Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Пониження потенції :)))

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.11.2007, 22:54 #480990   #1
Phantom
 
Аватар для Phantom
Типово Пониження потенції :)))

Ото сиджу і думку гадаю: якщо є такі продукти, які підвищують потенція (десь колись в неті таке читав ), то повинні бути продукти зворотньої дії. Як гадаєте?
П.С. з чисто спортивного інтересу ....
Phantom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.11.2007, 23:29 #481016   #2
saymon
Guest
Типово Відповідь: Пониження потенції :)))

Бром. Точніше бромід натрію, чи бромід калію.
Раніше (може зараз також) в армії солдатам до їжі додавали.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.11.2007, 23:46 #481022   #3
best_friend
Типово Відповідь: Пониження потенції :)))

Так медичні препарати по понижені потенції досі дають солдатам! Це спосіб боротися з геїзмом у Збройних Силах!
best_friend зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2007, 23:09 #482230   #4
all
 
Аватар для all
Типово Відповідь: Пониження потенції :)))

Ще одна причина не йти в армію, а потім чогось кажуть що понижується чисельність населення!
all зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.11.2007, 00:00 #482255   #5
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Пониження потенції :)))

Цитата
Допис від best_friend Переглянути допис
Так медичні препарати по понижені потенції досі дають солдатам! Це спосіб боротися з геїзмом у Збройних Силах!
Бідні солдати...може їм бойових подруг кожну суботу привозити краще?
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.11.2007, 09:36 #482366   #6
war_max
Типово Відповідь: Пониження потенції :)))

Ніяких "бромідів" в Збройних Силах України не давали і не дають.Це міф.
war_max зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.11.2007, 09:50 #482372   #7
war_max
Типово Відповідь: Пониження потенції :)))

По темі: Наркота, алкоголь, паління, лікарські засоби, недосипання, стреси, тривале розумове напруження, тривале фізичне навантаження
war_max зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2007, 04:54 #483459   #8
Roksvel
Типово Відповідь: Пониження потенції :)))

Цитата
Допис від war_max Переглянути допис
По темі: Наркота, алкоголь, паління, лікарські засоби, недосипання, стреси, тривале розумове напруження, тривале фізичне навантаження
і смерть
Roksvel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2007, 05:33 #483462   #9
saymon
Guest
Типово Відповідь: Пониження потенції :)))

Цитата Наркота, алкоголь, паління, лікарські засоби, недосипання, стреси, тривале розумове напруження, тривале фізичне навантаження
Що означає: не пити каву, не вживати ліків, спати по 15 год. в день, не користуватись міським транспортом, і взагалі не спілкуватись з людьми, не думати, і нічого не робити.
ІМХО краще відразу застрелитись, та й ніяких проблем...
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2007, 16:15 #483654   #10
Роміч
Типово Відповідь: Пониження потенції :)))

уяви якусь грубу тьотку в пачці чи бікіні. Точняк впаде.
Роміч зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2007, 01:12 #491079   #11
Aramis
 
Аватар для Aramis
Типово Відповідь: Пониження потенції :)))

а вот чого якшо чуваки в армії або на зоні ну де нема протилежної статі - стають геями чи як там пєтушарами) вот невже гетеросексуал може стати гомиком? як на мене то краще хай подрочать чим в жопу один одного це ж гидко)) їм тре вообше кастрацію робити і не тре понижувати нічого))
Aramis зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2007, 10:49 #491673   #12
Redactor
 
Аватар для Redactor
Типово Відповідь: Пониження потенції :)))

Цитата а вот чого якшо чуваки в армії або на зоні ну де нема протилежної статі - стають геями чи як там пєтушарами) вот невже гетеросексуал може стати гомиком? як на мене то краще хай подрочать чим в жопу один одного це ж гидко)) їм тре вообше кастрацію робити і не тре понижувати нічого))
Серед всього населення планети лише 15% чистих гетеросексуалів....решта в більшій чи меншій мірі схильні до підерастії(ой, до гомосексуалізму я хотів сказати:)... так шо робіть висновки...а взагалі поміж нами бігає 3% вдкритих гомиків, а ще 5% латентних...страшно правда???(висловлююсь про них так грубо, бо невважаю гомосексуалізм вродженою вадою окремих чи хворобою. Дурня то всьо, винний у всьому соціум, неправильне виховання...мода. Ага саме модою покликані частина випадків таких збочень)...На противагу своїм словам скажу, що в древній греції явище гомосексуалізму між чсоловіками вважали природнім компонентом буття. Жінки, говорили там створені лише для задоволення хіті, а ось справжні почуття та неземний секс може бути лише між чоловіками...
то я так думаю, шо представники зони про, яку зтадував Aramis досконало знають історію та застосовують її на практиці::))
Redactor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2007, 11:19 #491691   #13
contras552
Banned
Типово Відповідь: Пониження потенції :)))

Цитата:
Допис від Redactor Переглянути допис
Серед всього населення планети лише 15% чистих гетеросексуалів....решта в більшій чи меншій мірі схильні до підерастії(ой, до гомосексуалізму я хотів сказати:)... так шо робіть висновки...а взагалі поміж нами бігає 3% вдкритих гомиків, а ще 5% латентних...страшно правда???(висловлююсь про них так грубо, бо невважаю гомосексуалізм вродженою вадою окремих чи хворобою. Дурня то всьо, винний у всьому соціум, неправильне виховання...мода. Ага саме модою покликані частина випадків таких збочень)...На противагу своїм словам скажу, що в древній греції явище гомосексуалізму між чсоловіками вважали природнім компонентом буття. Жінки, говорили там створені лише для задоволення хіті, а ось справжні почуття та неземний секс може бути лише між чоловіками...
то я так думаю, шо представники зони про, яку зтадував Aramis досконало знають історію та застосовують її на практиці::))
Йо-п-т! Кругом повно підерасів! Я ж в громадському транспорті їжджу.А їх там теж повно! Вони всюди! А-а-а-а-.... Рятуйте-е-е-е-....
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.12.2007, 15:18 #493906   #14
ROLAND
 
Аватар для ROLAND
Типово Відповідь: Пониження потенції :)))

Переважно, якщо піся погано встає, то це ознака простатіту.... тре лікуватися, а засоби підвищення потенції це лише тимчасової дії......
ROLAND зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2007, 22:51 #499798   #15
Phantom
 
Аватар для Phantom
Типово Відповідь: Пониження потенції :)))

При чому тут геї і компанія, тема то про потенцію і способи її пониження.
До речі лєгєнди про армію і броміди чув, цікаво звідки така історія взялась.
???
Phantom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2007, 21:35 #503521   #16
sredizemec
Banned
Типово Відповідь: Пониження потенції :)))

У американцев поколения Х секса нет

Американцы и британцы из поколения «Икс», то есть те, кому сейчас от 22 до 42 лет, меньше других поколений занимаются сексом. К такому выводу пришел Эдвард Ломан - американский социолог, известный своими серьезными работами в области сексуальной культуры.

Объясняет этот феномен ученый тем, что поколение, родившееся с 1965 по 1985 гг., с одной стороны противопоставляет себя поколению своих родителей, которые произвели в США сексуальную революцию, а с другой - выросли на пропаганде безопасного секса и возвращения к патриархальным семейным ценностям.

Мало секса

Профессор социологии Университета Чикаго Эдвард Ломан известен в штатах как автор многих классических учебников, посвященных теме секса и сексуальности в обществе. Свое очередное исследование, полные результаты которого будут опубликованы в начале 2008 г., он провел по проблемам секса у так называемого поколения "Икс".

Предварительные результаты, которые Ломан приводит на страницах британской газеты The Times, удивляют. Он утверждает, что, по крайней мере, 30% опрошенных им представителей этого поколения 20- и 30-летних занимаются сексом гораздо реже и в менее разнообразных формах, чем поколения предшествующие и последующие. Кроме того, люди этого поколения более склонны хранить супружескую верность своим партнерам.

"Бэби-бумеры" и поколение "Икс"

Родители людей поколения "Икс", так называемые "Бэби-бумеры", чья молодость пришлась на эпоху сексуальной революции в США, до сих пор занимаются сексом чаще, чем их дети, утверждает Ломан. "Бэби-бумеры" росли в эпоху, когда массово стали доступны эффективные контрацептивные препараты, а моральная установка общества менялась.

Однако юность поколения "Икс" пришлась на времена, когда мир узнал о СПИДе, началась активная пропаганда безопасного секса, а в ответ на рост разводов, который начался у "Бэби-бумеров", их дети стали больше ценить патриархальные семейные ценности. Кроме того, утверждает Ломан, поколение "Икс" ведет свою общественную жизнь в рамках достаточно замкнутых и жестких социальных кружков, состоящих из небольшого количества близких друзей.

Замкнутый круг

При такой системе общения шансов познакомиться с новым человеком, который может стать сексуальным партнером, значительно меньше. Кроме того, ввести новое лицо в привычный круг общения достаточно сложно, если вообще возможно, это приводит к тому, что люди от 22 до 42 предпочитают общаться только в своем кругу, где новые связи невозможны. Пожалуй, самым наглядным примером такого способа общения в замкнутой группе, является популярный в США телесериал "Друзья".

Больше, чем представители поколения "Икс", занимаются сексом и люди, родившиеся после 1985 г., - так называемое поколение "Игрек". Развитие интернет-общения, большая сексуальная сознательность и раскрепощенность, а также знание того, что СПИДом нельзя заболеть от воздушного поцелуя, делает это поколение нынешних школьников и студентов гораздо более активным в плане сексуальной жизни. Для них понятие "секса для развлечения" становится таким же актуальным, каким оно было для "бэби-бумеров".

http://www.rb.ru/topstory/society/20...24/153220.html
sredizemec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2008, 14:47 #521822   #17
Philips
 
Аватар для Philips
Типово Відповідь: Пониження потенції :)))

Знаю, що петрушка повищує потенцію. Це факт. Ще є якісь чаї для підвищення здається з фенхелю, якщо не помиляюся.
Philips зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.02.2008, 23:45 #535638   #18
Sirco
 
Аватар для Sirco
Типово Відповідь: Пониження потенції :)))

вє...
знаю шо зелений чай понижає потенцію
Sirco зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.02.2008, 23:53 #535644   #19
SoKILL
 
Аватар для SoKILL
Типово Відповідь: Пониження потенції :)))

Цитата:
Допис від Sirco Переглянути допис
вє...
знаю шо зелений чай понижає потенцію
опля
а в мене ранок з нього розпочинається, і я б не сказав що він мені якимось чином заважає
SoKILL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2008, 00:16 #535656   #20
Sirco
 
Аватар для Sirco
Типово Відповідь: Пониження потенції :)))

наскільки я знаю що до зеленого чаю додають мяти...так?
Sirco зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:44.