Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Увага шахраї!!!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.08.2014, 22:03 #2434815   #1
Sirius83
 
Аватар для Sirius83
Типово Увага шахраї!!!

Доброго часу доби шановні форумчани!
Спішу поділитися інфою про чергових шахраїв. Коротше кажучи справа була така, на минулому тижні дзвонять до мене з номера 0671185783 і представились як Бойко Іван Володимирович (не знаю чи справжнє ім'я) та хоче купити товар який я виставив на сландо. Ну я йому кажу мовляв не має питань або передплата на карту приватбанку, або наложеним платежом через Нову Пошту, проте він мені починає давити на жалість що він людина з фізичними вадами і не може фізично до Привату дістатись, а наложеним не хоче щоб непереплачувати і цей товар йому ну просто потрібен вже і негайно та бере його без торгу і тд... І тут він видає таку фразу, "якщо у Вас є кредитка привату, то вам перекажу кошти на неї через ощадбанк без комісії, тільки підійдіть до ощадбанківського банкомату я вам скажу що нажати і гроші у вас..."
Я як людина що в свій час 3 роки пропрацював у банківській сфері не вірив своїм вухам , щоб міжбанківські перекази були без комісії це щось нове, але собі думав "хто його знає, може щось помінялось".
І ось я під'їхав до банкоматєрі набираю номер тел. того псевдо покупця і він мені каже, що треба дуже скоро набирати ті цифри що він каже, бо інакше переказ може довго йти на карточку (мене це ще більше насторожило) ну коротше вставляю я свою карту, набираю ПІН код, вибираю меню переказ коштів і там є одна графа на введення карткового номеру, він мені диктує номер своєї карти 5104 7700 0847 0025 і постійно повторює, що треба дуже швидко після цього натиснути кнопки "Далі" та "Продовжити"на банкоматі. Щоправда швидко я нічого тиснути не став, а уважно прочитав, що пише на табло банкомату. Ось тут і сама суть відкривається, після того як ви набрали номер карти та суму, нажимаєте на табло "Далі" виводиться інформація з якої карти списується кошти і на котру переводяться, якщо цей пункт не прочитати уважно та натиснути "Продовжити" то "плакали ваші грошики", та й становиться зрозуміло чому наполягали щоб карточка була кредитною.
Сподіваюсь ця інформація стане для когось корисною, та не дасть попасти до рук таких аферистів. Бачу, що вони когось подібним методом вже кинули на гроші (http://sovet.kidstaff.com.ua/advice-541096-0-12), ще раз будьте обережні та уважно читайте все під чим підписуєтесь.

P.S. Якщо цей факт зацікавить когось з правоохоронців можу надати записи всіх розмов з тим аферистом.
Sirius83 зараз поза форумом  
Подякували 24:
Згорнути/розгорнути список подяк

Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.08.2014, 22:16 #2434822   #2
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

Це ще тупіше ніж код з смс продиктувати щоб дати людині зняти гроші без картки. Весь розвод в тому щоб затупити і людині переслати гроші? Хіба ж реально аж так затупити?
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
wenux (31.08.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.08.2014, 22:24 #2434826   #3
ScottishAngel
Активний учасник
 
Аватар для ScottishAngel
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

Реально... і не раз. Вже пару знайомих на такому попалися.
ScottishAngel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.08.2014, 22:25 #2434827   #4
Sirius83
 
Аватар для Sirius83
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Це ще тупіше ніж код з смс продиктувати щоб дати людині зняти гроші без картки. Весь розвод в тому щоб затупити і людині переслати гроші? Хіба ж реально аж так затупити?
Ну виходить, що реально раз якихось людей вже розвели. Та й скажу вам, що меню в ощадбанківському банкоматі "ще те" до моменту нажаття кнопки "Далі" інформативно не зрозуміло звідки і куди будуть переведенні кошти і взагалі текст якось сумбурно розкиданий по екрані.
Sirius83 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.08.2014, 22:29 #2434828   #5
NEXT
Активний учасник
 
Аватар для NEXT
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

Інколи люблю гуглити номери телефонів з якими маю справу. Можна дізнатись багато цікавого про абонемента

Гуглимо телефон у кількох варіантах
так
0671185783

так
(067) 118-57-83 та так (067) 118-57-83;

Результат

http://zvonki.octo.net/number.aspx/0671185783

та


http://sovet.kidstaff.com.ua/question-549434

цитата


Мошенники?

Только что обновила обьявления на Сландо,буквально через 5 минут позвонил мужчина.Хотел купить пуховик(для сестры)за 300грн.Очень вежливый,всё расспросил о состоянии,договорились о покупке.Я ему продиктовала номер карты,записала данные к отправке и тут он говорит-я передаю деньги через какой-то польский банк,не могли бы Вы подойти...-на этой фразе я его оборвала и сказала,что наша сделка отменяется,спасибо,досвидания.Я правильно сделала?Меня теперь мучают сомнения(он ещё так возмутился-почему?в чём дело?)Да и фамилия получателя мне показалась очень знакомой,где-то я её уже слышала

ще цитати відгуки пр абонемента з інтернету


Отрицательный отзыв # – Люди – Мошенничество
Абонент написал(а) вчера в 11:33
З данного номера телефонуэ шахрай , я нажаль втратила кошти. Кому вын ще звонив пишыть заяву у мылыцыю, нехай знайдуть покидька ы блокують всы рахунки і номера телефонів.


Отрицательный отзыв # – Люди – Мошенничество
упс написал(а) 09-08-2014 в 12:14
Теж звонив мужчина по оголошенню і казав що переведе гроші з якогось банку на карту привата а я маю підійти до банкомату і ввести там якусь комбінацію.


Отрицательный отзыв # – Люди – Личные телефоны
zont написал(а) 20-07-2014 в 12:13
Телефон мошенников, которые разводят на деньги.изначально хотят приобрести товар, потом у Вас выманивают данные карт и снимают Ваши деньги.будьте бдительны!!!


Є інтернет, є море інформації , є голова в кінці кінців для того , щоб думати та аналізувати .
Йти до банкомату , засовувати картку, слухати вказівки незнайомця це або безвідповідальність, або дитяча наївність ..

Удачі. Небудьте обманутими

Востаннє редагував NEXT: 17.08.2014 о 22:43.
NEXT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.08.2014, 23:29 #2434841   #6
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

Цитата:
Допис від Sirius83 Переглянути допис
тільки підійдіть до ощадбанківського банкомату я вам скажу що нажати і гроші у вас..."
Я як людина що в свій час 3 роки пропрацював у банківській сфері
)))) ким у банківській сфері працювали ))) Як взагалі людина може повірити в те, що засунувши свою картку в банкомат вона отримає на неї гроші з іншої )))
Andrik84 зараз поза форумом  
Подякували 12:
Згорнути/розгорнути список подяк

Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.08.2014, 07:22 #2434870   #7
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

До мене було пару похожих дзвінків,з різними причинами але тільки як почув, що треба кудись іти або не підходить наложка чи Приват то зразу посилав н...Бо якщо клієнт згідний купити товар без торгу, але заливає, що хоче зекономити на доставці то це вже пахне розводняком.
Tommygun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.08.2014, 08:40 #2434912   #8
Sirius83
 
Аватар для Sirius83
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
)))) ким у банківській сфері працювали ))) Як взагалі людина може повірити в те, що засунувши свою картку в банкомат вона отримає на неї гроші з іншої )))
Працював не кур'єром сарказм тут до нічого. А на рахунок другого питання хочу Вам сказати, що у багатьох банкоматах та терміналах є функція "Переказ коштів" ->"Інша карта"(картка іншого банку)->"№карти"->"Сума"->"Код з СМС" В кожному банку наведені вище Графи меню можуть відрізнятись.
Sirius83 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.08.2014, 11:15 #2434984   #9
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

Цитата:
Допис від Sirius83 Переглянути допис
Працював не кур'єром сарказм тут до нічого. А на рахунок другого питання хочу Вам сказати, що у багатьох банкоматах та терміналах є функція "Переказ коштів" ->"Інша карта"(картка іншого банку)->"№карти"->"Сума"->"Код з СМС" В кожному банку наведені вище Графи меню можуть відрізнятись.
Є така функція, ніхто ж не сперичається, але тому кому Ви перечисляєте кошти не потрібно іти в банкомат і вставляти карточку щоби отримати гроші так як Ви описали в темі,це ж смішно....
Tommygun зараз поза форумом  
Подякували 5:
Andrik84 (18.08.2014), dodge (18.08.2014), Galyna (20.08.2014), pberit (18.08.2014), volpast (10.10.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.08.2014, 12:07 #2435890   #10
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

Теж пробував один клоун зателефонувати і випитати всі дані карти, коли видана код з зворотнього боку, і т.д. - був посланий. правда в ощадбанк іти неказав і т.д.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.08.2014, 18:40 #2438348   #11
111474
Учасник
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

Сьгодні 26.08.2014 теж через сайт Сландо пробува мене розвести пан з номеру 0671185783 і представився як Бойко Іван Володимирович, каже "я хочу товар я з міста Тернополя давай бігом я зробив переза на ощад банк підійди до банкомату і скажу що робити. Цікавився який ліміт на крелитній картці, мене це насторожило тай те що не бачивши товар він відразу захотів перекинути гроші і тільки на кредитну картку. я звернувся в банк мені сказа ли це розвод і таких у них дуже багато, і це ще квіточки. такщо будье уважні!! а ще смішно грозив, що зверниться в міліцію на мене мовляв це я його розвожу, це після того як я казав що він мене розводе і я все розумію.
Ще доречі спочатку розмовляв Українською а коли зрозумів що я його розкусив то почай російською що ще раз підтвердило для мене що він шахрай, ще казав що в нього гроші зависли і якщо я не відхилю його переказ то його гроші зависнуть в повітрі! Такщо такий придур цей пан Бойко - хоча думаю це не його імя та все інше! Може зек сидить в тюрмі та колотить гроші таке теж буває. В банку сказали що важко щось доказати поки не переведеш гроші але ну його (немає факту злочину)....просто не ведіться.
Він також подзвонив відразу після того як я обновив оголошення на Сландо!

Востаннє редагував 111474: 26.08.2014 о 18:56.
111474 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 31.08.2014, 15:21 #2440240   #12
harnick
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

Ще з такого номера нині дзвонили 0679140761, казав хлопака, що з Червонограду, Львівської обл. Та сама історія з банкоматом Ощадбанку.... Інші номери вже згадувалися у цій темі...
За останні 2 тижні до мене вже 5 разів так телефонували. І то різні люди з різних номерів. До цього часу з такою ситуацією стикався може раз на півроку чи рік. А тут за 2 тижні 5 дзвінків! Але, що цікаво, всі з ЗАхідної України - Львівська, Чернівецька. Чи це часом не ті вимушено-безробітні переселенці таким чином намагаються прогодувати свої сім"ї? Подейкують, що на Сході, де більшість колись десь "сиділа", - це один з стандартних способів "зводити кінці з кінцями" "розводячи" інших.
harnick зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (31.08.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2014, 20:32 #2440346   #13
Sirius83
 
Аватар для Sirius83
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

Треба пробити, що це за людина по номеру карткового рахунку, може якраз це так званий офіційний біжанець... хта зна..,?
Sirius83 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2014, 21:03 #2440353   #14
boob
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

Цитата:
Допис від Sirius83 Переглянути допис
Доброго часу доби шановні форумчани!
Спішу поділитися інфою про чергових шахраїв. Коротше кажучи справа була така, на минулому тижні дзвонять до мене з номера 0671185783 і представились як Бойко Іван Володимирович (не знаю чи справжнє ім'я) та хоче купити товар який я виставив на сландо. Ну я йому кажу мовляв не має питань або передплата на карту приватбанку, або наложеним платежом через Нову Пошту, проте він мені починає давити на жалість що він людина з фізичними вадами і не може фізично до Привату дістатись, а наложеним не хоче щоб непереплачувати і цей товар йому ну просто потрібен вже і негайно та бере його без торгу і тд... І тут він видає таку фразу, "якщо у Вас є кредитка привату, то вам перекажу кошти на неї через ощадбанк без комісії, тільки підійдіть до ощадбанківського банкомату я вам скажу що нажати і гроші у вас..."
Я як людина що в свій час 3 роки пропрацював у банківській сфері не вірив своїм вухам , щоб міжбанківські перекази були без комісії це щось нове, але собі думав "хто його знає, може щось помінялось".
І ось я під'їхав до банкоматєрі набираю номер тел. того псевдо покупця і він мені каже, що треба дуже скоро набирати ті цифри що він каже, бо інакше переказ може довго йти на карточку (мене це ще більше насторожило) ну коротше вставляю я свою карту, набираю ПІН код, вибираю меню переказ коштів і там є одна графа на введення карткового номеру, він мені диктує номер своєї карти 5104 7700 0847 0025 і постійно повторює, що треба дуже швидко після цього натиснути кнопки "Далі" та "Продовжити"на банкоматі. Щоправда швидко я нічого тиснути не став, а уважно прочитав, що пише на табло банкомату. Ось тут і сама суть відкривається, після того як ви набрали номер карти та суму, нажимаєте на табло "Далі" виводиться інформація з якої карти списується кошти і на котру переводяться, якщо цей пункт не прочитати уважно та натиснути "Продовжити" то "плакали ваші грошики", та й становиться зрозуміло чому наполягали щоб карточка була кредитною.
Сподіваюсь ця інформація стане для когось корисною, та не дасть попасти до рук таких аферистів. Бачу, що вони когось подібним методом вже кинули на гроші (http://sovet.kidstaff.com.ua/advice-541096-0-12), ще раз будьте обережні та уважно читайте все під чим підписуєтесь.

P.S. Якщо цей факт зацікавить когось з правоохоронців можу надати записи всіх розмов з тим аферистом.
Все то саме тільки приватбанк , коли голова забита чимось іншим то якось не береш до уваги, чуть не попався.Подоставав трохи їх тай все цікаво як можна офіційно щось написати чи колективнк заяву , чи щось таке, хоча складу злочину не було((

Додано через 18 хвилин
https://www.youtube.com/watch?v=4bs1jGS3FxE

Востаннє редагував boob: 31.08.2014 о 21:03. Причина: Пізніше додано
boob зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2014, 21:22 #2440371   #15
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

Варіанти шахрайства через е-мейл та при виставленні товару на онлайн аукціонах:

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9D...8C%D0%BC%D0%B0
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2014, 09:49 #2446021   #16
boob
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

+380673907396,0673907396,067-390-73-96 знову дзвонили по оголошенню та сама історія тільки він в АТО і хоче подарок зробити .Падлюка

Востаннє редагував boob: 16.09.2014 о 06:51.
boob зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.10.2014, 09:25 #2454934   #17
btc19899
Активний учасник
Red face Відповідь: Увага шахраї!!!

Цитата
Допис від anddd Переглянути допис
+380671262289 , 0671262289 , 067 126 22 89 - номер шахрая, падло дзвонить по оголошенню, пропонує оплатити всю суму на карточку, і на тому все закінчується, можливо б і не закінчилося, якби картка стояла на мене, а не на іншу особу (з прив"язкою до іншого номера)
О, і це падло до мене вчора дзвонило.
Цікавився б\у телефоном на Сландо. Дуже детально ним не цікавився. В розмові розповів, що готовий переказати всю суму, але зараз такий поганий світ, стільки шахраїв, чи може він мені довіряти. Я звичайно почав йому розказувати що в мене багаторічний досвід продажів, є аккаунт на Аукро і Сладно і т.д. і т.п. Пропонував йому посилання на мій профіль на аукро де понад 200 позитивних відгуків (продажів), але він відмовився, сказав що так вірить. Він погодився перекинути кошти однією сумою, щоб не переплачувати за наложений платіж. Стандартна схема: просить номер карти (Чомусь Ощадбанку), через 15 хв дзвонить просить підійти до банкомату Ощадбанку, нібито він зробив переказ і його потрібно верифікувати.
Далі розмова у нас не пішла, оскільки я йому розказав всю інформацію про нього (ФИО: Нечай Андрей Анатольевич 18.10.1968
ИНН: 2512801896
Документ: ОБЩЕГРАЖДАНСКИЙ ПАСПОРТ
Серия / номер: АН / 073200
Страна выдачи: УКРАИНА
Дата выдачи: 2002-11-05
Кем выдан: ТЕРНІВСЬКИМ РВ КРИВОРІЗЬКОГО
Контактные данные:
+380679673524
+380564355681
+380671262289 активный(основной)
+380564368353 – рабочий
FOX777769@MAIL.RU е мейл

прописан
50000. УКРАИНА ДНЕПРОПЕТРОВСКАЯ. Г КРИВОЙ РОГ УЛ. АДМИРАЛА ГОЛОВКО д. 61 кв. 14

проживает
50083. УКРАИНА ДНІПРОПЕТРОВСЬКА. КРИВИЙ РІГ ФЕДОРЕНКА д. 30 кв. 52).

Хто хоче потролити можете набирати його по +38(067)1262289. Поки ще номер активний.
Всім удачі.
Будьте обережні.
btc19899 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
wenux (10.10.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.10.2014, 09:32 #2454939   #18
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

Цитата
Допис від btc19899 Переглянути допис
О, і це падло до мене вчора дзвонило.
Цікавився б\у телефоном на Сландо. Дуже детально ним не цікавився. В розмові розповів, що готовий переказати всю суму, але зараз такий поганий світ, стільки шахраїв, чи може він мені довіряти. Я звичайно почав йому розказувати що в мене багаторічний досвід продажів, є аккаунт на Аукро і Сладно і т.д. і т.п. Пропонував йому посилання на мій профіль на аукро де понад 200 позитивних відгуків (продажів), але він відмовився, сказав що так вірить. Він погодився перекинути кошти однією сумою, щоб не переплачувати за наложений платіж. Стандартна схема: просить номер карти (Чомусь Ощадбанку), через 15 хв дзвонить просить підійти до банкомату Ощадбанку, нібито він зробив переказ і його потрібно верифікувати.
Далі розмова у нас не пішла, оскільки я йому розказав всю інформацію про нього (ФИО: Нечай Андрей Анатольевич 18.10.1968
ИНН: 2512801896
Документ: ОБЩЕГРАЖДАНСКИЙ ПАСПОРТ
Серия / номер: АН / 073200
Страна выдачи: УКРАИНА
Дата выдачи: 2002-11-05
Кем выдан: ТЕРНІВСЬКИМ РВ КРИВОРІЗЬКОГО
Контактные данные:
+380679673524
+380564355681
+380671262289 активный(основной)
+380564368353 – рабочий
FOX777769@MAIL.RU е мейл

прописан
50000. УКРАИНА ДНЕПРОПЕТРОВСКАЯ. Г КРИВОЙ РОГ УЛ. АДМИРАЛА ГОЛОВКО д. 61 кв. 14

проживает
50083. УКРАИНА ДНІПРОПЕТРОВСЬКА. КРИВИЙ РІГ ФЕДОРЕНКА д. 30 кв. 52).

Хто хоче потролити можете набирати його по +38(067)1262289. Поки ще номер активний.
Всім удачі.
Будьте обережні.
Блін де вирив стільки інформації про того товаріща? є якісь архіви?Тут тільки нехватає ваги при народженні
Tommygun зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Distemper (10.10.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.10.2014, 08:35 #2455474   #19
SMB
 
Аватар для SMB
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

0960023749 - кому не лінь-заспамте цю сволоту смс-ками . ця гнида вранці дружині на вуха присіла. Ситуація як вище описано-хоче купити товар на сландо-але перекидатиме гроші через термінал ощадбанку, і треба щоб дружина в той самий час стояла коло банкомату для підтвердження інформації.
SMB зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 09.10.2014, 08:41 #2455477   #20
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Увага шахраї!!!

Термінали ощадбанку - корінь вселенського зла )))
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:18.