Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Кіно, відео, мультиплікація > Серіали


Аліеніст / The Alienist (2018)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.01.2018, 01:07 #2718253   #1
xdima
Учасник
 
Аватар для xdima
Thumbs up Аліеніст / The Alienist (2018)

Привіт, шановна громадо
Сьогодні хочу порекомендувати всім серіал, який я сам давно чекаю, це - Аліеніст.

Дата виходу пілотної першої серії - 22 січня 2018 року. Бюджет однієї серії складає 5$ млн, що є досить багато як для серіалу. Всього в 1-му сезоні заплановано 10 серій (можливо буде і більше, але це не точно).

Зацікавив мене Аліеніст саме тим, що він по сюжету дуже схожий до всім відомого серіалу Шерлок, який мені подобається і продовження якого я також чекаю з нетерпінням. Якщо і вам подобаються хороші детективи - то серіал вас не розчарує (не мав би (: ), до того ж що в ньому знялися досить відомі кіно-актори.

Спеціально під серіал було створено сайт http://alienist.online/
Не судіть строго, розробку я тільки почав і скоро там буде досить багато інформації, яка пригодиться фанатам.

А щодо сюжету - я краще залишу тут трейлер:
https://www.youtube.com/embed/a-7XvgUPX4Y

А яка ваша думка щодо цього серіалу? І чи зможе він скласти достойну конкуренцію "Шерлоку"?)
xdima зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.01.2018, 14:49 #2719418   #2
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Аліеніст / The Alienist (2018)

Щось останнім часом багато серіалів про психологію злочинців. Унабомбер, Мисливець за розумом, Алієніст... Якись тренд чи шо
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.01.2018, 20:31 #2719443   #3
xdima
Учасник
 
Аватар для xdima
Типово Відповідь: Аліеніст / The Alienist (2018)

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Щось останнім часом багато серіалів про психологію злочинців. Унабомбер, Мисливець за розумом, Алієніст... Якись тренд чи шо
можливо, ці всі серіали з'явилися на фоні успіху серіалу "Шерлок"
xdima зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:12.