Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


"Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.03.2018, 17:37 #2724296   #61
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

Цитата З 1 лютого тернопільські тролейбусники повинні сплачувати фірмі-прокладці ТОВ “Системний зв’язок” 5% від всіх транзакцій, які проходять у якості сплати городян за проїзд.
via

Яка несподіванка.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.03.2018, 16:02 #2724938   #62
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

Начальник ТОВ "Системний звязок" купив собі новий джип.

Співпадіння? Не думаю.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2018, 14:34 #2725075   #63
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

Цитата Начальник ТОВ "Системний звязок" купив собі новий джип.

Співпадіння? Не думаю.
тільки одне цікаво.
В Тернополі добряча кількість ГО і тому подібного, так де вони ? чи просто команди не було ?
idcomsomnom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.03.2019, 11:30 #2751959   #64
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

З'явилася можливість поповнювати карту тернополянина на сайті для оплати комуналки www.eps.org.ua
tapac_ko зараз поза форумом  
Подякували 3:
karamel856 (29.03.2019), Klisan (28.03.2019), stingerone (28.03.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.03.2019, 12:47 #2752120   #65
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

Цитата:
Допис від tapac_ko Переглянути допис
З'явилася можливість поповнювати карту тернополянина на сайті для оплати комуналки www.eps.org.ua
правда комісію бере
karamel856 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.08.2019, 11:21 #2764211   #66
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

Не картою єдиною тернополяни живуть. Віднині ще й паспорт є.

saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.09.2021, 12:39 #2795154   #67
TTaJIa4
комп'ютерний некромант
 
Аватар для TTaJIa4
Типово Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

У Тернополі справжній бум на «Файну карту». Скільки треба чекати, щоб її отримати : 28:09:2021 - 20 хвилин Тернопіль

заповнив вчора заявку на сайти, заплатив гроші і тут мене обрадували що для отримання через 25 днів потрібно цілу гору документів волокти... оригінали і копії паспорта, коду, довідки про місце проживання, довідку з місця роботи і щей копію трудової.... я тут електронний квиток оформлюю чи загран паспорт або кредит? може ще довідку про несудимість і воєнний квиток притягнути???? для чого такі збочення? карточку в банку швидше оформлюють і менше всього вимагають

Востаннє редагував TTaJIa4: 29.09.2021 о 13:19.
TTaJIa4 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ektalion (29.09.2021)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.09.2021, 20:06 #2795197   #68
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

Цитата:
Допис від TTaJIa4 Переглянути допис
карточку в банку швидше оформлюють і менше всього вимагають
в транспорті ж можна банківською картою розрахуватись.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.09.2021, 14:15 #2795202   #69
TTaJIa4
комп'ютерний некромант
 
Аватар для TTaJIa4
Типово Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

Цитата в транспорті ж можна банківською картою розрахуватись.
можна, але по 10 грн

Додано через 6 годин 50 хвилин
апдейт: обійшов майже всі ларки Мерсі та Юник в центрі, на Дружбі і на Сонячному ніде електронних проїздних наразі немає

Востаннє редагував TTaJIa4: 30.09.2021 о 14:15. Причина: Пізніше додано
TTaJIa4 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.10.2021, 11:20 #2795308   #70
Ektalion
 
Аватар для Ektalion
Типово Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

Цитата:
Допис від TTaJIa4 Переглянути допис
апдейт: обійшов майже всі ларки Мерсі та Юник в центрі, на Дружбі і на Сонячному ніде електронних проїздних наразі немає
Готівка наше все
Прихований текст: Чорна каса 
Ektalion зараз поза форумом  
Подякував(ла):
TTaJIa4 (01.10.2021)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.10.2021, 11:27 #2795310   #71
TTaJIa4
комп'ютерний некромант
 
Аватар для TTaJIa4
Типово Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

Цитата Готівка наше все
ну в 11 троліку тільки карточки беруть від сьогодні
TTaJIa4 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.10.2021, 11:44 #2795315   #72
Ektalion
 
Аватар для Ektalion
Типово Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

Цитата:
Допис від TTaJIa4 Переглянути допис
ну в 11 троліку тільки карточки беруть від сьогодні
Водій 22го мав решту з 500 грн.
Ektalion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.10.2021, 12:09 #2795319   #73
TTaJIa4
комп'ютерний некромант
 
Аватар для TTaJIa4
Типово Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

Цитата Водій 22го мав решту з 500 грн.
TTaJIa4 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2021, 15:17 #2795376   #74
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

Знаєш, мене як людину яка їздить в маршрутці один раз за пів року - відверто заіпали ці ваші карточки і т.п. нововведення. Мені треба доїхати з точки а в точку б, а проблеми водія і його працедавця мене хвилюють менше всього.

Додано через 2 хвилини
В тролейбусі можна платити ще банківською картою або телефоном, чи там вже теж ці дебільні валідатори?

Востаннє редагував switch: 04.10.2021 о 15:17. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2021, 15:26 #2795378   #75
TTaJIa4
комп'ютерний некромант
 
Аватар для TTaJIa4
Типово Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

Цитата В тролейбусі можна платити ще банківською картою або телефоном, чи там вже теж ці дебільні валідатори?
картка з NFC підходить, їжджу так же бо та фаqна карта робиться 25 днів, а проїзних ніде нема в продажі, як появляються то черга шо по масло з ковбасою в совку

Востаннє редагував TTaJIa4: 04.10.2021 о 15:40.
TTaJIa4 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2021, 18:50 #2795387   #76
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Знаєш, мене як людину яка їздить в маршрутці один раз за пів року - відверто заіпали ці ваші карточки і т.п. нововведення. Мені треба доїхати з точки а в точку б, а проблеми водія і його працедавця мене хвилюють менше всього.

Додано через 2 хвилини
В тролейбусі можна платити ще банківською картою або телефоном, чи там вже теж ці дебільні валідатори?
Могли б як в Польщі зробити в трамваях, що або в ларьках квитки купуєш, або в трамваї в середині в валідаторі як на картки, так і на бабоси.
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Подякував(ла):
switch (05.10.2021)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2021, 21:08 #2795393   #77
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

Ніби ціль хороша - всі оплати безготівкові тоді податки сплачуватись будуть і т.д. але реалізація як завжди... ну невже не можна було попередити людей місяців за 2? Не в ФБ попередити, а на всіх зупинках написати, в транспорті і т.д. щоб час був картки виготовити і т.д.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2021, 07:24 #2795397   #78
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Ніби ціль хороша - всі оплати безготівкові тоді податки сплачуватись будуть і т.д. але реалізація як завжди..
Видать дуже поспішали.... Але ж, є якісь помічники...юристи, консультанти.....які до речі отримують за свою роботу зовсім не погану платню...
В приватній розмові одна пенсіонерка запитала:— "...що ж тепер робити?? Раніше, при потребі їхати до 10,00 могла розрахуватись готівкою, а тепер виходить зовсім не можу їхати, бо "покласти" гроші на соціальну карту не можна, а з нею до 10,00 ранку їхати не можу..."
Навіть не знав що їй відповісти.
aleko2007 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (10.10.2021)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2021, 09:00 #2795403   #79
TTaJIa4
комп'ютерний некромант
 
Аватар для TTaJIa4
Типово Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

Цитата В приватній розмові одна пенсіонерка запитала:— "...що ж тепер робити?? Раніше, при потребі їхати до 10,00 могла розрахуватись готівкою, а тепер виходить зовсім не можу їхати, бо "покласти" гроші на соціальну карту не можна, а з нею до 10,00 ранку їхати не можу..."
зате тепер менше їх їде на ринок без потреби, коли всі на роботу чи навчання
а що робити: купити проїзний за 25 грн і закидати гроші туди
Цитата ну невже не можна було попередити людей місяців за 2? Не в ФБ попередити, а на всіх зупинках написати, в транспорті і т.д. щоб час був картки виготовити і т.д.
тут повністю згоден
TTaJIa4 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2021, 10:15 #2795409   #80
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: "Карта тернополянина" та "електронний проїздний квиток": найпоширеніші питання та відповіді

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Ніби ціль хороша - всі оплати безготівкові тоді податки сплачуватись будуть і т.д. але реалізація
та ніхера - було б питання в безготівці - зробили б як в троликах можливість оплати банківськими картками і не замахували б людей. так ні, все заради цієї дебільної афери з "файною картою", заради якої людям створюють проблеми. підозрюю, що це доволі вигідно: отримати на рахунок пару сотень тисяч грн, а потім колись там розрахуватись з перевізниками. А протягом того часу маєш добряче живих грошенят
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:17.