Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.08.2013, 13:10 #2258186   #61
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Більшість овочів і фруктів,переварюються з легкістю і їх можна їсти зранку до вечора,а вилітають вони з величезною швидкістю і не становлять жодних загроз для організму.
це неправда. Овочі і фрукти мають в складі грубі волокна клітковини, які не переварюються організмом. В помірних кількостях вони приносять неоспориму користь організму, але коли їх " їсти зранку до вечора," (с) ,то

"Однако при чрезмерном употреблении клетчатки усвояемость почти всех основных пищевых веществ - белков, жиров, витаминов, особенно минеральных веществ - снижается на 5% - 15%. Клетчатка обладает способностью связывать некоторые витамины, кальций, магний, фосфор, железо, цинк, медь и другие микроэлементы. При поступлении в организм большого количества клетчатки, особенно, если это поступление нерегулярное, ускоряется прохождение пищи через желудочно-кишечный тракт, появляется понос. Избыток грубых волокон у людей, страдающих болезнями желудочно-кишечного тракта, часто сопровождается болезненными раздражениями." ( цитата звідси

міра має бути в всьому.
Джалка зараз поза форумом  
Старий 18.08.2013, 13:25 #2258191   #62
Freeboy
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Я цього і чекаю. Щоб ти, чи будь-хто інший привів аргумент який перекреслить основи існування людства і довів що обмеження себе в базових продуктах харчування обгрунтоване чимось, окрім "я собі накрутив не їсти мяса".
Чому я повинен тобі приводити якісь аргументи?...тим більше шо в мене таких аргументів нема і я не маю бажання їх шукати)))В мене є тільки 1 аргумент:- я не хочу їсти м*ясо,бо мені так краще жити і так я почуваюся щасливішим)).Але при цьому я спокійно п*ю горівку з друзями які закушують шашликом)))Ніякої агресії чи бажання когось в чомусь переконати в мене нема!!!) Це ти напочатку теми сказав,що за вегетаріанцями лікарня плаче.....але аргументів не привів)))
Freeboy зараз поза форумом  
Подякували 2:
Пантера (21.08.2013), Манюня (18.08.2013)
Старий 18.08.2013, 13:35 #2258195   #63
Манюня
 
Аватар для Манюня
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Цитата
Допис від Freeboy Переглянути допис
Чому я повинен тобі приводити якісь аргументи?...тим більше шо в мене таких аргументів нема і я не маю бажання їх шукати)))В мене є тільки 1 аргумент:- я не хочу їсти м*ясо,бо мені так краще жити і так я почуваюся щасливішим)).Але при цьому я спокійно п*ю горівку з друзями які закушують шашликом)))Ніякої агресії чи бажання когось в чомусь переконати в мене нема!!!) Це ти напочатку теми сказав,що за вегетаріанцями лікарня плаче.....але аргументів не привів)))
Те саме),спокійно готую щодня чоловіку мясо, при цьому не вживаючи його)
А без риби жити не можу)
Манюня зараз поза форумом  
Подякували 2:
Freeboy (18.08.2013), Пантера (21.08.2013)
Старий 18.08.2013, 13:48 #2258196   #64
saymon
Guest
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Цитата
Допис від Freeboy Переглянути допис
Чому я повинен тобі приводити якісь аргументи?
Бо ти відстоюєш власну точку зору.
Цитата
Допис від Freeboy Переглянути допис
тим більше шо в мене таких аргументів нема і я не маю бажання їх шукати)))
З того треба було починати.
 
Старий 18.08.2013, 13:54 #2258198   #65
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Саймон, просто усвідом що всі люди різні. Більшість їсть м'ясо, цього ніхто і не заперечує. Просто є й ті що не їдять, як я вже писав через фізіологічні,етичні або релігійні причини. От я довго не розумів чого не можу пити молока - виявляється організм просто не сприймає лактозу (молочний цукор). От йогурт або спражене запросто. У кожного свої на то причини, але те що вегетаріанство (нестроге) точно не завдає шкоди, а навіть покращує загальний стан організму - факт. Харчування це важливо, але це один з аспектів ЗСЖ. Японці вживають рибу і морепродукти і живуть до 90-100 років, що свідчить що не так все з м'ясом погано. Тому не потрібно зациклюватись на чомусь одному, а просто хоча би не пити і не курити і вже прогрес. Все решта прийде само собою, коли буде ясний розум, буде й розуміння
Terror зараз поза форумом  
Подякували 4:
eugenia (18.08.2013), Манюня (18.08.2013), wisper (19.08.2013), Джалка (18.08.2013)
Старий 18.08.2013, 14:05 #2258204   #66
Freeboy
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Бо ти відстоюєш власну точку зору.
Факт. Але покажи мені хоча б один мій допис,де б я "впраював комусь про шкідливість мяса" або не дай Боже засуджував любителів м*ясця?)
Freeboy зараз поза форумом  
Старий 18.08.2013, 14:12 #2258208   #67
saymon
Guest
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Terror, ніби я не знаю що всі різні.
Мені просто цікаво які аргументи можна привести проти вживання базового продукту. Аргумент "мясо гниє" і "його треба варити" не підходять, це вже зрозуміло. Що можна сказати крім "я собі так думаю"?
Алсо, я собі так думаю що, для прикладу, кататися на ровері це шкідливо. Що мені тепер шукати однодумців і писати "велолюби це мішки"? Смішно ж.

І, знову ж таки повторюся, тут люди пишуть не ті в кого несприйняття чи релігійні переконання, а просто в один прекрасний момент без жодних причин вирішили щось не їсти, і тепер пробують довести що їх вибір правильний і треба всім так робити.
Може я не так зрозумів, але якщо тема не про це, то навіщо взагалі?
Цитата
Допис від Freeboy Переглянути допис
Факт. Але покажи мені хоча б один мій допис,де б я "впраював комусь про шкідливість мяса" або не дай Боже засуджував любителів м*ясця?)
В дискусії займають якусь позицію. Позиція "і вашим і нашим" це не позиція, це її відсутність. Якщо береш участь то відстоюєш якусь точку зору, наразі їх дві
1. Мясо шкідливе.
2. Мясо нешкідливе.
Решта лірика.
 
Старий 18.08.2013, 15:09 #2258238   #68
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Саймоне, не без причини. Це якраз етична причина. Мучить людину совість за смерть тварини ітд Чим не причина? Просто так ніхто нічого не робить
Terror зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (21.08.2013)
Старий 18.08.2013, 15:16 #2258244   #69
saymon
Guest
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Terror, але ж її (тварину) всерівно вбють.
 
Старий 18.08.2013, 15:23 #2258248   #70
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Саймоне ну знаєш кожен починає з себе. Як то кажуть совість буде чиста. Зараз почнуть писати, про одяг,мишей ітд Ну всі ми не безгрішні, але краще щось чим нічого
Terror зараз поза форумом  
Подякував(ла):
by Vit'OK (22.08.2013)
Старий 18.08.2013, 15:28 #2258249   #71
saymon
Guest
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Як говорив колись один історичний (чи неісторичний) персонаж "Я вмиваю руки, його кров буде на ваших"

Тепер мені стало цікаво які фактори можуть так звінклювати людину, що вона відмовиться їсти через те що тварин, яких для цього і вирощують, ріжуть на мясо. Ну тобто суть світогляду цікава.
 
Старий 19.08.2013, 08:52 #2258400   #72
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Цитата
Допис від Freeboy Переглянути допис
Зразу видно,що маєш справу з розумною,вихованою людиною).Але що заставило Вас,Петре,розкидати свої перла серед неуків?)))Поспілкуйтеся краще на цю тему з Ліною Костенко,Анжелікою Рудницькою.Олександром Положинським......або з Полом Макартні))))Вибирайте собі http://www.veg-club.ipsys.net/Stars.php

Якби на м'ясокомбінатах були скляні стіни, всі стали б вегетаріанцями. Пол Маккартні
Всі ці люди дієтологи? А наявність списку говорить про одне: всі інші, не менш талановиті і розумні поза ним. Матеметика не на користь вегетаріанства. Мова про інше. Причина вегетаріанства. Якщо наріжним каменем ставиться здоровий спосіб життя - тоді мимо. Людина всеїдна по природі і її раціон може складатися як з їжі рослинного походження так і тваринного. Якщо просто любов до тварин - то для чого приплітати сюди здоровий спосіб життя? Між правильним збалансованим харчуванням і вегетаріанством не ставиться знак рівності.
А в якому взутті ходять вегетаріанці? Чи вбити тваринку заради шкури - милосердя?

Востаннє редагував Petro Ford: 19.08.2013 о 09:33.
Petro Ford зараз поза форумом  
Старий 19.08.2013, 10:24 #2258434   #73
everwind
Учасник
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

everwind зараз поза форумом  
Старий 19.08.2013, 21:50 #2258761   #74
proton
 
Аватар для proton
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Цікаво, а що такого здорового їдять вегани?, адже майже все містить крохмал.
Крохмалисті овочі:
• картопля;
• цвітна капуста;
• топінамбур;
• патисони;
• диня;
• баклажани;
• кабачки;
• батат;
• редька;
• брюква;
• морква;
• буряк;
• корінь петрушки, сельдерея і хрону.

Крохмалисті бобові:
• квасоля;
• соя;
• горох;
• нут;
• чечевиця.

Крохмалевмісні зернові:
• кукурудза;
• рис;
• овес;
• жито;
• пшениця.

А що ж залишається?
Некрохмалисті овочі:
• огірки:
• білокачана капуста;
• кріп;
• цибуля;
• петрушка;
• листові салати;
• спаржа;
• щавель;
• цукіні;
• болгарський перець;
• стручковий горох;
• шпинат.

Як бачите, без крохмалу тільки трава і приправи.

Щодо фруктів - всі містять значну кількість фруктози і глюкози, а також органічних кислот, що також не є гуд.

Висновок. Вживання тільки виключно рослинної їжі не має нічого спільного з здоровим харчуванням і здоровим способом життя.
proton зараз поза форумом  
Старий 20.08.2013, 06:19 #2258846   #75
wisper
Banned
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Цитата:
Допис від proton Переглянути допис
Висновок. Вживання тільки виключно рослинної їжі не має нічого спільного з здоровим харчуванням і здоровим способом життя.
Ну наразі,приклади з життя кажуть протилежне.


На рахунок засвоєння білка з рослинної їжі,там теж все дуже добре!

Востаннє редагував wisper: 20.08.2013 о 06:39.
wisper зараз поза форумом  
Старий 20.08.2013, 10:28 #2258924   #76
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Всі ці люди дієтологи?
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%...D0.B2.27.D1.8F

Цитата Американська Асоціація Дієтологів (найбільша в США асоціація експертів харчування, в яку входять понад 72 000 зареєстрованих дієтологів, а також лікарів, науковців, дослідників, фармацевтів та інших професіоналів сфери здоров'я), проаналізувавши близько 200 рецензованих наукових робіт у своєму метадослідженні[11] та у дослідженні[12] спільно з канадською організацією "Дієтологи Канади" (професійна асоціація, яка офіційно представляє позицію дієтологів Канади щодо порад по харчуванню та здоров'ю і налічує близько 6 000 професійних членів) рекомендують правильно сплановане вегетаріанське харчування як найздоровіше для будь-якого періоду життя людини, включаючи вагітність, період годування грудьми, дитячий і пубертатний період та в будь-який період інтенсивних фізичних навантажень.
Само по собі вегетаріанство не значить автоматично здоровіше харчування. І без поїдання мяса можна всякої дряні наїстись. Але вегетаріанці як правило уважніше ставляться до планування своєї дієти, і здатні забезпечини себе всіма необхідними елементами.

Необгрунтовані саме заяви людей, які стверджують що вегетаріантсво шкідливе для здоровя

Востаннє редагував VT: 20.08.2013 о 10:37.
VT зараз поза форумом  
Подякували 2:
by Vit'OK (22.08.2013), Пантера (21.08.2013)
Старий 20.08.2013, 11:04 #2258935   #77
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Протон, висновок неправильний. Звичайні люди їдять ті ж самі продукти + кондитерка, погані жири ітд Якщо грубо, то як думаєш, що краще для людського організму, те що людина споживає тисячоліттями чи те що виникло 200-300 років назад? Організм більш пристосований до природньої їжі, чим їжі полученої з заводів і напічканої хз чим. Рис шкідливий? Та це курам насміх, рис їдять навіть білдери які як відомо харчуються правильно. Рис теж є різний, і завжди є вибір який взяти (бурий). Азіати всі на рисі і на рибі і живуть до 100 років спокійно... Ця таблиця до дупи однозначно Що поганого в фруктозі? Той самий мед, хіба він не корисний, питання в кількості. Краще напиши що ти їсиш, гляну я на твій раціон
Terror зараз поза форумом  
Подякував(ла):
eugenia (20.08.2013)
Старий 20.08.2013, 15:13 #2259044   #78
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Купила сьогодні сосиски, читаю склад : м*ясна сировина 90% ( свинина знежилована напівжирна, яловичина знежилована першого сорту від молодих тварин, яловичина знежилована вищого сорту ), вода питна, олія соняшникова, меланж яєчний, цукор білий кристалічний, мускатний горіх, перець, нітрит натрію, антиоксидант - натрію ізоаскорбат.

Виробник - Кременчукм*ясо.

Не таке вже г*** в тих сосисках, як на мене.
Джалка зараз поза форумом  
Старий 20.08.2013, 19:30 #2259160   #79
proton
 
Аватар для proton
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Ну наразі,приклади з життя кажуть протилежне.
Немає ніяких прикладів.
Назви хоть одну довгоживучу і розвинену націю, яка вживає виключно рослинну їжу.
По рівню інтелекту назви хоть одну націю з високим рівнем інтелекту, яка вживає тільки рослинну їжу.

Цитата ...
Во-вторых, сильно повлияли на развитие интеллекта исторически сложившиеся привычки питания. Например, на севере Европы люди больше охотились и чаще употребляли в пищу мясо, которое снабжает мозг необходимыми ему протеинами, витаминами и минералами. В результате такого постоянного притока "строительных материалов" для мозга его объем у людей из северной и центральной Европы несколько больше (в среднем 1 320 куб.см.), чем у жителей юго-восточной части континента (1 312 куб.см.).
Как пишет германский "Фокус", согласно результатам последнего исследования Линна, опубликованного в понедельник британской газетой "The Times", самым высоким в Европе уровнем умственного развития обладают немцы. В среднем коэффициент умственного развития у немцев оценивается в 107 баллов. На втором месте — жители Нидерландов, уступившие победителям совсем немного. Третьими стали поляки (106 баллов). Следующими идут шведы (104) и итальянцы (102).
Высокие результаты удалось показать и жителям Норвегии, Швейцарии и Австрии: у народов всех этих странах коэффициент составил не менее 100 баллов.
Англичане со средним показателем в 100 баллов отстают от группы победителей, но обгоняют французов с показателем 94 балла.
Джерело: Самые умные нации Европы

І на противагу:
Цитата Кстати, о статистике. Индия, в которой количество вегетарианцев среди жителей самое высокое в мире, отличается не очень высокой продолжительностью жизни населения — в среднем 62-63 года. Для сравнения, в странах Скандинавии, где традиционно в рационе преобладают жирная рыба и мясные продукты, — 70-75 лет.
США, где вегетарианство стремительно набирает популярность, — самая толстая нация в мире.
Источник: http://jhealth.ru/articles-info/vred-vegetarianstva/

Востаннє редагував proton: 20.08.2013 о 19:48.
proton зараз поза форумом  
Старий 21.08.2013, 10:16 #2259372   #80
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Так вот в тому то і вся суть теми.
Люди відмовляються від базового продукту без будь-яких видимих причин. Не через релігію і не від несприйняття, а просто... сам не знаю нашо. Бо так собі подумали.

Але потім, коли відмовилися, починають агітувати інших аргументами "мясо шкідливе для здоровя". Питається в задачі нашо таке писати? Наводьте аргументи, які спростовують життєдіяльність людєй протягом всього їх існування, раз вже на то пішло. Я би сам почитав, заради цікавості.
Мені пофік шкідливе мясо чи ні. Я не їм мяса, бо рахую, що вбивати живу мислячу істоту для набивання шлунка для людини не мислимо.
Якщо це для когось не аргумент, то це його проблеми. Кожна людина мислить і розвивається по різному. І я впевнена, що багато хто дійде до цієї думки через декілька років.
А на рахунок, чи можна прожити без мяса, то всі суперечки виглядають дуже смішно. Для чого скільки теорії і таблиць. Візьміть для прикладу живих людей. В інтернеті повно. Є люди, які з дитинства не вживають мяса, серед них багато спортсменів, артистів і т.д. Всі живі здорові і добре себе почувають.
Я думаю, що якщо вам наплювати на тварин, то про шкідливість мяса говорити смішно, бо любий продукт можна зробити або шкідливим, або корисним.
Пантера зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:23.