Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Володимир Зеленський - президент України

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 20.05.2019, 15:55 #2758925   #761
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис

Тобі не зрозуміти..
Пічальбіда


.
Цитата А я просив прокоментувати автобуси в парку Шевченка, на т.з. "зустрічі" з Порошенком. Ти прокоментував? Ні. Так що давай, закінчуй.
А яке відношення має одне до другого?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.05.2019, 16:39 #2758931   #762
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
А як жило населення країни після того, в казках чомусь замовчують ::
Головне, всі вже побачили, як нацарював попередник.
13 тисяч загиблих, 30 тисяч поранених, більше сотні на майдані,до цього часу невідомо на чиїй совісті.
Добрий шмат території відвалився разом з населенням, плюс мільйони гастарбайтерів та емігрантів.

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від stingerone Переглянути допис
Вітаю зелебеників із знаменною подією -- КЕНАГYРАЦІЄЮ ГІДРАНТА!
Хоч би не палився шо ти зомбі фейсбучний.

Додано через 11 хвилин
Цитата:
Допис від Tommygun Переглянути допис
Не обдрискався часом від тої промови?
Куди ж епічніше - не хрещений єврей складає присягу на Євангелії ,
Промова промовою, але пиз..ти не мішки таскати, побачим що з того буде.
Ви навіть Януковича так не ненавиділи.
Сказали б зараз вам фас, то аж бігом поперли б майданити, вимагати, щоб Володимир Олександрович подав у відставку за те, що він єврей не хрещений,

Додано через 7 хвилин
Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
https://www.youtube.com/watch?v=TaVFRcZPm1c
Віце-спікер парламенту Ірина Геращенко вважає неконституційним розпуск парламенту президентом Володимиром Зеленським.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала віце-спікер парламенту Ірина Геращенко.

Говорячи про свої враження від інавгурації вона написала "виграла - з десяток парі , що буде дочасний розпуск ВР, хоч це й не конституційно (але хто ж на це звертає увагу в епоху лайків і революційної доцільності)".
Сподіваюсь, на інавгурації Ірина Геращенко на коліна не падала?

Востаннє редагував Ingenue: 20.05.2019 о 16:39. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.05.2019, 16:54 #2758937   #763
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис


Щось не густо, як для 73.22%

Додано через 3 хвилини


1. Сказать что-то с трибуны недостаточно, даже если ты свеженатянутыйинагурированный презик. Нужно издать указ, которого пока нет. Тот указ, который гулял по инету на прошлой неделе, "узеленского" объявили фейком.

2. Может ли узеленский издать такой указ? Может, но ссыт - иначе бы пришёл с ним на клоуногурацию. Потому что такой указ нарушает Конституцию, что и будет доказано депутатами в Конституционном суде. А Вовочка обещал уйти, если нарушит закон, помните? Ну понятно, обещал - не значит женится, а электорат у него такой, что можно ссать в глаза цистернами, так что это не проблема.

3. А если всё-таки издаст указ, почему он будет нарушать Конституцию? Потому что у Рады, после объявления о распаде коалиции, есть месяц на создание новой коалиции. Если таковой не будет создано, Раду можно будет распустить - но вот беда, в июне до выборов в ВР останется меньше полугода, а разгонять Раду за полгода до выборов опять-таки запрещает закон.

4. Отсюда вывод: заявление Зеленского о роспуске Рады - это предвыборное шоу. Как я уже писал: это спектакль для 73% клоунофилов, которым нужно внушить простую идею: "Зубожиння не закончилось в первый же месяц, потому что в Раде у меня нет большинства, а текущий состав не захочет принимать законы про 4000 евро зарплаты. Я пытался распустить Раду всеми силами, а они не согласились. Я хороший - Рада плохая. Если хотите, чтобы я выполнил обещания - осенью голосуйте за партию "Слуга народа".

5. А могут узеленского найти другой, обходной путь, и всё-таки распустить Раду? Могут, для этого им и нужны юристы Богдан и Портнов. Могут также подкупить судей КС, чтобы признали указ конституционным. Что тогда?.. По сути это будет узурпация власти. Будет ли в связи с этим Майдан? Не-а, не будет. Янукович пошёл на это через год своего правления, пропихнув через КС откат к президентско-парламентской республике, при том что у него не было 73% поддержки. Никакого Майдана тогда не случилось, не будет и
Петре ти нашо тягнеш таку люту ху. ню?))))
нє ну ти хоч то читав?)))
Шодо заяви при інаугурації, перед указом, так політичний хід, ну так през не голова ода))) Він не чиновник а якраз політик) Це світова практика, спочатку заява потім указ а не навпаки як у нас практикували
2 Щодо він ссить) Ну навіть не смішно, він чітко сказав що це буде його перший указ, на посаді преза. Є його заява. Ну і те шо він фракції скликає початок процесу розпуску, не може бути спочатку указ потім консультації фракцій. Після такої недолугої маніпуляції далі можна не читати твого експерта)))
Kosyacello зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.05.2019, 17:00 #2758938   #764
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Головне, всі вже побачили, як нацарював попередник.
13 тисяч загиблих, 30 тисяч поранених, більше сотні на майдані,до цього часу невідомо на чиїй совісті.
Добрий шмат території відвалився разом з населенням, плюс мільйони гастарбайтерів та емігрантів.

Додано через 1 хвилину

Хоч би не палився шо ти зомбі фейсбучний.

Додано через 11 хвилин

Ви навіть Януковича так не ненавиділи.
Сказали б зараз вам фас, то аж бігом поперли б майданити, вимагати, щоб Володимир Олександрович подав у відставку за те, що він єврей не хрещений,

Додано через 7 хвилин


Сподіваюсь, на інавгурації Ірина Геращенко на коліна не падала?
Здається, я скоро як і Ванко називатиму тебе якоюсь там панею. Талановитою, вроді. Якщо тобі на 5 році війни не зрозуміло, що загиблі на совісті агресора, а території окуповані агресором, а не відвалились

Додано через 50 секунд
Гройсман подає у відставку

Востаннє редагував Petro Ford: 20.05.2019 о 17:00. Причина: Пізніше додано
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякував(ла):
aleko2007 (20.05.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.05.2019, 17:07 #2758941   #765
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Ну все, система посипалась остаточно))) Грося тіки шо злився)
Kosyacello зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.05.2019, 17:10 #2758942   #766
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від Kosyacello Переглянути допис
Ну все, система посипалась остаточно))) Грося тіки шо злився)
Тобто ти тішишся з того, що в країні немає:
КМ, ВР, силовиків (жодного)?
Такого вакууму влади не було від слова зовсім ніколи. І це в країні війна
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.05.2019, 17:12 #2758943   #767
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Головне, всі вже побачили, як нацарював попередник.
13 тисяч загиблих, 30 тисяч поранених, більше сотні на майдані,до цього часу невідомо на чиїй совісті.
Добрий шмат території відвалився разом з населенням, плюс мільйони гастарбайтерів та емігрантів.
Тобто до Порошенка ніхто за кордон не їздив?Чи Ви рахуєте з того моменту коли самі поїхали?
Їхати почали ще з 1998 року а то й скоріше, а пік був в 2000 - 2006рр. причому тут Порошенко взагалі?
Tommygun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.05.2019, 17:21 #2758945   #768
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від Tommygun Переглянути допис
Тобто до Порошенка ніхто за кордон не їздив?Чи Ви рахуєте з того моменту коли самі поїхали?
Їхати почали ще з 1998 року а то й скоріше, а пік був в 2000 - 2006рр. причому тут Порошенко взагалі?
Я думаю пояснення логічні для тупої людини не спрацюють Як завжди тупі зрозуміють шо їх кинули постфактум і через біль.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.05.2019, 17:31 #2758946   #769
beermante
Активний учасник
 
Аватар для beermante
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від Kosyacello Переглянути допис
Ну все, система посипалась остаточно))) Грося тіки шо злився)
Ну все полянка чиста, тепер то ваш ВАЗік покаже вищий пілотаж топ політика))
beermante зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vanco2 (20.05.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.05.2019, 17:36 #2758947   #770
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від Kosyacello Переглянути допис
Ну все, система посипалась остаточно))) Грося тіки шо злився)
По перше "Грося" буде в.о. до обрання нової ради і створення коаліції, по друге він скоріш за все піде на вибори і пройде у парламент. Але я думаю шо Зє + екс-риги зараз наберуть більшість на двох, і Зє з КО буде вигідніше домовитись з ними ніж з купкою дрібніших партій, оце я буду з вас стібатись коли "слуга народу" утворить коаліцію з ригами, а потім вони ритмічно і розмашисто в стилі овоща почнуть вас снашати ))

До речі, Зєфіли, а як ви поясните то шо єдиний хто приїхав на лісапеді на інавгурацію то був Віталік Кличко? )) Ну і вам не дивно шо "слуга народу" перекрив весь центр, наставив заборів і нагнав силовиків? )) Чи йому можна?

Востаннє редагував vanco2: 20.05.2019 о 18:04.
vanco2 зараз поза форумом  
Подякували 2:
beermante (20.05.2019), stingerone (20.05.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.05.2019, 17:44 #2758948   #771
pvm
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

pvm зараз поза форумом  
Подякували 6:
Artur3000 (20.05.2019), beermante (20.05.2019), Ingenue (20.05.2019), Kosyacello (20.05.2019), qazwsx321 (23.05.2019), vanco2 (20.05.2019)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 20.05.2019, 18:43 #2758949   #772
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Тобто ти тішишся з того, що в країні немає:
КМ, ВР, силовиків (жодного)?
Такого вакууму влади не було від слова зовсім ніколи. І це в країні війна
Знов єресь несеш, будуть просто в. о, своє коло корита відсидять, їз нема кому замінити, вперше погоджусь з ванко, він все правильно розжував вище. Коли я казав злився мав на увазі інше, порішати владі з Зе не вийшло. Не добазарились що ж гут)

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від beermante Переглянути допис
Ну все полянка чиста, тепер то ваш ВАЗік покаже вищий пілотаж топ політика))
не ваш а наш))) Він такий самий мій як твій)))
І поляна не чиста, це просто піар гросі))) Всі свині досидять коло корита, спокійно, поки не переобрано вр ніхто кабмін не змінить, просто нема кому,Зе не може назначити міністрів крім своєї квоти. І навіть по квоті тре згода ВР.

Востаннє редагував Kosyacello: 20.05.2019 о 18:43. Причина: Пізніше додано
Kosyacello зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.05.2019, 19:05 #2758952   #773
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від Kosyacello Переглянути допис
Знов єресь несеш, будуть просто в. о, своє коло корита відсидять, їз нема кому замінити, вперше погоджусь з ванко, він все правильно розжував вище. Коли я казав злився мав на увазі інше, порішати владі з Зе не вийшло. Не добазарились що ж гут)

Додано через 4 хвилини


не ваш а наш))) Він такий самий мій як твій)))
І поляна не чиста, це просто піар гросі))) Всі свині досидять коло корита, спокійно, поки не переобрано вр ніхто кабмін не змінить, просто нема кому,Зе не може назначити міністрів крім своєї квоти. І навіть по квоті тре згода ВР.
Так в чому був смисл від зезекала з понтом всіх розганяти? Щоб простий нарід побачив шоу? Тепер 5 років так буде, поки Бєня 3.14здить бабло в промислових масштабах зезекало Забезпечує шоу в якості прикриття, а нарід радіє. Здобули
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякували 3:
aleko2007 (20.05.2019), beermante (20.05.2019), vanco2 (20.05.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.05.2019, 19:14 #2758953   #774
stingerone
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Немає більш ганебного поступку для офіцера, як не віддати честь вищому по званню.
Це повна херня!

Вони -- офіцери, y них обох генеральські звання.
Зелебеня -- РЯДОВИЙ, солдат -- це його військове звання. Та ще й відкосив від слyжби.

А те, що він головнокомандyвач -- то це посада, а не звання.

Востаннє редагував stingerone: 20.05.2019 о 20:32.
stingerone зараз поза форумом  
Подякували 4:
aleko2007 (20.05.2019), Petro Ford (20.05.2019), Trump (20.05.2019), vanco2 (20.05.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.05.2019, 19:19 #2758954   #775
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Так в чому був смисл від зезекала з понтом всіх розганяти? Щоб простий нарід побачив шоу? Тепер 5 років так буде, поки Бєня 3.14здить бабло в промислових масштабах зезекало Забезпечує шоу в якості прикриття, а нарід радіє. Здобули
А тим часом, новини "з фронту" від службовця ЗСУ, цитую:

Цитата Акт на здачу посади. Стрєлять ми прєкращаєм, так що не бачу потреби продовжувати службу.
І фоточка для тих дібілів які не вірили бірюкову про то шо вже є написано купу рапортів які чекали результатів другого туру, бо вмирати за дібілів і вату - дурних нема.



А ше мене радують отакі новини на "українській не правді":

https://www.epravda.com.ua/news/2019/05/20/647942/ - в них виявляжться гривня різко підскочила Ржу. Так відчуваю шо скоро з всіх каналів так буде "різкр підскакувати" дохід населення, і "обвалюватись" тариф! Якщо на хлопський розум - вони вже починають наслюнявлювати вам очко, перед жорстким поревом
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.05.2019, 19:50 #2758959   #776
beermante
Активний учасник
 
Аватар для beermante
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від Kosyacello Переглянути допис
не ваш а наш))) Він такий самий мій як твій)))
Погоджуюсь, зеленіти від правління ВАЗіка будемо всі разом)))

Цитата І поляна не чиста, це просто піар гросі))) Всі свині досидять коло корита, спокійно, поки не переобрано вр ніхто кабмін не змінить, просто нема кому,Зе не може назначити міністрів крім своєї квоти. І навіть по квоті тре згода ВР.
А ось тут не погоджусь, піар це звільняти всіх під ряд з трибуни ВР, і пох що є обовязки в.о., головне щоб плебс хавав як мачо-през розганяє те ненавесне кодло.
beermante зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.05.2019, 19:53 #2758960   #777
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата І фоточка для тих дібілів які не вірили бірюкову про то шо вже є написано купу рапортів які чекали результатів другого туру, бо вмирати за дібілів і вату - дурних нема.
сумарно десь 20-30 рапортів ? серйозно ? Вам то самому не смішно ?
Припізджених - ще ніхто не відміняв, як по одну сторону, так і по іншу. Тому пофакту - популізм і долбоєбізм (ну бо інакше, хто хотів вже давно пішов, а закидати тепер таку предв'яву - самого себе найобувати)
idcomsomnom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.05.2019, 20:00 #2758961   #778
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата
Допис від idcomsomnom Переглянути допис
сумарно десь 20-30 рапортів ? серйозно ? Вам то самому не смішно ?
Припізджених - ще ніхто не відміняв, як по одну сторону, так і по іншу. Тому пофакту - популізм і долбоєбізм (ну бо інакше, хто хотів вже давно пішов, а закидати тепер таку предв'яву - самого себе найобувати)
Ну я ж писав що для свідків 25 від сьогодні начнуться муки й страждання
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.05.2019, 20:03 #2758962   #779
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата
Допис від idcomsomnom Переглянути допис
сумарно десь 20-30 рапортів ? серйозно ? Вам то самому не смішно ?
Припізджених - ще ніхто не відміняв, як по одну сторону, так і по іншу. Тому пофакту - популізм і долбоєбізм (ну бо інакше, хто хотів вже давно пішов, а закидати тепер таку предв'яву - самого себе найобувати)
Це 20-30 не на всю армію, а на одну частину. А припізджений ти, дібіл. Бо тільки припізлжений длібіл може обзивати людину яка просиділа на фронті кілька років захищаючи тебе дібіла в тому числі.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Ну я ж писав що для свідків 25 від сьогодні начнуться муки й страждання
ідіот, муки і страждання почнуться у всіх, а тебе якшо послухати - то в тебе все життя муки і страждання - тому напевно для тебе по суті нічо не зміниться - ну хіба рівень мук і страждань

Востаннє редагував vanco2: 20.05.2019 о 20:05. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Подякували 2:
aleko2007 (20.05.2019), Petro Ford (20.05.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.05.2019, 20:36 #2758969   #780
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата Це 20-30 не на всю армію, а на одну частину. А припізджений ти, дібіл. Бо тільки припізлжений длібіл може обзивати людину яка просиділа на фронті кілька років захищаючи тебе дібіла в тому числі.
я б ще щось сказав би, але зараз нападуть армії, диванкові.
Не кожному дано "захищати" мене, дібіла, так само як і не кожному дано виконувати мою роботу. Але є одне але - я не парю свою сраку забугром, і не розказую басні минулих літ. Мені все ж цікаво, навіщо рвати сорочку в даний проміжок часу?! -_- в риторичному питанні.

Очевидно, раз дійшло до дібілів, ідіотів - хтось здувся.


пі.сі. (не конкретно до когось) Взагалі -то це все флуд, так як тема - зовсім про інше. Маєте і так достатньо тем для свого фе, от там і смердіть.
idcomsomnom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:31.