Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


"Покращені" маршрутки: скарги

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.07.2013, 23:22 #2242178   #81
Perestroika
Активний учасник
 
Аватар для Perestroika
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Водій тернопільської маршрутки нахамив та ледь не побив пенсіонерку

Водій маршрутки нахамив тернопільській пенсіонерці та, як вона стверджує, навіть погрожував. Жінка переконує, що ледь не дійшло до рукоприкладства.

До 68-річної тернополянки, яка не мала при собі посвідчення, водій маршрутки говорив на “ти”, принижував і навіть погрожував. Зрештою, змусив вийти з транспорту посеред дороги. Неприємна ситуація трапилась у суботу, 13 липня. В мерії обіцяють розібратись у ситуації.

Постраждала жінка звернулась у редакцію, аби водія-хама хоч якось покарали.

- Це було в суботу, 13 липня, близько 17.45. Ми з чоловіком приїхали з дачі та прийшли на зупинку біля залізничного, – пригадує тернополянка Валентина Нагаєвська. – Приїхала маршрутка. Спочатку зайшла знайома, потім я. Запитали, чи можна з посвідченнями. Мені – одну зупинку, до шостого їхати. Водій сказав “так”. За мною був чоловік, він теж спитав чи можна. Шофер нічого не сказав, просто перед ним двері зачинив і поїхав. В салоні всього було сім пасажирів і лиш декілька пільговиків… Всі мої документи лишились в сумці чоловіка. Маю три посвідчення: пенсійне, чорнобильське і ветерана праці.

Вже під час руху, від'їхавши метрів 400 від зупинки, водій, як пригадує жінка, сказав показати посвідчення.

- Я сказала, що в сумці чоловіка лишилось, – розповідає пані Валентина. – Водій одразу змінив тон, сказав: “Ну то на вихід”. Моя знайома, яка також їхала, заступилась. Сказала що я маю декілька посвідчень. Я почала просити, бо ж на одну зупинку сіла. Водій зупинив маршрутку і почав кричати: “Давай, вилізай звідси”. У мене дві важкі сумки, я за них взялась, почала виходити. Він знов в крик: “Не виходиш? То я зараз тебе викину”. Він вже навіть свої двері відчиняти почав, щоб мене викинути. Я якось з тими сумками вилізла. Він поїхав. Стою, плачу від тої прикрості. Йшов якийсь мужчина, то поміг до зупинки сумки донести.

Жінка написала скаргу на ім’я міського голови. Тернополянка сподівається, що водія, який на її переконання немає ані поваги, ані вихованя, покарають.

- Я все розумію, – каже пані Нагаєвська. Посвідчення має бути завжди. Але якщо вже так сталось, що лишились в чоловіка. Вле ж видно, що я – стара людина. Інші свідчать, що посвідчення є, у салоні порожньо. Я навіть не сідала. То чого ту одну зупинку не довезти? Якби він зразу сказав, на зупинці, показати посвідчення, я б згадала, що вони в сумці чоловіка, вийшла б. А так, дозволив сісти, а потім “викинув”. На душі дуже погано, плакати хочеться. Мені 68 років. Маю майже 37 років стажу, подяки за роботу, а тут таке ставлення…

Як звуть водія, жінка не знає – вона в салоні не побачила таблички з іменем та прізвищем.

- З вигляду шоферу менше 50 років, чорнявий, середньої тілобудови, – пригадує Валентина Нагаєвська. – Автобус маршруту №19 чи 20. Не пам’ятаю, бо ж мені лиш одну зупинку їхати, а до шостого всі йдуть. Цифри з номеру записала 0743.

Отримати пояснення дій водія ми хотіли в міському управлінні транспорту. Проте за жодним з номерів дотелефонуватися не змогли. Оператор повідомляв, що “абонент з технічних причин недоступний”. Тож ми звернулись на довідково-інформаційну службу міської ради. Там записали коротку хронологію подій, дані жінки та маршрутки.

- Всі такі звернення ми передаємо в міське управління транспорту, – повідомила працівниця служби 15-80. – Людині для пільгового проїзду необхідно мати при собі документ, який засвідчує право на пільгу. Проте описана поведінка водія неприпустима

http://www.0352.com.ua/article/347640
Perestroika зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2013, 23:39 #2242189   #82
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Пенсіонерка згущує фарби, сіла без посвідчення, вийти не хотіла, от і почула трохи хамства. Немає чого лізти без посвідчення.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.07.2013, 05:37 #2242245   #83
MataDoR
 
Аватар для MataDoR
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

хм... більше смахує на придуману історію... ще й журналісти "приукрасили"... короч брєд на 80%...
а пенсіонери то окрема тема... краще б їм як в росії... відмінили пільговий проїзд і доплачували гроші до пенсії... на декілька поїздок хватить... тоді будуть всі рівні... а то таке враження шо пенсіонерам дома не сидиться то вони возяться...
MataDoR зараз поза форумом  
Подякували 2:
Driver (17.07.2013), Сомбра (17.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.07.2013, 08:04 #2242259   #84
yge0607
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Цитата:
Допис від MataDoR Переглянути допис
а то таке враження шо пенсіонерам дома не сидиться то вони возяться...
ти мабуть немаєш ні мами ні тата ні бабці з дідом, а якщо і маєш то неповажаєш взагалі . і друге, якого милого вони мають сидіти дома ? ти чого дома невтикаєш ,га ?

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Пенсіонерка згущує фарби, сіла без посвідчення, вийти не хотіла, от і почула трохи хамства. Немає чого лізти без посвідчення. __________________
для нерозумних, посвідчиня було в її чоловіка,а чоловіка шофер непустив і воно залишилось з ним на ж.д.вокзалі, що незрозуміло ?

Востаннє редагував yge0607: 17.07.2013 о 08:04. Причина: Пізніше додано
yge0607 зараз поза форумом  
Подякували 4:
deukbr (17.07.2013), оксана2009 (18.07.2013), sl@yes (17.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.07.2013, 08:16 #2242264   #85
Perestroika
Активний учасник
 
Аватар для Perestroika
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Чи не побоїться мер Тернополя “зняти корону” і покататись в маршрутках інкогніто?

http://provse.te.ua/2013/07/chy-ne-p...kah-inkohnito/
Perestroika зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.07.2013, 08:49 #2242293   #86
stanley
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

А от у Львові ніхто пільговиків не рахує, квитків ніде не бачив, а проїзд і досі 2грн при їхніх відстанях. Єдине -- маршрутчики ганяють по ямах як на раллі наввипередки один з одним...
stanley зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.07.2013, 09:03 #2242301   #87
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Цитата
Допис від yge0607 Переглянути допис
для нерозумних, посвідчиня було в її чоловіка,а чоловіка шофер непустив і воно залишилось з ним на ж.д.вокзалі, що незрозуміло ?
Яка різниця де посвідчення? В чоловіка, в дітей, вдома чи ще десь? Посвідчення немає то виходь з маршрутки! Він ж не в полі, десь за містом її висадити хотів? Я бачив таких наглих пенсіонерів, що вся маршрутка їх бити хотіла тому не будучи там, вірити якимось журналістам та пенсіонерці я б не став. Думаю якби так вже сильно ні за що її вчепився водій то таки хтось би за неї вступився.

Востаннє редагував pberit: 17.07.2013 о 20:19.
pberit зараз поза форумом  
Подякували 4:
DIC (17.07.2013), Nobel (17.07.2013), Samyel_Fox (17.07.2013), SPASuka (18.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.07.2013, 11:04 #2242372   #88
bbgon
 
Аватар для bbgon
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Перепрошую, це піз*ец!!! Що такого жахливого вам усім зробили пільговики в маршрутках??? Що не повідомлення, то одразу починають "а от пільговики такі х*ї". Таке враження, що вся маршрутка їх на своїх горбах несе. Ви вважаєте, що пільговикам так солодко живеться? Чи може, що їм гарантований законом безкоштовний проїзд - це "афігєть" які пільги? Хот вам заважає тоді стати пільговиком. Не залежно від віку можни мати пільгу на проїзд - стати інвалідом. Шото я не бачу черги охочих. Так може пільговиком не так добре бути?
bbgon зараз поза форумом  
Подякували 3:
Ingenue (19.07.2013), stanley (17.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.07.2013, 12:14 #2242388   #89
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Стосовно пільговиків, то як серед усіх є нормальні люди. а є олені. І останніх чомусь завжди більше.
Якщо адекватні - то незалежно яка зупинка - стають в чергу і їдуть по черзі. а не стараються хто швидше підбігти.
Біля ЖД то там реально ППЦ при чому повний, питають - можна - так. можна 2, як група захвата 7 чоловік з мішками, грязними рюкзаками, самі всі в пилюці, ну і таке враження що відколи дача, від того часу унфіорма - і ні разу стірки не бачила.
Для чого питатися - можна/неможна ? В кожній маршрутці є 5 місць підписаних для інвалідів(пільговиків) - на них мали б сидіти ті, в кого є пільгове право на проїзд. Якщо іншим кортить туди сісти - можна зробити, що вони матимуть право на пільги.
Заглянув - ага місця заняті - то значить неможна.
Ато спочатку залізуть, потім вилазять. а ще вкленуть шоферу - то звичайно що за день і с залізобетонного стовпа нерви здадуть.

Був свідком, їхав з водієм 22. Вік десь до 40 +/-. Маршрутка чиста, їхав нормально, нікого не причинив. Дозволяв сісти всім , хто мав посвідчення. навтіь в перебор - лише просив показати (як потім пояснив. бо я сидів біля нього - робив власний експеримент - з 56 опитаних 25 показали посвідчення) , поки заїхав з ним від ЖД до Курбаса. чого я тільки непочув, це при тому що водій навіть тон неміням, і до всіх говорив з посмішкою.
"Посвідчення дома", "Що так всім показувати - то і загубити можна", "Що вона учасник війни, пенсіонер і тд - але посвідчень в неї немає" Навіть при тому. що водій навіть до тих. хто непоказав не казав виходити, то вони між собою всю дорогу говорили. на всю маршрутку який він херовий.

Додано через 1 хвилину
А ще такі є - ану підніміть руки в кого є посвідчення. Порахувала - є 6, замість 5 . То що 6 везеш. а мене 7 вже не возьмеш. І пішло поїхало. а ти такий сякий, твою маму тата, а щоб ...

Додано через 42 хвилини
Цитата:
Допис від bbgon Переглянути допис
Перепрошую, це піз*ец!!! Що такого жахливого вам усім зробили пільговики в маршрутках??? Що не повідомлення, то одразу починають "а от пільговики такі х*ї". Таке враження, що вся маршрутка їх на своїх горбах несе. Ви вважаєте, що пільговикам так солодко живеться? Чи може, що їм гарантований законом безкоштовний проїзд - це "афігєть" які пільги? Хот вам заважає тоді стати пільговиком. Не залежно від віку можни мати пільгу на проїзд - стати інвалідом. Шото я не бачу черги охочих. Так може пільговиком не так добре бути?
Різні є. І я давно висловлювався за те, щоб доплатити. замість тих пільг по 100-150 грн пільговикам. І в них буде вибір - кататись за гроші. не всі ж по справах їздять - є такі що в 70-80 років одінуть коротку спідницю, намалюються як клоун в цирку, візьмуть кота на повідок - і "молодой человек, уступите место!"

В мене також є бабці з дідами старенькі. Із всіх них лише одна їздить до 5 разів на місяць в районний чи обласний центр по справах. Решту неїздять нікуди. І таких як вони безліч. Чому має бути такий нерівномірний розподіл - для одних (мінімум 1 поїздка на день. в дві сторони 5 грн - 150 грн в місяць, 1800 грн в рік) для інших нічого.

Востаннє редагував AHgpyxa: 17.07.2013 о 12:14. Причина: Пізніше додано
AHgpyxa зараз поза форумом  
Подякували 10:
DIC (17.07.2013), Driver (17.07.2013), MataDoR (17.07.2013), peacedeath (31.12.2014), Punisher-x3m (17.07.2013), Romko_7 (17.07.2013), Rosberg (14.05.2014), Samyel_Fox (17.07.2013), SPASuka (18.07.2013), werwolf-eine (17.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.07.2013, 12:28 #2242432   #90
aStERIsK
 
Аватар для aStERIsK
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Пасажир не пред"явив посвідчення чи відмовився оплатити проїзд - висади його на найближчій зупинці, посадка-висадка пасажирів поза зупинками заборонена. А там ще й знак "Зупинку заборонено" стоїть.
aStERIsK зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Andrik84 (17.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.07.2013, 17:12 #2242614   #91
MataDoR
 
Аватар для MataDoR
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Цитата
Допис від yge0607 Переглянути допис
ти мабуть немаєш ні мами ні тата ні бабці з дідом, а якщо і маєш то неповажаєш взагалі . і друге, якого милого вони мають сидіти дома ? ти чого дома невтикаєш ,га ?
поажаю-неповажаю... хм... причому тут маршрутки??? маю і бабцю і маму... дідів - сорі - не дожили... так причому моя повага до них з того що я написав??? я ж тобі кажу потрібно поїхати - най їдуть... мама хоть на пенсії але платить за проїзд...бабуля не в курсі) з нею рідко пересікаюсь, причому вона не в тернополі.... а я дома... хм не втикаю... і по посвідченні не їжджу... оплачую навіть одну зупинку... або переходжусь пішки... короч твій пост "ні о чьом"

Додано через 1 хвилину
bbgon,
пільговики пздц винні того що якщо якась жалоба то тільки і чути що від того що сів попосвідченню... більше претензій до пільговиків немає окрім написаних вище... а пдр то інша тема...

Додано через 4 хвилини
AHgpyxa, чувак істину говорить... ))) цілком його пітримую... ще раз чув відмазку на 7-му біля лікарні... завалила нагло жінка... не стара.. 50 немає тупо всілась і кричить що вона хвора і грошей в неї немає... то що тре вставати і виносити її з салону??? хамло є хамло але потім не надійтесь що шофер буде себе адекватно поводити по відношенню до пільговиків...

Додано через 1 хвилину
aStERIsK, не поможе... на 1 зупинку сіла 1 і проїде... чи в іншій маршрутці по 1 поїде... відношення пільговиків з такого рішення не поміняється....

Востаннє редагував MataDoR: 17.07.2013 о 17:12. Причина: Пізніше додано
MataDoR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.07.2013, 18:06 #2242662   #92
bbgon
 
Аватар для bbgon
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Серед пасажирів в процентному відношенні не менше бидла, ніж серед водіїв. Стосується це і пільговиків. Але не треба узагальнювати. Серед всіх є адеквати. А те, що скарги лмше пільговики пишуть - не зовсім вірно. При мені прийшов в управління чоловік років 30 зі скаргою. До того ж, під час місячника перевірок серед більш ніж 100 порушень лише 1 (!) щодо перевезень пільговиків. Щодо іншого також лише пільговики скаржились? Тоді красно їм дякую за те, що хоча б вони намагаються зробити перевезення нормальними., оскільки у інших не вистачає на це часу/сміливості/небайдужості.
bbgon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.07.2013, 18:49 #2242702   #93
Charly
 
Аватар для Charly
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Не розумію що мішає писати скарги. До речі скаргу можна слати навіть листом, не обовязково йти пішки і особисто писати. По кожному листу має прийти відповідь про вжиті заходи, тому якщо засипати листами потрібну організацію то результат не заставить себе чекати.
Charly зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.07.2013, 20:30 #2242755   #94
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Цитата:
Допис від bbgon Переглянути допис
Перепрошую, це піз*ец!!! Що такого жахливого вам усім зробили пільговики в маршрутках??? Що не повідомлення, то одразу починають "а от пільговики такі х*ї". Таке враження, що вся маршрутка їх на своїх горбах несе. Ви вважаєте, що пільговикам так солодко живеться? Чи може, що їм гарантований законом безкоштовний проїзд - це "афігєть" які пільги? Хот вам заважає тоді стати пільговиком. Не залежно від віку можни мати пільгу на проїзд - стати інвалідом. Шото я не бачу черги охочих. Так може пільговиком не так добре бути?
Ну дивись, спробую тобі пояснити. Водій може возити за раз 6 пільговиків. Впізнати в лице чи це дійсно пільговик неможливо бо навіть деякі молоді люди можуть мати право на пільговий проїзд. Вік також не показник бо декому 70, а він виглядає на 50 і навпаки. Тому для ідентифікації пільговиків їм держава видала посвідчення.
Це в інтересах самих пільговиків! Бо зайде якась бидлота і займе одне пільгове місце, хоч ще не на пенсії! І получиться що на зупинці стоятиме ветеран, а бикота їхатиме безкоштовно.
Та й водії халявити зможуть, посадять 6 друзяк з пивком які дружньо волатимуть - так ми по посвідченню!
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2013, 01:48 #2243021   #95
bbgon
 
Аватар для bbgon
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Ну дивись, спробую тобі пояснити. Водій може возити за раз 6 пільговиків. Впізнати в лице чи це дійсно пільговик неможливо бо навіть деякі молоді люди можуть мати право на пільговий проїзд. Вік також не показник бо декому 70, а він виглядає на 50 і навпаки. Тому для ідентифікації пільговиків їм держава видала посвідчення.
Це в інтересах самих пільговиків! Бо зайде якась бидлота і займе одне пільгове місце, хоч ще не на пенсії! І получиться що на зупинці стоятиме ветеран, а бикота їхатиме безкоштовно.
Та й водії халявити зможуть, посадять 6 друзяк з пивком які дружньо волатимуть - так ми по посвідченню!
А я хіба писав, що пільговиків повинні пускати без посвідчень? Я вважаю, що наявність посвідчення є обов'язковою умовою при посадці, оскільки воно (або довідка, що його заміняє) дає право на проїзд. Я писав щодо іншого. Щодо ставлення до пільговиків загалом. Десятки разів був свідком хамського ставлення водіїв до пільговиків. Починаючи з ситуацій, коли зачинялися перед пільговиком двері, коли він ще навіть не спитав чи є пільгові місця, і закінчуючи прямим посиланням пільговика і продовженням під час руху типу "понаробляли посвідчень, а я їх маю возити". Судячи із тем на форумі, подібібне ставлення до пільговиків у багатьох форумчан. Їх тут вже звинувачували навіть у підвищенні вартості проїзду, хоча це, як на мене, нонсенс. От я і хочу дізнатися - чим вам не вгодили пільговики? Ще раз повторюю: якщо вважаєте, що пільговикам так солодко живеться, то ви дуже сильно помиляєтесь. Я вже казав - кожен має можливість перевірити на собі.
bbgon зараз поза форумом  
Подякували 2:
Ingenue (19.07.2013), sl@yes (18.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2013, 10:44 #2243126   #96
aStERIsK
 
Аватар для aStERIsK
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

MataDoR, то нехай перевірить на зупинці при посадці, там же і висадить, тоді не проїде. А то спішив від"їхати, щоб не зайшов ще один пільговик (хіба це не ще одне порушення, може він би оплатив проїзд). Якщо ми вимагаємо, щоб пільговики дотримувались правил (пред"являли посвідчення), то треба вимагати дотримання правил і від водіїв (ПДР, правила посадки-висадки пасажирів). Під час руху водій має дивитись за дорогою, а не робити контроль. А якщо не по закону, то видно, що жінка пенсійного віку і має право на пільгу, подобається це комусь чи ні.
Якщо говорити про ситуацію в загальному, то порушують як пільговики, так і водії, при чому останні більше.
Право на проїзд пільговикам дає посвідчення, а платним пасажирам - квиток (якого у маршрутці практично ніхто не бере)

Востаннє редагував aStERIsK: 18.07.2013 о 11:14.
aStERIsK зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (19.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2013, 11:41 #2243163   #97
Prodigy
Остановите Землю я сойду
 
Аватар для Prodigy
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Пенсіонерка згущує фарби, сіла без посвідчення, вийти не хотіла, от і почула трохи хамства. Немає чого лізти без посвідчення.
Тут вже писали - треба уважніше читати і розуміти прочитане так,як воно написане,а не так,як декому хочеться.Це не означає,що треба вірити всоьму написаному,але не треба робити таких висновків,типу:"Немає чого лізти без посвідчення." Хто сказав,що вона збиралася їхати без посвідчення?Там же ясно написано,що її посвідчення було в сумці у її чоловіка,який мав зайти вслід за нею,але якого до салону не впустив водій.Тобто водій сам створив таку ситуацію,в якій жінка опинилася без посвідчення.Це теж саме,якби він викинув її посвідчення у вікно чи порвав,а тоді сказав:"раз без посвідчення,то виходь".Такого водія треба не просто звільняти з роботи,а надавати по морді прямо на місці і самого викинути з маршрутки.

Загалом,люди різні бувають всюди.І серед водіїв є хороші,і серед пенсіонерів,як і навпаки.Я не хочу займати чиюсь конкретну сторону,просто дивує,як можна так писати:"Пенсіонерка згущує фарби" в даному випадку?
Prodigy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2013, 11:53 #2243176   #98
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

bbgon
Ніхто не каже що їм солодко живеться. Але це не означає, що в такому випадку можна бути бидлом. І всі решту мають на то відноситись з пофігізмом.

Проблема нашого народу в тім, що його дуже довго тримали в упряжці, під нагайкою. А тут дали волі, при чому дали її , як на мене - забагато. І тут бачу лише два виходи - або чекати і надіятись що таки, якось помалу все нормалізується, або знову ввести тоталітарний режим.

П.С. Той хто реально має право на пільгу, або точніше сказати заслуговує на ню - то веде себе вкрай стримано, вирізняється вихованістю, і до таких не хамить ніхто. А ті хто "понаробляли" то ті і кричать, і катаються без причини, і самі починають хамити. Хочеш заради експерименту - попитай якогось водія, познайомся з ним і скажи, що робиш для форуму дослідження. Покатайся день з ним, бажано тако в четвер-пятницю 16,20,22 маршрутом. Побачимо як зміниться твоє ставлення.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2013, 12:21 #2243194   #99
bbgon
 
Аватар для bbgon
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
bbgon
Ніхто не каже що їм солодко живеться. Але це не означає, що в такому випадку можна бути бидлом. І всі решту мають на то відноситись з пофігізмом.

Проблема нашого народу в тім, що його дуже довго тримали в упряжці, під нагайкою. А тут дали волі, при чому дали її , як на мене - забагато. І тут бачу лише два виходи - або чекати і надіятись що таки, якось помалу все нормалізується, або знову ввести тоталітарний режим.

П.С. Той хто реально має право на пільгу, або точніше сказати заслуговує на ню - то веде себе вкрай стримано, вирізняється вихованістю, і до таких не хамить ніхто. А ті хто "понаробляли" то ті і кричать, і катаються без причини, і самі починають хамити. Хочеш заради експерименту - попитай якогось водія, познайомся з ним і скажи, що робиш для форуму дослідження. Покатайся день з ним, бажано тако в четвер-пятницю 16,20,22 маршрутом. Побачимо як зміниться твоє ставлення.
Всі пільговики бидло? Ні. Так само, як і водії. Бидло треба спиняти, ким би воно не було. Але. Зневажливе і хамське ставлення до пільговиків зі сторони водіїв зустрічається набагато частіше, ніж до водіїв зі сторони пільговиків.
Мені достатньо того, що я бачу, їдучи час від часу маршрутками. Чого бабця, яка спокійно спитала чи можна з посвідченням, має вислуховувати образи в свою адресу? Те саме вислуховують доволі часто ті, хто спитав скільки пільговиків, і виявилось, що їх менше шести чоловік?
bbgon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (19.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2013, 12:50 #2243212   #100
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Ще до підняття цін на проїзд робив зауваження тим водіям. які хамили, курили і т.п.
Зараз дуже рідко стикаюся з тим, що водій комусь хамить. Зате часто чую хамство з боку пільговиків. І то не від тих. кому 70+ років, чи замітно що ледве пересуваються, а від тьоток, яким якраз пенсія + тиждень. або ХЗ чи вони взагалі на пенсії.
Ну як може бути вільне пільгове місце в маршрутці де замість 42 пасажирів є 65 або більше.
Так само чую хамське, інакше його нерозцінюю - з задніх рядів, які абсолютно не призначені для пільговиків, закрийте вікна. двері, люки - бо мені дує. Всім решту недуло і недує - дує одній відмороженій , з якої п'яті поти течуть і "феромони" тягнуться шлейфом за маршруткою, помалу погружаючи всіх решту пасажирів в напівпритомний стан.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:41.