Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи


Твердопаливний котел. Який вибрати?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.10.2015, 11:30 #2581614   #21
vasya12
Учасник
Типово Відповідь: Твердопаливний котел. Який вибрати?

Я вам рекомендую придбати котел електро-твердопалиний, або мультипаливний, в нашій Країні мати краще такий, бо не знаєш. що завтра буде коштувати дешевше.
vasya12 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2015, 21:12 #2581742   #22
base
Типово Відповідь: Твердопаливний котел. Який вибрати?

Оптимальним на даний час є варіант: спалити 200 кубів газу по 3,6 гр., решта дровами.Якщо використовувати електро котел, то отримаєте квітанції з 2000-3000 кВт в місяць.
base зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.10.2015, 01:46 #2582071   #23
mhl
Типово Відповідь: Твердопаливний котел. Який вибрати?

А я подумую про те, щоб свій старий КЧМ, в якому колись в 90-х палили газом, реанімувати. По грошах взагалі фігня має получитися.
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.10.2015, 12:14 #2582176   #24
lizache92
Учасник
Типово Відповідь: Твердопаливний котел. Який вибрати?

а що э взагалі бюджетного? батькам на дачу треба.
lizache92 зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
---ANDRE--- (08.10.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2016, 08:41 #2644351   #25
BorusM
Учасник
Типово Відповідь: Твердопаливний котел. Який вибрати?

Не так давно я теж поставив собі за мету поставити твердопаливний котел, довго вивчав і придивлявся до найпопулярніших моделей в наших магазинах: Stropuva, ВітаКлімат, SWAG і Candle. Треба сказати, що їх характеристики не дуже відрізняються, та й ціни теж. Трохи перевірив моделі цих виробників, - не всі зазначені характеристики відповідали заявленим виробником. Найбільше сподобався СВАГ: хоча до нього теж були питання, але різниці у фактичних даних не помітив. Для себе вибираю СВАГ, він здається найбільш надійним. Якщо комусь знадобляться мої розрахунки - буду радий поділитися
BorusM зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Vyjko (14.07.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2017, 13:37 #2679030   #26
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Твердопаливний котел. Який вибрати?

які в пізду твердопаливні при ціні патиків 700-800грн? про пелети і ін мовчу...

+ сидіти кочегаром?? а як вирубають електрику...(насоси і автоматика)? ..генератор? інвертор + акуми...

а ціни то на все не малі...

при реалії україни - або субсидія...(і прихована зп) або мерзнути і економити на всьому
Nobel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Lionso (19.02.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2017, 08:58 #2679098   #27
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Твердопаливний котел. Який вибрати?

Нобель, ти береш ціну по машині на Протасевича, чи то вже так виросли ціни в при лісництвах?
ПС: все рівно вигідно навіть по такій ціні. В мене звичайно практики менше ніж в тебе, але по моїм прикидкам мені в теребовлі на зиму треба ну десь камаз дров на всю хату. Кубів так 10 насипних. 7-8 тис.виходить (хоча я ще поки таких цін ніби не чув, якщо брати машиною).
Якщо врахувати, що в мене розхід газу в зимові місяці біля 400 кубів/міс (майже 3 тис грн) - то мені тільки за зиму окупиться. А жовтень, листопад, березень і квітень теж ще в сумі кубів 500 візьмуть...
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 20.02.2017, 10:42 #2679111   #28
nazar12
Учасник
Типово Відповідь: Твердопаливний котел. Який вибрати?

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Нобель, ти береш ціну по машині на Протасевича, чи то вже так виросли ціни в при лісництвах?
ПС: все рівно вигідно навіть по такій ціні. В мене звичайно практики менше ніж в тебе, але по моїм прикидкам мені в теребовлі на зиму треба ну десь камаз дров на всю хату. Кубів так 10 насипних. 7-8 тис.виходить (хоча я ще поки таких цін ніби не чув, якщо брати машиною) .здесь
Якщо врахувати, що в мене розхід газу в зимові місяці біля 400 кубів/міс (майже 3 тис грн) - то мені тільки за зиму окупиться. А жовтень, листопад, березень і квітень теж ще в сумі кубів 500 візьмуть...
у кого какие трубы от котла идут? полипропиленовые вообще подходят для этого дела, или как вообще??
nazar12 зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (22.02.2017)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 20.02.2017, 12:19 #2679116   #29
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Твердопаливний котел. Який вибрати?

Цитата То дрова будуть 7-8 тис за зиму, а газу спалить на 9. І то вартує за ту 1-2 тис. 3 місяці махатись біля того твердопаливного?
а чого офтопом - в тему ж ніби.
я тут відповім.
500 кубів економії - це 3500 грн практично. якщо брати в % від вартості палива на сезон - то економія не така і погана ніби як. згідний, що сума не космічна, і комусь може бути і беззмістовно заради неї возитись з дровами. особливо якщо додати вартість котла і робіт по заміні.

Додано через 1 хвилину
Утеплення напевно більш вигідна інвестиція, якщо під тверде паливо нічого немає. Якщо котел вже є, або є камін чи грубки залишились - то дрова мають сенс.

Востаннє редагував switch: 20.02.2017 о 12:19. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2017, 13:19 #2679132   #30
yakudza
Типово Відповідь: Твердопаливний котел. Який вибрати?

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
які в пізду твердопаливні при ціні патиків 700-800грн? про пелети і ін мовчу...

+ сидіти кочегаром?? а як вирубають електрику...(насоси і автоматика)? ..генератор? інвертор + акуми...

а ціни то на все не малі...

при реалії україни - або субсидія...(і прихована зп) або мерзнути і економити на всьому
Ну не знаю де такі реалії і ціни на дрова. Я ще восени брав по 200 без привозу(+300 грн і файне пивко друзякам за допомогу в погрузці зіла.). Зараз вроді 300. Звичайно, що ще треба стати на 3 дні попахати - порізати і поколоти. Ще восени "дореволюційного" 2014 року поставили собі паралельно до газового Стропуву 40-у універсальну + упс і гелева АКБ на насос. Автоматики нема і нафіг не треба, котел простий, як двері. На все-про-все пішло десь 1500 євриків. Так от, ті вкладені грошенята котел за 3 сезони постійного юзання вже зекономив. Раз на добу загрузив і по хаті в трусах можна ганяти. Жінка реально деколи вночі вікна відкриває, бо жара. За попередні 2 сезони йшло десь по 12 метрів дров на сезон - газом не палили ВЗАГАЛІ. Цього року вдалось виробити субсидію і палю дровами через добу вперемішку з газом. Не можу ніяк 8 метрів дров допалити, але то таке - не зігниють. Хата не утеплена і будувалась в 90-ті по принципу "аби більша, як в сусіда" і добре нагріти її газом, при його сьогоднішній якості - задача не з простих. А от сухими дровами - як два пальці.
yakudza зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2017, 09:04 #2679385   #31
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Твердопаливний котел. Який вибрати?

ну може можна тишком нишком і за друно десь щось порізати...

ціна в лісництві за 50-80км зараз від 290грн/куб (мяка порода)+ вартість погрузки + транспорт
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2017, 11:47 #2679435   #32
yakudza
Типово Відповідь: Твердопаливний котел. Який вибрати?

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
ціна в лісництві за 50-80км зараз від 290грн/куб (мяка порода)+ вартість погрузки + транспорт
Мені в цьому плані трохи легше, бо я в таких краях живу і ще наразі дрова дальше як 15км. не доставляв.
yakudza зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.04.2017, 15:00 #2689999   #33
realist
Типово Відповідь: Твердопаливний котел. Який вибрати?

Який твердопаливний котел краще вибрати для опалювання будинку площею 250 м. Придивляюся до Roda або Viadrus. Але в магазині сказали, що вони на дровах будуть горіти 1 год і багато тепла піде в трубу(
realist зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2017, 14:43 #2691864   #34
Sasha0605
Banned
Типово Відповідь: Твердопаливний котел. Який вибрати?

А мені більш до душі наші, вітчизняні. Купили з дружиною тиждень тому котел Альтеп пелетний, бо в нього є всі необхідні можливості за такі невеликі гроші: він автоматично подає пелети або дрова,
довготривале горіння та невелика ціна (на наш дом площою 162 м). Вибирали тут, подивіться http://gazal.com.ua/pelletnye-kotly-altep-1/. Також ще дивилися на фірму Кронас, але про Альтеп відгуки були кращі.
Sasha0605 зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 2
korabel (10.05.2017), MoRZE (12.05.2017)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 17.05.2017, 12:50 #2692943   #35
Volodimir88
 
Аватар для Volodimir88
Типово Відповідь: Твердопаливний котел. Який вибрати?

Хто має твердопаливні котли скажіть скільки реально використовуєте дров за сезон і на яку площу.
Volodimir88 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2017, 08:36 #2693239   #36
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Твердопаливний котел. Який вибрати?

15 складометрів....+ трохи газу

площа 130кв.м.
Nobel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Volodimir88 (22.05.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2017, 21:40 #2697799   #37
montana
Banned
Типово Відповідь: Твердопаливний котел. Який вибрати?

Использую примерно 12 кубометров на площади в 82 квадрата за сезон. У меня отопительно-варочная печка Теплодар Матрица 100. Товарищ мой живет на юге сейчас и использует еще меньше на такой же площади но с другим твердотопливным котлом. В центре или на севере страны используют дров логично больше конечно же.
montana зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (30.06.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.10.2020, 14:53 #2782942   #38
Kotelmont
Учасник
Smile Відповідь: Твердопаливний котел. Який вибрати?

Я замовляв на сайті арт вк. Там мені дистанційно дали консультацію і підібрали по моїм запитам.
Я довольний своїм вибором. До речі там є різні виробники. Я підібрали твердопаливний котел Кронас під мою площу і об‘єм води. Ну і я вибирав по параметру водяної рубашки і по товщині металу. Хоча і у всіх має бути котлова сталь яка витримує високу температуру. Я би радив Кронас зі свого досвіду але краще щоб вам підбирали під ваші параметри там де є асортимент. В цьому магазині є з чого вибрати.
Kotelmont зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:10.