Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Рослини і тварини


Чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.02.2016, 14:42 #2617983   #61
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено?

Цитата:
Допис від GlobalQ Переглянути допис
Я знаю точно, что если кормить собаку только таким сухим кормом, то рано или поздно у нее будут проблемы с желудком. Любую пищу нужно дозировать!
И желательно не кормить косточками от свиней.
Звідки ти ж "точно" знаєш? Скільки собак виростив, може розплідник тримаєш? Робив аналізи, дослідження?
От не люблю коли щось десь почують від таких самих компетентних товаришів і з розумним видом повторюють.
А я точно знаю, що, дивлячись на те, якою натуралкою годують бідних собак, то корм набагато краще.

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від Mutter Переглянути допис
Своїх стараюся годувати різноманітно, давати тільки сухий корм вважаю неправильним..
Тут категорично неправильно. Можна давати або тільки корм, або натуралку. Змішувати дуже погано.

Востаннє редагував Пантера: 23.02.2016 о 14:42. Причина: Пізніше додано
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2016, 12:10 #2618514   #62
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено?

Чем нельзя кормить котов (с)




Yarkop зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sergyjko (25.02.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2016, 23:00 #2618952   #63
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Тут категорично неправильно. Можна давати або тільки корм, або натуралку. Змішувати дуже погано.
а можна детальніше чого ? з власного досвіду бажано, а не зі сторінок інтернету де думки розділились на "можна" і "аврал! не можна"
я годую змішано і не помітила нічого поганого.
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2016, 08:55 #2622679   #64
Balu
Учасник
Типово Відповідь: Чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено?

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
а можна детальніше чого ? з власного досвіду бажано, а не зі сторінок інтернету де думки розділились на "можна" і "аврал! не можна"
я годую змішано і не помітила нічого поганого.


Я теж змішую консерви з сухим кормом для собаки. Хотілося б докладніше дізнатися чому так робити не можна.
Balu зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.03.2016, 14:38 #2623596   #65
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено?

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
а можна детальніше чого ? з власного досвіду бажано, а не зі сторінок інтернету де думки розділились на "можна" і "аврал! не можна"
я годую змішано і не помітила нічого поганого.
Сніжок, десь я мала гарну статтю на цю тему, коли найду скину. А якщо коротко, то шлунку на переварювання кормів потрібно більше часу, ніж на натуралку і коли собаці давати те і те, то відбувається збій і в хорошому випадку, корми виходять транзитом, а в гіршому будуть або понос або запор.))
Я стараюся хоча б не в один день давати. Буває, що корми закінчились, тоді пару днів даю тільки натуралку, або хоча б зранку і вечером мішати. Якщо давати одночасно, то в моєї зразу проблеми.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.03.2016, 21:39 #2623704   #66
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Сніжок, десь я мала гарну статтю на цю тему, коли найду скину. А якщо коротко, то шлунку на переварювання кормів потрібно більше часу, ніж на натуралку і коли собаці давати те і те, то відбувається збій і в хорошому випадку, корми виходять транзитом, а в гіршому будуть або понос або запор.))
Я стараюся хоча б не в один день давати. Буває, що корми закінчились, тоді пару днів даю тільки натуралку, або хоча б зранку і вечером мішати. Якщо давати одночасно, то в моєї зразу проблеми.
а це у всіх проблеми хто годує лише сухими кормами і десь раз на указ ( чи підбере на вулиці ) дають натуралку і зразу ж понос. в людей таке ж би було коли б їли лише вівсянку з вітамінами, а потім наїлись м*яса. від такого взагалі можна померти.
шлунок має бути натренований перетравлювати різні продукти, а не певний вид.
про збій я думаю, що це більше виключення. понос я помітила, коли давала печінку варену ( саму ) .
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.03.2016, 17:09 #2623891   #67
ScottishAngel
Активний учасник
 
Аватар для ScottishAngel
Типово Відповідь: Чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено?

Нема панацеї для всіх, собаки як і люди дуже індивідуальні. Декому можна їсти що завгодно а хто і на дієті умудряється дістати розлад травлення чи алергію. Мої зараз їдять сушку. Якщо закінчилася і не встигли замовити то пару днів спокійно їдять кашу з мясом, і після того так же ж спокійно продовжують їсти сушку, ніякого поносу нема. Обом даю кисломолочку і трохи овочів "на погризти", обом даю молоко, правда магазинне або козяче і небагато, скотчу грамів 150, апсові 70. Правда молоком балуємося десь раз на два тижні. Якщо є то раз на тиждень даю перепелині яйця цілі і сирі. Єдине що не даю ніц жирного і стараюся не давати ніц зі столу. Собаки при такому харчуванні здорові, без розладів травлення і з нормальною печінкою. І ніяких танців з бубном щодо їх меню.
P.S. Почитала свої літні дописи в цій темі. )) своіх "шнурків" перевела на сушку бо задовбалася колотити каші і по 2 рази на день прати морду і груди в апсо, а шерсть все довша і довша, прати все більше. Здорова конкуренція за миски і підібраний корм- як результат їдять добре, виглядають добре і мені менше мороки на даний момент.

Востаннє редагував ScottishAngel: 18.03.2016 о 17:31.
ScottishAngel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (19.03.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.03.2016, 21:42 #2624085   #68
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено?

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
а це у всіх проблеми хто годує лише сухими кормами і десь раз на указ ( чи підбере на вулиці ) дають натуралку і зразу ж понос. в людей таке ж би було коли б їли лише вівсянку з вітамінами, а потім наїлись м*яса. від такого взагалі можна померти.
шлунок має бути натренований перетравлювати різні продукти, а не певний вид.
про збій я думаю, що це більше виключення. понос я помітила, коли давала печінку варену ( саму ) .
Ти мене щось не так зрозуміла. Моя їсть якісну сушку, проблем ніяких все супер, пару днів можу даватинатуралку тільки натуралку,і все також чудово. Тільки коли мама пожаліє бідну голодну собачку і після кормів нагодує борщем чи кашою, тоді можуть бути проблеми. Тому краще не мішати. Але вже краще і те і те разом давати, тільки не годуйте собаку свининою, кістками і хлібом. Ну і собаці полюбе мясо треба.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.03.2016, 23:07 #2624096   #69
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: Чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено?

Хліб можна давати, чорний сущений, небагато в якості похвали.

Додано через 4 хвилини
Кістки взагалі краще не давати, вони забиваютбь шлунок собаки, зуби зтісуються.

Востаннє редагував Niusa: 19.03.2016 о 23:07. Причина: Пізніше додано
Niusa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.03.2016, 00:21 #2624108   #70
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Ти мене щось не так зрозуміла. Моя їсть якісну сушку, проблем ніяких все супер, пару днів можу даватинатуралку тільки натуралку,і все також чудово. Тільки коли мама пожаліє бідну голодну собачку і після кормів нагодує борщем чи кашою, тоді можуть бути проблеми. Тому краще не мішати. Але вже краще і те і те разом давати, тільки не годуйте собаку свининою, кістками і хлібом. Ну і собаці полюбе мясо треба.
а що ти розумієш під словом натуралка ? чим це каша погана, що викликає розлад шлунку ?
про хліб такі ж басні, як і про свинину. не можна годувати жирним, а якщо ви відварити полядвицю, то нічого поганого не трапиться.
особисто я годую м*ясом ( в сирому та вареному вигляді ), кормом, інколи сир/хрящі, а в якості лакомства кожен день сушене вухо/пеніс/ чи палочки педігрі. при чому все завжди є у цілодобовому доступі, а на дворі шукає різну гадость (
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.03.2016, 09:40 #2624134   #71
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено?

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
а що ти розумієш під словом натуралка ? чим це каша погана, що викликає розлад шлунку ?
про хліб такі ж басні, як і про свинину. не можна годувати жирним, а якщо ви відварити полядвицю, то нічого поганого не трапиться.
особисто я годую м*ясом ( в сирому та вареному вигляді ), кормом, інколи сир/хрящі, а в якості лакомства кожен день сушене вухо/пеніс/ чи палочки педігрі. при чому все завжди є у цілодобовому доступі, а на дворі шукає різну гадость (
Сніжок, ще раз: натуралка - це просто супер, якщо це каша з мясом плюс овочі. Ну, збалансована, одним словом. Навіть якщо і деколи просто каша, то також не погано. Я НІЧОГО не маю проти натуралки. Мова йшла про те що в ОДНЕ кормління не можна давати сухий корм і натуралку.
І ще собака собаці "рознь". В мого сусіда від свинини здох шарпей. В мене лабрадор і алергія наше друге я. Палочки педігрі чи всякі пеніси для неї просто яд. Та й не тільки для неї - уяви в чому їх замочують, що вони зберігаються роками. Я своїй даю хіба тільки кісточку з жиляків і то раз в пів року.
ПС. Дивлячись чим годують собак в селах і не тільки, наша з тобою розмова похожа на бесіду двох снобів, які з жиру бісяться. Одні мої знайомі годують алабая ріденькою пшеничною кашою і повністю обглоданими кістками. На нього вже дивитися страшно, скоро певно вже відмучиться, а ті сволочі доказують, що собаки їдять одні кістки і це для них найкраща їжа. От їх би так в наступному житті годували.
Пантера зараз поза форумом  
Подякували 3:
оксана2009 (20.03.2016), Niusa (20.03.2016), SNIZHOK (20.03.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.03.2016, 19:04 #2624253   #72
ScottishAngel
Активний учасник
 
Аватар для ScottishAngel
Типово Відповідь: Чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено?

Мої заводчики обох собак окремо одні від одних вивели цікаву закономірність:з тих собак, яких вони продали людям і яких потім годували кашами типу пшеничної чи ячмінної як основна складова раціону і там чуть мяска то були дуже часті випадки алергій і мокнучих екзем. В деяких почали страждати вуха. Після зміни раціону і лікування собаки все внормовувалося. Посєму з висновків: можна рис і гречку, в ідеалі як додаток до мяса а не навпаки.
P.S. Мої бомки навіть коли поїли корму і за годину можуть шось смачненьке випросити (і таке буває.... Соромлюся і борюся з цим )) то ніц їм від того нема. В апсо іноді була рвота від хімічних смаколиків, тому тепер стараюся робити такі сама: сушу серце чи легені, або роблю маленькі сухарики з чорного хліба.

Востаннє редагував ScottishAngel: 20.03.2016 о 19:09.
ScottishAngel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (20.03.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.05.2016, 23:00 #2632950   #73
AlinkaMalinka
Учасник
Типово Відповідь: Чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено?

У котика моєї сестри, через сухий корм, була непрохідність шлунка
AlinkaMalinka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2016, 09:59 #2633012   #74
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено?

Цитата:
Допис від ScottishAngel Переглянути допис

P.S. Мої бомки навіть коли поїли корму і за годину можуть шось смачненьке випросити (і таке буває.... Соромлюся і борюся з цим )) то ніц їм від того нема. В апсо іноді була рвота від хімічних смаколиків, тому тепер стараюся робити такі сама: сушу серце чи легені, або роблю маленькі сухарики з чорного хліба.
А як висушити серце/легені/тощо ?
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2016, 17:55 #2636510   #75
sigillum
Учасник
 
Аватар для sigillum
Типово Відповідь: Чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено?

Ми спочатку годували собаку 50/50 - спеціальний корм для собак та їжа з нашого столу. Нещодавно ветеринар порадив перейти повністю на корм (сухий та консерви), що ми і зробили. Зараз даємо тваринці "Роял канін" - http://korm.com.ua/sobaki/korm-suhoy/ - протягом дня залишаємо сушку (днем нікого вдома нема, тому для нас сушка - зручний варіант). А ввечері пригощаємо собачими консервами. Ще рекомендація ветеринара - не змішувати корма різних виробників, бо потім у тварини можуть виниктути проблеми з травленням.

Востаннє редагував sigillum: 29.05.2016 о 21:27.
sigillum зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2016, 18:19 #2636663   #76
оксана2009
 
Аватар для оксана2009
Типово Відповідь: Чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено?

Цитата
Допис від AlinkaMalinka Переглянути допис
У котика моєї сестри, через сухий корм, була непрохідність шлунка
це не через сухий корм.. .винна шерсть яка комками збирається в шлунку. котику треба було давати різні пасти для виведення шерсті.
оксана2009 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2016, 13:07 #2637599   #77
787
Учасник
Типово Відповідь: Чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено?

Доброго дня любителям собак. Я приблизно рік часу постійно купляю говяжі обрізки мяса для собак у Сергія за ціною 15грн за кг, привозить мені додому в Смиківці безкоштовно. Його телефон 09сім один7 два7 один77..
787 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Niusa (02.06.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2016, 13:29 #2637605   #78
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: Чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено?

Цитата
Допис від 787 Переглянути допис
Доброго дня любителям собак. Я приблизно рік часу постійно купляю говяжі обрізки мяса для собак у Сергія за ціною 15грн за кг, привозить мені додому в Смиківці безкоштовно. Його телефон 09сім один7 два7 один77..
У вас мабуть німці або сенбернари? Дуже дякую за таку інформацію.

Востаннє редагував Niusa: 02.06.2016 о 13:34.
Niusa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2016, 18:05 #2641717   #79
anya555
Учасник
Типово Відповідь: Чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено?

взнала багато цікавого
anya555 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2017, 20:03 #2709644   #80
GreenApple
Учасник
Типово Відповідь: Чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено?

Цитата:
Допис від sigillum Переглянути допис
Ми спочатку годували собаку 50/50 - спеціальний корм для собак та їжа з нашого столу. Нещодавно ветеринар порадив перейти повністю на корм (сухий та консерви), що ми і зробили. Зараз даємо тваринці "Роял канін" - http://korm.com.ua/sobaki/korm-suhoy/ - протягом дня залишаємо сушку (днем нікого вдома нема, тому для нас сушка - зручний варіант). А ввечері пригощаємо собачими консервами. Ще рекомендація ветеринара - не змішувати корма різних виробників, бо потім у тварини можуть виниктути проблеми з травленням.
Роял Канин сильно подорожал, перешли с него на сухой корм My Famiy.
GreenApple зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:13.