Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Наше ДАІ помаленько розмерзається.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.03.2015, 23:54 #2518448   #1001
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Наше ДАІ помаленько розмерзається.

Цитата Стартую з другої передачі і
ііііііі феєрично глохну ))))))))))
Sasha зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roma22101987 (07.03.2015)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 07.03.2015, 10:18 #2518505   #1002
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Наше ДАІ помаленько розмерзається.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Стартую з другої передачі і з криком ХУЛІВИТУТХОДИТЕ!!111 розбиваю потік як кеглі.
Бо це згідно ПДР і мусора всеодно казли
. зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roma22101987 (07.03.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2015, 11:09 #2518520   #1003
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Наше ДАІ помаленько розмерзається.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Стартую з другої передачі і з криком ХУЛІВИТУТХОДИТЕ!!111 розбиваю потік як кеглі.
О, бачу в тебе грунтовні знання ПДР та "великий" водійський досвід ))))

Ще підкажи мені, як бути в ситуації, коли на залізничному переїзді встановлена світлова сигналізація і одночасно встановлений знак 2.2 ("Стоп"), який згідно ДСТУ 4100-2002 там не повинен бути?

П.С. Бачу, що ти їздив за кермом тоді, коли я ще ходив пішки під стіл, як я літав за штурвалом літака

Ти так і не відписав, що там з Чарівницею, яка прилетіла з Франції? Скинь їй запит з писаниною. яку ти написав в попередньому пості.
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2015, 12:05 #2518534   #1004
saymon
Guest
Типово Відповідь: Наше ДАІ помаленько розмерзається.

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Бо це згідно ПДР і мусора всеодно казли
Це принаймні виглядає більш логічніше за "я проти безпричинних зупинок, але підтримую тих хто безпричинно зупиняє", як в твоєму випадку.

roma22101987, я вже вдруге не розумію шо ти мелеш. Які чарівниці? Яка Франція?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2015, 13:23 #2518551   #1005
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Наше ДАІ помаленько розмерзається.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Це принаймні виглядає більш логічніше за "я проти безпричинних зупинок, але підтримую тих хто безпричинно зупиняє", як в твоєму випадку.

roma22101987, я вже вдруге не розумію шо ти мелеш. Які чарівниці? Яка Франція?
Чарівниця - Ека Згуладзе або няша (так ти її називаєш). Вона займає пост замміністра МВС, відповідно є зверху всієї їєрархії і повинна була вже щось зробити за той проміжок часу, що знаходиться на посаді. Тому, кому, як не до неї потрібно потрібно доносити всю інформацію, яку ти тут скинув.

П.С. Так що з тим випадком на залізничному переїзді? Як мені поступати, щоб не стати порушником ПДР?
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2015, 13:28 #2518552   #1006
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Наше ДАІ помаленько розмерзається.

Цитата
Допис від roma22101987 Переглянути допис
повинна була вже щось зробити за той проміжок часу, що знаходиться на посаді.
перші результати можна буде бачити не швидше як через 1,5-2 роки
тому не сипте тут популізмом

я не знаю чи їй вдастся задумане, але зараз тролити "де результати?" - це друня
FortYear зараз поза форумом  
Подякував(ла):
soziym (10.03.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2015, 13:42 #2518556   #1007
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Наше ДАІ помаленько розмерзається.

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
перші результати можна буде бачити не швидше як через 1,5-2 роки
тому не сипте тут популізмом

я не знаю чи їй вдастся задумане, але зараз тролити "де результати?" - це друня
Ага, за 1.5-2 роки вона піде у відставку, а на її місце прийде новий "реформатор" і зноу буде "співати" (читай "пез...и") про необхідність реформ. От через таких міністрів і їх заступників ми і стоїмо на місці вже майже третій десяток років, а за той час чиновники стають мільйонерами і мільярдерами, а простому народу лапшу на вуха вішають. Я вже писав, щоб змінити систему, потрібно починати ЗВЕРХУ, тобто з призначення ключових керівників не за кеш, а за професійні здобутки, а для цього не потрібно 1.5-2 роки. Для цього потрібно 1-2 ТИЖНІ. От і все. Але ж кеш більш вагомий мотив. ніж якісь там реформи.
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2015, 13:57 #2518563   #1008
saymon
Guest
Типово Відповідь: Наше ДАІ помаленько розмерзається.

Ека не з Франції, а з Грузії, а на результати її роботи можна подивитися поїхавши в Грузію.
Дана тема, наприклад, допомогла як мінімум одному водію знати свої права, і це теж результат.

А от який результат дала твоя балаканина? Я скажу який. Нульовий. Ти не приніс жодної користі, і не дав жодного результату, лише загинав пальці, і розказував якісь нісенітниці. Тому твої фантазії як треба реформувати і за скільки часу не мають жодної цінності. Людина яка нездатна на маленьку, саму просту, справу впринципі не може бути здатною на великі.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2015, 18:24 #2518634   #1009
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Наше ДАІ помаленько розмерзається.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ека не з Франції, а з Грузії, а на результати її роботи можна подивитися поїхавши в Грузію.
Дана тема, наприклад, допомогла як мінімум одному водію знати свої права, і це теж результат.

А от який результат дала твоя балаканина? Я скажу який. Нульовий. Ти не приніс жодної користі, і не дав жодного результату, лише загинав пальці, і розказував якісь нісенітниці. Тому твої фантазії як треба реформувати і за скільки часу не мають жодної цінності. Людина яка нездатна на маленьку, саму просту, справу впринципі не може бути здатною на великі.
Ека живе в Франції разом з своїм чоловіком і дитиною, якщо ти забув.
А щодо Грузії, то відповім тобі твоє ж цитатою з 42 сторінки "Мені пострать на статистку Грузії, і всіх решту країн, відмінних від України." Тут вже писали про статистику в Грузії. Ми живемо в Україні і всіх цікавить результат в Україні, а не в інших країнах.

І кому тема допомогла? Напиши про цю людина, бо твоїм словам в мене віри немає. Ти он друзями називаєш людей, які тебе м'яко кажучи не поважають (я про Сашу).
Для допомоги водіям є інша тема в гілці, але аж ніяк не ця.
А щодо реформи, то писав і буду писати, що ця реформа, як і всі інші реформи нинішньої влади, завершиться нічим. Бо одне діло декларувати реформи, а інше втілювати їх в життя, а це, як кажуть в одному місті, дві великі різниці.

Ти так і не написав, як мені поступати на залізничному переїзді. Напиши і зроби маленьку справу, а там глянь вже і великі справи будеш робити. Чи ти балабол і не можеш відповісти на питання, які тобі дають? Хоча, що я таке пишу, і так вже всі знають, що ти не здатен відповісти на питання.
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2015, 18:58 #2518639   #1010
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Наше ДАІ помаленько розмерзається.

Народ та ви замахали, створіть собі тему "срачик з саймоном" і там сперечайтесь хоть до усеру, тут тема про ДАІ а не хто кому колєга\друг\брат і товариш
D@nZeL зараз поза форумом  
Подякували 4:
bryNET (07.03.2015), Driver (08.03.2015), Filosof (08.03.2015), Yarkop (08.03.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2015, 23:12 #2518741   #1011
saymon
Guest
Типово Відповідь: Наше ДАІ помаленько розмерзається.

Теми перетворюються в срач тільки тому, що кожен умнік вважає за свій святий обовязок довести, наче його думка більш важливіша за тему. Хочете мені предявити що я писав не по темі? Прошу дуже показати свої дописи по темі, а я покажу свої щоб було порівняння.
Дописи це просто дописи. Але дописи мєнтовської підстилки roma22101987 це навіть не дописи, це звичайне кукурікання.
Чому я не ігнорую півників? Ну, тому що так воно вже є. Півникам слід вказувати їх місце. За це вибачте, але так буде. Різна мусорня і інші педерасти не будуть диктувати свій світогляд у цій темі. І в інших теж.
Ще раз прошу вибачення у нормальних відвідувачів теми, але по іншому не буде.
 
Сказав(ла) Фууу!:
roma22101987 (08.03.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2015, 13:09 #2518945   #1012
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Наше ДАІ помаленько розмерзається.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Теми перетворюються в срач тільки тому, що кожен умнік вважає за свій святий обовязок довести, наче його думка більш важливіша за тему. Хочете мені предявити що я писав не по темі? Прошу дуже показати свої дописи по темі, а я покажу свої щоб було порівняння.
Дописи це просто дописи. Але дописи мєнтовської підстилки roma22101987 це навіть не дописи, це звичайне кукурікання.
Чому я не ігнорую півників? Ну, тому що так воно вже є. Півникам слід вказувати їх місце. За це вибачте, але так буде. Різна мусорня і інші педерасти не будуть диктувати свій світогляд у цій темі. І в інших теж.
Ще раз прошу вибачення у нормальних відвідувачів теми, але по іншому не буде.

Іншої відповіді я і не чекав. Коли не маєш аргументів, переходиш на образи. Цим ти дав зрозуміти, що насправді водійського стажу в тебе немає та і ПДР ти не знаєш, а лише пишеш всяку мульку тільки щоб писати і показувати, який ти "спец".
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2015, 13:54 #2518953   #1013
saymon
Guest
Типово Відповідь: Наше ДАІ помаленько розмерзається.

Мене дуже сильно стурбувало на що ти там чекав і що думаєш. Прямо аж перейнявся цим надзвичайно важливим фактом.

Але дійсно, пора би вже щось по темі, нарешті

В МВС вирішують як будуть виглядати нові патрульні автомобілі нової поліції, яка прийде на зміну ДАІ.
Наразі схиляються до розмітки "Баттенберг", прийнятої в Британії.



Тим часом
Цитата Через свавілля даішників у Чернігівській області люди перекрили трасу Київ - Суми. Уночі, о 2-й годині, троє міліціонерів побили трьох жителів села Новий Биків.

Ну і пару новин коротко, на тему ВИВСЬОНЕТАКРОБИТЕ!!11111
За суддю, який погрожував інспектору зброєю зайнялися серйозно. Чим закінчиться наразі неясно, ібо депутати ще не втигли проголосувати за скасування недоторканості суддів, але справа набула великого розголосу, і проблем в нього буде вдосталь.
А от побиття активістів ДК людьми у формі спецпідрозділу Беркут взяв під свій контроль радник Авакова, Геращенко. Надіюся що хоч одну корисну справу зробить.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2015, 14:40 #2518964   #1014
Filosof
 
Аватар для Filosof
Типово Відповідь: Наше ДАІ помаленько розмерзається.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
А от побиття активістів ДК людьми у формі спецпідрозділу Беркут взяв під свій контроль радник Авакова, Геращенко. Надіюся що хоч одну корисну справу зробить.
Сподіваюся, що цей контроль буде не таким, як контроль над справою побиття журналістів громадського на блокпості, де потім Геращенко сказав що ці працівники герої бо вони якосьтам/десьтам зупинили автівку зі зброєю і приставив їх до нагороди з фразою "і що, що вони скоїли напад -- вони герої бо виявили автівку з злочинцями та зброєю" (якось так... + купа фоток де геращенко з ними фоткається).... =((
Filosof зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2015, 14:49 #2518969   #1015
saymon
Guest
Типово Відповідь: Наше ДАІ помаленько розмерзається.

Да, там канєшно тупо відмазали тих "героїв". Ніхто особливої надії на Геращенка не покладає, він давно має славу мусорської підстилки, навіть незважаючи на відсутність профільної освіти і взагалі будь-якого відношення до органів.
Але тут розборки ідуть не лише із тими хто побив ДК, а ще й з райвідділом міліції, які хамили і не хотіли приймати заяву. Є надія що хоч цих покарають.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2015, 22:27 #2519131   #1016
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Наше ДАІ помаленько розмерзається.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис

Але дійсно, пора би вже щось по темі, нарешті

В МВС вирішують як будуть виглядати нові патрульні автомобілі нової поліції, яка прийде на зміну ДАІ.
Наразі схиляються до розмітки "Баттенберг", прийнятої в Британії.


Який сенс в тій поклейці і хто це буде оплачувати?
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.03.2015, 12:14 #2519268   #1017
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Наше ДАІ помаленько розмерзається.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Це принаймні виглядає більш логічніше за "я проти безпричинних зупинок, але підтримую тих хто безпричинно зупиняє", як в твоєму випадку.
Тобто, давити пішоходів - це по-твоєму логічно? Окей...
Я проти безпричинних зупинок і проти розборок на дорозі. Згідно якого ПДР чи закону водій може доводити інспектору свою правоту на дорозі чи ютубі?
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 09.03.2015, 16:09 #2519320   #1018
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Наше ДАІ помаленько розмерзається.

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Тобто, давити пішоходів - це по-твоєму логічно? Окей...
Я проти безпричинних зупинок і проти розборок на дорозі. Згідно якого ПДР чи закону водій може доводити інспектору свою правоту на дорозі чи ютубі?
Тут діло не в тому де пише шо водій має доказувати свою правоту, а в тому що ДАІ має доказати вину водія так як діє призумпція невинності. Получається що водій має розказувати даішнику свої права і обовязки, хоч позакону це робота ДАІ.
Розкажу за останній випадок зупинуи даі, спини на дорозі тернопіль-заліщики на перехресті де поворот на коломию.
Інспектор: Доброго дня, дорожня патрульна служба, ваші реєстраційні документи ( о ужас, я знімую на моб телефон) ввас брудні номера.
Я: доброго дня, добре зараз повитираю (вийшов повитирав)
Інс: Щасливої дороги.
Я: дякую, допобачення.

Якби небуло моб то дивилися б номер кузова, чи часом неміняний блок, ше якісь мульки, а так все позакону, без перевірки документів. Як ви вважаєте, є смисл знімати дії інспекторів на вібео чи краще всім підряд показувати реєстраційні документи?
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2015, 14:41 #2520891   #1019
saymon
Guest
Типово Відповідь: Наше ДАІ помаленько розмерзається.

Свавілля рівенського ДАІ.

https

Тут детальний опис.
Зараз щодо цього випадку проводиться службова перевірка, а все завдяки дивакам, які не пройшли мимо, а зупинилися і зафіксували все на відео.
А треба було опустити голову і нічого не бачити, адже нормальна людина завжди буде
Цитата:
Допис від . Переглянути допис
проти безпричинних зупинок і проти розборок на дорозі.
і недайбоже
Цитата:
Допис від . Переглянути допис
доводити інспектору свою правоту на дорозі чи ютубі
ніколи цього робити не слід. Якщо інсектор зупинив то всьо, він може (і буде) поводитися із тобою як із гівном, бо ти цим гівном і є, і всі закони України свою дію припиняють. Є лише бажання лівої пятки інспектора, і це є найвищий закон.
Філософія досить дивна, але впринципі теж має право на життя.

Тим часом реформа ДАІ зокрема і МВС в цілому іде повним ходом.
Після проекту впровадження нових номерних знаків на автомобілі, вирішили зробити ще одне важливе впровадження - поміняти вигляд посвідчення водія.
Планується що виглядати воно буде так:



В той же час Аваков заявляє про скорочення особового складу міліції на 20 тис. осіб, і план на скорочення ще на 20 тис. у близькому майбутньому.
Той же Аваков анонсує створення якоїсь нової системи сервісів МВС, яка нібито позбавить людей від бюрократії. Шо се таке буде і у що випливе наразі не знає ніхто, в т.ч. і сам Аваков, тому поки що чекаємо на це "єдине вікно" і будєм пасматрєть.


І традиційна ложка дьогтю.
По непідтверджених даних із неперевірених джерел гарантована атестація діючого інспектора ДАІ у нову поліцію на даний момент вартує 1 000 доларів. Більшість людей вже розчаровані у реформі ДАІ. Я наразі продовжую надіятися, оскільки керує реформою не українець, але тенденція негативна, це так.

І друге. Випадки спроб кришування корупційних схем під іменем Дорожнього Контролю набирають масовості. Моя особиста думка така: даний тренд розвиває особисто радник міністра МВС Геращенко, заради дискредитації людей, які заважають йому спокійно займатися збором коштів із місцевих осередків комерційної організації під назвою "ДАІ".
Зокрема, є наступна інформація: люди приїжджають на пост ДАІ і пропонують інспекторам віддати половину зібраних ними хабарів, за те щоб вони (ці люди) із цього посту поїхали. Інспекторам залишаються ось таку візитку



Втім, це проблема самих інспекторів-хабарників, і вона мене хвилює не дуже сильно.

А от люди, які приїжджають по виклику інспектора і представляючись ДК (як от недавно в Тернополі було) становлять серйозну загрозу. Крім того що вони виступають липовими свідками, є часті випадки коли вони пропонують водіям порішати питання із ДАІ за певну суму неправомірної винагороди.

Отож, доводжу до відома:
1. ДК ніколи не співпрацює із ДАІ.
2. ДК ніколи не допомагає за гроші, тільки на громадських засадах.
3. ДК не рішає. Тільки захищає водіїв від свавілля інспекторів згідно п. 2
4. ДК не роздає ніяких візиток, телефонів і контактів всім підряд, тим більше інспекторам ДАІ.
5. Навіть якщо на підмогу інспектору приїхали тітушки які представляються як ДК, це не скасовує закони України.
6. Навіть якщо за інспекторів ДАІ вступається сам царібог, це теж не скасовує законів України і їх дотримання.

Підсумую: не слід боятися людей, які хочуть допомогти (це часто трапляється), але при будь-якому натяку на якусь винагороду за допомогу, або при підозрі що ці люди в долі із мусорами, слід негайно припинити із ними спілкуваня і викликати наряд за телефоном 102.

Вертикаль ламається знизу, що би там не кукурікали дипломовані юристи.
 
Подякували 3:
Dinara (13.03.2015), ОРДА (13.03.2015), zaharys (13.03.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2015, 22:24 #2521482   #1020
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Наше ДАІ помаленько розмерзається.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Свавілля рівенського ДАІ.

https://www.youtube.com/watch?v=Zkk_1FHsdUg

Тут детальний опис.
Зараз щодо цього випадку проводиться службова перевірка, а все завдяки дивакам, які не пройшли мимо, а зупинилися і зафіксували все на відео.
А треба було опустити голову і нічого не бачити, адже нормальна людина завжди буде

і недайбоже

ніколи цього робити не слід. Якщо інсектор зупинив то всьо, він може (і буде) поводитися із тобою як із гівном, бо ти цим гівном і є, і всі закони України свою дію припиняють. Є лише бажання лівої пятки інспектора, і це є найвищий закон.
Філософія досить дивна, але впринципі теж має право на життя.

Тим часом реформа ДАІ зокрема і МВС в цілому іде повним ходом.
Після проекту впровадження нових номерних знаків на автомобілі, вирішили зробити ще одне важливе впровадження - поміняти вигляд посвідчення водія.
Планується що виглядати воно буде так:



В той же час Аваков заявляє про скорочення особового складу міліції на 20 тис. осіб, і план на скорочення ще на 20 тис. у близькому майбутньому.
Той же Аваков анонсує створення якоїсь нової системи сервісів МВС, яка нібито позбавить людей від бюрократії. Шо се таке буде і у що випливе наразі не знає ніхто, в т.ч. і сам Аваков, тому поки що чекаємо на це "єдине вікно" і будєм пасматрєть.


І традиційна ложка дьогтю.
По непідтверджених даних із неперевірених джерел гарантована атестація діючого інспектора ДАІ у нову поліцію на даний момент вартує 1 000 доларів. Більшість людей вже розчаровані у реформі ДАІ. Я наразі продовжую надіятися, оскільки керує реформою не українець, але тенденція негативна, це так.

І друге. Випадки спроб кришування корупційних схем під іменем Дорожнього Контролю набирають масовості. Моя особиста думка така: даний тренд розвиває особисто радник міністра МВС Геращенко, заради дискредитації людей, які заважають йому спокійно займатися збором коштів із місцевих осередків комерційної організації під назвою "ДАІ".
Зокрема, є наступна інформація: люди приїжджають на пост ДАІ і пропонують інспекторам віддати половину зібраних ними хабарів, за те щоб вони (ці люди) із цього посту поїхали. Інспекторам залишаються ось таку візитку



Втім, це проблема самих інспекторів-хабарників, і вона мене хвилює не дуже сильно.

А от люди, які приїжджають по виклику інспектора і представляючись ДК (як от недавно в Тернополі було) становлять серйозну загрозу. Крім того що вони виступають липовими свідками, є часті випадки коли вони пропонують водіям порішати питання із ДАІ за певну суму неправомірної винагороди.

Отож, доводжу до відома:
1. ДК ніколи не співпрацює із ДАІ.
2. ДК ніколи не допомагає за гроші, тільки на громадських засадах.
3. ДК не рішає. Тільки захищає водіїв від свавілля інспекторів згідно п. 2
4. ДК не роздає ніяких візиток, телефонів і контактів всім підряд, тим більше інспекторам ДАІ.
5. Навіть якщо на підмогу інспектору приїхали тітушки які представляються як ДК, це не скасовує закони України.
6. Навіть якщо за інспекторів ДАІ вступається сам царібог, це теж не скасовує законів України і їх дотримання.

Підсумую: не слід боятися людей, які хочуть допомогти (це часто трапляється), але при будь-якому натяку на якусь винагороду за допомогу, або при підозрі що ці люди в долі із мусорами, слід негайно припинити із ними спілкуваня і викликати наряд за телефоном 102.

Вертикаль ламається знизу, що би там не кукурікали дипломовані юристи.
Все ти гарно розписав за Аввакова і його реформу, тільки забув написати наступне, а може і не забув

Для чого міняти номерні знаки, якщо вони відповідають міжнародним вимогам? Так для того, щоб продовжувати продавати "козирні" номера, які закінчились у попередніх номерах.

Для чого міняти вигляд водійського посвідчення, яке теж відповідає міжнародним вимогам? На цьому тижні спілкувався з чоловіком, який 12 років їздив в США на старих водійських правах часів союзу (так звана книжечка). Так от, у двох випадках ДТП і одному затримання поліцейські завжди писали про відсутність водійського посвідчення. але цей пункт суд у всіх випадках скасував, мотивуючи це тим, що у водія було водійське посвідчення належного зразка. Для чого міняти вигляд теперішнього водійського посвідчення, яке наприклад визнається в Європі, для мене залишається загадкою.

Також на цьому тижні Аваков на брифінгу, присвяченому 100 дням роботи КМ, розповів про реформу міліції, зокрема про ЛІКВІДАЦІЮ спецпідрозділу "Беркут", який як відомо МАВ БИ ВЖЕ ПРИПИНИТИ СВОЄ ІСНУВАННЯ ЩЕ З МИНУЛОГО РОКУ і про який ти тут згадував, шугаючи одну людину, але потім мені ніяк не хотів дати відповідь, де все ж таки подівся "Беркут". А виявляється, спецпідрозділ "Беркут" Є і продовжує існувати в Запоріжжі та продовжує займатися "бєзпрєдєлом", як і в попередні часи, проте чомусь Аваков про це не сказав, як і ти Саймон ((((

Також ні ти, ні Аваков не можуть пояснити, для чого переклеювати машини патрульної служби плівкою, яка є в теперішній час дорогою і витрачати на це бюджетні кошти. А відповідь очевидна - щоб "розпиляти" бюджетні кошти, бо влада змінилась, а методи роботи ні.

І по темі. В п'ятницю в ефірі Еспрессо ТВ мельком побачив інтерв'ю одного дядька, який розказував про початок роботи оновленої патрульної служби в Хмельницькому. Це хороша новина. бо тепер водії цього міста зітхнуть з полегшенням, а бандити і хулігани ні Також не потрібно буде чекати літа, щоб оцінити результати реформи Еки.

А щодо відео з Рівного, справді, як слідує з нього, даїшники не праві.
Але на цьому тижні була і хороша новина. Працівники ДАІ зупинили п'яного в "хлам" водія, який не тільки не орієнтувався в просторі, а ще й віз в багажнику своєї машини цілий арсенал зброї.

І на завершення. Ти так гарно розписав про ДК, що ти самим підтвердив мої і ZTVR здогадки про те, що ти проплачений троль ДК для вихваляння теперішнього керівництва МВС, але ДК трішки лоханулись з тролем, бо тут потрібно людину, яка не тільки вміє кидати в тему новини про МВС, а і знати ПДР, вміти їх застосовувати та мати водійський стаж.
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:13.