Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Мистецтво різне


Улюблені уривки з творів

 
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Prev Попередній допис   Наступний допис Next
Старий 16.05.2014, 13:51 #2393362   #1
kvitozka
Учасник
Типово Улюблені уривки з творів

У мене з*явилося дивне хоббі - занотовувати цікаві фрази з книжок. Тож створюю я це, здебільшого, для себе. І все ж дуже хотілося б почитати щось вартісне і ваших улюблених письменників.

В.Гюго. *Людина, що сміється*
-Якщо ви хочете мати прекрасних жінок - не приховуйте вади, інакше ви будете схожими на людей, що обожнюють метеликів і топчуть гусениць.

-Хто читає, той мислить, а хто мислить, той має свій власний розсуд.

-Я продавець забобонів і не приховую цього. Це те, що відрізняє мене від Римського Папи.

-Бути в жіночій плоті і бути жінкою - не одне і те ж.

-Сліпий бачить невидиме, бо лише усвідомлювати - означає бачити.

-Чай у Англії потрапив у вжиток в 1678 році.

-Мовчання - перше правило мудрості.

-Подібно морському приливу, стосунки досягають свого апогею у безмежному щасті. За законами фізики, за приливом обов*язково наступає відлига/відлив.

-Ніч - це доказ існування дня, подібно тому, як диявол - доказ існування бога.

-З того часу, як вона зникла з мого життя, я відчуваю порожнечу,як людина і холод, як поет.

-Біснуваті - це ті, яких мучать багато бісів. Той, ким володіє один біс - всього-навсього одержимий.

-Подібно високочастотному звуку, існують високі думки.


Оскар Уайльд. *Портрет Доріана Грея*:

-У нашу добу люди тлумачать мистецтво, як різновид біографії. Ми втратили абстрактне почуття Краси.

-Ті, що зберігають вірність у любові знають тільки тривіальний її бік. Невірні - ось хто пізнає любовні трагедії.

-Ти любиш усіх і тим-то байдужий до кожного.

-Твій цинізм - це тільки поза.

-Сумління - це лише фасад боягузтва.

-Єдиний спосіб позбутися спокуси - піддатися їй. Опирайтеся спокусі - і ваша душа страждатиме від жаги до речей, які ви самі собі заборонили, від бажань, які ваші ж потворні закони зробили потворними і незаконними.

-Ніщо не лікує так душі, як відчуття, і ніщо не лікує так відчуттів, як душа.

-Між примхою та довічною пристрастю тільки й різниця, що перша триває трішки довше.

- Краса закінчується там, де починається одухотвореність.

-Гомо Сапіен...дурниця. Людина - це багато що, але тільки не розум.

-Іспити - це справжнісіньке ошуканство. Якщо людина - джентельмен, вона знає цілком достатньо, якщо ні - то хоча б скільки вона знала - це погано для неї.

-Вартість ідеї немає нічого спільного з щирістю людини, котра її висловила.
- Я не збираюся пропонувати їй зустрічатися. Я надто закоханий.

- Я не бажаю змінювати в Англії нічого, крім погоди. Мене цілком задовольняє філософське споглядання.

- Чоловіки одружуються з нудьги, жінки з цікавості. Ті й ті знаходять розчарування.

- У музиці як і в політиці "діди завжди помиляються"

- Тільки священні речі і варті, щоб їх торкатися.

- Тепер більшість людей помирає від так званого тверезого глузду, що геть увесь просяк рабським духом.

- Сьогодні люди знайдуть ціну всього, не маючи поняття про справжню ціну бодай чого-небудь.

- Пунктуальність - це крадій часу.

- Закоханий, завше, починає тим, що ошукує себе, а закінчує тим, що ошукує інших. Ось це й називається романом.

- Жодна порядна людина не обідає раніш сьомої.

- Жінки уособлюють торжество матерії над розумом, так само як чоловіки - торжество розуму над мораллю.

- Емоції добрі тим, що зводять людей на манівці, а наука - тим, що не знає емоцій.

- Великий поет, справді великий - найменш поетична істота.
kvitozka зараз поза форумом  
 



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:08.