Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Довідка (Help)

Довідка (Help) Різноманітні довідки, запитання, допомоги, пошуки та інший напів-флуд/флейм


Підкажіть недорогі магазини меблів

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.07.2016, 19:23 #2642709   #1
Jenya
Типово Підкажіть недорогі магазини меблів

Всім привіт)) Роблю на квартирі ремонт і доходжу до стадії пошуку меблів. Підкажіть , будь ласка, недорогі магазини меблів , також цікавлять кухня під замовлення і шафи купе під замовлення. Можливо, хтось недавно цим займався і знає хороших майстрів, але за помірну ціну. Дякую всім, хто щось підкаже.
Jenya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.09.2016, 11:49 #2655413   #2
Sirco
 
Аватар для Sirco
Типово Відповідь: Ремонт...меблі?

дешевше робити самому. Якшо ж брати фабрично і дешево, то про якість можеш забути(це шафи купе,вітальні,а кухні це мови нема). мягка мебель як на мене то фабрична, бо приватники пхають туда всякий шлак, який розвалиться через 2-3 роки, інтенсивних вправ.
Про фірми які роблять на замовлення, все залежить від цінової категорії і твоїх забаганок. Знову ж таки, якшо економити то так шоб довго стояло і якісно. Якшо плита то тільки 18, якшо фасади на кухню з плити , то тільки якісну кромку, або взагалі алюмінєве обраблення, яке простоїть довше будь якого крашеного мдф,але знову ж таки вигляд.
Якшо займатимсь самому меблями, на це треба час.Якшо ж є час, то можна всьо самому зробити і дешевше

Востаннє редагував Sirco: 27.09.2016 о 11:55.
Sirco зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Jenya (22.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.09.2016, 14:49 #2655434   #3
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Ремонт...меблі?

як тут писали нижче, саме дешевше буде якщо робити самому. оскільки заробіток мебельщиків становить 50 процентів і більше від матеріалів. фасади з плити, варіант аляніщеброд, але якщо нема грошей на дорогі фасади то це альтернатива. в майбутньому можна буде їх просто викинути і поставити щось дороще. собі робив кухню в себе в квартирі. складав сам. можу помогти гуртовими цінами, оскільки ту всю "кухню" знаю з середини.
пс. робив і кухню і шафу купе.
leyo зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Jenya (22.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2016, 15:43 #2669592   #4
Jenya
Типово Відповідь: Ремонт...меблі?

Спасибі за коментарі, згідна, що самому комбінувати було б дешевше, але все ж зупинилася на варіанті- під замовлення .Довго їздила по різним магазинам і фірмам Тернополя. Можливо, комусь пригодиться: Шафу-купе у вітальню і в коридор, а також кухню робили у фірмі - "Сфера меблі" біля автовокзалу, там же ж взяла матрац. Ліжко заказувала у мережі магазинів "Світ матраців" (найдешевший варіант букового ліжка, який я знайшла).Ванну - у Арсі. Двері - у "Максимум".Хочу відзначити, дуже приємні і толкові продавці попались на ринку, де шиномонтаж, у них брала тумбу, умивальник, дзеркало(доречі на 500 грн. дешевше, ніж в епіцентрі) і напроти- всі інші дрібниці до ванної кімнати. Техніку на кухню - у Орбіті.Зараз ще в пошуках стола на кухню і холодильника.
Jenya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2016, 18:37 #2669994   #5
Sirco
 
Аватар для Sirco
Типово Відповідь: Ремонт...меблі?

Цитата
Допис від Jenya Переглянути допис
а також кухню робили у фірмі - "Сфера меблі" біля автовокзалу, там же ж взяла матрац.
не можу нічого доброго про них сказати нажаль.хай мене вибачать святі мебельщики, але це меблі для районів, віддалених від Тернополя. Не скажу шо Тернопіль село, але якість бажає кращого за ті ціни шо вони пропонують. Все залежить від бригади, але фірма працює на кількість.
Sirco зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.01.2017, 21:15 #2673004   #6
Dushe4ka
Учасник
 
Аватар для Dushe4ka
Типово Відповідь: Ремонт...меблі?

Ну дивіться не знаю на скільки вам підійде ціна, але минулого місяця купував дивана у МебельОк якось так, підказав знайомий з Києва, але в них доставка і тд по всій Україні-ненці) А ще здається в Комсомольській правді про них писали, а це думаю рівень, хоча хто його зна) http://kp.ua/kiev/470147-novosty-kom...dealnuui-mebel ось до речі знайшов ту статтю - старенька. Від статті краще роботу робити не почнуть)Там в них наче і на замовлення виготовити можна бо типу від завода, не буду брехати, наберіть на сайті їх номер та попитайте. Або дійсно як варіант знайти когось у місті хто робить, але з приводу якості то вже треба слідкувати

Востаннє редагував Dushe4ka: 13.01.2017 о 21:22.
Dushe4ka зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Jenya (29.01.2017)
Сказав(ла) Фууу!:
yakudza (13.01.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:49.