Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Чи є в Тернополі геї?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.10.2011, 18:48 #1780541   #461
Taras23
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Анекдот в тему

Двa гpузинa пошли подстpигaться.
Один зaходит в пapикмaхеpскую, его побpили, подстpигли, a потом пapикмaхеp говоpит:
- Hу что, кapaвелло будем делaть?
- ??? Ну слуши, дaвaй делaт.
Пapикмaхеp зaгибaет его и в жоп...
Зaходит дpугой гpузин, его тоже стpигут, бpеют, сушaт, a потом спpaшивaют:
- Hу что? Кapaвелло будем делaть?
Гpузин думaет, что тaкой?
- Hу дaвaй.
С ним пpоделывaют тоже сaмое.
Выходят они из пapикмaхеpской, идут и молчaт.
Вдpуг один спpaшивaет:
- Слуши, тэбэ кapaвелло делaли?
- Hэт.
- Стpaнно, мне тоже нет.
Taras23 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.11.2011, 22:19 #1801238   #462
St_Ol
 
Аватар для St_Ol
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Цитата:
Допис від dunkan Переглянути допис
незнаю чи є геї
але п.дорів купа
Молодець.

Додано через 7 хвилин
Підарюги вони. ПІДАРЮГИ !!! Жіноча красота це супер, естетично. А гымномисы і АФРИЦІ гімноміси.

Додано через 8 хвилин
Цитата:
Допис від Pirjinka Переглянути допис
Та яка різниця, чи є в Тернополі геї, чи ні? Що це змінює у нашому повсякденному житті? У моєму, наприклад, нічого б це не змінило, якби я дізналася, що мій сусід, друг чи колега гей. Ну і нехай! Це їхній добровільний вибір. Я ані не потураю, ані не засуджую цих людей. Вони так і ж, як і я, мають такі ж права і свободи.
Відверто кажучи, дратують гомофобські настрої.
Гомофобські-_______ боятись гомо... Та що їх, підерів боятись.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від demian Переглянути допис
тішить, що мене ще памятають)))))
То ти ПІДОР?

Востаннє редагував St_Ol: 13.11.2011 о 22:19. Причина: Пізніше додано
St_Ol зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Пантера (14.11.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.11.2011, 20:41 #1814527   #463
perlamutr
Учасник
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Геи, лесбиянки, бисексуалы - всегда были, есть и будут. И не только в Тернополе. Не стоит их здесь обсуждать, им на ваше мнение далеко насрать господа. У нас есть и ночной клуб и кафе для секс-меньшинст. Никто не прячется (как тут многие считают), просто мы не хотим распылять лишнюю информации о нашем наличие в Тернополе. И поверьте нас очень много. Если сейчас это сообщение читает один из них или просто понимающий человек который хочет пообщаться пишите.
perlamutr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2012, 20:52 #1939578   #464
kosichkina
¯\_(ツ)_/¯
 
Аватар для kosichkina
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Цитата
Допис від perlamutr Переглянути допис
Геи, лесбиянки, бисексуалы - всегда были, есть и будут. И не только в Тернополе. Не стоит их здесь обсуждать, им на ваше мнение далеко насрать господа. У нас есть и ночной клуб и кафе для секс-меньшинст. Никто не прячется (как тут многие считают), просто мы не хотим распылять лишнюю информации о нашем наличие в Тернополе. И поверьте нас очень много. Если сейчас это сообщение читает один из них или просто понимающий человек который хочет пообщаться пишите.
Пишу! Я хочу знати де ви, бо хочу подивитися на геїв, чи нема там моїх знайомих, бо ну на...
kosichkina зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2012, 15:37 #1940923   #465
ilove2108
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

є підараси я раз двох спалив на гарячому годинка десь 12 ночі біля залізного гаража дрочили один одному...то на східному було .... типа такі на легалі я собі йду а їм пох
ilove2108 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.06.2012, 17:19 #1964134   #466
extasy
Учасник
 
Аватар для extasy
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

до брата біля бомби підар підійшов і запропонував відсосати за бабки на таксі,то ми йому такого тягла вламали шо думаю може зміниться психіка в придурка і потягне його на гарних наших дівчат!!!
extasy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2012, 11:19 #1965574   #467
fagista
Учасник
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

а я бачив біля озера хлопци за руки тримались і про щось говорили! геї!?
fagista зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.06.2012, 11:22 #1966847   #468
neutron
Противний учасник
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Цитата
Допис від enigmatern Переглянути допис
У мене те саме! Мій начальник дуже любить, щоб йому лизали дупу. Я спочатку дуже сопротівлявся, але коли "тато" сказали що звільнять за нєповіновєніє - прийшлось і мені займатись сраколиззям От так від любві до дупи начальника можна стати гейом

П.С. Я ще не став, я ще тримаюсь
Ключове слово "ще"? )))
neutron зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Сомбра (17.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.06.2012, 15:42 #1967028   #469
fagista
Учасник
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

хлопци а якщо ти гей то обовязково сексом займатись?
поцілунками з іншими хлопцами не обійтись?
fagista зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.06.2012, 15:45 #1967031   #470
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Цитата
Допис від fagista Переглянути допис
хлопци а якщо ти гей то обовязково сексом займатись?
поцілунками з іншими хлопцами не обійтись?
Краще ним не бути)))
Ти поради чекаєш чи настанови??
Тут не форум геїв, погугли, тобі все розкажуть на спец форумах.
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.06.2012, 15:52 #1967039   #471
fagista
Учасник
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Краще ним не бути)))
Ти поради чекаєш чи настанови??
Тут не форум геїв, погугли, тобі все розкажуть на спец форумах.
та сайтів про то богато але ніде не пише чи вони кохаються!
в хлопцив вагіни немає, напевно не.

Востаннє редагував fagista: 17.06.2012 о 16:05.
fagista зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.06.2012, 15:56 #1967045   #472
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Цитата
Допис від fagista Переглянути допис
та сайтів про то богато але ніде не пише чи вони кохаються!
в хлопцив вагіни немає, напевно не. http://bluesystem.ru/
По силці не ходив боюсь. Зараз за такі силки отримаєш купку фу.
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.06.2012, 16:03 #1967048   #473
fagista
Учасник
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
По силці не ходив боюсь. Зараз за такі силки отримаєш купку фу.
ААА я найшов!!! в попу фу-фу-фу! гидко.
але признаюсь мене дещо завело
цитую
"Привет!
Я вообще не знаю, был ли это анальный оргазм. Но у меня было дело так!
Я летел из Шанхая во Франкфурт. Рейс Люфтганзы. Боинг 747-400. Большой! Очень большой. Лететь 12 с половиной часов. Короче я первый час как то выседел, а дальше уже не могу сидеть. Ни кино, ни музыки уже не хочется. В общем я летел в бизнес классе. Мой сосед, довольно таки внушительных размеров (но не толстыйЮ а просто здоровый и накаченный немец) все время на меня посматривал и немного скованно мне ухмылялся. У меня были очки и стекла имели антибликовый эффект, короче я все равно видел что он мне ухмыляется. Один раз я ему тоже улыбнулся. Он вообще смутился. В общем, я поднялся в туалет, и подойдя к туалету, я немного постоял. подождал пока его освободят. Как раз я последний стоял в очереди. и за мной никог небыло, ни пассажиров, ни стюардессы. В общем, я зашел, и только закрывать дверь, как кто то хватает ручку двери, и заваливает в туалет. Это был этот немец. Он мне на англ языке в течении всего 3-х секунд рассказал что безумно меня хочет, и что даже если я не соглашусь, он сделает так, что я сам его буду об этом умолять. В общем он меня так поцеловал в засос, что я чуть сознание не потерял. Он меня начал сдавливать и все время при этом целовал. Потом расстегнул мои брюки, начал медленно дрочить, я ему тоже самое делал, и потом он взял меня на руки, присел на унитаз, и я сел на него лицом к лицу. Меня начало трусить всего, я думал что у меня повышается температура, но потом я как будто бы провалился куда-то. Я не отдавал себе отчета в том что я делаю, но мен было так классно! Мне все время он дрочил, а потом как будто в очко кольнула иголка и все. Сколько раз я кончал не знаю, но когда я пришел в себя, все мои вещи и его тоже висели на вешалке, и его тоже. Я увидел его член!!!! Я даже представить не мог себе что это орудие было во мне! Длиной больше 22 сантиметров и в диаметре сантиметров 6-8. Скажу сразу что таких больших у меня небыло никогда! Я один раз попытался, но было очень больно. Мы были в туалете минут 20. Через час он встал, и пошел в туалет. Пришел, посмотрел на меня. Я понял к чему он клонит. Короче мы с ним трахались раз 7. Если не больше. Стюардесса, типа начала догадываться, но он ей что то сказал, и она опять засветилась улыбкой, и больше косых взглядов не кидала, а наоборот, то коньяк поднесет, то еще что то спиртное. Учитывая то что я не пью, я отказывался. Она конечно была немного сконфужена. Так что вот так. Что он делал со мной что я ничего больного не почувствовал - я не знаю, но так классно мне еще не было!"


якби не моя дівчина з якою я скоро займусь коханням я б задувамся!
fagista зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.06.2012, 12:58 #1969423   #474
vityok
 
Аватар для vityok
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Цитата
Допис від fagista Переглянути допис
але признаюсь мене дещо завело

якби не моя дівчина з якою я скоро займусь коханням я б задувамся!
та після цього треба дівчині задуматись
vityok зараз поза форумом  
Подякували 2:
Basta (07.10.2012), kosichkina (15.08.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2012, 18:22 #1970605   #475
Dentist
Ваш стоматолог
 
Аватар для Dentist
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Тільки не кажіть, що "воно" нормальне...

Dentist зараз поза форумом  
Подякували 8:
aleko2007 (21.06.2012), Кара Божа (22.06.2012), elektronik (01.07.2012), Мановар (04.10.2012), mudvayne (24.08.2012), Romko_7 (21.06.2012), Іра (21.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2012, 18:38 #1970620   #476
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Цитата:
Допис від Dentist Переглянути допис
Тільки не кажіть, що "воно" нормальне...
Гарний матеріал для плакату, який би агітував проти паління.
Іра зараз поза форумом  
Подякували 4:
Bhagavan (15.08.2012), Кара Божа (22.06.2012), vityok (21.06.2012), Ікебан (04.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.06.2012, 21:33 #1970691   #477
Volkmar
Активний учасник
 
Аватар для Volkmar
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

і напис на плакаті "хочеш далі бути як він?", "так зі сторони виглядає кожен курець"
Volkmar зараз поза форумом  
Подякували 3:
Кара Божа (22.06.2012), Сомбра (21.06.2012), Дєцко (21.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.10.2012, 19:16 #2046545   #478
Unker
 
Аватар для Unker
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

В тернополі не часто побачиш інваліда на колясці, всі будуть зглядатись і по-особливому відноситись
Unker зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2012, 22:53 #2048983   #479
demian
 
Аватар для demian
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?


Додано через 1 хвилину

Додано через 15 хвилин
вітаю громадяни! нам нарешті стане легше жити.
в першому читанні наша верховна рада прийняла законопроект про заборону пропаганди гомосексуалізму. тепер дійсно вирішаться всі питання нашої нації, - населення перестане емігрувати, - сімї розлучатися, а жінки робити аборти. ось нарешті ми заживемо веселіше, - переставши читати Платона, Уальда, слухаючи Чайковського, а "гомоеротична" Фаїна РАневська, - та це просто жах, - нарешті перестануть показувати всі фільми з її участю....а Земфіру взагалі давно потрібно заборонити, - вона ж інколи таке витворяє з Ренатою Литвоновою вліжку, - що громадськість давно обурена! все досить! вирішено, йдемо і підглядаємо, хто що робить? з ким? як? і не дай Бог, ще й може отримує від цього задоволення?!!!!
досить "голубого" диктату!!! ми знаємо, що у всі часи і народи 3-6 відсотків людей гомосексуальні, - та все ми не хочемо по це чути...якщо хтось посміє нам озвучувати цей факт, - то він значить пропагує це. В тюрму!!!!
в загалі ми не хочемо нічого знати і нічого чути, - нам ж зручно робити вигляд , що цього не існує, - значить для нас цього не існує...
наступний крок, - це будь-яке згадування Макдональдса, свідків Єгови, ісламу, слова "проституція", - і всі свідомі люди впевнені, - що ці речі від цього просто перестануть існувати.!!! все вирішено!!! вас геї, - не існує, - якщо ви десь є, - то ви своєю анявністю нам пропагуєте!!!...а щоб точно бути впевненим, - що вас нема, - ми пильно знайдемо всі натяки на вас!!! знайдемо, дослідимо, обговоримо, а потім заборонемо!!!!
так що вітаю, - натуральна громадо, - ми перемогли, кого і навіщо це інше питання, але перемогли...

Востаннє редагував demian: 04.10.2012 о 22:54. Причина: Пізніше додано
demian зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Zavgosp (17.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2012, 06:26 #2049046   #480
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Чи є в Тернополі геї?

Цитата:
Допис від demian Переглянути допис
вітаю громадяни! нам нарешті стане легше жити.
в першому читанні наша верховна рада прийняла законопроект про заборону пропаганди гомосексуалізму.
Я вже писала про це , але в іншій темі. Якби я була гомосексуалістом, то жила б собі тихенько в гомосексуальній парі і сопіла б в дві дирочки ( якась неоднозначна фраза получилась) , а не займалась рекламою, пропагандою чи участю в гей парадах, бо це все позерство. Так що не треба більше цього страждальницького заламування рук. Так самісінько заборонили рекламу тютюнових виробів. Чому через це нема мученицьких дописів курців?
Іра зараз поза форумом  
Подякували 5:
Alita (05.10.2012), Пантера (05.10.2012), Ingenue (05.10.2012), Romko_7 (07.10.2012), Джалка (05.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
"музика приглушує сум."



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:11.