Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Чіп тюнінг авто

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 31.07.2013, 10:08 #2249849   #1
Тяпа
Типово Чіп тюнінг авто

Про мінуса чи плюса даного виду тюнінгування автомобіля можна говорити і розвивати полеміку довго, багато в кого таке вже є і він просто ціхонько мовчить в тряпочку а другий росказує на ліво на право потім якщо щось стається з автомобілем всі кажуть "ОТО ЧЕРЕЗ ТОЙ ТВІЙ ТЮНІНГ"
На жаль на форумі я не найшов тюнінг закордонних авто, де файно ланоси чи лацетті чи черррі амулєти шиють то я і сам вкурсі, сам свою 99точку перешивав і був довольний як слон!
І саме квештшин:
Ділимся хто в тернополі шиє іномарки і які.
Хто шився у львові чи в києві.
Мене самого цікавить перешивка мого фордика коннекта, уж за дуже сильно мене вихідні показники манять.
Друге запитання хто зможе банально витягнути прошивку і дати мені її на флешці, я вже закину кому терба в неті, але стрьоооомнооооо....


Доречі ще одна цікава річ
Всі автотюнінгісти крім тих що по наших авто думають що вони блін хз що, наприклад, перепрошивка в києві мого авто вартує 3600 грн, питання ЗА 1 ГОДИНУ РОБОТИ 3600, маючи банальний ОБД2 розєм і ноут з програмою яку можна старабанити в неті!!! я розумію що треба ще знати що скручувати до якого рівня і т.п. але і я вчився мережу робити не один день. Але ж за 1 годину 3600 породжує банальну цікавість і натхнення взятися за таке самому. На питання "а що не страшно завалити прошивку?" - а бекап для чого?

Востаннє редагував Тяпа: 31.07.2013 о 10:20.
Тяпа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.07.2013, 12:07 #2249899   #2
Sany
 
Аватар для Sany
Типово Відповідь: Чіп тюнінг авто

а можна конкретніше про ваз?) Маю шнурок і ноут
Sany зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.07.2013, 12:20 #2249907   #3
KIgorS
 
Аватар для KIgorS
Типово Відповідь: Чіп тюнінг авто

Розкажу про субу.
Прошивальників багато. Але положити мотор, раз плюнути. Тому на цьому не варто економити. Самому розібратися в прошивках майже не реально. В мене стоїть додатковий мозок на 5 карт на різний бензин та дві карти на метанол.
Прошивка від нього: http://www.drive2.ru/cars/subaru/imp...d_gg/bilykwrx/
KIgorS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.07.2013, 13:31 #2249942   #4
Тяпа
Типово Відповідь: Чіп тюнінг авто

2Сані Ваз перешивав в "все для китайців" на реалі. дав 150 грн (можливо що це просто через знайомих), 3 рази хлопаки мені там щось ірвняли перешивали і поїхав я щасливий з ривком, без димка, і з рівнеееесеньким холостим.
Тяпа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.07.2013, 17:42 #2250046   #5
Sergiu_AUDI
 
Аватар для Sergiu_AUDI
Типово Відповідь: Чіп тюнінг авто

Цитата
Допис від Тяпа Переглянути допис
Про мінуса чи плюса даного виду тюнінгування автомобіля можна говорити і розвивати полеміку довго, багато в кого таке вже є і він просто ціхонько мовчить в тряпочку а другий росказує на ліво на право потім якщо щось стається з автомобілем всі кажуть "ОТО ЧЕРЕЗ ТОЙ ТВІЙ ТЮНІНГ"
На жаль на форумі я не найшов тюнінг закордонних авто, де файно ланоси чи лацетті чи черррі амулєти шиють то я і сам вкурсі, сам свою 99точку перешивав і був довольний як слон!
І саме квештшин:
Ділимся хто в тернополі шиє іномарки і які.
Хто шився у львові чи в києві.
Мене самого цікавить перешивка мого фордика коннекта, уж за дуже сильно мене вихідні показники манять.
Друге запитання хто зможе банально витягнути прошивку і дати мені її на флешці, я вже закину кому терба в неті, але стрьоооомнооооо....


Доречі ще одна цікава річ
Всі автотюнінгісти крім тих що по наших авто думають що вони блін хз що, наприклад, перепрошивка в києві мого авто вартує 3600 грн, питання ЗА 1 ГОДИНУ РОБОТИ 3600, маючи банальний ОБД2 розєм і ноут з програмою яку можна старабанити в неті!!! я розумію що треба ще знати що скручувати до якого рівня і т.п. але і я вчився мережу робити не один день. Але ж за 1 годину 3600 породжує банальну цікавість і натхнення взятися за таке самому. На питання "а що не страшно завалити прошивку?" - а бекап для чого?
Значить давайте по порядку
1. Банальний ОБД роз'єм вартує у БЕРЕЦІ 40 грн., сходіть і купіть.
2. Халявна прога в неті для ЧІПОВКИ (не діагностики) Форда коннекта, давайте ссилку на таке у студію.
3. Сам файл прошивки - для усіх відносно нових інномарок не робиться руцями, а купляється , ціна котрого (залежно вім марки авто) коштує зовсім не дешево. У середньому від декількох сот доларів.
4. Кожен майстер робить ставку на те, що клієнт приїде знов з текстом:
- А у мене тепер через місясь погано заводиться на холодну/гарячу.
- Димить - пихтить- ковбаситься.
- Через пів року тріс ремінь ГРМ.
- І колеса пробиваються частіше.
- І жінка не д...є .
І усе це після прошивки - чіповки сталося, і майстер у всьому винен. І потім ще не одну годину той спеціаліст провозиться біля машини. І саме основне - ваз 21099 2006 року - 4500$ (чіповка 50$.) А BMW E66 2006 року - 45000$ (чіповка 500$). Тому що чіповка мозгів - це завжди ризик щось вгандо...ити. І робити такі речі з Вашою машиною, ціною в 11000$ за 100 доларів ніхто не буде. І ще одне - не рівняйте Київ до Тернополя, у Тернополі 3600 грн за місяць не кожен заробить, а у Києві це заробляють за декілька днів і там це зовсім не такі страшні сумми.
І розвію сумніви - адаптером ELM-327 за 20 баксів і халявною прогою Ви нічого, крім прочитати - зтерти помилки(не у всіх машинах) і побачити криві параметри не зможете. Обладнання для чіповки нових авто вартує не одну тисячу доларів. Ось так. . .
Sergiu_AUDI зараз поза форумом  
Подякували 3:
Driver (31.07.2013), ОРДА (31.07.2013), sssan (20.09.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.07.2013, 21:41 #2250182   #6
KIgorS
 
Аватар для KIgorS
Типово Відповідь: Чіп тюнінг авто

Цитата:
Допис від Sergiu_AUDI Переглянути допис
Обладнання для чіповки нових авто вартує не одну тисячу доларів.
Все залежить від авто. Інколи достатньо шнурка та ноута. ПЗ в неті. А ось знання та досвід безцінні.
KIgorS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.07.2013, 22:56 #2250227   #7
Driver
Активний учасник
 
Аватар для Driver
Типово Відповідь: Чіп тюнінг авто

Згадав тему про біотопливо, спочатку все "гуд", а потім понеслось. І що саме цікаво, є ж така категорія людей які самі собі шукають проблеми на свою "Ж", а потім винять всіх крім себе!
Driver зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Minato (01.08.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.08.2013, 11:56 #2250371   #8
Sergiu_AUDI
 
Аватар для Sergiu_AUDI
Типово Відповідь: Чіп тюнінг авто

Цитата:
Допис від KIgorS Переглянути допис
Все залежить від авто. Інколи достатньо шнурка та ноута. ПЗ в неті. А ось знання та досвід безцінні.
Згідний, але це стосується лише ВАЗ-ГАЗ-ЧЕРІ-ЗАЗО-ДЕОВСЬКОГО автопрому.
Sergiu_AUDI зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.08.2013, 12:55 #2250387   #9
Тяпа
Типово Відповідь: Чіп тюнінг авто

Цитата:
Допис від Sergiu_AUDI Переглянути допис
Значить давайте по порядку
1. Банальний ОБД роз'єм вартує у БЕРЕЦІ 40 грн., сходіть і купіть.
Ось так. . .
ееееееййййй. таке враження що ви ауді перешиваєте і для Вас я просто обідив ваш статус......
1. маю блутузний!!!
2. Халявна прога для чіповки - НАФІГА??? якщо всю прошивку можуть стягнути навіть у нас на василях чи на терко авто? Блін навіть я сраним програматором розібравши комп можу її стягнути якщо напрягтись.
3. ВОТ і відповіли на моє запитання і вам вашими словами - купили значить її можна стибзити, її стибзили значить шиють нею всі решта!
Ну не вірю що Український народ, чи навіть словянський не додумався як це робити. ВІНДУ Ж КРЯКАЄМ ВСІ ПІДРЯД?!
4. Ти думаєш до мене з такими притензіями не приходять коли я людині в старий комп ставлю нову деталь а вона приходить за місяць і каже що в мене все згоріло бо ви засильну мені карточку поставили??? Це стандартна річ!. Не давно, поставили хлопу замість ХР сімірку. Через 2 тижня ноутбук вмер, ціна ремонту 950 грн (вивалився чіпсет), думаєш притензія не була що нєфік на його бідний ноут ставити було 7рку замість ХР, (нуот був розроблений в 2008 році, і по дефолту там стояла віста)
Якщо адекватний майстер він розбереться чому не заводиться і зможе підкоригувати чи відновити стару прошивку, це все залежить від професіоналізму майстра. В НАС В ТЕРНОПОЛІ Я ЗУСТРІЧАВ 3 МАЙСТРА З ВИЩОЮ ПРОФЕСІЙНОЮ ОСВІТОЮ!!! всі самоучки, ясен хрен що він не знаючи теорії ніфіга не пойме в тих показниках прошивки.

Я до чого цей весь пост писав, не холіварнічати а просто сказати що дивно лупити таку ціну за перепрошивку, бо люди найдуть спосіб як на цьому наживитися демпінгнути і т.п. Поставили зразу адикватну ціну, люди не будуть шукати в сраці меду.
Хоча фраза що для києва це "сходити по какати" тут аргумент залізо бетонний. Тому вернуся до свого питання, Хто в тернополі може це зробити!!!

Востаннє редагував Тяпа: 01.08.2013 о 15:09.
Тяпа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.08.2013, 20:59 #2250631   #10
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Чіп тюнінг авто

дати номер тіпа який прошиє, і думаю дешевше, і не гірше
і ближче - Кам"янка - Бузька
Sasha зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Тяпа (02.08.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.07.2015, 19:47 #2556051   #11
maestro_zheka
 
Аватар для maestro_zheka
Типово Відповідь: Чіп тюнінг авто

Апну тему.
В тернополі є толкові майстри шоб перепрошити ( чи просто підкорегувати прошивку ) мікас 10,3? Ланос 1,4.

Але нюанс такий шо стоїть газ, і хз чи перепрошивався бк під газ. І чи це не буде проблемою в подальшому
maestro_zheka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2016, 07:44 #2646287   #12
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Чіп тюнінг авто

Може за 3 роки щось змінилося.. Чи є зараз хтось, хто може якісно чіпанути Т5 2.5 тді, і вирізати сажевий фільтр ?
Sten1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.07.2016, 16:02 #2646585   #13
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Чіп тюнінг авто

В Тернополі немає. Є у Львові
Для чого тобі її чіпувати? Вона добре їде
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:21.