Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Відпочинок на морі (в Україні)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.06.2012, 21:01 #1974301   #201
ascii
 
Аватар для ascii
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Цитата
Допис від GosuProtoss Переглянути допис
ікаво почути думки людей які були на курортах на відрізку від Гурзуфа до Фороса включно (за виключенням Ялти) +
сам Форос підходить?

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від GosuProtoss Переглянути допис
я не розумію при чому тут сервіс якщо годується все вдома на швидку руку.
їхати відпочивати, щоб торчати біля плитки або жерти мівіну... круто

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від GosuProtoss Переглянути допис
якщо надоїсть Крим то буду обирати якісь екзотичні місця, а не Болгарії чи Турції це точно )))
Мальдіви? Сейшели?

Востаннє редагував ascii: 26.06.2012 о 21:01. Причина: Пізніше додано
ascii зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Манюня (30.06.2012)
Старий 26.06.2012, 21:47 #1974338   #202
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Минулого року у варесні літали в Турцію в цей готель http://turtess.tv/hotels/country/bod...381.html#video
900 дол путівка за двох +60 візи +40 Тернопіль - Львів = 1000 дол
І НАС НІЧОГО НЕ ОБХОДИЛО..... в ранку 5:00 вийшли з дому, в 8:00 літак, 14:00 вже обідали в готелі (9 год в різному транспорті, що взагалі не напрягає в плані втомлюваності... навпаки цікаво)...

який кРИМ...

Востаннє редагував mZiG: 26.06.2012 о 22:04.
mZiG зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Манюня (30.06.2012)
Старий 26.06.2012, 22:08 #1974356   #203
GosuProtoss
Banned
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Цитата:
Допис від ascii Переглянути допис
сам Форос підходить?
так ))) але там на дня два-три і далі кудись в інше місце

Цитата:
Допис від ascii Переглянути допис
їхати відпочивати, щоб торчати біля плитки або жерти мівіну... круто
да яка мівіна ))) Грубо кажучи прийти ввечері і приготувати щось ТЕ ЩО ТИ ХОЧЕШ І ТАК ЯК ХОЧЕШ за годинку немає абсолютно ніякої проблеми замість того щоб в телік втикати... влом готувати - в магазин і купив якихось пельменів чи піцу і всього гемора... Чи треба лежати 24 години в одній позі і чекати може принесуть ? В якому б ресторані чи барі не їв, але те що зроблене вдома в рази краще всерівно )))


Цитата:
Допис від ascii Переглянути допис
Мальдіви? Сейшели?
Так

P.S. моя сестра віддихала в Єгипті і в Турції.. розказувала як прикольно посидіти в аеропоррту декілька годин коли рейс затримується, яка кухня ніяка була і пох що все включено якщо їсти то не дуже хочеться + ньанси з готелями типу платиш за 5 зірок, а поселяють в 4 максимум чи в номер з виглядом на баки з сміттям і т.д. З'їздила разок з нами на курорти південного берега Криму і сказала, що *** ця Турція ))) Скільки людей - стільки ж думок про ті чи інші речі...
Та й путівка типу на двох 900 баксів звучить приблизно так само як на дискотеку сходити з 50 грн і тобто заплатити суто за вхід, а далі соплі там жувати... що б там не давали пожрати в готелі - всерівно вийдеш кудись і злиеш не одну сотню баксів.... тобто іншими словами 900 баксів заплати і візьми з собою ще так само щоб не ходити там бомжом якого просто в готелі погодували непотрібом )))

Востаннє редагував GosuProtoss: 26.06.2012 о 22:28.
GosuProtoss зараз поза форумом  
Старий 26.06.2012, 22:35 #1974389   #204
ascii
 
Аватар для ascii
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Цитата
Допис від GosuProtoss Переглянути допис
Грубо кажучи прийти ввечері і приготувати щось ТЕ ЩО ТИ ХОЧЕШ І ТАК ЯК ХОЧЕШ за годинку немає абсолютно ніякої проблеми
ця проблема в мене є кожен день.

Цитата
Допис від GosuProtoss Переглянути допис
замість того щоб в телік втикати
в телик на морі??? даааа! оце люди "відпочивають"
в Турції чи Єгипті ддля того аніматори є, щоб вас від телика відтягнути

Цитата
Допис від GosuProtoss Переглянути допис
влом готувати - в магазин і купив якихось пельменів чи піцу і всього гемора...
то не гемора, то гастрит або шось таке гемора від іншого


Цитата
Допис від GosuProtoss Переглянути допис
Чи треба лежати 24 години в одній позі і чекати може принесуть ?
а що платити гроші і самому за всім бігати?

Цитата
Допис від GosuProtoss Переглянути допис
В якому б ресторані чи барі не їв, але те що зроблене вдома в рази краще всерівно )))
зроблені вдома магазинні пельмені )))


Цитата
Допис від GosuProtoss Переглянути допис
моя сестра віддихала в Єгипті і в Турції.. розказувала як прикольно посидіти в аеропоррту декілька годин коли рейс затримується, яка кухня ніяка була і пох що все включено якщо їсти то не дуже хочеться + ньанси з готелями типу платиш за 5 зірок, а поселяють в 4 максимум чи в номер з виглядом на баки з сміттям і т.д. З'їздила разок з нами на курорти південного берега Криму і сказала, що *** ця Турція ))) Скільки людей - стільки ж думок про ті чи інші речі...
всі претензії до турфірми.
ascii зараз поза форумом  
Старий 26.06.2012, 22:48 #1974399   #205
GosuProtoss
Banned
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Цитата:
Допис від ascii Переглянути допис
ця проблема в мене є кожен день.
у мене немає ))) і ми з жінкою любимо приготувати щось під настрій

Цитата:
Допис від ascii Переглянути допис
в телик на морі??? даааа! оце люди "відпочивають"
в Турції чи Єгипті ддля того аніматори є, щоб вас від телика відтягнути
поїдеш з дітьми і розкажеш як Ти тусив до години 5-ї ранку і до телика вже не доходив )))

Цитата:
Допис від ascii Переглянути допис
а що платити гроші і самому за всім бігати?
ну можеш найняти собі когось щоб бігав за гроші ) відчуєш себе кінгом в якого є прислуга ))) Платиш тільки за житло...

Цитата:
Допис від ascii Переглянути допис
зроблені вдома магазинні пельмені )))
Це був варіант для Тебе щоб не готувати хахаха я пельмені не переварюю )))

Цитата:
Допис від ascii Переглянути допис
всі претензії до турфірми.
Там де сядеш там і злізеш і замість нормальних спогадів про відпочинок будеш згадувати розборки з фірмами... Я не залежу ні від кого і ні від чого: ні від фірм, ні від правил готелю чи пансіонату... роблю собі відпочинок сам... не сподобалось житло розвернувся і знайшов інше без всяких приколів типу це вже оплачено... хочеш інше плати ще раз.
Всюди є свої плюси і мінуси, хоча в моєму випадку я завжди бачив тільки плюси....

P.S. а загалом пох де відпочивати хоч на базі в Івачеві чи в Касперівцях на Дністрі - головне щоб після приїзду додому Ти мав чудовий настрій, не шкодував про те що витратив певну сумму грошей на цей відпочинок і мав що згадати А не жалівся що турфірма бидло, чи був в бичарні і не сподобалось щось... в мене завжди був позитив після відпочинку і тільки хороші спогади...
GosuProtoss зараз поза форумом  
Подякували 2:
deukbr (27.06.2012), Romko_7 (26.06.2012)
Старий 26.06.2012, 22:50 #1974403   #206
ascii
 
Аватар для ascii
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Цитата
Допис від GosuProtoss Переглянути допис
поїдеш з дітьми і розкажеш як Ти тусив до години 5-ї ранку і до телика вже не доходив )))
я не тусю до 5 ранку, бо в 7 встаю на море
свіже повітря, море, нова країна, екскурсії, нові люди, знову свіже повітря, знову море... який нафіг телик в номері???
ascii зараз поза форумом  
Старий 26.06.2012, 22:57 #1974407   #207
GosuProtoss
Banned
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Цитата:
Допис від ascii Переглянути допис
я не тусю до 5 ранку, бо в 7 встаю на море
свіже повітря, море, нова країна, екскурсії, нові люди, знову свіже повітря, знову море... який нафіг телик в номері???
я встаю мінімум в 9 бо лягаю як правило в 2-3 ))) Додому повертаємся десь біля 22 і без телека я ще ніколи не засинав тому основна вимога до квартир - телевізор в кожній кімнаті...
А нові люди мене мало цікавлять особливо турецькі, серед своїх людей якось комфортніше і є про що поговорити, а не з якимось Абдулою ))) Ми просто різні люди і відпочиваєм по різному... В мене є ряд знайомих яких взагалі море виводить з себе і вони люблять поїздити по Європі у великі міста і там типу відпочивати серед цивілізації і нічого не жалкують )
GosuProtoss зараз поза форумом  
Старий 26.06.2012, 23:03 #1974412   #208
ascii
 
Аватар для ascii
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Цитата
Допис від GosuProtoss Переглянути допис
основна вимога до квартир - телевізор в кожній кімнаті...
я живу без телевізора взагалі

Цитата
Допис від GosuProtoss Переглянути допис
А нові люди мене мало цікавлять особливо турецькі
в турецьких готелях турки? ) ахаха, там українці і росіяни валом ) будеш як вдома

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від GosuProtoss Переглянути допис
вони люблять поїздити по Європі
я теж так люблю
мене на довге лежання на морі не вистарчає сідаю на автобус/маршрутку і їду десь, правда перед тим в неті знайду якесь гарне місто, з красивою архітектурою і т.д.

Востаннє редагував ascii: 26.06.2012 о 23:03. Причина: Пізніше додано
ascii зараз поза форумом  
Старий 26.06.2012, 23:07 #1974422   #209
GosuProtoss
Banned
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Цитата:
Допис від ascii Переглянути допис
я живу без телевізора взагалі
Добре Тобі за електроенергію платити не потрібно )))

Цитата:
Допис від ascii Переглянути допис
в турецьких готелях турки? ) ахаха, там українці і росіяни валом ) будеш як вдома
Так давно не бачив пьяних дебошів ))) Я краще якось сам без сусідів... Інтраверт я що поробиш не люблю спілкуватись з незнайомим людьми

Цитата:
Допис від ascii Переглянути допис
я теж так люблю
мене на довге лежання на морі не вистарчає сідаю на автобус/маршрутку і їду десь, правда перед тим в неті знайду якесь гарне місто, з красивою архітектурою і т.д.
оО ну тоді нашо то море і про що ми говоримо )))
GosuProtoss зараз поза форумом  
Старий 26.06.2012, 23:25 #1974440   #210
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Цитата:
Допис від ascii Переглянути допис
бо в 7 встаю на море
Махав я такий віддих,вставати в 7 ранку.
Romko_7 зараз поза форумом  
Старий 27.06.2012, 22:09 #1975178   #211
ascii
 
Аватар для ascii
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
Махав я такий віддих,вставати в 7 ранку.
ну в Туреччині після 11 год. можна обвуглитиь Тому коли зранку на море, а в обід дрімати, то в 7 ранку вже не спиться
ascii зараз поза форумом  
Старий 30.06.2012, 19:18 #1976916   #212
2610
Учасник
 
Аватар для 2610
Типово Відповідь: Поїздка на море від Оріона

Де тримали цінні речц
2610 зараз поза форумом  
Старий 30.06.2012, 19:56 #1976928   #213
Манюня
 
Аватар для Манюня
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Цитата
Допис від GosuProtoss Переглянути допис
я встаю мінімум в 9 бо лягаю як правило в 2-3 ))) Додому повертаємся десь біля 22 і без телека я ще ніколи не засинав тому основна вимога до квартир - телевізор в кожній кімнаті...
А нові люди мене мало цікавлять особливо турецькі, серед своїх людей якось комфортніше і є про що поговорити, а не з якимось Абдулою ))) Ми просто різні люди і відпочиваєм по різному... В мене є ряд знайомих яких взагалі море виводить з себе і вони люблять поїздити по Європі у великі міста і там типу відпочивати серед цивілізації і нічого не жалкують )



Ви говорите про те, в чому ні на йоту не орієнтуєтесь.Для мене теж Крим був "выше крыши", поки я не відчула відпочинок за кордоном.Тому спорити тут безглуздо.Відпочивайте на здоров"я там, де Вам найкомфортніше.
Пе.Се.Ви там писали про затримки рейсів літаків.Так, буває, рідко, але трапляється.Але, повірте мені, в аеропорту приємніше сидіти пару годин, ніж трястись в укрзалізниці, чи їхати вночі за кермом авто і хвилюватись, щоб шофер не заснув.Ага!Ще свідок бонусної програми.Повезло, коли рейс на літак відмінили на одну-дві доби за рахунок готелю
Манюня зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (19.07.2012)
Старий 30.06.2012, 21:43 #1976996   #214
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Поїздка на море від Оріона

Цитата
Допис від Inusik Переглянути допис
в обід приходили з моря, то милися водою з бутилок. Холодильник з морозилкою сарий, не місткий.Всі беруть з собою морожені котлети, відбивні, а місця в морозилці мало.
Цитата
Допис від Inusik Переглянути допис
Хліб несмачний, але їли.
Цитата:
Допис від rasta_taras Переглянути допис
В тих оріоновських доміках умови мінімальні і шоб там спати треба привикати бо дуже спекотно навіть вночі.
Це не відпочинок.
Romko_7 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
2610 (30.06.2012)
Старий 02.07.2012, 10:18 #1977808   #215
krohass
Учасник
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Зібрались з друзями їхати в Крим. Але куди саме думки розділились. Друзі хочуть в Севастополь, а ми в Коктебель.
Про Коктебель тут багато позитивних відгуків написано. А от хто був в Севастополі, розкажіть, як там? Які ціни?
І куди краще поїхати?
krohass зараз поза форумом  
Старий 02.07.2012, 10:25 #1977813   #216
ololosha
Активний учасник
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Цитата
Допис від krohass Переглянути допис
Зібрались з друзями їхати в Крим. Але куди саме думки розділились. Друзі хочуть в Севастополь, а ми в Коктебель.
Про Коктебель тут багато позитивних відгуків написано. А от хто був в Севастополі, розкажіть, як там? Які ціни?
І куди краще поїхати?
Нє,севастополь вопше не прикол!
Пляжі не очєнь,природа так собі,бо клімат далеко не гірський ЮБК! А в остальному україна як україна.
ololosha зараз поза форумом  
Старий 03.07.2012, 14:59 #1978773   #217
Pred@tor
 
Аватар для Pred@tor
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Хочу поїхати в Гурзуф в серпні. МОжливо хтось має телефончики, контакти до орендарів житла?))
Pred@tor зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Jane Doe (04.07.2012)
Старий 03.07.2012, 15:35 #1978822   #218
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Цитата
Допис від krohass Переглянути допис
Зібрались з друзями їхати в Крим. Але куди саме думки розділились. Друзі хочуть в Севастополь, а ми в Коктебель.
Про Коктебель тут багато позитивних відгуків написано. А от хто був в Севастополі, розкажіть, як там? Які ціни?
І куди краще поїхати?
севастополь це друга ялта . була 3 роки тому, то ціни захмарні. є куди себе подіти. набережна бомбезна. багато достопримечательностей. якщо готові викинути не малі гроші, то севастополь/ялта ваш варіант. в економ/стандарт варіанті можна вибрати також дуже кльові місцини просто не такі мажорні.

Цитата Хочу поїхати в Гурзуф в серпні. МОжливо хтось має телефончики, контакти до орендарів житла?))
також колись там відпочивала. не розважальний мегаполіс, але з сім*єю і спиногризами можна їхати. взагалі починаючи від ялти та закінчуючи форосом це самі красиві місця криму.
дзвонити і домовлятись завчасно це не вихід. все будується на торгах на місці. можна в половину ціну збити .
SNIZHOK зараз поза форумом  
Старий 04.07.2012, 10:12 #1979407   #219
Pred@tor
 
Аватар для Pred@tor
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
також колись там відпочивала. не розважальний мегаполіс, але з сім*єю і спиногризами можна їхати. взагалі починаючи від ялти та закінчуючи форосом це самі красиві місця криму.
дзвонити і домовлятись завчасно це не вихід. все будується на торгах на місці. можна в половину ціну збити .
я так завжди роблю, але дівчина хоче знати куди їде))
Pred@tor зараз поза форумом  
Старий 04.07.2012, 12:22 #1979497   #220
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: Відпочинок на морі (в Україні)

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
також колись там відпочивала. не розважальний мегаполіс, але з сім*єю і спиногризами можна їхати. взагалі починаючи від ялти та закінчуючи форосом це самі красиві місця криму.
дзвонити і домовлятись завчасно це не вихід. все будується на торгах на місці. можна в половину ціну збити .
Коли їде молода компанія - то так, а коли з малою дитиною, то треба знати напевне, щоб не довелося ночувати на вокзалі або в якомусь свинюшнику.
П.С. Теж цікавить відпочинок у Гурзуфі. Дайте хтось якісь контакти ( за адекватними цінами звичайно), please.
Jane Doe зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:08.