Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи


Будівництво будинку для себе

 
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Prev Попередній допис   Наступний допис Next
Старий 27.07.2010, 10:25 #1412708   #1
NikolayII
 
Аватар для NikolayII
Типово Будівництво будинку для себе

Вітання всім форумчанам!!!
Я вирішив будувати наступним літом собі будинок,а десь зараз заливати фундамент, хай простоїть цикл.
Будинок 8х9 без підвалу мансардний + гараж. земля хороша.
так ось, підрахував собі ГЛОБАЛЬНО по грошам кількість машин з щебнем і камінням, піском і вапном, 1 тонну арматури,60 кубів піноблоків, 12 пустотних перекриттів, 10 тон цементу, ліс і т.д. Потім накинув ще 5% від загальної вартості на всілякі дрібниці.
прошу поради в нуступному:
1. Чому мені друзі кажуть ""множ це все на 3 і у тебе вийде реальна вартість"?!?... Невже вони думають, що цвяхи і саморізи коштують більше в 3 рази ніж все вище перераховане???
2. чи можна людині з вищою освітою але без будівельної освіти та з хорошим помічником, озброївшись рівнем та інструментом для кладки з піноблоків і часом заглядати в інтернет на форуми побудувати будинок? Бо я думаю ці майстри як завжди нахалтурять, потягнуть пару мішків цементу і ще чогось і підуть, а так будуєш для себе, на віки, не шкодуєш матеріалу.
Чи ці будівельники окрім сумнівного досвіду посвячені в якусь вселенську таємницю, про яку я не здогадуюсь? Вони мені скажуть, що треба гідроізоляцію на фундамент і я впаду перед ними на коліна з словами "Ви наймудріші люди на світі"???
звичайно, коли піде монтаж пустотних плит, треба буде допомога, але ж стіни можна і вдвох, правда?
загалом, чекаю ваших розумних дописів, бо я почитав ваш форум і впевнився, тут дуже великий відсоток людей які побудувались, і мають поняття що і як.
NikolayII зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Igor_ko (31.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
 



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:25.