що ви віруюча
І люди від всього серця хотіли вам щось довести, щоб ви зрозуміли якісь речі вам не відомі.
Ви ж противитеся тому що вам говорять.
Тоді стоїть питання
хто ви !?
Benjamin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2012, 17:25 #1849867   #243
necromant
Banned
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Якщо людина 100 процентів впевнена в існування бога навіщо створювати тему в підтримку існування?
Віруючій людині це абсолютно нідочого, тай вжеб зрозуміти пора, що на інтернет/портало/форумо просторах ймовірність донести свою думку чи переконати когось в чомусь, що кардинально відрізняється від позиції співрозмовника прямує до нуля

тай створюють теми подібного змісту з метою пошуку підтримки чи з метою щоб переконали в чомусь грунтовно, чи заради самоствердження

а брехлива позиція в тому, що плодіння тем-противставлень релігіям (хоча в більшості випадків протиставляються християнству) абсолютно заперечує атеїстичне вчення яке відкидає можливість існування деміурга, получається протирічать самі собі
necromant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2012, 19:25 #1849934   #244
Benjamin
 
Аватар для Benjamin
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Ні, не зрозуміло.
Які "таїнства" роблять в церкві я прекрасно і без вас знаю. Мені не зрозуміло для чого всі ці примітивні, первіснообщинні, язичні обряди.
Як що людям так вже потрібна фізична мішура навколо Бога, то залишили би Древньоримських богів. Вони симпатичніші і зрозуміліші. І храми кращіші.
Якщо ви не розумієте чогось, то краще не говоріть нічого

4 Попробую ще раз

Причастя - це участь в прийнятті символів тіла і крові Христа як вираз віри в Нього, нашого Господа і Спасителя.
При здійсненні цієї священнодії Христос присутній серед Свого народу, зустрічаючись з ним і зміцнюючи його
Беручи участь в Причасті, ми сповіщаємо смерть Господню, аж доки Він прийде знову.
Приготування до Причасті включає в себе самодослідження, покаяння і ісповідання.
Причастя встановлене Господом Ісусом Христом. Це Його повеління всім тим, хто вірять в Нього

Матвія 26:26-28
26 Як вони ж споживали, Ісус узяв хліб, і поблагословив, поламав, і давав Своїм учням, і сказав: Прийміть, споживайте, це тіло Моє.27 А взявши чашу, і подяку вчинивши, Він подав їм і сказав: Пийте з неї всі,28 бо це кров Моя Нового Заповіту, що за багатьох проливається на відпущення гріхів!
1Коринтян 11:23-29
Бо прийняв я від Господа, що й вам передав, що Господь Ісус ночі тієї, як виданий був, узяв хліб, 24 подяку віддав, і переломив, і сказав: Прийміть, споживайте, це тіло Моє, що за вас ломається. Це робіть на спомин про Мене! 25 Так само і чашу взяв Він по Вечері й сказав: Ця чаша Новий Заповіт у Моїй крові. Це робіть, коли тільки будете пити, на спомин про Мене! 26 Бо кожного разу, як будете їсти цей хліб та чашу цю пити, смерть Господню звіщаєте, аж доки Він прийде.
27 Тому то, хто їстиме хліб цей чи питиме чашу Господню негідно, буде винний супроти тіла та крови Господньої! 28 Нехай же людина випробовує себе, і так нехай хліб їсть і з чаші хай п'є.
29 Бо хто їсть і п'є негідно, не розважаючи про тіло, той суд собі їсть і п'є!

Чи зрозуміло?

Востаннє редагував Benjamin: 18.01.2012 о 07:22.
Benjamin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2012, 20:26 #1849990   #245
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від Benjamin Переглянути допис
03 попробую ще раз
1.Повторим, ничто из вышесказанного не отменяет того, что Церковь — крупнейший религиозный и, более того, общественный институт.
2.Но все в Ней подчинено Ее природе — Тело Христово.
3. Так, церковная иерархия существует не столько для руководства, сколько для совершения Евхаристии: Евхаристию может совершать священник, священника поставляет епископ, епископа поставляют два других епископа.
Члены Церкви могут иметь свои политические взгляды (если они не противоречат христианскому вероучению), а Церковь в целом — определенную официальную позицию на политические и имеющие общественный резонанс события.
Однако эти взгляды не являются для Церкви определяющими.
Церковь может иметь государственную поддержку и поддерживать государство, а может быть гонимой и государство обличать. Церковь может быть «успешной» и богатой, а может быть нищей. В храмах могут стоять известные актеры и политики, а могут — несколько бедных старушек. Все равно это одна Церковь.

По определению архиеп. Иллариона Троицкого, Церковь «есть сверхчеловеческое благодатное соединение возрожденных Богочеловеком людей в союз любви».
4. В перспективе Церковь должна объять собою весь мир.
5.Из огромного количества священников можно найти хотя бы одного, которому доверяешь.
Если же человеку кажется, что все священники поголовно — плохие, жадные, нечуткие люди,
то, скорее всего, проблема в человеке, а не в священниках.
Таким образом, когда человек говорит, что Церковь — всего лишь внешняя организация —
он либо
недостаточно глубоко разбирается в вопросе,
либо просто не хочет в нее ходить.

Чи зрозуміло написано?
По-перше. Я також вмію вставляти великі верети цитат. Мені цікаво чути думку людини. Я ж Вам пишу своїми словами.
По-друге. Ви або не розумієте, або спеціально не відповідаєте на запитання і робите з мене дурну.
Попробую і я, останній раз.
1. Згідна, що церква інститут і при тому "крупнейший", але при чому тут я? Чому я маю туди ходити?
2. Такі фрази "Но все в Ней подчинено Ее природе — Тело Христово." - звучать дуже розумно і велично, але для мене це просто набір слів. То чому я маю ходити в церкву?
3. Про внутрішню структуру церкви, також дуже пізнавально, але не по темі.
4. А от це вже дзуськи. Поки що церква тільки роз"єднує. Майже всі війни і інші кроваві конфлікти стаються по вині церкви.
5. Я не казала, що всі священники погані. Ми говоримо не про приватне спілкування з священниками (а в мене є знайомий священник). Ви в церкві спілкуєтесь сам на сам з священником?
Цитата:
Допис від Benjamin Переглянути допис
1. Причастя - це участь в прийнятті символів тіла і крові Христа як вираз віри в Нього, нашого Господа і Спасителя.
При здійсненні цієї священнодії Христос присутній серед Свого народу, зустрічаючись з ним і зміцнюючи його
Беручи участь в Вечері, ми сповіщаємо смерть Господню, аж доки Він прийде знову.
Приготування до Вечері включає в себе самодослідження, покаяння і ісповідання.
2. Вечеря Господня встановлена Господом Ісусом Христом. Це Його повеління всім тим, хто вірять в Нього

Чи зрозуміло?
1. Для мене Ісус не Бог. Приготування Вечері - гарний народний звичай, який я підтримую.
Ні, це ж треба так закрутити:
Беручи участь в Вечері, ми сповіщаємо смерть Господню, аж доки Він прийде знову.
Кому сповіщаємо, а що він кудись йшов, чому саме за вечерею (якось не гарно жувати, коли комусь сповіщаєте про смерть).
2. Я навіть не знаю, що сказати. Для мене це ну дуже примітивно. Не хочу нікого ображати, чесно, але це на рівні Зевса. Ну як можна в 21 столітті вірити, що БОГ велів всім вечеряти, а не то "Бо хто їсть і п'є негідно, не розважаючи про тіло, той суд собі їсть і п'є!".
Я не знаю, як Вам пояснити, але коли я повірю в все те що ви приписуєте Богу, то він вже перестане для мене бути БОГОМ.
В мене було два варіанти, або прийняти все те, що написано в Біблії, мучитися, шукати виправдання Богу, або шукати самій, думати і уявляти Бога таким яким він і є.
Все, я закругляюсь, пояснити я вам все рівно нічого не зможу.
Чи зрозуміло?
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2012, 20:54 #1850018   #246
Fenimor
Активний учасник
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Зрозуміло одне,людина поклоняється своїм особистим видумкам.
Власне нічого дивного нема в цьому.

Пантеро,а розкажи нам про свого Бога. Який він? це реально дуже цікаво!!!
Fenimor зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Benjamin (17.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2012, 20:57 #1850026   #247
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата
Допис від Fenimor Переглянути допис
Зрозуміло одне,людина поклоняється своїм особистим видумкам.
Власне нічого дивного нема в цьому.

Пантеро,а розкажи нам про свого Бога. Який він? це реально дуже цікаво!!!
А давай спочатку ти розкажи мені про свого Бога.
Тільки 100% своїми словами, без цитат з Біблії. От мені цікаво, чи таке можливо.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2012, 21:04 #1850031   #248
Fenimor
Активний учасник
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
А давай спочатку ти розкажи мені про свого Бога.
Тільки 100% своїми словами, без цитат з Біблії. От мені цікаво, чи таке можливо.
про нашого Бога всі давно і дуже добре відомо,для чого вам читати вже всім відомі речі. а от ваш бог я так розумію,щось дуже нове і невідоме. то давайте все ж таки ви. в мене все банально. створив світ,людей і дарує їм вічне життя в обмін на вміння любити,прощати,йти на самопожертву ну т.д
Fenimor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2012, 21:10 #1850036   #249
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата
Допис від Fenimor Переглянути допис
в мене все банально. створив світ,людей і дарує їм вічне життя в обмін на вміння любити,прощати,йти на самопожертву ну т.д
Ну якщо спростити, то і в мене так.
Я вже раніше писала про своє уявлення про Бога. Зараз не має ні часу ні натхнення.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2012, 21:14 #1850040   #250
Benjamin
 
Аватар для Benjamin
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Чи зрозуміло?
Я зрозумів одне,
що ви так і не зрозуміли що таке Церква і навіщо до неї ходити
Справа в тому що вас і ніхто якби і не примушує цього робити
Тим більше, що в вас є свій бог
Benjamin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2012, 21:18 #1850042   #251
Fenimor
Активний учасник
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Ну якщо спростити, то і в мене так.
Я вже раніше писала про своє уявлення про Бога. Зараз не має ні часу ні натхнення.
ну спитаю інше,чи приймає ваш бог якусь участь у вашому житті? якщо так,то як саме? чи проявляється якось? ви молитесь до нього? він якось відповідає на ці молитви?
Fenimor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2012, 21:31 #1850046   #252
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від Benjamin Переглянути допис
Я зрозумів одне,
що ви так і не зрозуміли що таке Церква і навіщо до неї ходити
Справа в тому що вас і ніхто якби і не примушує цього робити
Тим більше, що в вас є свій бог
Блін, а нащо я скільки писала, старалася?
Невже вам важко своїми словами написати, хоч два пункти навіщо Ви ходити в церкву?

Додано через 9 хвилин
Цитата
Допис від Fenimor Переглянути допис
ну спитаю інше,чи приймає ваш бог якусь участь у вашому житті? якщо так,то як саме? чи проявляється якось? ви молитесь до нього? він якось відповідає на ці молитви?
1. Так, приймає, велику участь.
2. Не знаю, що ви маєте на увазі. Може ви скажете про себе, я тоді краще зрозумію.
3. Якщо ви маєте на увазі фізичний прояв, то ні, звичайно. Він ж Бог, а не фокусник. А, духовно... Деколи в мене бувають такі моменти, що я щось відчуваю. Але це дуже особисте, не будем про це.
4. Так, молюсь. Часто.
5. Ви думаєте я з привітом? Він не може мені відповісти і в цьому немає потреби.

Востаннє редагував Пантера: 17.01.2012 о 21:31. Причина: Пізніше додано
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2012, 21:47 #1850078   #253
Fenimor
Активний учасник
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
1. Так, приймає, велику участь.
2. Не знаю, що ви маєте на увазі. Може ви скажете про себе, я тоді краще зрозумію.
3. Якщо ви маєте на увазі фізичний прояв, то ні, звичайно. Він ж Бог, а не фокусник. А, духовно... Деколи в мене бувають такі моменти, що я щось відчуваю. Але це дуже особисте, не будем про це.
4. Так, молюсь. Часто.
5. Ви думаєте я з привітом? Він не може мені відповісти і в цьому немає потреби
пробачте,но слабенький якийсь він у вас. наш приймає і то ше й як!
Fenimor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2012, 07:34 #1850085   #254
Vityab
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Якщо людина 100 процентів впевнена в існування бога навіщо створювати тему в підтримку існування? Яка буде ваша відповідь на це, така сама відповідь на ваше питання.
За брехливу позицію..... вона настільки само брехлива як і ваша відносно других релігій чи того самого атеїзму. За весь час існування ще ніхто нічого не довів. Ваша впевненість в правдивості, така сама брехня і не більше- з точки дору другої позиції. Але брехуном ніхто не називає.
Чомусь мені в релігії коли і фукають в карму жодного разу ніхто не підписався? Бояться чого? А фукають віруючі люди)))
--Коли фукну вам, обов'язково підпишусь. Добре.

Додано через 9 годин 41 хвилину
Цитата:
Допис від Benjamin Переглянути допис
Якщо ви не розумієте чогось, то краще не говоріть нічого

4 Попробую ще раз

Причастя - це участь в прийнятті символів тіла і крові Христа як вираз віри в Нього, нашого Господа і Спасителя.
При здійсненні цієї священнодії Христос присутній серед Свого народу, зустрічаючись з ним і зміцнюючи його
Беручи участь в Причасті, ми сповіщаємо смерть Господню, аж доки Він прийде знову.
Приготування до Причасті включає в себе самодослідження, покаяння і ісповідання.
Причастя встановлене Господом Ісусом Христом. Це Його повеління всім тим, хто вірять в Нього

Матвія 26:26-28
26 Як вони ж споживали, Ісус узяв хліб, і поблагословив, поламав, і давав Своїм учням, і сказав: Прийміть, споживайте, це тіло Моє.27 А взявши чашу, і подяку вчинивши, Він подав їм і сказав: Пийте з неї всі,28 бо це кров Моя Нового Заповіту, що за багатьох проливається на відпущення гріхів!
1Коринтян 11:23-29
Бо прийняв я від Господа, що й вам передав, що Господь Ісус ночі тієї, як виданий був, узяв хліб, 24 подяку віддав, і переломив, і сказав: Прийміть, споживайте, це тіло Моє, що за вас ломається. Це робіть на спомин про Мене! 25 Так само і чашу взяв Він по Вечері й сказав: Ця чаша Новий Заповіт у Моїй крові. Це робіть, коли тільки будете пити, на спомин про Мене! 26 Бо кожного разу, як будете їсти цей хліб та чашу цю пити, смерть Господню звіщаєте, аж доки Він прийде.
27 Тому то, хто їстиме хліб цей чи питиме чашу Господню негідно, буде винний супроти тіла та крови Господньої! 28 Нехай же людина випробовує себе, і так нехай хліб їсть і з чаші хай п'є.
29 Бо хто їсть і п'є негідно, не розважаючи про тіло, той суд собі їсть і п'є!

Чи зрозуміло?
--Доповню. Ісус каже

Луки 22:
19. І, взявши хліб і вчинивши подяку, поламав і подав їм, кажучи: Це – Тіло Моє, котре за вас віддається; так учиняйте на спомин про Мене.
20. Так само й чашу після вечері (подав), кажучи: Оця чаша – Новий Заповіт у Моїй крові, що за вас проливається.

Востаннє редагував Vityab: 18.01.2012 о 07:34. Причина: Пізніше додано
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 18.01.2012, 07:42 #1850244   #255
Benjamin
 
Аватар для Benjamin
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Блін, а нащо я скільки писала, старалася?
Невже вам важко своїми словами написати, хоч два пункти навіщо Ви ходити в церкву?
Мені подобається бути там, ця атмосфера яка є там.
Я ніби попадаю в другий світ
Я відчуваю величність Господа, якої нема на вулиці
Ці рядки вище, це відповідь моєї дружини, бо я знову почав складно відповідати.
З повагою
Benjamin зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (18.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2012, 09:43 #1850315   #256
Fenimor
Активний учасник
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Ще одна сторона ходіння до церкви. Протестанти в церквах не тримають ні ікон,ні хрестів. Помоєму їм взагалі не важлива споруда,для них головне шоб тепло і на голову не капало,так вже можна собі зручно сісти і читати біблію,розмовляти про неї,вивчати,обговорювати. А заодно ці люди дуже добре один одного знають. А серед них звичайні люди,а знати багато різних людей у вчинках яких ти впевнений,а впевнений,бо вони слухають заповіді Божі,дуже корисно. Бо знаєш що не будуть ні обманювати,ні красти,ні інших підступних речей чинити. Ясно,що ми всі не без гріха. Але церква допомагає людям стати кращими. Бо коли в людини проблеми і вона сама,то може озлобитись. А так допоможуть,словом,ділом,любовю і людині легше.

От що таке церква і для чого туда ходити. Аби бути в єдності.
Більшість людей обєднують усілякі дурниці,окрім звичайно якщо вони не родичі.

А в церкві їх обєднує віра в Бога і любов один до одного.
Звичайно,що католиків і православних в наших краях значно більше ніж протестантів і священники неможуть познайомитиись зі всіма тисячами людей. Вникнути в їх життя,проблеми,як це у інших,але і тиаке буває.

Але говорити про те,що світ не має бути однією суцільною церквою,це взагалі абсурд. Одне з двох,або ти проти жити в любові і злагоді з ближніми,або ти,Пантера,так і не зрозщуміла,що таке церква.

Церква це люди і їх взаємовідносини!
Fenimor зараз поза форумом  
Подякували 2:
airgunner (19.01.2012), Benjamin (18.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2012, 10:49 #1850376   #257
Leon+
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Якщо ви маєте на увазі фізичний прояв, то ні, звичайно. Він ж Бог, а не фокусник. А, духовно...
Тобто Бог не може впливати на фізичний світ? То який же ж Він тоді Бог? Він - обмежена істота, як і всі люди.
До речі, як Він взагалі міг створити фізичний світ, якщо не має на нього ніякого впливу? Чи Він світ не створював?

P.S. Більше не писатиму верет. Нема змісту. А от "навідні питання" ставити буду.
Leon+ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2012, 11:01 #1850386   #258
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від Benjamin Переглянути допис
Мені подобається бути там, ця атмосфера яка є там.
Я ніби попадаю в другий світ
Мені теж подобаються церкви,точніше старі костели.Архітектурні творіння.А ще старі кладовища..Дійсно походивши там,задумуєйся яке все у цьому світі тлінне,і бувало памятник вже пережив свого господаря у десяток разів.Стоїть собі окутий смутком,мохом і красою у той же час.
Цитата Я відчуваю величність Господа, якої нема на вулиці
Я тебе розумію,вулиця руйнує світ релігійного романтизму,але все що навколо створив Бог.Тому казати що його величність відсутня поза творінням рук людських - церквою,це образа божественної сили і його роботи 6-ти днів.Вибачись.
Кара Божа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2012, 16:31 #1850620   #259
Benjamin
 
Аватар для Benjamin
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис

Я тебе розумію,вулиця руйнує світ релігійного романтизму,але все що навколо створив Бог.Тому казати що його величність відсутня поза творінням рук людських - церквою,це образа божественної сили і його роботи 6-ти днів.Вибачись.
Це моя дружина відповідала Пантері(читай уважно)
Як жінка яка знає чому треба ходити в церкву, жінці яка поки що, не розуміє важливість цього
Я ж повністю підтримую Fenimor, який дає відповідь вище (я хожу в одну з протестанських церков)
Кара Божа Мені цікаво, ти дійсно бачиш в творінні Творця?
Чи ти просто такий-собі розумник-сміхотун (десь прочитав, хтось тобі сказав), який ловить мене на слові!?
Benjamin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 18.01.2012, 22:39 #1850874   #260
Vityab
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
Я тебе розумію,вулиця руйнує світ релігійного романтизму,але все що навколо створив Бог.Тому казати що його величність відсутня поза творінням рук людських - церквою,це образа божественної сили і його роботи 6-ти днів.Вибачись.
--Адам і Єва не захотіли слухатись Бога. Тобто самі захотіли вирішувати, що є добром, а що є злом.

Бытие 3:
1 Хитрейший из всех зверей полевых, которых Иегова Бог создал, был змей. Он сказал жене: подлинно ли сказал Бог: не ешьте плодов ни с какого дерева в саду?
2 Жена сказала змею: мы едим плоды с дерев в саду.
3 Только плодов с дерева, которое посреди сада, сказал Бог: не вкушайте, и не прикасайтесь к нему, чтобы не умереть.
4 И сказал змей жене: не умрете;
5 Но знает Бог, что в день, в который вы вкусите плода его, откроются глаза ваши, и вы будете, как Боги, знающие добро и зло.
6 Жене показалось, что это дерево хорошо для пищи, и что оно приятно для очей, и что прекрасно это дерево, потому что дает знание; и она взяла плод его, и ела; также дала и мужу своему, и он ел.

Тому і винними у всьому, що робиться є самі люди. Чули таке.

Галатам 6:7 Не обманывайтесь: Бог поругаем не бывает. Что посеет человек, то и пожнет:

Можна сказати, що ми пожинаємо, що насіяли. І Бог тут нідочого.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:29.