Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Вибори > Верховна Рада 28.10.2012


Парламентські вибори - 2012

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 29.10.2012, 13:51 #2064356   #81
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Цитата
Допис від Litops Переглянути допис
вона у мене дуже висока повір - саме через це я не працюю в українских держструктурах чи підприємствах і не їду за кордон дону педро картоплю сапати
В тому і вся проблема, що там працють такі як ти У*обки
Sten1 зараз поза форумом  
Старий 29.10.2012, 13:57 #2064362   #82
Vlodko
 
Аватар для Vlodko
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

хлопці несваріться, мені тіки тішить одне, ляшко таки буде в верховній раді))) непозбавиться рада такого якісного клоуна
Vlodko зараз поза форумом  
Подякували 2:
ascii (30.10.2012), Promo (29.10.2012)
Старий 29.10.2012, 13:58 #2064365   #83
Litops
Учасник
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Цитата:
Допис від Sten1 Переглянути допис
В тому і вся проблема, що там працють такі як ти У*обки
та ні http://www.cvk.gov.ua/vnd2012/wp312pt001f01=900.html видно хто там працює по першому місцю Такі як я представляють середній клас який фактично відсутній в Україні і який ні перед ким не кланяється і нікому не лиже одне місце. Я чудово розумію, що все що я зароблю буде завдяки тільки мені і моєму рівню IQ, а хто буде при владі абсолютно байдуже, бо на моє життя вони не впливають - головне щоб не було стрілянини і збройних конфліктів, а все інше по фіг якось.

Востаннє редагував Litops: 29.10.2012 о 14:04.
Litops зараз поза форумом  
Старий 29.10.2012, 14:47 #2064398   #84
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Цитата:
Допис від G1N3K10G Переглянути допис
31% у Партії Регіонів на цих виборах це не результат - це вирок Україньській нації за всі попередні "здобутки" і за спосіб мислення основної маси народу.
В цьому "заслуга" не тільки самих регіоналів, але і так званої "демократичної опозиції"
+ заслуга виборців. її не можна ігнорувати.
riznyk зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (29.10.2012)
Старий 29.10.2012, 14:54 #2064402   #85
roots
 
Аватар для roots
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Чому так довго не оновлюється інформація по західній? з самого ранку тернопіль показує ~31% оброблених протоколів
roots зараз поза форумом  
Старий 29.10.2012, 15:46 #2064433   #86
Litops
Учасник
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

У мажоритарних округах перемагає майже 168 чоловік які не мають відношення до ОО. Свободи чи Удару. Більшість у провладної партії знову буде. Навіщо було гроші на вибори витрачати
Litops зараз поза форумом  
Старий 29.10.2012, 15:50 #2064435   #87
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Цитата
Допис від Litops Переглянути допис
У мажоритарних округах перемагає майже 168 чоловік які не мають відношення до ОО. Свободи чи Удару. Більшість у провладної партії знову буде. Навіщо було гроші на вибори витрачати
тебе забули спитати
riznyk зараз поза форумом  
Старий 29.10.2012, 15:53 #2064436   #88
Litops
Учасник
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
тебе забули спитати
Якби питали таких як я то Україна була би на рівні якоїсь Польщі вже давно, а не стадом безмозких аграріїв у вишиванках, які мають низький рівень освіти і за хабарі працюють
Litops зараз поза форумом  
Старий 29.10.2012, 16:37 #2064482   #89
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

[Romanio] зараз поза форумом  
Старий 29.10.2012, 17:59 #2064564   #90
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Цитата
Допис від Litops Переглянути допис
Якби питали таких як я то Україна була би на рівні якоїсь Польщі вже давно, а не стадом безмозких аграріїв у вишиванках, які мають низький рівень освіти і за хабарі працюють
http://forum.te.ua/showpost.php?p=2064350&postcount=80

розвелось клавіатурних воєнів
riznyk зараз поза форумом  
Старий 29.10.2012, 18:08 #2064573   #91
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Ну от невірю я що навіть на сході ПРи могли взяти 35%. Та навіть там більшість готові дати їм не свій голос а вилами понижче спини. А тут бац, і такі результати, ага, щазззз.
Доречі теж дивує результат комуняк. Їх основний електорат щороку зменшується(вмирають через вік), а тут такі результати. Звідки?
Чесно кажучи я взагалі в шоці як всі так багато набрали! Свобода не багато? ПР не багато? Та й ОО... Кличко лише набирає як приблизно очікувалось...

Цитата:
Допис від Vlodko Переглянути допис
хлопці несваріться, мені тіки тішить одне, ляшко таки буде в верховній раді))) непозбавиться рада такого якісного клоуна
Ага я тобі нагадаю про це коли Ляшко буде 226-тим в більшості ПР, ото смішно буде
pberit зараз поза форумом  
Старий 29.10.2012, 18:35 #2064597   #92
Litops
Учасник
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

flawless victory - http://www.cvk.gov.ua/vnd2012/wp040p...f7331=184.html
Litops зараз поза форумом  
Старий 29.10.2012, 18:38 #2064601   #93
roots
 
Аватар для roots
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Чесно кажучи я взагалі в шоці як всі так багато набрали! Свобода не багато? ПР не багато? Та й ОО... Кличко лише набирає як приблизно очікувалось...


Ага я тобі нагадаю про це коли Ляшко буде 226-тим в більшості ПР, ото смішно буде
Думаю ляшко їм нафік не потрібен. Трошки математики, теорії і фантастики.

станом на даний момент 75%

ОО+ВОС = 131 неможливість законно впливати нінашо
ПР + КПУ = 231 парламентська більшість
ПР + КПУ + СВ = 275

питається - чи витримає УДАР ? Бо спокуса конституційної більшості фж надто велика
ПР + КПУ + СВ + УДАР = 312

Нафік Ляшко?

Є ще звісно надія що ОО + ВОС буде овер 150 , але навіть в такому випадку тушок не уникнути.

Нє, але що такоє? Чого Захід і Центро-Північ так довго не дають результатів?

Востаннє редагував roots: 29.10.2012 о 18:46.
roots зараз поза форумом  
Старий 29.10.2012, 18:46 #2064606   #94
Litops
Учасник
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Цитата:
Допис від roots Переглянути допис
Думаю ляшко їм нафік не потрібен. Трошки математики, теорії і фантастики.

станом на даний момент 75%

ОО+ВОС = 131 неможливість законно впливати нінашо
ПР + КПУ = 231 парламентська більшість
ПР + КПУ + СВ = 275

питається - чи витримає УДАР ? Бо спокуса конституційної більшості фж надто велика
ПР + КПУ + СВ + УДАР = 312

Нафік Ляшко?

Є ще звісно надія що ОО + ВОС буде овер 150 , але навіть в такому випадку тушок не уникнути.
Питається навіщо ПР конституційна більшість ? І нащо їм заморочуватись з Кличком і витрачати на нього лаве ? Вони отримали свою більшість, а робити імпічмент чи долати вето президента їм не потрібно
Для опозиції саме час кричати про фальсифікації, бо бажаного результату вони не отримали, навіть, якщо просумувати ОО, Удар і ВОС з чим їх і можна привітати
Litops зараз поза форумом  
Старий 29.10.2012, 18:53 #2064615   #95
roots
 
Аватар для roots
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Цитата
Допис від Litops Переглянути допис
Питається навіщо ПР конституційна більшість ? І нащо їм заморочуватись з Кличком і витрачати на нього лаве ? Вони отримали свою більшість, а робити імпічмент чи долати вето президента їм не потрібно
Зміна процедури голосування за президента, терміни. Хоча, хоча..
Ти думаєш "лаве" це єдиний спосіб впливу?

Користуючись нагодою вітаю особисто тебе
roots зараз поза форумом  
Старий 29.10.2012, 19:16 #2064634   #96
Litops
Учасник
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Цитата:
Допис від roots Переглянути допис
Зміна процедури голосування за президента, терміни. Хоча, хоча..
Ти думаєш "лаве" це єдиний спосіб впливу?
Лаве один із основних факторів через що вони туди лізуть як блохи на пса Одиниці його мають і, можливо, хочуть зробити щось не тільки для себе, але це ОДИНИЦІ від сили 1-2% від всієї ВР. Дехто туди лізе за самовираженням і владою, але в першу чергу вирішують всі свої фінансові питання, а все інше вже другий крок, особливо для тих хто не має статків рівня Ахметова в данний момент.

Цитата:
Допис від roots Переглянути допис
Користуючись нагодою вітаю особисто тебе
А чого мене вітати ? Я не сидів і не агітував за комуністів, не тримав кулаки за них і не слідкував за виборами особливо. Та й прихильником цієї партії я не являюсь, як і будь-якої іншої.
Радує хіба що два момента:
1. голос не пропав і, за рулеткою, не проголосував за якусь Нашу Україну чи Україна Вперед яких у ВР не буде взагалі.
2. при поточному співвідношенні депутатів не почнуться перетягування ковдри від однієї помаранчевої братії до іншої, не буду бачити гризні між ударівціями, свободівцями і ОО (бо брудна гра між ними почалась ще до виборів за голоси, а що би було за владу і гроші ?), заворушень по імпічменту і звільнення чесної Юлі. Вроді і нічого доброго, але зате спокійно і стабільно, що важливо
Крім того радує, що Свобода потрапила у ВР і тим самим був заперечений той факт, що Путін нібито дав команду не пропустити їх і тим самим Росія нібито впливає на політичну ситуацію в Україні. Всім довели, що, як мінімум, ззовні ніхто особливо не впливає, що також не може не радувати.

Востаннє редагував Litops: 29.10.2012 о 19:47.
Litops зараз поза форумом  
Старий 29.10.2012, 20:07 #2064696   #97
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Цитата
Допис від Litops Переглянути допис
Питається навіщо ПР конституційна більшість ? І нащо їм заморочуватись з Кличком і витрачати на нього лаве ? Вони отримали свою більшість, а робити імпічмент чи долати вето президента їм не потрібно
Ти дуже сильно помиляєшся, з 300 голосами можна вносити зміни в конституцію в якій написано дуже багато цікавого...

Цитата:
Допис від roots Переглянути допис
Думаю ляшко їм нафік не потрібен. Трошки математики, теорії і фантастики.

станом на даний момент 75%

ОО+ВОС = 131 неможливість законно впливати нінашо
ПР + КПУ = 231 парламентська більшість
ПР + КПУ + СВ = 275

питається - чи витримає УДАР ? Бо спокуса конституційної більшості фж надто велика
ПР + КПУ + СВ + УДАР = 312

Нафік Ляшко?

Є ще звісно надія що ОО + ВОС буде овер 150 , але навіть в такому випадку тушок не уникнути.

Нє, але що такоє? Чого Захід і Центро-Північ так довго не дають результатів?
Про Ляшка звісно був жарт але так рахувати також не можна, наприклад додавати всіх самовисованців. Так більшість стане тушками але я не думаю що всі 100% Правда знаючи що в ОО тушки були завжди і не мало, і чомусь немає довіри до ударівців картина досить сумна намальовується...
pberit зараз поза форумом  
Старий 29.10.2012, 20:21 #2064708   #98
roots
 
Аватар для roots
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Про Ляшка звісно був жарт але так рахувати також не можна, наприклад додавати всіх самовисованців. Так більшість стане тушками але я не думаю що всі 100% Правда знаючи що в ОО тушки були завжди і не мало, і чомусь немає довіри до ударівців картина досить сумна намальовується...
я ж вказав
Цитата:
Допис від roots Переглянути допис
Трошки математики, теорії і фантастики.
Будем вважати що частина СВ перекриє тушок від ОО.
Цікава доля УДАРУ. Чомусь передчуття невтішні.
roots зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (29.10.2012)
Старий 29.10.2012, 20:51 #2064731   #99
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

mZiG зараз поза форумом  
Старий 29.10.2012, 21:11 #2064749   #100
Yurk0
 
Аватар для Yurk0
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

215 округ (м. Київ)
по мажоритаці змагаються Андрій Іллєнко і Герега(власники Епіцентру)
Yurk0 зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:10.