Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Цікаві статті та новини


"Тернопіль" на шоу “X-фактор”

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.09.2010, 13:25 #1460938   #1
Torres
 
Аватар для Torres
Thumbs up "Тернопіль" на шоу “X-фактор”

Тернополянка Ірина Борисюк потрапила у сотню кращих співаків всеукраїнського шоу “X-фактор”.Під час відбору у Львові жінці довелося вионувати пісню двічі – перший виступ виявився для журі недостатньо переконливим. Зате після другого наша землячка отримала три “так”, тож продовжить боротьбу у шоу. Проти проголосував Ігор Кондратюк.

Ірина Борисюк – професійний музикант. Вона закінчила Тернопільське музичне училище по класу вокалу, а зараз навчає співу учнів Тернопільської музичної школи №2, а також співає у одному з тернопільських ресторанів.
Torres зараз поза форумом  
Подякували 3:
nazarko (30.09.2010), Phil (04.11.2010), Trader_Lena (31.10.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.09.2010, 14:05 #1460985   #2
Bezbe
Типово Відповідь: Тернополянка Ірина Борисюк потрапила у сотню кращих співаків всеукраїнського шоу “X-фактор”

Сёрьогу обрізали))
Bezbe зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.09.2010, 22:02 #1461375   #3
}i{y4'OK
 
Аватар для }i{y4'OK
Типово Відповідь: Тернополянка Ірина Борисюк потрапила у сотню кращих співаків всеукраїнського шоу “X-фактор”

А в якому ресторані вона співає?
}i{y4'OK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.09.2010, 22:06 #1461380   #4
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: Тернополянка Ірина Борисюк потрапила у сотню кращих співаків всеукраїнського шоу “X-фактор”

Кондратюк весь час як не люди
[Romanio] зараз поза форумом  
Подякував(ла):
піЛюля (17.11.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.09.2010, 22:10 #1461382   #5
andriy.te.ua
 
Аватар для andriy.te.ua
Типово Відповідь: Тернополянка Ірина Борисюк потрапила у сотню кращих співаків всеукраїнського шоу “X-фактор”

Туфтою є ці всі шоу, як і ті "експерти", як і ТВ загалом.
А ще й обговорювати, що подумав той педарючок з борідкою, чи той в шапочці Everlast , чи той худий в окулярах ... - люди та ви що?!
andriy.te.ua зараз поза форумом  
Подякували 8:
Dexter (30.09.2010), Dinara (30.09.2010), eleKtrik (07.11.2010), Onufryj (20.10.2010), Romko_7 (30.09.2010), Stanislav (30.09.2010), ternolex (30.09.2010), Victor_te (07.11.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.09.2010, 22:32 #1461393   #6
Stanislav
 
Аватар для Stanislav
Типово Відповідь: Тернополянка Ірина Борисюк потрапила у сотню кращих співаків всеукраїнського шоу “X-фактор”

Кондратюк злий, бо його така роль на цьому шоу. Якщо хтось бачив х-фактор Англійський, то там є такий мужичок який всіх завжди обсирає, його звати Саймон.
Ось тут Кондратюк грає роль Саймона
Stanislav зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 30.09.2010, 22:41 #1461401   #7
Lolka
суперолька!
 
Аватар для Lolka
Типово Відповідь: Тернополянка Ірина Борисюк потрапила у сотню кращих співаків всеукраїнського шоу “X-фактор”

несподобалось
опше не шоу а пародії якісь)

п.с. хочу глянути то шо в рекламі зараз крутять. емо і гот, з піснею "катьонок"))
Lolka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.09.2010, 23:05 #1461424   #8
Boris_the_Blade
 
Аватар для Boris_the_Blade
Типово Відповідь: Тернополянка Ірина Борисюк потрапила у сотню кращих співаків всеукраїнського шоу “X-фактор”

Цитата:
Допис від Stanislav Переглянути допис
Кондратюк злий, бо його така роль на цьому шоу. Якщо хтось бачив х-фактор Англійський, то там є такий мужичок який всіх завжди обсирає, його звати Саймон.
Ось тут Кондратюк грає роль Саймона
та ну Кондратюку до Кауела ще все життя розвиватися

Саймон (Simon Cowell) це талантище в шоу-бізнесі світового масштабу,справжій профі і його вислови цитують, Х-фактор дивився в UK тільки для того шоб послухати шо він загне цього разу,причому його коменти завжди на 100% точні ..

а Кондратюк це тупий жук який чогось постійно корчить з себе супер знавця шоу-бізнесу.
Boris_the_Blade зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.10.2010, 01:47 #1461532   #9
Igor_ko
 
Аватар для Igor_ko
Типово Відповідь: Тернополянка Ірина Борисюк потрапила у сотню кращих співаків всеукраїнського шоу “X-фактор”

а мені здається шо кондратюк пожалів діток..Не хотів забирати на таке несерйозне шоу тобто проект від якого народ хоче подивитись на ідіотів таку щасливу від професії людину...
я з ним погоджуюсь на нашому ТВ і так забагато всякого різного до вибору хоч греблю гати, а талановитий практикуючий педагог в маленькому містечку ой як пригодиться...

Востаннє редагував Igor_ko: 01.10.2010 о 02:10.
Igor_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2010, 13:01 #1474513   #10
Andriy81
Banned
Типово Відповідь: Тернополянка Ірина Борисюк потрапила у сотню кращих співаків всеукраїнського шоу “X-фактор”

А де поділася Новомлинська? її шось взагалі не показували, декілька раз побачив мільком
Andriy81 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2010, 19:32 #1474787   #11
be$t
 
Аватар для be$t
Типово Відповідь: Тернополянка Ірина Борисюк потрапила у сотню кращих співаків всеукраїнського шоу “X-фактор”

Спів мені не особливо сподобався, якщо чесно, може просто не її пісня, а може я нічого не шарю. Зате вона дуже симпатична)
be$t зараз поза форумом  
Подякував(ла):
The Bluest Eye (18.10.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2010, 19:34 #1474788   #12
tatka
дітисько
 
Аватар для tatka
Типово Відповідь: Тернополянка Ірина Борисюк потрапила у сотню кращих співаків всеукраїнського шоу “X-фактор”

Цитата
Допис від Andriy81 Переглянути допис
А де поділася Новомлинська? її шось взагалі не показували, декілька раз побачив мільком
вона не пройшла в 20-тку
tatka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2010, 22:48 #1475047   #13
Andriy81
Banned
Типово Відповідь: Тернополянка Ірина Борисюк потрапила у сотню кращих співаків всеукраїнського шоу “X-фактор”

Цитата:
Допис від tatka Переглянути допис
вона не пройшла в 20-тку

Я так і зрозумів, але дивно мені шо її ні разу не показали толком, хоча я сам чув - вона не погано співає
Andriy81 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.10.2010, 23:04 #1483142   #14
Mr_RAS
 
Аватар для Mr_RAS
Типово Відповідь: Тернополянка Ірина Борисюк потрапила у сотню кращих співаків всеукраїнського шоу “X-фактор”

Ирина Борисюк - Х-ФАКТОР Украина 2010, Киев 2 тур


Ирина Борисюк - Х-ФАКТОР, 3-тур, В гости к судьям, отбор


На озаренный потолок
Ложились тени
Скрещенья рук, скрещенья ног
Судьбы скрещенья
И падали два башмачка
Со стуком, на пол
И воск, слезами, с ночника
На платье капал
И все терялось в снежной мгле
Седой и белой
Свеча горела на столе
Свеча горела

п.с. третій виступ мені найбільше сподобався
вона вже пройшла в 12 кращих, я за неї

Востаннє редагував Mr_RAS: 26.10.2010 о 23:10.
Mr_RAS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2010, 00:46 #1483281   #15
saymon
Guest
Типово Відповідь: Тернополянка Ірина Борисюк потрапила у сотню кращих співаків всеукраїнського шоу “X-фактор”

Цитата:
Допис від Lolka Переглянути допис
хочу глянути то шо в рекламі зараз крутять. емо і гот, з піснею "катьонок"))
Так то ж прікол був, колектив програми Йолку з днем народження так поздоровив

Чи ше якесь інше відео є?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2010, 06:06 #1483325   #16
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Тернополянка Ірина Борисюк потрапила у сотню кращих співаків всеукраїнського шоу “X-фактор”

Люблю Х-фактор . У вихідний ранок дане шоу дуже потішне та миле ( особливо кастинги ). З журі сприймаю лише Серегу. Стриманий в якісь мірі жорстокий, тактовний, справедливий та розумний чоловік , який опирається на тверезу логіку і знання. Мєчта .
Кондратюка не сприймаю, ще з часів караоке. Не шарить він .. взагалі не шарить . Його метод - метод тику .
Елка - постійно регоче і корчить гримаси, що мені також не симпатизує.
Соседов це взагалі клінка. Видає гівно за шоколадку. Його довгі пусті промови вже задовбали.

А наша Ірка мені дужжже сподобалась, хоча конкуренція досить сильна. Тримаємо кулаки і ждьомс наступного випуску .
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2010, 07:02 #1483329   #17
Vushenka19
90*60*90
 
Аватар для Vushenka19
Типово Відповідь: Тернополянка Ірина Борисюк потрапила у сотню кращих співаків всеукраїнського шоу “X-фактор”

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
.
Елка - постійно регоче і корчить гримаси, що мені також не симпатизує.
Соседов це взагалі клінка. Видає гівно за шоколадку. Його довгі пусті промови вже задовбали.

А наша Ірка мені дужжже сподобалась, хоча конкуренція досить сильна. Тримаємо кулаки і ждьомс наступного випуску .
На рахунок Кондратюка не згодна,а от з цитованою частиною Твого повідомлення-погоджуюсь повністю)
Сосєдов-це повна клініка,він харить нєпадєцкі)

На рахунок Ірини Борисюк то так ніхто і нехоче признатися в якому з Тернопільських ресторанів вона співає
А мені особисто вона дуже симпатизує,хоч і голос має "шансонівський",і є на багато кращі за неї,але все рівно-вболіватиму лише за неї й надалі
Vushenka19 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2010, 07:23 #1483336   #18
Манюня
 
Аватар для Манюня
Типово Відповідь: Тернополянка Ірина Борисюк потрапила у сотню кращих співаків всеукраїнського шоу “X-фактор”

Цитата:
Допис від Vushenka19 Переглянути допис
На рахунок Кондратюка не згодна,а от з цитованою частиною Твого повідомлення-погоджуюсь повністю)
Сосєдов-це повна клініка,він харить нєпадєцкі)

На рахунок Ірини Борисюк то так ніхто і нехоче признатися в якому з Тернопільських ресторанів вона співає
А мені особисто вона дуже симпатизує,хоч і голос має "шансонівський",і є на багато кращі за неї,але все рівно-вболіватиму лише за неї й надалі



Іра співає в ресторані "Черчіль",що на Бродівській.10.10.10 ми відмічали там своє весілля,а її якраз забрали на черговий відбір Фактору...йолки...шкода...Удачі їй і перемоги,справді молодчинка!!!
З усіх шоу програм дивлюсь тільки це,ще з часів "Україна має таланти".Також вболівали за друга мого чоловіка при києвському відборі Юрчика такого величенького,співав з репертуару Лєпса,правда не пройшов,розхвилювався дуже,а Сосєдов зрізав його.
Манюня зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Vushenka19 (27.10.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2010, 07:25 #1483338   #19
Vushenka19
90*60*90
 
Аватар для Vushenka19
Типово Відповідь: Тернополянка Ірина Борисюк потрапила у сотню кращих співаків всеукраїнського шоу “X-фактор”

Цитата:
Допис від Манюня Переглянути допис
Іра співає в ресторані "Черчіль",що на Бродівській.
Тепер цей ресторан матиме на порядок більше клієнтів,підозрюю
Vushenka19 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2010, 07:32 #1483343   #20
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Тернополянка Ірина Борисюк потрапила у сотню кращих співаків всеукраїнського шоу “X-фактор”

"Черчіль" знаходиться на Пушкіна 5 ( магазин "Сонячний" ) , а не Бродівській .
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:12.