Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Чи є в Тернополі геї?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 21.04.2010, 12:05 #1305016   #81
Solace
 
Аватар для Solace
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Цитата
Допис від Melissa Переглянути допис
хаха))бачили,бачили))друзі приїзджали з Рівного то ржали довго з цієї фігні_))))) і взагалі захід очолювали старі пенсіонери та наші ксьондзи пузаті а пісні які задушевні співалиии!1мамо рідна)))
коротше то булоо смішно))))
трошки, будь-ласка, поточніше що саме вас так насмішило?

P.S. не меліть дурниць, бо молоді було більше ніж старших людей. і свій дурнуватий сарказм тримайте при собі як не маєте що більше сказати на захист своїх слів і є некомпетентними в даному питанні.
Solace зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2010, 12:07 #1305023   #82
Summer time
Guest
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

угу, твоя репутація говорить сама за себе
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2010, 13:42 #1305125   #83
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

[QUOTE=Solace;1305016]трошки, будь-ласка, поточніше що саме вас так насмішило?

P.S. не меліть дурниць, бо молоді було більше ніж старших людей. і свій дурнуватий сарказм тримайте при собі як не маєте що більше сказати на захист своїх слів і є некомпетентними в даному питанні.[/QUOT

Що саме було смішно? Хм... Ну, не смішно, а швидше недолуго... Написи на плакатах. "Ні дозволам на усиновлення". А що, краще хай ті діти живуть з батьками-алкашами чи втікають з притулку і шастають по вулицях, дихаючи клеєм? "Гомосексуалізм = СНІД". Людоньки - це вже давно не так. Сьогодні СНІД поширються , бо чоловік (жінка)"сходив на ліво" і приніс "венеричний букет" дружині (чоловіку). Я не є фанаткою геїв, але не треба людям замилювати очі, скажіть просто: "Ні -- геям, бо так релігія (священники) каже".
Пе.Се. А ще, за релійною думкою, сексом в піст займатися не можна. І "предохранятися" не можна, скільки Бог пошле дітей -- то всьо наше. А не використовування презиків, то перший крок до СНІДу, то якщо так церква переймається поширенням СНІДу, хай краще контрацептиви на вулицях безкоштовно роздає.
Jane Doe зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2010, 15:21 #1305239   #84
Solace
 
Аватар для Solace
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Цитата:
Допис від Summer time Переглянути допис
угу, твоя репутація говорить сама за себе
до чого тут моя репутація? давайте поговоримо, яка моя репутація в реальному житті. тим більше, що я на цьому форумі недавно.

Цитата Що саме було смішно? Хм... Ну, не смішно, а швидше недолуго... Написи на плакатах. "Ні дозволам на усиновлення". А що, краще хай ті діти живуть з батьками-алкашами чи втікають з притулку і шастають по вулицях, дихаючи клеєм?
ви якось трохи розрізняйте поняття усиновлення дітей-сиріт (себто без батьків) гомосексуалістами і існування дітей з неблагополучних сімей. це є дві різні соціальні проблеми. і ми виступали проти першої, якщо ви не зрозуміли суть нашого протесту, то я так, пояснюю.

Цитата "Гомосексуалізм = СНІД". Людоньки - це вже давно не так.
Вперше ВІЛ-інфекція у фінальній стадії, пізніше названа «Acquired Immunodeficiency Syndrome” (AIDS) – «Синдром набутого імунного дефіциту» (СНІД), була виявлена в кількох чоловіків – гомосексуалістів і описано у «Щотижневому віснику захворюваності та смертності» (від 05.06.81 р.), що виходить Центрами контролю над хворобами – (СDС, США, Атланта). Тривалий час висловлювалися припущення, що причиною імунодефіциту можуть бути чинники, пов'язані з статевою поведінкою чоловіків – гомосексуалістів, яких було більше у перших групах хворих на СНІД, виявлених у США.
Припущення про інфекційної природі захворювання було висунуто в " Тижневику... " у червні 1982 р. з тієї причини, що більшість хворих на СНІД - гомосексуалістів протягом попередніх 5 років мали статевий зв'язок з великою кількістю партнерів.
Виявлення хворих на СНІД поставило однозначний зв'язок захворювання з гомосексуалізмом (червень 1982 р.).


також можете собі прочитати тут http://i-kar-100.narod.ru/uroku/biol...i_na_snid.html про те, що найбільше серед хворих на СНІД - гомосексуалістів. вони ж є найсуттєвішою причиною розповсюдження ВІЛ-інфекції. звідси висновок - ГОМОСЕКСУАЛІЗМ - СНІД!

Додано через 11 хвилин
Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
Я не є фанаткою геїв, але не треба людям замилювати очі, скажіть просто: "Ні -- геям, бо так релігія (священники) каже".
Пе.Се. А ще, за релійною думкою, сексом в піст займатися не можна. І "предохранятися" не можна, скільки Бог пошле дітей -- то всьо наше. А не використовування презиків, то перший крок до СНІДу, то якщо так церква переймається поширенням СНІДу, хай краще контрацептиви на вулицях безкоштовно роздає.
Не вважайте себе розумнішою за всіх інших. ніхто нікому очі не замилював. так, для нас пріоритетом є Слово Боже (католицьке вчення, і ніхто цього ніде не приховував), а потім вже факти медичні, статистичні і т.п. І, зрештою, з тим що забороняє Біблія, погоджуються все більше науковців, наводячи неспростовні факти і докази. ви все таки ознайомтесь трохи краще з цим питанням, а потім вже критикуйте всіх і вся.

Востаннє редагував Solace: 21.04.2010 о 15:21. Причина: Пізніше додано
Solace зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2010, 15:30 #1305264   #85
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Я говорила не лише про батьків - алкоголіків, але й про життя у притулку та на вулиці. Що ж до "Гомосексуалізм = СНІД", то Ви оперуєте даними з 1982, а сьогодні вже 2010. Як розповсюдився СНІД по світу я знаю негірше за Вас (я маю на увазі те що його з Африки привіз стюарт-гомосексуалізм). Дорочі, деякі науковці стверджують, що гомосексуалізм - це генетичний збіг в організмі людини, то ж звідси випливає, що люди не владні над собою і їхній потяг до чоловіка такий же природній як і до жінки.
Пе. Се. Доречі Ви так і нічого не сказали на рахунок контрацептивів. А ще, ви так боритесь за людську чистоту, але щось я не бачила мітингів на тему "Ні гвалтуванню хлопчиків священниками"
Jane Doe зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2010, 18:55 #1305488   #86
@lenk@
Мама Стіфлєра(с)Dеntist
 
Аватар для @lenk@
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Шановний(на) Solace, я перепрошую, а оце ваше мальовидло що означає?А то шось бісовське нагадує..
Долучені зображення
Тип файлу: png 16.png (138.1 КБ, 27 переглядів)
@lenk@ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2010, 20:08 #1305607   #87
LuLu
 
Аватар для LuLu
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

якщо є, то нехай собі будуть
кожен вправі вибирати з ким йому і як
а осуджувати чи підтримувати мабуть можуть тільки ті хто мали хочь якесь відношення до представників


питання до солейс
вимога заборони закону про переслідування це шлях до паль, шибинець, гільйотин?

і вся та демонстрація пів біди якби не стадо монашок і семінаристів(виглядало добровільно примусово)
не розумію - навіщо в ваші брудні ігри вплутувати дітей?(школярки в вишиванках і внучки з бабцями за ручки чудовий набір для подібної демонстрації) мабуть за майбутніх чоловіків турбуються в свої 10-14 років
і просто бабульки яким ундіна надоїла)

а так, впринципі, все як завжди - унилий піпл створює униле ґуано
LuLu зараз поза форумом  
Подякували 3:
@lenk@ (21.04.2010), Jane Doe (22.04.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.04.2010, 00:35 #1306041   #88
saymon
Guest
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Цитата:
Допис від Solace Переглянути допис
давайте поговоримо, яка моя репутація в реальному житті. тим більше, що я на цьому форумі недавно.
А форум це і є реальне життя. Тут відписують цілком реальні люди. Якщо ти має на увазі свою репутацію AFK, то вона нікого не цікавить, я гарантую це.
Цитата:
Допис від Solace Переглянути допис
а потім вже критикуйте всіх і вся
Переглянувши сайт, на який ти лишав посилання, складається враження що саме адептам організації якій належить сайт слід вдуматися у ці слова.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.04.2010, 01:12 #1306056   #89
nacho one
Модератор
 
Аватар для nacho one
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
Це християнський фашист , в них нема статі .
дівчата в них класні і в любві гарячі
nacho one зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.04.2010, 11:00 #1306331   #90
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Solace. "Не вважайте себе розумнішою за всіх інших. ніхто нікому очі не замилював. так, для нас пріоритетом є Слово Боже (католицьке вчення, і ніхто цього ніде не приховував), а потім вже факти медичні, статистичні і т.п. І, зрештою, з тим що забороняє Біблія, погоджуються все більше науковців, наводячи неспростовні факти і докази. ви все таки ознайомтесь трохи краще з цим питанням, а потім вже критикуйте всіх і вся."

1. Я не вважаю себе розумнішою за інших, це Ви чомусь вважаєте, що маєте право судити і вирішувати долю інших. А це може лише Бог і якщо Ви така ревна католичка, то мали б цього дотримуватись.
2. Католицьке вчення абсолютно не є показником. Ви вже спалювали вчених на вогнищах, за їхні відьомські вчення, що Земля кругла.
3. Ви мені так і не відповіли, на рахунок священників-педофілів і контрацептивів. Чи Ви оминаєте питання незручні для Вас?
Jane Doe зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.04.2010, 13:35 #1306505   #91
Solace
 
Аватар для Solace
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Цитата:
Допис від LuLu Переглянути допис
питання до солейс
вимога заборони закону про переслідування це шлях до паль, шибинець, гільйотин?
не зрозуміла питання

Цитата а Solace то хлопець чи дівчина?
дівчина

Цитата давайте поговоримо про священників педофілів
давайте. відкривайте нову тему і будем говорити

до Jane Doe
Цитата це Ви чомусь вважаєте, що маєте право судити і вирішувати долю інших. А це може лише Бог і якщо Ви така ревна католичка, то мали б цього дотримуватись.
я не засуджую нікого, бо Господь дійсно заборонив засуджувати людину, але не гріх. якщо хочете то подам вам відповідну цитату з НЗ (бо йому я довіряю повністю, так легше жити). тому повторюсь, що я засуджую явище гомосексуалізму. Гоміки і лесбіянки - це бідні люди, поневолені злим духом. Не треба їх переслідувати чи як тут хтось писав "мочити". Треба дійсно відноситись до даного питання в контексті Христового вчення. Але наша організація, взнавши, що ЛГБТ України претендують на рівні права з нормальними людьми (узаконення одностатевих шлюбів, можливість всиновлення ними дітей, пропозиція покарання за гомофобію) виступила категорично проти такого стану справ і висунула зустрічну пропозицію на захист сімї та молоді від пропагування гомосексуалізму (а повірте воно би так і було з часом, як зараз ми це бачимо за кордоном).

Цитата Католицьке вчення абсолютно не є показником. Ви вже спалювали вчених на вогнищах, за їхні відьомські вчення, що Земля кругла.
для мене католицькі догми є показником, бо там є істина. був час, коли я її пережила душею.
ну а на рах інквізиції - погоджуюсь. Це є чорна пляма на одязі Церкви, яку вона зможе змити тільки покаянням.


Цитата Ви мені так і не відповіли, на рахунок священників-педофілів і контрацептивів. Чи Ви оминаєте питання незручні для Вас?
безумовно священники-педофіли повинні бути позбавлені сану. моя попередня відповідь відноситься і до цього злочину.
За словами єпископа Джанфранко ДЖИРОТТІ, в центрі уваги Ватикану, як і раніше, залишаються два таких смертних гріха, як аборти, а також педофілія – гріх, що уразив навіть ряди священиків і виявив "людську та інституційну слабкість Церкви". (повну версію статті можна прочитати на ukrayina.blogspot.com/2008_03_10_archive.html)

на рах контрацептивів:
До смертних гріхів відносяться "тяжкі порушення Десяти заповідей і Заповідей блаженства" – зокрема, вбивство, використання контрацептивів, аборт, лжесвідчення, подружня зрада і хіть (повний текст на сайті InoPressa.ru). Катехизм Католицької церкви говорить, що "відразу після смерті душа померлого в смертному гріху занурюється в Пекло".
Насправді для уникнення небажаної вагітності в шлюбі необхідно утримуватись. Знаю думки багатьох своїх знайомих, що це вже й не так важко. Проте що стосується молодих людей, то тут скажу свою думку - зараз йде потужна пропаганда з боку змі нечистоти і сексуальної розкутості. Вам навязують думки, що дошлюбний секс - це нормально і навіть приємно. Проте це не так. Навязують використання контрацептивів для збереження себе від всяких хворіб чи зрештою завагітнення. Найкращий спосіб вберегти себе від відчуття розчарування, вини і болю, а зрештою від небажаної вагітності чи отримання венеричних хворіб - це уникнення дошлюбних статевих відносин. Поважає і любить насправді той хлопець, який поважає і любить твою чистоту.
Використання контрацептивів є гріхом. Ось і все.

Востаннє редагував Solace: 22.04.2010 о 14:34.
Solace зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.04.2010, 16:18 #1306678   #92
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Цитата:
Допис від Solace Переглянути допис

до Jane Doe
для мене католицькі догми є показником, бо там є істина. був час, коли я її пережила душею.
ну а на рах інквізиції - погоджуюсь. Це є чорна пляма на одязі Церкви, яку вона зможе змити тільки покаяння



Така чорна пляма була неодна чи по-Вашому священнки педофіли сюди не відносяться? А Ви впевнені, що більше таких плям не буде?


на рах контрацептивів:
До смертних гріхів відносяться "тяжкі порушення Десяти заповідей і Заповідей блаженства" – зокрема, вбивство, використання контрацептивів, аборт, лжесвідчення, подружня зрада і хіть (повний текст на сайті InoPressa.ru). Катехизм Католицької церкви говорить, що "відразу після смерті душа померлого в смертному гріху занурюється в Пекло".
Насправді для уникнення небажаної вагітності в шлюбі необхідно утримуватись. Знаю думки багатьох своїх знайомих, що це вже й не так важко. Проте що стосується молодих людей, то тут скажу свою думку - зараз йде потужна пропаганда з боку змі нечистоти і сексуальної розкутості. Вам навязують думки, що дошлюбний секс - це нормально і навіть приємно. Проте це не так. Навязують використання контрацептивів для збереження себе від всяких хворіб чи зрештою завагітнення. Найкращий спосіб вберегти себе від відчуття розчарування, вини і болю, а зрештою від небажаної вагітності чи отримання венеричних хворіб - це уникнення дошлюбних статевих відносин. Поважає і любить насправді той хлопець, який поважає і любить твою чистоту.
Використання контрацептивів є гріхом. Ось і все.
Ви хочете мені сказати, що як в ревного католика двоє дітей, то він два рази за життя "був зі жінкою", а взагалі, то він утримувався? В мене питання, можливо недуже тактовне. Ви одружені? Якщо ні, то ясно чому Ви думаєте, що утримуватись легко (особливо я б цього не сказала про чоловіків, вони хіба можуть утриматись від сексу з дружиною, бо знайдуть розраду в інш(ій жінці)ому місці).
Jane Doe зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.04.2010, 16:39 #1306698   #93
@lenk@
Мама Стіфлєра(с)Dеntist
 
Аватар для @lenk@
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

пані Solace, дайте будь ласка відповідь на моє запитання.Дякую
@lenk@ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.04.2010, 22:23 #1307214   #94
saymon
Guest
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Не думав що коли небуть це напишу, але Свідки Єгови це цілком нормальні люди, і зовсім не фанатики. Дякую Solace що відкрила мені очі на справжніх фанатиків.

Людина нагло бреше, і цю брехню змішує із християнством. Свідки хоча б не брешуть, вони справді невідають що творять, а ця "християнка" це точний портрет сучасних християн в цілому, і це печально.
Тут недавно наводили кльовий приклад - "Хамло хамлом, а біля церкви перехреститься". Оце точно про Solace і їй подібних.
Нема шляху.
 
Подякували 2:
Пантера (30.04.2010), semechka (13.06.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2010, 07:40 #1307441   #95
Zavgosp
лібераст і толераст
 
Аватар для Zavgosp
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Цитата:
Допис від Solace Переглянути допис
Вам навязують думки, що дошлюбний секс - це нормально і навіть приємно.
це 100% приємно
Zavgosp зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2010, 16:17 #1308092   #96
Solace
 
Аватар для Solace
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Не думав що коли небуть це напишу, але Свідки Єгови це цілком нормальні люди, і зовсім не фанатики. Дякую Solace що відкрила мені очі на справжніх фанатиків.

Людина нагло бреше, і цю брехню змішує із християнством. Свідки хоча б не брешуть, вони справді невідають що творять, а ця "християнка" це точний портрет сучасних християн в цілому, і це печально.
Тут недавно наводили кльовий приклад - "Хамло хамлом, а біля церкви перехреститься". Оце точно про Solace і їй подібних.
Нема шляху.
Попрошу аргументувати свій коментар або ж вибачитись.

До @lenk@
Цитата пані Solace, дайте будь ласка відповідь на моє запитання.Дякую
а яке питання було?

Додано через 12 хвилин
До @lenk
всьо. поняла. про ікону?

Це святий пророк Ілля молиться, взиваючи Авва! (Отче) до Небесного Отця. Молиться контеплятивною молитвою. На нього нападають демони і біси різні злі. Але оскільки він молиться до Бога, то Його ангели і архангели обороняють пророка від нападів всякої нечисті.

Ця ікона виставлена в монастирі св.пророка Іллі в Брюховичах. Він є їхнім покровителем.

Востаннє редагував Solace: 23.04.2010 о 16:17. Причина: Пізніше додано
Solace зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2010, 22:17 #1308519   #97
saymon
Guest
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Цитата:
Допис від Solace Переглянути допис
Попрошу аргументувати свій коментар або ж вибачитись.
Всемогутній Аллах прощає тобі, іди з миром. Аллах великий.
Цитата:
Допис від Solace Переглянути допис
Це святий пророк Ілля молиться, взиваючи Авва! (Отче) до Небесного Отця. Молиться контеплятивною молитвою. На нього нападають демони і біси різні злі. Але оскільки він молиться до Бога, то Його ангели і архангели обороняють пророка від нападів всякої нечисті.
На тобі ще одну, до колекції
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.04.2010, 15:23 #1309025   #98
ramochnik
 
Аватар для ramochnik
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Цитата:
Допис від Solace Переглянути допис
на рах контрацептивів:
До смертних гріхів відносяться "тяжкі порушення Десяти заповідей і Заповідей блаженства" – зокрема, вбивство, використання контрацептивів, аборт, лжесвідчення, подружня зрада і хіть (повний текст на сайті InoPressa.ru). Катехизм Католицької церкви говорить, що "відразу після смерті душа померлого в смертному гріху занурюється в Пекло".
А тепер пруфлінк на те, де в Десяти заповідях є заповідь про використання презервативів. Ну, або хоча би де то є в Смертних гріхах. Єдино, що можна подумати, то хтивість, але якшо хтивість - це безладне бажання тілесного задоволення (а воопше, то визначення дуже суб"єктивне), то шлюбний секс це не хтивість, відповідно й використання контрацептивів в шлюбі.
А вот брехня то точно гріх
ramochnik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.04.2010, 16:15 #1309804   #99
jah
 
Аватар для jah
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Цитата:
Допис від ramochnik Переглянути допис
А тепер пруфлінк на те, де в Десяти заповідях є заповідь про використання презервативів. Ну, або хоча би де то є в Смертних гріхах. Єдино, що можна подумати, то хтивість, але якшо хтивість - це безладне бажання тілесного задоволення (а воопше, то визначення дуже суб"єктивне), то шлюбний секс це не хтивість, відповідно й використання контрацептивів в шлюбі.
А вот брехня то точно гріх
залежно яких контрацептивів. якщо шось типу постінора - то це вбивство, якщо презерватив - то це гріх блуду, а саме онанізму.
Нема особливої різниці подрочив ти, чи кінчив в презерватив займаючись коханням з своєю жінкою.
Все гріх. Вуаля.
jah зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.04.2010, 16:28 #1309813   #100
saymon
Guest
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Цій темі бракує картинок!

 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
"музика приглушує сум."



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:36.