Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Як це воно перший раз?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.01.2007, 10:37 #264932   #1
sonechko
 
Аватар для sonechko
Типово Як це воно перший раз?

як воно має бути? порядьте яким має бути першийраз?Яким має бути перший секс????
sonechko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2007, 10:58 #264944   #2
peppermint
 
Аватар для peppermint
Типово

Гм. А якої Ви статі ???
peppermint зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2007, 10:58 #264946   #3
Kliper
Типово

Народ не стидайтесь поможіть вирішити це питання лишайте свої відповіді!
Я думаю що перший раз має бути в спокійній обстановці, щоб партнер і партнерка були зосереджені один на одному. І тоді малоб получитись всьо ок. Хто як думає чи знає пишіть.

Дуже актуальна тема на сьогоднішній день.
Kliper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
-kenny29- (11.06.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2007, 10:59 #264948   #4
sonechko
 
Аватар для sonechko
Типово

peppermint

А яка різниця між статтю,напиши як воно має бути і для хлопців і для дівчат
sonechko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2007, 11:01 #264949   #5
Makaveli
 
Аватар для Makaveli
Типово

Важко сказати! Порізному в кожного! Але для дівчат це всеодно тре пройти як наприклад хоть один прийом в страшного, злого, стоматолога (шутю)
Makaveli зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Радість (27.05.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2007, 11:57 #264989   #6
Юляшка
 
Аватар для Юляшка
Типово

Не робити з цього подію року і дружній перепихон в парку на лавочці на п"яну голову.Не боятись і не трястись,бо в тому нема нічого страшного і неприємного.В самому гіршому випадку ти нічого не відчуєш якщо ти дівчина Вважаю,що дівчатам не варто затягувати з цим довше чим за 20 якщо звичайно є кохана людина.Маю наглядний приклад-моя подруга.Дівчині 20,ще ні з ким навіть не цілувалась.Сексу боїться ,її від того трясе.А це вже пряма дорога до фригідності.Друга-зустрічається з хлопцем 3 роки,обіцяє секс після весілля.А їй вже 21.Хлопець біситься,йде наліво,відносини псуються,а все тому,що їй колись внушили в сім"ї,що для дівчини секс-біль,повинність і спосіб зачати дитину.
Доречі, навіть доказано лікарями,що після 20 дівоча пліва стає менш еластичною і важче рветься,від цього сильніші больові відчуття.
Юляшка зараз поза форумом  
Подякували 4:
Радість (27.05.2009), Mexico (25.06.2009), Najmanec (14.06.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2007, 12:00 #264993   #7
Sergyjko
#
 
Аватар для Sergyjko
Типово

випили потрахались тай всьо ...... шо тут ше може бути.....
Sergyjko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2007, 12:07 #265002   #8
VT
 
Аватар для VT
Типово

Постарайся щоб перший раз був з кимось, кому ти можеш довіряти, і хто буде думати про тебе, а не про себе.
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2007, 12:09 #265004   #9
|Rain|
Типово

Sergyjko Ти шо гониш?
sonechko Перший раз, все має бути в шоколавді... Там велике ліжко, свічки, сандалові палочки, романтіка... І тд. Ітп... Цноту треба втрачати красиво...
|Rain| зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.01.2008, 12:05 #509561   #10
EckO
 
Аватар для EckO
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата
Допис від |Rain| Переглянути допис
Sergyjko Ти шо гониш?
sonechko Перший раз, все має бути в шоколавді... Там велике ліжко, свічки, сандалові палочки, романтіка... І тд. Ітп... Цноту треба втрачати красиво...
+1.

Востаннє редагував EckO: 12.06.2012 о 09:03.
EckO зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.01.2008, 12:18 #509574   #11
koka_in
 
Аватар для koka_in
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата:
Допис від EckO Переглянути допис
+1.Я звичайно такий самий цнотливий хлопчик,але на мою думку.РЕАЛЬНО патрнери мають дуже любити один одну,все має бути романтично.А не "ДРУЖНІЙ ПЕРЕПИХОН!! на лавочці!"Але десь я читав що дівчатак краще перший раз бути з кимоь ДОСВІДЧЕНИМ!З.І.В кожного своя думка,своя доля,свій розум,вирішувати вам.З.І.2.Я БУДУ ШУКАТИ справжнє кохання еж тоди моно буде,а не з першою ліпшою дівчиною!!!Хух.Висловився))
а скільки тобі років??? небоїшся вопше не попробувати??? кохання така штука.....
koka_in зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.01.2008, 13:46 #509683   #12
EckO
 
Аватар для EckO
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата
Допис від Kolian_16 Переглянути допис
а скільки тобі років??? небоїшся вопше не попробувати??? кохання така штука.....
1.Не вопше-а зовсім.2.Не боюсь,і спробую.3.Шо я шось не те говорю чи що?кажу ж в кожного своя голова на плечах.Тільки в когось вона тупо висить,а в когось думає!!!То була моя думка,а це твоя.ЩАСТЯ!
EckO зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.01.2008, 13:49 #509689   #13
c4timer
 
Аватар для c4timer
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата:
Допис від EckO Переглянути допис
1.Не вопше-а зовсім.2.Не боюсь,і спробую.3.Шо я шось не те говорю чи що?кажу ж в кожного своя голова на плечах.Тільки в когось вона тупо висить,а в когось думає!!!То була моя думка,а це твоя.ЩАСТЯ!
А чому ухилився від запитання "скільки тобі років?", твою думку від цього інакше не сприймуть.
c4timer зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.01.2008, 13:51 #509691   #14
koka_in
 
Аватар для koka_in
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата:
Допис від EckO Переглянути допис
1.Не вопше-а зовсім.2.Не боюсь,і спробую.3.Шо я шось не те говорю чи що?кажу ж в кожного своя голова на плечах.Тільки в когось вона тупо висить,а в когось думає!!!То була моя думка,а це твоя.ЩАСТЯ!
слух філолог)) мні більше ВОШЕ подобається, я просто запитав скіки тобі років??? мені цікаво в скіки років зараз так думають..)
koka_in зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2007, 12:15 #265011   #15
Brainbug
Типово

|Rain|
Ага, а еще оркестр, большой аквариум с акулами и звездное небо над головой
Brainbug зараз поза форумом  
Подякували 2:
Dmytrij_ua (01.10.2011), Pavel (22.05.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2007, 12:28 #265018   #16
castor
Типово

sonechko
має бути? прям ось, регламент тобі розпиши?
Цитата Реквізити:
  • свічки, квіти, марлєчки, сємєчкі, вино, пиво, тортік, таранька, чиста постіль на лавочці в парку (опціонально)
Вихідне положення:
  • навпроти один одного, на відстані витягнутої руки, руки разом, ноги на ширині плеч, дивитись одне одному в очі
    переконатись, що знаєш і'мя партнера
Хронологія дій (хв:сек):
  • 00:00 Доторкнутись до партнера
    00:10 Притягнути партнера до себе
    00:15 Заплющити очі і поцілувати партнера в губи
всьо, на решту фантазії і часу не хватає
castor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2007, 14:44 #265127   #17
imported_ХХХ
Типово

Я дивилась на це діло не як на втрату чогось. а як на набуття жіночності. І тобі раджу. Відчуття таке, не можливо передати. Відчуваєш себе такою цінною, значимою, ексклюзивною, розкішною, ну не знаю... Головне відчути.
А потім боляче може бути, не приємно трохи, ну нічо, головне настрой! А ще головніше, не як і де, а з ким. постарайся, щоб це був все ж коханий чоловік, бо потім пошкодуєш. Не витрачай себе на фуфло. Ти така одна. Не обовязково чекати сто років на коханого, але не варто це робити пяною і з ким попало вперше, як дехто робить.
imported_ХХХ зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Радість (27.05.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2007, 15:09 #265142   #18
O_pal
 
Аватар для O_pal
Типово

Цитата
Допис від ХХХ
Я дивилась на це діло не як на втрату чогось. а як на набуття жіночності. І тобі раджу. Відчуття таке, не можливо передати. Відчуваєш себе такою цінною, значимою, ексклюзивною, розкішною, ну не знаю... Головне відчути.
А потім боляче може бути, не приємно трохи, ну нічо, головне настрой! А ще головніше, не як і де, а з ким. постарайся, щоб це був все ж коханий чоловік, бо потім пошкодуєш. Не витрачай себе на фуфло. Ти така одна. Не обовязково чекати сто років на коханого, але не варто це робити пяною і з ким попало вперше, як дехто робить.
на 100% згідний
O_pal зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2007, 09:36 #265567   #19
Хробак Злої Брехні
Типово

Цитата:
Допис від sonechko
Як це воно перший раз? як воно має бути? порядьте яким має бути першийраз?Яким має бути перший секс????
Головне не забути рушничок підстелити, щоби мама за простираделко не сварила
А якщо серйозно, то не забивай собі такими питання голову, тоді все станеться само по собі в найкращий час з найкращою людиною, і буде суперово
Ліпше подумай, чи є в тебе той:
Цитата ...Він просто був один такий,
кому ти здивувалась

Ти теж була йому одна
у щасті і стражданні,
була любов така чудна,
мов міфи стародавні
.......
А на якому віражі
зустрілись дві дороги --
то біла магія душі,
тайнопис Бога
Щоби ви відчували якусь спільність, синхронізм думок, могли безперестанку про щось балакати, сперечатися і доходити згоди, чи просто щебетати про різні дурниці... Щоб були якісь серйозні плани на майбутнє і спільне бажання та перші кроки до їх реалізації...
Пісеньку пам'ятаєш?
Цитата ...Та на серці тихий щем
лиш за сонцем і дощем
перегорнута сторінка,
скільки ж буде їх іще...
Хробак Злої Брехні зараз поза форумом  
Подякували 2:
Радість (27.05.2009), Najmanec (14.06.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.01.2007, 14:53 #266453   #20
sana
Типово

Шо тут радити. Всерівно буде так як має бути. І не треба свічок, якихось ароматичних палочок і шампанського, шоб було класно.
sana зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:05.