Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Тернопільська міська рада інформує


Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.10.2013, 10:12 #2277293   #81
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Не маючи найменших доказів що якісь гроші вкрали, просто так на власних фантазіях це видумувати це те саме що звинувачувати лікаря у всіх смертях його пацієнтів хоч він може бути і не винним в цьому.
Доказами повинні займатися слідчі органи, а моя думка стосовно пам"ятника "молдавському коньяку", квіткового годинника і його переносу, майданчика та подібних випадків , м"яко кажучи, нераціонального використання коштів громади грунтується виключно на здоровому глузді.
Чому, коли якась вискочка надрукувала в газеті недостовірну інформацію про стан справ у притулку, то там тиждень сиділа прокуратура , а тепер КРУ і без приписів і штрафів вони звідти не вийдуть. І нікого не колише, що 70% коштів притулку поглинають зарплати (мінімальні) персоналу, друга по важливості стаття витрат - комуналка і лише залишок іде на харчування вихованців. За таких обставин викидати кошти на вітер , як мінімум аморально,

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Перекручуєш. Якщо проводити аналогію з тим що я написав, то хай краще лікар візьме з пацієнта гроші і 10 з 10 залишаться живими, чим він буде це робити безкоштовно 8 з 10 помре, хай краще будівельники завищать ціну будівництва в два рази, але вона буде зроблена з якісних матеріалів.
Тоді згадані тобою особи повинні ходити із запханим в задницю кримінальним кодексом.

Востаннє редагував Іра: 02.10.2013 о 10:12. Причина: Пізніше додано
Іра зараз поза форумом  
Подякували 5:
barvik777 (02.10.2013), Dinara (02.10.2013), Пантера (02.10.2013), Romko_7 (02.10.2013), Ікебан (02.10.2013)
Старий 02.10.2013, 10:49 #2277316   #82
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
Тоді згадані тобою особи повинні ходити із запханим в задницю кримінальним кодексом.
Та з цим ніхто і не спорить. Моя думка зводилась просто до того, що крадуть і роблять ТОЛОКОВО краще за крадуть і роблять АБИ-ЯК.
Andrik84 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (02.10.2013)
Старий 02.10.2013, 10:56 #2277321   #83
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Та з цим ніхто і не спорить. Моя думка зводилась просто до того, що крадуть і роблять ТОЛОКОВО краще за крадуть і роблять АБИ-ЯК.
А моя думка зводиться до того , що зразу після "крадуть" повинно йти - "сидять" і ніяк не інакше.
Іра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
dwd (02.10.2013)
Старий 02.10.2013, 12:27 #2277343   #84
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
Доказами повинні займатися слідчі органи, а моя думка стосовно пам"ятника "молдавському коньяку", квіткового годинника і його переносу, майданчика та подібних випадків , м"яко кажучи, нераціонального використання коштів громади грунтується виключно на здоровому глузді.
Чому, коли якась вискочка надрукувала в газеті недостовірну інформацію про стан справ у притулку, то там тиждень сиділа прокуратура , а тепер КРУ і без приписів і штрафів вони звідти не вийдуть. І нікого не колише, що 70% коштів притулку поглинають зарплати (мінімальні) персоналу, друга по важливості стаття витрат - комуналка і лише залишок іде на харчування вихованців. За таких обставин викидати кошти на вітер , як мінімум аморально,
Ви пишете про те що знаєте, про потреби про витрати. Те саме і в роботі МР, не все так просто і по-любому і там є перевірки. Ви вводите гіпотезу що десь хтось деребанить чи не раціонально витрачає кошти не маючи жодних фактів, тому не ображайтеся коли хтось те саме думає про вашу роботу.
Я наприклад розумію всі складнощі і вашої роботи і МР.

Додано через 5 хвилин
Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Та з цим ніхто і не спорить. Моя думка зводилась просто до того, що крадуть і роблять ТОЛОКОВО краще за крадуть і роблять АБИ-ЯК.
100% згідний. Також краще коли роблять хоч щось і хоч якось і при цьому крадуть, ніж коли крадуть і взагалі нічого не роблять. Хоч звісно це погано.

Востаннє редагував pberit: 02.10.2013 о 12:27. Причина: Пізніше додано
pberit зараз поза форумом  
Старий 02.10.2013, 14:45 #2277408   #85
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Ви вводите гіпотезу що десь хтось деребанить чи не раціонально витрачає кошти не маючи жодних фактів, тому не ображайтеся коли хтось те саме думає про вашу роботу.
Я нічого нікуди не вводжу. І до чого тут моя робота? Я хочу сказати що стільки сили, часу і коштів витрачено на імітацію бурної діяльності, яскравим прикладом якої є канітєль з квітково-сонячним годинником, теплим тротуаром, пам"ятником, водно-моторним фестивалем, пластиковими зупинками, що вже можна було втілити в життя хоч один з дійсно необхідних соціальних проектів. Та хоч би нормальні пандуси у місті облаштували для колясочників.
Цитата 100% згідний. Також краще коли роблять хоч щось і хоч якось і при цьому крадуть, ніж коли крадуть і взагалі нічого не роблять. Хоч звісно це погано.
Ніколи для мене така позиція не буде прийнятною.
Іра зараз поза форумом  
Подякували 4:
Dinara (02.10.2013), хамід (02.10.2013), oliver (02.10.2013), WakS (02.10.2013)
Старий 02.10.2013, 19:30 #2277537   #86
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
А моя думка зводиться до того , що зразу після "крадуть" повинно йти - "сидять" і ніяк не інакше.
Ми говоримо за твої фантазії чи реальне життя?
Andrik84 зараз поза форумом  
Старий 02.10.2013, 19:53 #2277544   #87
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
А моя думка зводиться до того , що зразу після "крадуть" повинно йти - "сидять" і ніяк не інакше.
у мене питання:
це не те щоб я якісь претензії ставлю... просто цікаво...
якщо доприкладу собівартість дитячої качельки (матеріали + зарплата + податки) наприклад 1000грн., то яку продажну має ставити підприємець?
по собівартості і має продавати? 1010грн.? 1100грн.? 1200грн.?
після якої суми націнки ви будете вважати що вкрав?
і взагалі... який саме зміст вкладаєте у "вкрав"?

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Моя думка зводилась просто до того, що крадуть і роблять ТОЛОКОВО краще за крадуть і роблять АБИ-ЯК.
що означає крадуть?
якщо ви купуєте джинси в магазині, то у даному випадку продавець щось у вас вкрав чи не вкрав?

Додано через 51 секунду
Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Якщо і вкрали то хай краще вкрадуть тут на корисній справі ніж вкрадуть на тому що абсолютно не потрібне громаді, а тим більше можливо і шкідливе.
хто вкрав і як саме?

Востаннє редагував FortYear: 02.10.2013 о 19:53. Причина: Пізніше додано
FortYear зараз поза форумом  
Старий 02.10.2013, 20:43 #2277585   #88
saymon
Guest
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
у мене питання:
це не те щоб я якісь претензії ставлю... просто цікаво...
якщо доприкладу собівартість дитячої качельки (матеріали + зарплата + податки) наприклад 1000грн., то яку продажну має ставити підприємець?
по собівартості і має продавати? 1010грн.? 1100грн.? 1200грн.?
після якої суми націнки ви будете вважати що вкрав?
і взагалі... який саме зміст вкладаєте у "вкрав"?
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
що означає крадуть?
якщо ви купуєте джинси в магазині, то у даному випадку продавець щось у вас вкрав чи не вкрав?
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
хто вкрав і як саме?
Можна я обгрунтую замість Кії?

Робиться це наступнийм чином. Для прикладу беремо качельки.
Собівартість качельки - 1000 грн., я продаю качельки по 1200 грн. Але тут раптом до мене приходить знайомий, якому делеговано зробити оптову закупку качель для міськради. Я виписую йому рахунок на 2200 за одну качелю, а він обгрунтовує начальству що мої качелі самі кращі в світі і за нормальну ціну. Старатися йому сильно не треба, ібо начальство теж в долі, таким чином наша спіпраця швидко починається.
Я отримую оптове замовлення по вартості вищій за роздрібну (по 1300 грн. за шт.), замовник отримує качелі і готівку на руки а в газетах пишуть як всіх забезпечили качелями.
Профіт.


Це сама елементарна схема, зрозуміла навіть першокласнику. І таких схем, більш-менш складніших, є десятки, якщо не сотні.

UPD:
Забув уточнити, щоб знову питань не виникало.
"Який зміст у слові вкрав?" - законно привласнив собі державні кошти. Так так, законно, все по букві. Але це називається вкрав.
"Хто вкрав?" - чинуші так чи інакше повязані із закупками та вище керівництво яке про все знає і мовчить бо отримує долю.
"Де вкрав?" - на штучному завищені вартості і співпарці із кумами.
"Як вкрав?" - купив товар за державні гроші, по подвійній ціні а різницю поклав собі в кишеню.
"Що означає крадуть" - це означає що людина із зарплатою у 2,000 грн. не може мати порш каєн впринципі.

Востаннє редагував saymon: 02.10.2013 о 20:50.
 
Подякували 4:
Dinara (03.10.2013), dwd (02.10.2013), Romko_7 (02.10.2013), Ікебан (02.10.2013)
Старий 02.10.2013, 21:32 #2277636   #89
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
у мене питання:
це не те щоб я якісь претензії ставлю... просто цікаво...
якщо доприкладу собівартість дитячої качельки (матеріали + зарплата + податки) наприклад 1000грн., то яку продажну має ставити підприємець?
по собівартості і має продавати? 1010грн.? 1100грн.? 1200грн.?
після якої суми націнки ви будете вважати що вкрав?
і взагалі... який саме зміст вкладаєте у "вкрав"?
Слова "вкрав" і "сидіти" я застосувала у відповідь на репліку співрозмовника про те, що краще нехай щось роблять і крадуть, ніж нічого не роблять і крадуть. Якщо відкинути ситуацію " нічого не роблять" , бо в такому випадку вкрасти не вдасться, залишиться ситуація "щось роблять" і якщо це буде просто марнотратство, то все одно вважатиму це крадіжкою коштів громади. Неважливо хто наживається в даному випадку , чиновник, підприємець чи контролюючі особи.
Іра зараз поза форумом  
Старий 02.10.2013, 21:50 #2277647   #90
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Собівартість качельки - 1000 грн., я продаю качельки по 1200 грн. Але тут раптом до мене приходить знайомий, якому делеговано зробити оптову закупку качель для міськради. Я виписую йому рахунок на 2200 за одну качелю, а він обгрунтовує начальству що мої качелі самі кращі в світі і за нормальну ціну. Старатися йому сильно не треба, ібо начальство теж в долі, таким чином наша спіпраця швидко починається.
а якщо 2100? а 1800?
яка межа?

Додано через 36 секунд
Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
Неважливо хто наживається в даному випадку , чиновник, підприємець чи контролюючі особи.
як відрізнити "наживу" від "заробітку"?

Додано через 54 секунды
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Я отримую оптове замовлення по вартості вищій за роздрібну (по 1300 грн. за шт.), замовник отримує качелі і готівку на руки а в газетах пишуть як всіх забезпечили качелями.
Профіт.
тобто націнка 30% це добре? а чого не 20%? чого не 15?... 31?

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
"Який зміст у слові вкрав?" - законно привласнив собі державні кошти. Так так, законно, все по букві. Але це називається вкрав.
то для качелі яку можна ціну можна ставити від собівартості?
арбітр собівартості хто?

наприклад... скільки буде вартувати привести в порядок стадіон колишнього комбайнового заводу щоб ти не вважав, що хтось щось вкрав? називай суму

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
"Хто вкрав?" - чинуші так чи інакше повязані із закупками та вище керівництво яке про все знає і мовчить бо отримує долю.
а тобі слабо пройтись по державних установах і зайшовши в кожен кабінет дивлячись кожному працівнику в очі сказати "Ти чинуша"?
просто складється враження, що в тебе ніхто зі знайомих, друзів, родини не працює в державних/комунальних оранах... і ти всіх чиновників вважаєш злодіями-дармоїдами...

Додано через 23 секунды
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
"Де вкрав?" - на штучному завищені вартості і співпарці із кумами.
штучність - ти вимірюєш?

Додано через 43 секунды
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
"Як вкрав?" - купив товар за державні гроші, по подвійній ціні а різницю поклав собі в кишеню.
а ось тут вже завжди треба наводити конкретні приклади
особливо якщо ти гордо сказав "в два рази"
інакше - балабол

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
"Що означає крадуть" - це означає що людина із зарплатою у 2,000 грн. не може мати порш каєн впринципі.
це про кого?
Гоча?
ну погоджуюсь, що суто з моральної точки зору "порш каєн" це не чиновницька машина... якщо він дійсно причетний до тієї авто, то явно нерозумний крок
але:
1) ніхто ще не довів, що то його машина чи його родичів/друзів
2) ЗП в Гоча близько 10тис.грн., а не 2000
3) якщо я б був дуже модним чиновником... ну в значені таким, що чесний і робить багато користі простим людям, то якщо б мілярдер Саймон мені за мою чесність в подарунок (без зобовязань!) дав користуватись великою яхтою, то я б користувався і ще інших людей катав!

Востаннє редагував FortYear: 02.10.2013 о 21:50. Причина: Пізніше додано
FortYear зараз поза форумом  
Старий 02.10.2013, 22:13 #2277685   #91
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Додам 5 копійок у вашу суперечку.

Мій родич займається монтажем металевих конструкцій будь-якої складності. Він був дуже здивований, коли прикинув приблизну вартість "лавочок з дашками" (які масово встановили на більшості зупинках) разом з матеріалами, монтажем і встановленням, а після цього почув про В ТРИ РАЗИ БІЛЬШУ СУМУ, яку заплатила міська рада деякій фірмі, яка ВИГРАЛА ТЕНДЕР!

Не раз я стикався із схожими ситуаціями і в інших сферах та галузях. Після такого будь-які зміни у місті (а собливо - ремонти, бо на них свобода паперової діяльності більша) одразу мимоволі сприймаєш як розкрадання МОЇХ ГРОШЕЙ чиновниками.
 
Подякували 2:
alebard (02.10.2013), dwd (02.10.2013)
Старий 02.10.2013, 22:15 #2277689   #92
saymon
Guest
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
а якщо 2100? а 1800?
яка межа?
Я якщо завтра метеорит впаде на Землю?
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
як відрізнити "наживу" від "заробітку"?
Дуже просто. Заробіток іде в касу міста, нажива в кишеню чинуші.
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
тобто націнка 30% це добре? а чого не 20%? чого не 15?... 31?
Моя машина, хочу їду хочу кувиркаюсь.
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
то для качелі яку можна ціну можна ставити від собівартості?
арбітр собівартості хто?

наприклад... скільки буде вартувати привести в порядок стадіон колишнього комбайнового заводу щоб ти не вважав, що хтось щось вкрав? називай суму
Ти економіст, тобі видніше
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
якщо доприкладу собівартість дитячої качельки (матеріали + зарплата + податки) наприклад 1000грн
от ти і обгрунтовуй.
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
а тобі слабо пройтись по державних установах і зайшовши в кожен кабінет дивлячись кожному працівнику в очі сказати "Ти чинуша"?
просто складється враження, що в тебе ніхто зі знайомих, друзів, родини не працює в державних/комунальних оранах... і ти всіх чиновників вважаєш злодіями-дармоїдами...
Ти мене на слабо не бери. Працюють. Вважаю що вони даремно витрачають час. Причому і свій і чийсь.
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
штучність - ти вимірюєш?
Не я, а замовники. В когось 100%, в когось 120%, а в когось ще більше. Залежить від конкретного чинуші.
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
а ось тут вже завжди треба наводити конкретні приклади
особливо якщо ти гордо сказав "в два рази"
інакше - балабол
Я сказав "в два рази" не гордо, бо мені за державу обідно, як би дивно це не звучало. Конкретні приклади я не наведу, по лише тобі одному незрозумілій причині.

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
це про кого?
Гоча?
Конкретно по каєн так, про Гоча.

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
ну погоджуюсь, що суто з моральної точки зору "порш каєн" це не чиновницька машина... якщо він дійсно причетний до тієї авто, то явно нерозумний крок
але:
1) ніхто ще не довів, що то його машина чи його родичів/друзів
2) ЗП в Гоча близько 10тис.грн., а не 2000
3) якщо я б був дуже модним чиновником... ну в значені таким, що чесний і робить багато користі простим людям, то якщо б мілярдер Саймон мені за мою чесність в подарунок (без зобовязань!) дав користуватись великою яхтою, то я б користувався і ще інших людей катав!
1) А тут і доводити нічого не треба, машина записана на двоюрідного дядька тітки, в кращому разі. Так само як у власності Надал кімната в гуртожитку, а все решту в абсолютно чужої людини - його дружини.
2) Згідно Авторіа найдешевший каєн вартує 95 916 грн., а внутрішній голос мені підказує що в нього не найдешевший. Мабуть накопичував, так.
3) Це просто чудово. Але є одне але, мільярдери тому і мільярдери що ніколи нічого не роблять просто так. Оплатив виборчу кампанію мера - на тобі у власність кінотеатр Франка, на тобі дорогу до будинку і на тобі посаду голови комітету по розподілу майна. Все просто, як 2-2.
 
Старий 02.10.2013, 22:40 #2277713   #93
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
Я нічого нікуди не вводжу. І до чого тут моя робота? Я хочу сказати що стільки сили, часу і коштів витрачено на імітацію бурної діяльності, яскравим прикладом якої є канітєль з квітково-сонячним годинником, теплим тротуаром, пам"ятником, водно-моторним фестивалем, пластиковими зупинками, що вже можна було втілити в життя хоч один з дійсно необхідних соціальних проектів. Та хоч би нормальні пандуси у місті облаштували для колясочників.
В нас населення близько 250 000 чоловік, всім не вгодиш! От ви б хотіли пандусів замість пластикових зупинок, а я б за ті гроші заставив домофонами весь Бам для прикладу. В когось є авто і маршрутками він взагалі не користується тому він би ті гроші краще на дороги витратив. У когось діти не мають де гратися йому краще гарний майданчик в дворі, а хтось би тупо пропив ті гроші. Кожному своє. Всім не вгодиш ніколи. З вашого переліку мені подобаються і теплий тротуар, водно-моторний фестиваль та пластикові зупинки. Пам'ятники і годинник не конче але і не зашкодять. У когось вибір буде іншим, комусь взагалі нічого не потрібно.
До роботи кожної людина можна вчепитись. Комусь домофони це марна трата грошей, хтось напише що дітей в дитячих будинках і так балують, то що давайте їх слухати і нічого не робити?
Стосовно пандусів. Декілька разів допомагав жінкам зносити коляски в парк Топільче. З цілого парку немає жодного нормального спуску або сходи або стежка. Так собі думаю- от Окаринський поганий чоловік, нічого не робить. А потім почав думати як зробити пандус. Кут підйому по стандарту 2 градуси, це получається що від вулиці Миру пандус треба заливати десь до Острозького щоб добитись такого наклону...

Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
Мій родич займається монтажем металевих конструкцій будь-якої складності. Він був дуже здивований, коли прикинув приблизну вартість "лавочок з дашками" (які масово встановили на більшості зупинках) разом з матеріалами, монтажем і встановленням, а після цього почув про В ТРИ РАЗИ БІЛЬШУ СУМУ, яку заплатила міська рада деякій фірмі, яка ВИГРАЛА ТЕНДЕР!

Не раз я стикався із схожими ситуаціями і в інших сферах та галузях. Після такого будь-які зміни у місті (а собливо - ремонти, бо на них свобода паперової діяльності більша) одразу мимоволі сприймаєш як розкрадання МОЇХ ГРОШЕЙ чиновниками.
Чому ж він не брав участі в тендерах? Нічого б твій родич не зробив через не бажання платити ПДВ та мати справу з контролюючими органами. Я мав справу з МВС, встановлював їм деякі системи безпеки, є 2 нюанси через які я цього більше не хочу робити:
1. В міліції занадто багато бидлоти.
2. Гроші казначейство довго перекидає.
pberit зараз поза форумом  
Старий 02.10.2013, 23:02 #2277725   #94
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Дуже просто. Заробіток іде в касу міста, нажива в кишеню чинуші.
ну підприємець Петро Семенович і продав міській раді диван за 2000грн.
де тут нажива/заробіток?
причому "чинуша"?

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ти мене на слабо не бери. Працюють. Вважаю що вони даремно витрачають час. Причому і свій і чийсь.
все ж наполягаю взяти на слабо
просто хотілось би щоб багато людей хоча б в очі побачили супер-умного інтернет-хомячка, котрий все в цьому світі знає і свято переконаний, що робота на цілодобовій гарячій лінії "1580" це "витрачання часу"...

Востаннє редагував FortYear: 02.10.2013 о 23:02. Причина: Пізніше додано
FortYear зараз поза форумом  
Старий 02.10.2013, 23:02 #2277734   #95
saymon
Guest
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
ну підприємець Петро Семенович і продав міській раді диван за 2000грн.
де тут нажива/заробіток?
причому "чинуша"?
Нажива тут в тому що диван вартує 1000. А другу тисячу розподілили між собою чинуші, ось вони при чому.
А заробіток був би, якби знайшли Олега Сидоровича, що продає дивани по 500, і зекономили казні половину грошей. Але це паралельна реальність.
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
все ж наполягаю взяти на слабо
просто хотілось би щоб багато людей хоча б в очі побачили супер-умного інтернет-хомячка, котрий все в цьому світі знає і свято переконаний, що робота на цілодобовій гарячій лінії "1580" це "витрачання часу"...
Не зрозумів до чого тут гаряча лінія.
 
Старий 02.10.2013, 23:21 #2277740   #96
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
1) А тут і доводити нічого не треба, машина записана на двоюрідного дядька тітки, в кращому разі. Так само як у власності Надал кімната в гуртожитку, а все решту в абсолютно чужої людини - його дружини.
про Гоча і його тітку не знав
ти значно обізнаніший



Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
3) Це просто чудово. Але є одне але, мільярдери тому і мільярдери що ніколи нічого не роблять просто так. Оплатив виборчу кампанію мера - на тобі у власність кінотеатр Франка, на тобі дорогу до будинку і на тобі посаду голови комітету по розподілу майна. Все просто, як 2-2.
ну не знаю... коли збирали на сервер - було кілька анонімних платежів...
покійному Толіку Головатому було кілька анонімних внесків на лікування на кругленькі суми
Ахметова 2 тижні тому обладнання в лікарню нове подарував на кругленькі суми...
Різник мені вчора подарував 2 футболки... напевне очікує, що я йому організую підряд від міської ради з "наживою"...

Додано через 40 секунд
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Не зрозумів до чого тут гаряча лінія.
на ній працюють державні чиновники
чи "чинуша" - це ти скорочення не від слова "чиновник" вживаєш?

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Мій родич займається монтажем металевих конструкцій будь-якої складності. Він був дуже здивований, коли прикинув приблизну вартість "лавочок з дашками" (які масово встановили на більшості зупинках) разом з матеріалами, монтажем і встановленням, а після цього почув про В ТРИ РАЗИ БІЛЬШУ СУМУ, яку заплатила міська рада деякій фірмі, яка ВИГРАЛА ТЕНДЕР!
дядько подавав цінову пропозицію в міську раду?
усі тендери публікуються на спеціалізованому сайті... його нескладно найти через гугл

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Я якщо завтра метеорит впаде на Землю?
ото ж бо... ти сам не знаєш яка має бути ціна... і чи лише на ціну зважати?

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Нажива тут в тому що диван вартує 1000.
тобто на ринку ціни на диван біля 2000, а ти впевнений, що всі змовились і окрім раціональної рентабельності додали ще 1000грн.?
хм... і звідки ти то знаєш?

Востаннє редагував FortYear: 02.10.2013 о 23:21. Причина: Пізніше додано
FortYear зараз поза форумом  
Старий 02.10.2013, 23:27 #2277753   #97
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
хто вкрав і як саме?
Та мені побарабану якщо чесно хто і як, про що писав вище. Головне результат. А він мене повністю влаштовує і я задоволений роботою ТМР на даній ділянці.
Andrik84 зараз поза форумом  
Старий 02.10.2013, 23:32 #2277759   #98
saymon
Guest
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
ну не знаю... коли збирали на сервер - було кілька анонімних платежів...
покійному Толіку Головатому було кілька анонімних внесків на лікування на кругленькі суми
Ахметова 2 тижні тому обладнання в лікарню нове подарував на кругленькі суми...
Різник мені вчора подарував 2 футболки... напевне очікує, що я йому організую підряд від міської ради з "наживою"...
І до чого тут всі ці люди до мільярдерів і їх інвестицій у свій бізнес. Тим більше до чого тут анонімність.
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
на ній працюють державні чиновники
чи "чинуша" - це ти скорочення не від слова "чиновник" вживаєш?
Ні, це не скорочення, це такий діагноз. Не медичний, якщо шо.

Карочє, тема про бульвар.
Отут тако ніби недавно тодішній "молодіжний мер" Зелінка рвав на собі сорочку що зробити фонтан на бульварі нереально, тільки скейтпарк або засипати землею. Ти до речі, підтримував ідею скейтпарку. Тепер підтримуєш фонтан і дитячий майданчки. А все чому? А все тому що тобі пофіг що там буде, хоч фонтан хоч клумба хоч памятник. Втім так вважать багато людей - головне що щось робиться, а що саме пофіг.
Невеликий офтоп. На всіх пластикових коробочках, які називають зупинками громадського транспорту, познімали бокову стінку зі сторони підїзду транспорту. Питається в задачі, де раніше був розум тих хто проектував і лобіював зупинки? Відповідь: розум був на місці, просто ніхто з них ніколи в житті на зупинці не стояли вони теоретики, хоч і вважають себе самим розумними, не те що якісь там хомячки з інтернетів. Так от в нас все робиться.
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
ото ж бо... ти сам не знаєш яка має бути ціна... і чи лише на ціну зважати?
А мені і не треба знати. Реальна ціна гуглиться за 10 секунд.
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
тобто на ринку ціни на диван біля 2000, а ти впевнений, що всі змовились і окрім раціональної рентабельності додали ще 1000грн.?
хм... і звідки ти то знаєш?
Ну ок, давай переформулюю по твоїх цифрах. На ринку 2000, для держави по 3000, різниця в кишеню, щось мені, решту чинушам.
А звідки я знаю це бальшой сікрєт. Звідки таке можна знати? В книжці мабуть якісь прочитав

Востаннє редагував saymon: 02.10.2013 о 23:41.
 
Старий 02.10.2013, 23:42 #2277766   #99
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Тим більше до чого тут анонімність.
до того що тобі важко буде пояснити у чому ж "профіт"

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ти до речі, підтримував ідею скейтпарку.
і зараз підтримую
якщо готовий зробити - буду підтримувати!


Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Тепер підтримуєш фонтан і дитячий майданчки.
та нє... я радий лише, що колишні побажання окремих форумчан реалізувались
скейтпарк мені все ж прикольніше був би

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Відповідь: розум був на місці, просто ніхто з них ніколи в житті на зупинці не стояли вони теоретики
готовий закластись?
ти ляпаєш фрази, котрі є дуже великими перебільшеннями або прямою брехнею і хоть би хник
ну негарно так... реально негарно

Додано через 46 секунд
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
хоч і вважають себе самим розумними, не те що якісь там хомячки з інтернетів
ні, не вважають
на відміну від інтернет-хомячка Саймона вони не вважають себе найрозумнішими і вважають що роблять помилки

Додано через 22 секунды
нажаль, в цьому світі лише саймон не робить помилок

Додано через 16 секунд
надіюсь ти помітив, що я ніде не хвалив даних зупинок?

Востаннє редагував FortYear: 02.10.2013 о 23:42. Причина: Пізніше додано
FortYear зараз поза форумом  
Старий 03.10.2013, 00:00 #2277783   #100
saymon
Guest
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
на відміну від інтернет-хомячка Саймона вони не вважають себе найрозумнішими і вважають що роблять помилки
О! Мені сильно легше стало. Це так чудово коли люди косячать а потім розводять руками, це все міняє і від цього життя стає набагато кращим і комфортнішим.
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
нажаль, в цьому світі лише саймон не робить помилок
Мої помилки не впливають на житєдіяльність тисяч людей, максимум десятка, і то не все. А раз вже бються в груди що вміють і знають, і тому їх треба вибрати у міськраду, то нехай тепер покажуть що вони вміють і знають.
Веду знову до старої теми - відповідальності держслужбовця. Якої в нас нема.
 
Подякував(ла):
dwd (03.10.2013)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:56.