Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Пішоходи, ви безсмертні?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.12.2012, 08:51 #2091853   #61
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Поміть, не я створив тему, і не я почав холівар "водії VS пішоходи".
.
Темку створив не ти. Холівар в темі - твоя заслуга. Про що вас просять водії і чого вимагають правила? Підійшов до переходу - зупинися глянь по сторонах чи водії тебе бачать, здійснили певні дії і дії дають результат, продовжив рух. Це, зрештою, ваша безпека ваше життя і здоров"я.

От же яка цікава річ, пішоход виходить на перехід з надією, що водій дотримується ПДР, при чому сам на ПДР чхати хотів.
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякували 2:
Nobel (11.12.2012), Sany (10.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2012, 09:50 #2091925   #62
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
. Водії дуже часто забувають , що і самі бувають пішодами і не раз криють пенсіонерів які переходять повільно в стилі - "рухайся бл... стара ..."
Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
А якщо простими словами,то стара курва демонстративно відвернула писок,і суне через дорогу прямо по під машини.І в сраці вона мала пшохідний перехід,до якого ще треба йти метрів 100,ти водій - ти й дивись.А вона йде з церкви
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2012, 10:03 #2091935   #63
mr_Dream
 
Аватар для mr_Dream
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Ги Біля нової пошти/мотору на дружбі, чувак розмовляючи по телефону перебігає перехрестя по діагоналі
mr_Dream зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Speller (11.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2012, 12:06 #2092056   #64
Sany
 
Аватар для Sany
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ти просто перечитай що тут пишуть, та ще й на правила посилаються. Я перекажу що - при підході до зебри я маю подавати водіям сигнал про намір перейти дорогу. Ти реально вважаєш що мені це треба робити? І що значить "водій не встигне зреагувати"? Якщо ти їдеш із правильною швидкістю і заздалегідь бачиш знак пішохідного переходу то ти вже повинен зреагувати і настроїтися на те, що зараз там зявиться пішохід.
Ти не правий тут. Я знаю добре шо малих діток і в школі і в дитячому садочку вчать, що перед тим як перейти дорогу потрібно переконатись чи не їде машина. А відповідно з точки зору пішохода, його дії б мали бути такими:
- Підійшов до пішоходного переходу.
- Подивився на ліво, потім на право.
- ЯКЩО Є БЕЗПЕЧНИЙ ІНТЕРВАЛ МІЖ МНОЮ (тобто пішоходом) І ТРАНСПОРТНИМ ЗАСОБОМ, ТО Я МОЖУ СМІЛО ПЕРЕХОДИТИ ДОРОГУ, знаючи шо водій встигне мене побачити, зреагувати і виконати дії, щоб мене пропустити.
- При переході дороги стараюсь кивнути в знак подяки такому водієві.

Такі дії я вважаю нормальними і ці дії і будуть сигналом!
І тільки тоді водій чемно пропустить пішохода на переході.
І тільки тоді будуть виконані всі вимоги правил дорожнього руху, на які вище спирались. А саме той пункт, в якому написано, що ПІШОХОДУ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ РІЗКО ВИХОДИТИ НА ПРОЇЗДЖУ ЧАСТИНУ!

От за що ми зараз і споримо.
Sany зараз поза форумом  
Подякували 6:
Пантера (10.12.2012), mhl (10.12.2012), nleman (11.12.2012), Nobel (11.12.2012), Sasha (10.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2012, 15:46 #2092246   #65
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Зустрічне запитання.
От летиш ти на своєму ніва-шєвролє по дорозі, .....тому при натисканні на гальма ти ще метрів 100 ковзаєш у некорованій тачці.

Власне саме питання: куда ти блядь, летиш і чого думає що ти центральна точка дорожнього руху?
Висновок: дотримуйся дистанції і звертай увагу на пішоходів, а не на мобілу, автомагнітолу чи навігатор.

З найкращими побажаннями пішоход-смертник.
Доречі в зимовий час автомобілістам радять уявити що ти пливеш на лодці. Поведінка транспорту майже така сама. Гадаю мало хто б ганяв під 40 км/год по каналах на які може хтось вискочити . Але й пішоходам по тій же причині не варто сподіватися що машина отак от раптово зупиниться. Зупинилась - все, можна йти. А до моменту зупинки всяке може статися і не варто розслаблятися.
Але імхо всім варто дотримуватися правила "ВСІ НАВКОЛО ДЕБІЛИ". І поводитися так ніби і той водій на дорозі і той пішохід дебіли та можуть встругнути що попало. І ставитися до них з великою обережністю.

Додано через 18 хвилин
Цитата:
Допис від Longer Переглянути допис
Зустрічна пропозиція, а всі адекватні пішоходи нехай носять по коктейлю молотова - не пропустив на зебрі - освіжись!!! І значно менше стане неадекватів за рулем і засобів пересування.
Як колись було сказано - щоб покращити ситуацію на дорогах треба кожному пішоходу дати гранатомет, а кожну машину обладнати кулеметом

Додано через 10 хвилин
Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
пішоходи умудряються навіть на тротуарі бути у%бнями

http://www.youtube.com/watch?v=nQ_x6xi63gA

сьогодні мало не задавив таких двох
Ну тут якось двозначно. Звісно хлопці стали на проїзді, але з точки зору пішохода вони собі стоять на тротуарі, і хто там кому мигає поворотніком і кому сигналить їх не стосується. Напевне тому й не реагували на тебе.

Востаннє редагував erazel: 10.12.2012 о 15:46. Причина: Пізніше додано
erazel зараз поза форумом  
Подякували 3:
Onufryj (10.12.2012), Promo (10.12.2012), Sha (06.10.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2012, 16:05 #2092282   #66
Bandera13
 
Аватар для Bandera13
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Поміть, не я створив тему, і не я почав холівар "водії VS пішоходи".
Ти просто перечитай що тут пишуть, та ще й на правила посилаються. Я перекажу що - при підході до зебри я маю подавати водіям сигнал про намір перейти дорогу. Ти реально вважаєш що мені це треба робити? І що значить "водій не встигне зреагувати"? Якщо ти їдеш із правильною швидкістю і заздалегідь бачиш знак пішохідного переходу то ти вже повинен зреагувати і настроїтися на те, що зараз там зявиться пішохід.
я поражаюсь з тебе!
раз ти такий крутий, то давай поставим тебе на дорозі, буду я їхати по льоду зі снігом на швидкості 40 км. та навіть 20. і за 2 метри ти перед машиною вибігаєш! шо тоді ? коли я тебе прокатаю на капоті ше метрів з 20.
і тут певно я до звертаюсь не до тебе, а до інших адекватних пішоходів. які не пишуть такої дурні як ти. тут не втолкуєш, поки тебе не навчить життя (дай Бог звісно щоб такого з тобою ніколи не було ).
Шановні вчіться поважати один одного, хочаб трішки...
і як ти говориш: водій має бути готовий що пішоход буде перходити дорогу! то чому ж тобі так само не бути готовим до того що на дорозі буде авто, яке при певних обставинах не сможе зупинитись завчасно.
розуму тобі !
Bandera13 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sany (13.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2012, 16:31 #2092308   #67
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Але імхо всім варто дотримуватися правила "ВСІ НАВКОЛО ДЕБІЛИ". І поводитися так ніби і той водій на дорозі і той пішохід дебіли та можуть встругнути що попало. І ставитися до них з великою обережністю.
Колись так і їздили. Коли ПДР ще не було. Економічний ефект від володіння ТЗ прямує до мінуса, якщо замість припущення, що всі водії і пішоходи керуються ПДР припускати, що вони всі дебіли.
Bhagavan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2012, 17:32 #2092343   #68
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Слух, я щось не второпав про економічний ефект. Поясни, будь-ласка, мені нерозуміючому
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2012, 17:34 #2092345   #69
BIMMER
 
Аватар для BIMMER
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Попався пару днів тому умнік, певно думав шо бус повністю прозорий. Їхав би на пару секуунд пізніше то вже б сидів напевно.

А це типові базарники-дальтоніки

Сам стараюсь при інтенсивному потоку транспорту пропустити по максимуму перш ніж ступити на асфальт, а коли перехожу то не чухатись в задницю, а пошуріку перейти. Найбільше пре перехід на Мазепи, як виходять з автобуса шо з одного шо здругого боку, так і пруть по одному змійкою, а зверху і знизу тим часом кількасотметрові затори.

Востаннє редагував BIMMER: 10.12.2012 о 18:09.
BIMMER зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2012, 20:26 #2092465   #70
mr_Dream
 
Аватар для mr_Dream
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Цитата:
Допис від BIMMER Переглянути допис
А це типові базарники-дальтоніки
....
Найбільше пре перехід на Мазепи
Найбільше таких камікадзе від збруча до старої автобусної, попри парк Але там вже і водії не ганяють. Хоча раз був свідком, коли прямо під гружену кавунами 20-тонну вантажівку чуть не попада така бабка-пофігістка. І пофіг, що їхав він не більше 10-15 км/год, закони фізики ніхто не відміняв.

А на рахунок переходу на Мазепи згадався мені ось цей комікс з 90-х

....а пішоходи і водії просили всього навсього врегулювати "пішохідний переїзд" ))
mr_Dream зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2012, 10:07 #2092805   #71
Bandera13
 
Аватар для Bandera13
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

ну дуже рекомендую почитати пішоходам і не тільки.
Обережно присутні матюки. http://lurkmore.to/Пешеход
Bandera13 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
BIMMER (11.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2012, 10:16 #2092816   #72
Punisher-x3m
Нерпа.
 
Аватар для Punisher-x3m
Cool Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Пасую обрат
http://lurkmore.to/%D0%90%D0%B2%D1%8...B8%D1%81%D1%82
Punisher-x3m зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2012, 11:59 #2092879   #73
Dentist
Ваш стоматолог
 
Аватар для Dentist
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Dentist зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2012, 12:20 #2092900   #74
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

мабуть цікаво три місці лежати на витяжці і ходити на судно і гордо вважати що ти щось довів водію це в кращому випадку.
gsv зараз поза форумом  
Подякували 6:
ОРДА (11.12.2012), mr_Dream (11.12.2012), Petro Ford (11.12.2012), Samyel_Fox (12.12.2012), Sany (11.12.2012), StealZ (11.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2012, 16:50 #2093098   #75
Sensation2102
 
Аватар для Sensation2102
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Sensation2102 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Master (11.12.2012), mr_Dream (11.12.2012)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 11.12.2012, 21:59 #2093392   #76
Rockgorn
 
Аватар для Rockgorn
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Цитата:
Допис від S.H.A.D.E Переглянути допис
У тему)
Пішохід навіть не дивився в сторону швидкої, навіть капюшона не додумався скинути...
Rockgorn зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 13.12.2012, 00:40 #2094327   #77
OldSchool
Активний учасник
 
Аватар для OldSchool
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

сам таких ситуацій вже надивився.... пішоходу яка різниця))? він пре бо йому дозволено а те, що жига
з горки летить і ну ніяк не встигне затормозити йому байдуже... всеодно якщо що то водій буде винний...
кароч чуть не збили дідулю біля ювілейного...=))) водій вилетів на зустрічну і його занесло...
на щастя машин не було...
OldSchool зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.12.2012, 17:05 #2094831   #78
zumnuj
 
Аватар для zumnuj
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

Цитата:
Допис від OldSchool Переглянути допис
сам таких ситуацій вже надивився.... пішоходу яка різниця))? він пре бо йому дозволено а те, що жига
з горки летить і ну ніяк не встигне затормозити йому байдуже... всеодно якщо що то водій буде винний...
кароч чуть не збили дідулю біля ювілейного...=))) водій вилетів на зустрічну і його занесло...
на щастя машин не було...
Я звичайно підтримую водіїв, але в даній ситуації вступлюся за пішоходів. Треба завжди вибирати безпечну швидкість, бо від самої фрази "жига з горки летить" стає страшнувато.
zumnuj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.12.2012, 17:07 #2094834   #79
Olena123
Banned
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

інколи хочется закричати, стій, це ж машина, вона давить!
Olena123 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.12.2012, 20:40 #2094978   #80
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Пішоходи, ви безсмертні?

понеділок та вівторок світлофор біля 6 магазину - переходжу приблизно в один і той самий час близько 18 години машини на зелене світло їдуть і пофігу їм , що то не просто зебра . а світлофор і зі мною йшло багато людей і машин не одна проїхали на зелене світло(зелене для пішоходів) дойшов до середини - херакс проїжджає пікап не дочекавшися поки я перейду з іншим людьми світло , потім закунчую переходити другий на ланосі 5см позаду мене проїхався хоча ще купа людей закінчувала переходити і світлофор не перейшов на жовте світло. Хотілося тупо кинути чимось в скло таким "культурним" водіям. Ну реально куди ти прем напролом на зелене світло ? Добре якби то одн такий був умнік , ато їх було декілька. Далі - зебра біля збаразького кольца , як їхати з східного на бам до 2 лікарні навпроти заправки там взагалі майже не зупиняютсья ні в літі ні зимою ні весною перевірено неоднократно. Навіть були збили когось то поставили знак на металевому стовпі пішоходного переходу до цього була лише зебра розмічена на асфальті.



Востаннє редагував Distemper: 13.12.2012 о 20:52.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:55.