Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Підприємництво


А скільки у вас страховий стаж?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 20.06.2017, 09:02 #2696709   #21
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: А скільки у вас страховий стаж?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Та не буду я нічого докуповувати, тих пару місяців стажу не сильно вплинуть на пенсію, та й взагалі про неї не думаю. Суть в справедливості, я не платив ЄСВ бо так казали в податковій, а я не сильно вникав. От хотів би відновити ту справедливість.
Я так розумію в тих підприємців які на загальній системі з 0 сиділи взагалі попандос, їм там роки вилетіли. Але вони хрча б нічого не платили, я єдиний сплачував, а стажу немаю.
Жінкам в декреті також не рахується стаж?
До речі, хто думає про пенсію не забуваємо - 50 здач крові збільшують вашу пенсію, здається на 10 %
В тому то й проблема українців, що вони не хочуть розібратися, а потім висувають претензії типу нас обдурили. Хоча всім давно відома прописна істина - незнання законів не звільняє від відповідальності за їх виконання.

Так од зараз для прикладу, якщо ти на першій групі і сплачуєш половину ЄСВ, то тобі так і нараховується за рік - половина року трудового стажу, і які ж здивовані потім будуть усі ці люди ((((
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.06.2017, 10:42 #2696727   #22
jus
 
Аватар для jus
Типово Відповідь: А скільки у вас страховий стаж?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
До речі, хто думає про пенсію не забуваємо - 50 здач крові збільшують вашу пенсію, здається на 10 %
Почесний донор+10% прожиткового мінімуму
Донори, які безоплатно здали кров в кількості 40 разових максимально допустимих доз або плазму крові в кількості 60 разових максимально допустимих доз, незалежно від часу їх здачі

Заслужений надбавка+25%
100 доз
jus зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (20.06.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.06.2017, 14:16 #2696769   #23
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: А скільки у вас страховий стаж?

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
В тому то й проблема українців, що вони не хочуть розібратися, а потім висувають претензії типу нас обдурили. Хоча всім давно відома прописна істина - незнання законів не звільняє від відповідальності за їх виконання.
З моїх податків утримують цих даунів в податковій, їх там дофігіща, нащо вони мені якщо я буду все взнавати і вичитувати? Мені в податковій сказали - не плати. Я не платив.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:25.