Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Барахолка > Пропозиція (продам) > Здоров'я, косметика, медикаменти


Дешевий протеїн (90% білка) купляємо разом.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 22.07.2011, 23:36 #1705265   #1
vdoss
 
Аватар для vdoss
Типово Дешевий протеїн (90% білка) купляємо разом.


Почав займатись в спортзалі, і вирішив купити протеїн, пройшовся по могазинах ціни 130-250грн за 1кг !!! =(
А на місяць мені потрібно 4кг в результаті 600-1000грн =( я в шоці і про який спорт для народу можна говорити.

Тому подзвонив до знайомого (займається виготовленням ковбас) і він порадив соєвий протеїн в якому вміст білка 90-92%.

Спочатку не сподобалось що це соя ( Я взагалі не знав що є такий протеїн)
Пошукав в інтернеті виявляється є таке
http://www.atletmarket.com.ua/magazi...in-800-gr.html
http://ironbody.com.ua/313-on-100-so...in-900-g-.html
Навіть сказано що він кращий від молочного і яєчного протеїну оскільки не мість холестерину!

Хочу собі таке купити. Але ось в чому проблема: продається він мішками по 25кг ! Я стільки не подужаю тому ще треба когось для компанії.

Продукт перевірений, сертифікований. Жодних побічних ефектів.

Вартість продукту 60 гривень за кілограм ( що в 3-5 рази дешевше від розрекламованого в спорт магазинах)
Собі візьму 5кг.
Лишається ще 20кг. Кому ще потрібен НАРОДНИЙ ПРОТЕЇН =)

Спосіб вживання: сипучий продукт розбавити з водою або молоком і випити=) Доза: 1г на кг власної маси (для підтримки спортивної форми) або 3г на кг ( для наростання мязевої маси)
vdoss зараз поза форумом  
Старий 22.07.2011, 23:49 #1705269   #2
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Дешевий протеїн (90% білка) купляємо разом.

Соєвий протеїн добрий на відгодівлю ВРХ або пацєт.Для того хто дбає про своє здоровя соя то не є гут.Хоча так,це самий дешевий від білку(протеїну).Хороші білки тваринного походження,але вони звісно дорожчі.
Я б тобі радив з дешевого протеїну вже краще сухе молоко купувати та пити.Кілограм вроді 30 гривень.був на ринку.
там 28% протеїну.Але цей білок в рази корисніший та поживніший чим соя
Кара Божа зараз поза форумом  
Старий 23.07.2011, 06:31 #1705325   #3
$iD
 
Аватар для $iD
Типово Відповідь: Дешевий протеїн (90% білка) купляємо разом.

Наскільки я знаю, від соєвого протеїну є таки один суттєвий побічний ефект - він стимулює виділення жіночих гормонів, тому якщо приймати його довше ніж 2 місяці - можна нанести шкоди своєму лібідо. Від збільшення грудей і до втрати ерекції. такщо якшо вирішив вживати соєвий, варта кожних 2 місяці переключатися хоча б на місяць на якийсь інакший - наприклад сивороточний (за умови нормальної реакції організму на лактозу).

А ти плануєш вживати чистий протеїн?
чи не краще гейнер. Допустимо сивороточний протеїн + мальтодекстрин. Концентрація 1-3, тобто 1 кг протеїну і 3 кг мальтодекстирину. виходить 130+3*45=265 грн. 4*130=520грн. тобто так дешевше, і на мою думку ефективніше, оскільки після тренувань важливо поповнювати не тільки запаси білків, а ще й глюкози. А 4 кг протеїнів на місяць, імхо, забагато.

П.С. http://ukrsportpit.com.ua/

Востаннє редагував $iD: 23.07.2011 о 06:57.
$iD зараз поза форумом  
Старий 23.07.2011, 11:40 #1705421   #4
vdoss
 
Аватар для vdoss
Типово Відповідь: Дешевий протеїн (90% білка) купляємо разом.

Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
Соєвий протеїн добрий на відгодівлю ВРХ або пацєт.Для того хто дбає про своє здоровя соя то не є гут.Хоча так,це самий дешевий від білку(протеїну).Хороші білки тваринного походження,але вони звісно дорожчі.
Я б тобі радив з дешевого протеїну вже краще сухе молоко купувати та пити.Кілограм вроді 30 гривень.був на ринку.
там 28% протеїну.Але цей білок в рази корисніший та поживніший чим соя
за сухе молоко питав 40грн за 1 кг 28% (тобто 120грн за 90% ( і крім того там багато вуглеводів ьа жирів))
є також сухе молоко де 80% білка ( 120грн за кг)

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від $iD Переглянути допис
Наскільки я знаю, від соєвого протеїну є таки один суттєвий побічний ефект - він стимулює виділення жіночих гормонів, тому якщо приймати його довше ніж 2 місяці - можна нанести шкоди своєму лібідо. Від збільшення грудей і до втрати ерекції. такщо якшо вирішив вживати соєвий, варта кожних 2 місяці переключатися хоча б на місяць на якийсь інакший - наприклад сивороточний (за умови нормальної реакції організму на лактозу).

А ти плануєш вживати чистий протеїн?
чи не краще гейнер. Допустимо сивороточний протеїн + мальтодекстрин. Концентрація 1-3, тобто 1 кг протеїну і 3 кг мальтодекстирину. виходить 130+3*45=265 грн. 4*130=520грн. тобто так дешевше, і на мою думку ефективніше, оскільки після тренувань важливо поповнювати не тільки запаси білків, а ще й глюкози. А 4 кг протеїнів на місяць, імхо, забагато.

П.С. http://ukrsportpit.com.ua/
Планує вживати чистий протеїн. Білкова дієта.

А на рахунок жіночого гормону. Як медик можу сказати що це брєд. Поперше соя це рослина. ( в якій від природи не може бути жіночого гормону).
Проводились дослідження що рівень тестостерону може коливатись +\-20% в результаті фізичних або емоційних навантажень.

Додано через 13 хвилин
Ось декілька статей про соєвий протеїн
http://www.pietrofilipi.biz/pravda158.php
http://xtremesport.ru/index.php?rout...ormation_id=24

Додано через 3 хвилини
Теза з наукових досліджень:
...Ці зв'язки дозволяють изофлавонам заміняти естроген у деяких клітинних естрогенних рецепторах, тим самим блокуючи активність гормонів. У цьому змісті вони працюють подібно таким препаратам, як Нолвадекс або Тамоксифен, які багато хто бодибилдери приймають, щоб не дати анаболическим стероїдам конвертуватися в естрогени й у такий спосіб уникнути розвитку гинекомастии. Дослідження показали, що прийом соєвих изофлавонов не робить ніякого негативного впливу на кількість тестостерону й не підвищує рівень естрогена в чоловіків..........

Востаннє редагував vdoss: 23.07.2011 о 11:40. Причина: Пізніше додано
vdoss зараз поза форумом  
Старий 27.07.2011, 00:06 #1708249   #5
vdoss
 
Аватар для vdoss
Типово Відповідь: Дешевий протеїн (90% білка) купляємо разом.

Залишилось ще 15кг....
vdoss зараз поза форумом  
Старий 16.08.2011, 23:09 #1722780   #6
brainett
 
Аватар для brainett
Типово Відповідь: Дешевий протеїн (90% білка) купляємо разом.

Цитата:
Допис від vdoss Переглянути допис
за сухе молоко питав 40грн за 1 кг 28%
А де в Тернополі можна купити сухе молоко?
brainett зараз поза форумом  
Старий 17.08.2011, 17:19 #1723414   #7
metall
Учасник
Типово Відповідь: Дешевий протеїн (90% білка) купляємо разом.

от шо шо, а найбільше не люблю тупих василів, які возомнили себе культуристами...хочуть за три місяці накачатися, нажеруться всякої хімії і ходять як бики надуті..
ти йди на турніку 40 разів за підхід підтягнися, на брусьях 70 втисни..і та кхоч рік пороби..і не треба буде тобі того протеїну
metall зараз поза форумом  
Старий 15.10.2011, 14:31 #1768743   #8
BIG MAN
Типово Відповідь: Дешевий протеїн (90% білка) купляємо разом.

напишіть свій телефон,якщо ще актуально.можна в пп
BIG MAN зараз поза форумом  
Старий 15.10.2011, 18:06 #1768872   #9
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Дешевий протеїн (90% білка) купляємо разом.

Натуральну сою на полях вже багато років не вирощують, тільки генетично модифіковану(причому фермери цього можуть навіть не знати). Тому чи є користь організму з такого протеїну - невідомо.
kolibryks зараз поза форумом  
Старий 17.10.2011, 15:44 #1770432   #10
дядя Вітя
 
Аватар для дядя Вітя
Типово Відповідь: Дешевий протеїн (90% білка) купляємо разом.

sorry guys, але темі місце в барахолці.
дядя Вітя зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:58.