Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Інтернет провайдер "Колумбус"

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.09.2012, 10:12 #2030682   #81
cadaver
 
Аватар для cadaver
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Спонсором переходу від Бітера до колумбуса, виступали : Київстар, Укртелеком, Одеко, Тернет
cadaver зараз поза форумом  
Подякував(ла):
davio37 (12.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2012, 10:56 #2030721   #82
VTY
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від ap@snuj Переглянути допис
Колумбус я тепер тебе офіційно НЕНАВИДЖУ!
ніхто в тій канторці нічого не шарить, у всіх проблеми а вирішувати їх, як видно, тупо немає кому.
такого нету (ну вірніше його відсутності і постійних перебоїв) в бітері за 3 роки небуло ніразу, такої безвідповідальності і некомпетентності працівників я навіть очікувати не міг!
переуклав договір 27 серпня, дзвоню 7 вересня на супорт(доречі вже 3 раз), кажу немає в мене 50мбіт і максимальна швидкість закачки 1 мегабайт/сек), Відповідь геніальна - "вашу заявку ще не опрацювали"( пройшло 11 днів!!). Стримуючи емоції говорю, що пройшло купу днів як так + може в ручну і т.д. на що мені дали однозначну відповідь, що заявка буде опрацьована в порядку черги з такими темпами напевно в 2016 році. Кароч додзвонився і по першому питанні результату 0.
Питання 2 - цілий тиждень постійні перебої нету, 3 хвилини є, потім 3 хвилини немає (вчора небуло цілий день взагалі), питаю " в чому проблеми, можливо поломки, переналаштування обладнання і т.д.?" - відповідь знову ж геніальна - "наразі у вас є нет тому нічого неможу вам сказати - все добре, от коли небуде в нас нету тоді дзвоніть і зможу вам скзати чому немає інтернету". ЯКККК я повинен попасти на той момент коли нету небуде якщо чекати у вашій сраній черзі треба мінімум пів години і інтернет за цей час буде вибивати разів 5 мінімум.
гаррррррррррр ненавиджуу
проблеми аналогічні, пару днів тому вже писав(
в суботу подав заявку на підключення київстару, завтра повинен бути нет!)
VTY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2012, 11:46 #2030759   #83
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Хоч би хтось з 20 хвилин глянув в цю тему і написав би пару слів, а то такого бардаку і безвідповідальності не було з початку існування Біттера.
Робочий нет так само, кожного дня вже десь 2-3 тижня "розкачується" і з обіду тільки починає нормально відкривати сторінки.
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2012, 12:20 #2030796   #84
YG
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

це якиїсь жах! на роботі інету нема вже тиждень, тех. підтримка навіть не може визначити в чому проблема, при кожному дзвінку до них проблему кажуть іншу.
напевно найближчим часом перейдемо до іншого провайдера, бо це нереально таке терпіти.
YG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2012, 12:44 #2030815   #85
anfoesol
 
Аватар для anfoesol
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
Хоч би хтось з 20 хвилин глянув в цю тему і написав би пару слів, а то такого бардаку і безвідповідальності не було з початку існування Біттера.
Навряд це дасть якийсь результат,їм просто пофіг або немає толкових спеціалістів і вони хочуть тягнути з тими що є,я так бачу поки вони все налагодять левова часка юзерів перейде до інших провайдерів.

хотілось би почути думку представника колумбусу чи тут такі неходять ????
anfoesol зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2012, 13:10 #2030837   #86
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

А в мене цифрові канали пропадають, дуже часто. Причому аналогові в цей час є. Тобто явно з їхньою цифровою апаратурою щось.
frhfnthy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Longer (13.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2012, 15:04 #2030937   #87
VTY
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Написав сьогодні заяву про відключення від колумбуса з 01.10.2012 так як вони сказали що відключають першим числом, завтра прийдуть підключати київстар.
Виникає питання: Чи не виникне ніяких проблем під час перепідключення і чи в кінці місяця мені колумбус не скаже плати 100 гр. за нет (точніше за нет якого навіть не було, вони мене в себе не бачили і обіцяли тиждень часу майстра) за місяць вересень, так як в заяві вказано відключити мене з 01.10.2012 (якщо і хоть "рипнуться" на рахунок оплати то від мені не получать ні копійки)?
Дякую!
VTY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2012, 15:08 #2030945   #88
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від VTY Переглянути допис
Написав сьогодні заяву про відключення від колумбуса з 01.10.2012 так як вони сказали що відключають першим числом
а договір з Колумбусом переуклав? Варто було в заяві вказати пункт договору, згідно якого ти розриваєш і причину про незадовільну роботу інтернету (його відсутність у серпні, вересні), і копію собі. Відмітка про отримання заяви служитиме тобі доказом розірвання договору в односторонньому порядку через невиконням своїх умов Колумбусом.
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2012, 15:34 #2030970   #89
petruccio
 
Аватар для petruccio
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
а договір з Колумбусом переуклав?
Тобто якщо договір з Колумбусом не було переукладено, то і розривати немає що з конторою Біттера-Колумбуса, якщо не хочеш продовжувати співпрацю після 31.08, я правильно розумію? А то туди після всього тут написанного немає жодного бажання їхати
petruccio зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2012, 15:38 #2030976   #90
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від petruccio Переглянути допис
Тобто якщо договір з Колумбусом не було переукладено, то і розривати немає що з конторою Біттера-Колумбуса, якщо не хочеш продовжувати співпрацю після 31.08, я правильно розумію? А то туди після всього тут написанного немає жодного бажання їхати
теоретично так. але знову ж є нюанси. Можливо, договора з бітером залишаються чинними, а міняється лише торгова марка, тому в суді (умовно) вони зможуть доказати факт надання послуг, а ти раз отримував ці послуги - зобовязаний платити. А коли є заява про невідповідність умовам (відсутність нету) - тоді само собою зрозуміло що ніяких претензій до тебе бути не може.
andrey_ko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
petruccio (10.09.2012)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 10.09.2012, 15:40 #2030978   #91
VTY
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
а договір з Колумбусом переуклав? Варто було в заяві вказати пункт договору, згідно якого ти розриваєш і причину про незадовільну роботу інтернету (його відсутність у серпні, вересні), і копію собі. Відмітка про отримання заяви служитиме тобі доказом розірвання договору в односторонньому порядку через невиконням своїх умов Колумбусом.
договір переуклав в середині серпня, за серпень (проблем з нетом не було ніяких) ще оплачував Біттеру, з понеділка 03.09.2012 нету не було взагалі, сьогодні написав заяву про розірвання договору (завтра буде київстар)
VTY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.09.2012, 01:22 #2031295   #92
DezDemon
 
Аватар для DezDemon
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Ех, тікаєте всі. Нічо, я з провайдером буду і в радості і в горі. Як на мене то лагає вже менше, надіюсь скоро зовсім перестане) Народ,ми трек недавно скачували по 20 хв, а зараз по 100 мб нікого не здивуєш, давайте не будем панікувати
DezDemon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.09.2012, 10:13 #2031422   #93
VTY
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від DezDemon Переглянути допис
Ех, тікаєте всі. Нічо, я з провайдером буду і в радості і в горі. Як на мене то лагає вже менше, надіюсь скоро зовсім перестане) Народ,ми трек недавно скачували по 20 хв, а зараз по 100 мб нікого не здивуєш, давайте не будем панікувати
ну взагаліто провайдер зовсім інший, біттер працює і до сьогодні, тільки тепер займається не містом а областю.
Були б в тебе такі проблеми як в мене і багатьох інших користувачів, то я б побачив як би ти був з ними " і в радості і в горі", особливо це стосується "в радості".
VTY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.09.2012, 10:58 #2031472   #94
ap@snuj
злий котЄ
 
Аватар для ap@snuj
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

в мене трішки рішились проблеми нарешті з тим колумбусом! вчора прихожу після роботи - нету нема взагалі, і в неділю небуло також. Дзвоню 407 407 ( цей номер мені в кошмарах скоро почне снитись), через хвилин 20 нарешті додзвонююсь, кажу "нема нету другий день - в чому проблема?", дівчинка запитала адресу і почала шось кльоцати, і через 5 хвилин вже нет був, і О ДИВО в мене нарешті є 50 заявлених мегабіт і нет вчора ввечері був в кращих традиціях біттера! тьху тьху тьху шоб не наврочити))
Ну ж можуть як захочуть! Так що до кінця вересня все рівно я на колумбусі а там побачимо. Саме більше, що мене там тримає це реально халявна ціна - за 90 грн інтернет 50 мегабіт + кабельне аналогове 75 каналів це реально дешево!
ap@snuj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.09.2012, 11:13 #2031483   #95
espert
 
Аватар для espert
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Вчора теж не було інтернету від годинки 16, прийшов з роботи, подзвонив до них і за 5 хвилин все виправили! До цього часу жодних проблем взагалі не було помічено! Надіюся так і буде надалі! До речі на роботі теж користуємося Біттернетом - тьху-тьху, поки без проблем!!!
espert зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.09.2012, 12:35 #2031554   #96
vitall
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
А в мене цифрові канали пропадають, дуже часто. Причому аналогові в цей час є. Тобто явно з їхньою цифровою апаратурою щось.
З цифрою проблем немає, все стабільно і красиво. Це щось виключно на місці. В момент пропадання варто перезвонити і уточнити. В разі чого - записатись на ремонт, прийдуть-перевірять.
З інтернетом є тимчасові проблеми зв'язані з модернізацією і реконструкцією мережі, відповідно техпідтримка не встигає оперативно відреаговувати на всі заявки. Але це виключно тимчасове явище. Декілька днів і все стане нормально і стабільно.
vitall зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.09.2012, 14:26 #2031618   #97
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від vitall Переглянути допис
З цифрою проблем немає, все стабільно і красиво. Це щось виключно на місці. В момент пропадання варто перезвонити і уточнити. В разі чого - записатись на ремонт, прийдуть-перевірять.
Рівень сигналу високий, коефіцієнти помилок по нулях, аналогові канали показують, а цифрових немає.
Думаю як вони прийдуть, то нічого не знайдуть, бо в цей момент все буде працювати. Чи може вони мені поставлять інший CAM модуль, щоб перевірити чи в ньому діло?

Востаннє редагував frhfnthy: 11.09.2012 о 14:42.
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.09.2012, 14:37 #2031625   #98
vitall
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

в даний момент немає? варто перевірити підписку на картці... Декілька каналів в тесті відкритих, вони не пропадають? Напиши в ПП
vitall зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.09.2012, 17:57 #2031756   #99
anfoesol
 
Аватар для anfoesol
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від vitall Переглянути допис
З інтернетом є тимчасові проблеми зв'язані з модернізацією і реконструкцією мережі, відповідно техпідтримка не встигає оперативно відреаговувати на всі заявки. Але це виключно тимчасове явище. Декілька днів і все стане нормально і стабільно.
Представник Колумбусу чи простий користувач ?
anfoesol зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2012, 08:59 #2032111   #100
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від ap@snuj Переглянути допис
Колумбус я тепер тебе офіційно НЕНАВИДЖУ!
ніхто в тій канторці нічого не шарить, у всіх проблеми а вирішувати їх, як видно, тупо немає кому.
такого нету (ну вірніше його відсутності і постійних перебоїв) в бітері за 3 роки небуло ніразу, такої безвідповідальності і некомпетентності працівників я навіть очікувати не міг!
переуклав договір 27 серпня, дзвоню 7 вересня на супорт(доречі вже 3 раз), кажу немає в мене 50мбіт і максимальна швидкість закачки 1 мегабайт/сек), Відповідь геніальна - "вашу заявку ще не опрацювали"( пройшло 11 днів!!). Стримуючи емоції говорю, що пройшло купу днів як так + може в ручну і т.д. на що мені дали однозначну відповідь, що заявка буде опрацьована в порядку черги з такими темпами напевно в 2016 році. Кароч додзвонився і по першому питанні результату 0.
Питання 2 - цілий тиждень постійні перебої нету, 3 хвилини є, потім 3 хвилини немає (вчора небуло цілий день взагалі), питаю " в чому проблеми, можливо поломки, переналаштування обладнання і т.д.?" - відповідь знову ж геніальна - "наразі у вас є нет тому нічого неможу вам сказати - все добре, от коли небуде в нас нету тоді дзвоніть і зможу вам скзати чому немає інтернету". ЯКККК я повинен попасти на той момент коли нету небуде якщо чекати у вашій сраній черзі треба мінімум пів години і інтернет за цей час буде вибивати разів 5 мінімум.
гаррррррррррр ненавиджуу
В Київстарі цілодобова тех. підтримка, усунення проблеми максимум 3 доби від моменту отримання звернення (терміни контролюються), але як правило швидше. Ремонт безкоштовний, аж до повної заміни кабеля.

Востаннє редагував frhfnthy: 12.09.2012 о 12:00.
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:12.