Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Цікаві статті та новини


Чому дівчата курять?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.12.2007, 10:19 #483961   #1
Р_О_М_І_Ч
 
Аватар для Р_О_М_І_Ч
Типово Відповідь: Чому дівчата курять?

Чому дівчата курять?

як каже мій однокласник, БО курви!
Р_О_М_І_Ч зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2007, 13:47 #484101   #2
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Exclamation Відповідь: Чому дівчата курять?

Цитата
Допис від M_A_C_H_O Переглянути допис
Чому дівчата курять?

як каже мій однокласник, БО курви!
твій однокласник ппц розумний молодий чоловік
йому тре книжки по філософії писати, а не в школі вчитись
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2007, 13:59 #484109   #3
koka_in
 
Аватар для koka_in
Типово Відповідь: Чому дівчата курять?

Цитата
Допис від M_A_C_H_O Переглянути допис
Чому дівчата курять?

як каже мій однокласник, БО курви!
да, це ти трохи перебільшив, так само як і твій однокласник....не наю, але то не смішно
koka_in зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2007, 12:03 #484037   #4
saymon
Guest
Типово Відповідь: Чому дівчата курять?

Цитата Мені тебе реально шкода.Ти попередньо настроюєш себе на негатив.Тобі зручно бути таким,бо таким є твоє середовище,відповідно і друзі в тебе такі.І ти навряд чи поміняєшся з такими стереотипами.
Ти нічого не знаєш про моє середовище, моїх друзів і не в праві робити якість висновки. Мені не потрібно мінятися. Я знаю свій шлях і я по ньому іду. Якщо ти цього не хочеш (не можеш) зрозуміти, що ж, це твої проблеми. А пошкодувати себе можеш.

Надалі вважаю дискусію з тобою такою, що відхиляється від теми, тому пропоную на цьому її завершити.

P.S. Вибач, але з даних твого профілю і по твоїх дописах я не зрозумів ти дівчина, чи хлопець?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2007, 19:44 #484316   #5
ANGELOK
 
Аватар для ANGELOK
Типово Відповідь: Чому дівчата курять?

[quote=saymon;484037]Ти нічого не знаєш про моє середовище.


Ти правильно говориш,але людина своїми вчинками сама складає враження про себе і про своє середовище.
Не вважаю,що відхиляюсь від теми!

Чесно кажучи мені побоку яким шляхом ти ідеш,і чи далеко зайдеш.
Я висловила свою думку на твої дописи.
Цікаво,в чому я маю себе шкодувати? Соплі жувати це не для мене.

Якби ти уважніше читав мої попередні дописи,то зрозумів би якої я статі.
ANGELOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2007, 20:58 #484345   #6
Taras
 
Аватар для Taras
Типово Відповідь: Чому дівчата курять?

Зробили свій вибір.... - бул шєт = гівно биків!
Більшість людей давно вже не знають, що таке справжній вибір... нам вже дуже давно "допомогають" виберати.
думаю що куріння це дійсно вибір але лише свідомих людей!
а проблема куріння "більшості" це проблема держави. державі вирішувати: 1. дозволяти рекламувати чи ні!
2. дозволити куріння в громадських місцях чи ні!
2. рівень акцизного збору на цигарки, тютюн і інш. хрєнь! (знаєте скільки коштує це задоволення в Швеції?)
3. КОНТРОЛЬ ЗА ВИКОНАННЯМ ПРИЙНЯТИХ РІШЕНЬ. реалізувати що ухвалили чи ні
Taras зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2007, 13:38 #484681   #7
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Чому дівчата курять?

Яке б не було бажання, щоб твоя дівчина не курила - в більшості про це говорить егоїзм... Я, мол, не курю, і не хочу щоб ніхто біля мене не курив.
Дивлюсь на це з точки зору курця. Хочі і не курю 3-ій день, але людина, яка зімною і курить ніяких ультиматумів не отримуватиме. Я переконався - кинути чи не кинути - справа особисто кожного. І кожен по своєму до цього приходить. Когось заставляє здоровля, когось піклування про майбутніх дітей тощо. Але повторяю, заставляти це, або вимагати ультимативно не курити - верх безглуздя. Можна лише просити (!) , наприклад, в моїй присутності не зловживати цим...
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2007, 16:19 #484778   #8
Sveta
 
Аватар для Sveta
Типово Відповідь: Чому дівчата курять?

Курю тому, що мені так хочеться... все просто як ясний день.... захочу кинути кину... якшо комусь не подобається моє товариство тіки тому шо я курю - до побачення... курити теж можна по різному... спрва еститики не в тому чи ти куриш, а як ти це робиш
Sveta зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2007, 16:43 #484787   #9
Tita
 
Аватар для Tita
Типово Відповідь: Чому дівчата курять?

Я курила 10 років, і спробував би мені хтось сказати, шо я курва! Курила, бо любила смак диму, бо маю право отримувати задоволення в житті за власні кошти! Курила при чоловіках, чи без чоловіків, абсолютно не хизуючись цим - це мабуть написав той, хто не знає, шо таке залежність від куріння! Цілуватись з жінкою -як з попільничкою? Добре, шо це написав той , хто не курить сам!
Але разом з тим покарала б всіх шоферів маршруток , шо курять за кермом, впускаючи дим у салон, всіх, хто курять на зупинках і в громадських місцях, та ше й не задумуючи пускають дим своєї Пріми в обличчя оточуючих! Мамусь з "животами", шо по кабаках курять та вживають спиртне (хоча тут- шкодять тільки собі і дитині).
Дівчата курять тому - шо їм це до смаку так само, як хлопцям, які курять! І кончений той, хто думає про курящу, що вона курва! Бо те саме можна думати, про мужчин, що курять!
Куріння шкодить здоровю менше, аніж , до прикладу, обжировисько та зайва вага! Іперш ніж говорити про когось, шо він хворий, подивись на себе!
Мінздрав України попереджає - куріння шкодить вашому здоровю!
Tita зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2007, 20:26 #484929   #10
@lenk@
Мама Стіфлєра(с)Dеntist
 
Аватар для @lenk@
Типово Відповідь: Чому дівчата курять?

Цитата:
Допис від Tita Переглянути допис
Я курила 10 років, і спробував би мені хтось сказати, шо я курва! Курила, бо любила смак диму, бо маю право отримувати задоволення в житті за власні кошти! Курила при чоловіках, чи без чоловіків, абсолютно не хизуючись цим - це мабуть написав той, хто не знає, шо таке залежність від куріння! Цілуватись з жінкою -як з попільничкою? Добре, шо це написав той , хто не курить сам!
Але разом з тим покарала б всіх шоферів маршруток , шо курять за кермом, впускаючи дим у салон, всіх, хто курять на зупинках і в громадських місцях, та ше й не задумуючи пускають дим своєї Пріми в обличчя оточуючих! Мамусь з "животами", шо по кабаках курять та вживають спиртне (хоча тут- шкодять тільки собі і дитині).
Дівчата курять тому - шо їм це до смаку так само, як хлопцям, які курять! І кончений той, хто думає про курящу, що вона курва! Бо те саме можна думати, про мужчин, що курять!
Куріння шкодить здоровю менше, аніж , до прикладу, обжировисько та зайва вага! Іперш ніж говорити про когось, шо він хворий, подивись на себе!
Мінздрав України попереджає - куріння шкодить вашому здоровю!
ПРосто браво!!!!
@lenk@ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2007, 19:33 #484883   #11
all
 
Аватар для all
Типово Відповідь: Чому дівчата курять?

Tita, ти кажеш що покарала б всіх хто курить на зупинках, водіїв... , а може краще почати з себе?
Sveta, щось я дуже сумніваюсь що якщо ти захочиш, то кинеш курити!
all зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.12.2007, 11:11 #485257   #12
Tita
 
Аватар для Tita
Типово Відповідь: Чому дівчата курять?

Цитата:
Допис від all Переглянути допис
Tita, ти кажеш що покарала б всіх хто курить на зупинках, водіїв... , а може краще почати з себе?
Sveta, щось я дуже сумніваюсь що якщо ти захочиш, то кинеш курити!
То ти не правильно зрозумів А мене за що карати? Я своїм димом причиняю комусь зло? Кине вона курити! Я ж кинула!
Tita зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2007, 19:54 #484904   #13
AtletYa
 
Аватар для AtletYa
Типово Відповідь: Чому дівчата курять?

Людину майже неможливо переконати кинути курити, якщо вона сама цього не схоче. Але вона повинна бути готова до наслідків. Кожен має свій вибір. І я нікому з вас не забороняю. Куріть собі на здоров'я. Але не біля мене.
Цитата
Допис від cheesy Переглянути допис
Ха-ха)) Але я сміялася як дізналась ЧОМУ дівчата почали курити. Бо мужики загітували!
Це про безвольність...

Говорили, що куріння не шкодить, що це не хвороба. Пошукайте хоча б в Google і вам все стане ясно. А що в матерів, які курили - здорові діти, то слава Богу, що так є зараз, а хвороба може проявитися і пізніше і по генах передатися.
Цитата:
Допис від patty smith Переглянути допис
hjpcvsibkj? ,ed jlby dsy nfrj; nfr ujdjhbd///
Невже я не заслуговую на кирилицю?

Говорили, що я егоїст. Є трохи. Але хто себе не любить, того не люблять інші. Та й хто з вас себе не любить? А коли дівчина не хоче кидати курити, якщо я її про це прошу, то вона не егоїстка? Вона труїть мене димом, цілуватись з нею неможливо і альтруїстка, а я такий поганий егоїст, бо не курю і їй не раджу.
2 saymon: Людина не може бути і лиса і волохата одночасно, як і добра і погана. Може залишитись кілька волосин, але від того волохатішою не стане. Якщо хочеш переконати мене в протилежному, знайди аргументи, створи тему з голосуванням...

2 Всіх: "Думки автора можуть не співпадати з думками редакції" (с). Я не прагну, що всі думали так, як я. Це мої міркування. Хтось думає інакше. Ви господарі свого життя, робіть, що вважаєте за потрібне.
AtletYa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2007, 20:27 #484931   #14
saymon
Guest
Типово Відповідь: Чому дівчата курять?

Sveta, Tita
+1
Щойно зателефонував своїй дівчині та запитав її чому вона курить. Після паузи та дрібного непорозуміння ("ти що приколюєшся? нащо воно тобі?") вона сказала приблизно те ж саме.

Цитата Sveta, щось я дуже сумніваюсь що якщо ти захочиш, то кинеш курити!
...
Людину майже неможливо переконати кинути курити, якщо вона сама цього не схоче.
Тобто all та AtletYa сильні люди, які мають виключне право давати поради іншим людям і відстоювати свою (звичайно ж вірну) позицію. А всі курці - це слабовольні та нікчемні люди, які ніколи не зможуть кинути палити, хіба якщо поставити їм ультиматум "я або сигарета", та й взагалі їхня позиція, і їхні доводи не мають значення, вони неправі заздалегідь, та ще й тільки те й норовлять щоб оточуючих отруїти своїм смердючим димом.
А от ті хто не курить є вищими людьми - "біля мене не курити", "мене труять", "цілуватись не можливо" або:
Цитата Чесно кажучи мені побоку яким шляхом ти ідеш,і чи далеко зайдеш.
і т.п. Неможливо цілуватись - знайди другу дівчину, яка не курить. Бо якщо починати стосунки з ультиматумів, то всерівно, з нею в тебе немає майбутнього. Тоді який зміст тратити час?
Цитата Цитата:Допис від cheesy
Ха-ха)) Але я сміялася як дізналась ЧОМУ дівчата почали курити. Бо мужики загітували!

Це про безвольність...
ІМХО це був сарказм. Чи то я не так cheesy зрозумів...

Цитата Людина не може бути і лиса і волохата одночасно, як і добра і погана
Не "і добра і погана" а наполовинудобра, наполовину погана. Баланс. На ньому тримається світ. Інь-Янь і т.п.

Був в мене одного разу випадок, сиділи компанією в ресторані, 6 чол. в т.ч. і я. Курили всі, окрім однії особи, яка почала виставляти претензії, мовляв "труять її", хоча раніше ніколи такого від неї не чули. Проблема вирішилась так - принесли стільчик і поставили його біля дверей, та запропонували її сісти там. Вона дуже сильно образилась і пішла додому. Ніхто дуже і не шкодував.

Є на світі такі поняття: терпимість та розуміння
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2007, 23:09 #485111   #15
andriy.te.ua
 
Аватар для andriy.te.ua
Типово Відповідь: Чому дівчата курять?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Був в мене одного разу випадок, сиділи компанією в ресторані, 6 чол. в т.ч. і я. Курили всі, окрім однії особи, яка почала виставляти претензії, мовляв "труять її", хоча раніше ніколи такого від неї не чули. Проблема вирішилась так - принесли стільчик і поставили його біля дверей, та запропонували її сісти там. Вона дуже сильно образилась і пішла додому. Ніхто дуже і не шкодував.

Є на світі такі поняття: терпимість та розуміння
І правильно зробила та особа!

Про причини я вже писав.

Мені всерівно хто тут курить, чи хлопець, чи дівчина, і чи та дівчина вагітна.
Але якщо вагітна - хай потім не дзямає про екологію... і хай збирає на лікування свого чада. Хай буде готова, що то чадо також почне курити незалежно від статі.
Хай не курять при мені і моїх близьких.

Але якщо людина себе поважає і поважає оточуючих, то перед цим запитає "Можна запалити при Вас?"

Терпимість, порозуміння... тобі гадять на голову, а ти далі продовжуєш терпіти і насолоджуватися як тобі на неї гадять.

Коли людина є у гідропарку у зоокутку біля одного такого козла (він дуже сильно смердить - чути здалеку) - то хтось хоче на нього подивитися, він стоїть і дивиться, і терпить, бо розуміє, що то тварина і така її природа.
andriy.te.ua зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.12.2007, 11:18 #485266   #16
Tita
 
Аватар для Tita
Типово Відповідь: Чому дівчата курять?

Цитата:
Допис від andriy.te.ua Переглянути допис

Мені всерівно хто тут курить, чи хлопець, чи дівчина, і чи та дівчина вагітна.
Але якщо вагітна - хай потім не дзямає про екологію... і хай збирає на лікування свого чада. Хай буде готова, що то чадо також почне курити незалежно від статі.
Хай не курять при мені і моїх близьких.

Але якщо людина себе поважає і поважає оточуючих, то перед цим запитає "Можна запалити при Вас?"
Дитина почне курити, або не почне не залежно від того чи їїмама, перебувавши вагітною курила...а от наскільки сформуються її легені здоровими - це інше питання! Сигаретний дим спричиняє дуже багато дискомфорту для людей, які не палять,тому варто завжди зберігати повагу до них. Особливо на моїй практиці - це стосується таксистів!
Tita зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.12.2007, 14:50 #485397   #17
Sveta
 
Аватар для Sveta
Smile Відповідь: Чому дівчата курять?

Цитата:
Допис від Tita Переглянути допис
Дитина почне курити, або не почне не залежно від того чи їїмама, перебувавши вагітною курила...а от наскільки сформуються її легені здоровими - це інше питання! Сигаретний дим спричиняє дуже багато дискомфорту для людей, які не палять,тому варто завжди зберігати повагу до них. Особливо на моїй практиці - це стосується таксистів!
Їзди маршрутками
Sveta зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.12.2007, 14:59 #485402   #18
Tita
 
Аватар для Tita
Типово Відповідь: Чому дівчата курять?

Цитата:
Допис від Sveta Переглянути допис
Їзди маршрутками
Читай уважніше, про водіїв маршруток в цій темі я писала в попередніх постах, вони поводяться так само (більшість з них) ! Але хіба тема про це?

Востаннє редагував Tita: 04.12.2007 о 15:04.
Tita зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.12.2007, 11:12 #485260   #19
Sveta
 
Аватар для Sveta
Типово Відповідь: Чому дівчата курять?

Маразм повний... особиста справа кожного шо і коли йому робити... нарахунок вагітності, то правильно кинути курити на досить тривалий термін, шо я свого часу зробила, не курила 7 років взагалі, тепер курю просто тому шо мені цього захотілось..Мусолити цю тему можна безкінечно... Є загально приняті правила і є ті правила які встановлює для себе кожна людина, так от куріння теж має свої рамки, дотримуючись яких ніхто нікому життя не травить
Sveta зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.12.2007, 15:00 #485404   #20
saymon
Guest
Типово Відповідь: Чому дівчата курять?

Цитата Хай не курять при мені і моїх близьких.
Але якщо людина себе поважає і поважає оточуючих, то перед цим запитає "Можна запалити при Вас?"
А що заважає тому хто не курить відійти в сторону? Давайте ставитись з однаковою повагою до всіх людей, не залежно від того, курять вони чи ні.

Цитата Терпимість, порозуміння... тобі гадять на голову, а ти далі продовжуєш терпіти і насолоджуватися як тобі на неї гадять.

Коли людина є у гідропарку у зоокутку біля одного такого козла (він дуже сильно смердить - чути здалеку) - то хтось хоче на нього подивитися, він стоїть і дивиться, і терпить, бо розуміє, що то тварина і така її природа.
Доволі невдала аналогія.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:52.