Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Свідки Єгови

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 08.07.2011, 14:36 #1694461   #81
OLEG09
 
Аватар для OLEG09
Типово Відповідь: Свідки Єгови

Алекс, я чудово знайомий з твоєю проблемою.
Був у мене друг Павлик (ім"я змінене). Хороший був друг, дуже. Мама Свідок Єгови. Він також щось робив в цьому напрямку, щоб бути ним (не знаю, так як ти, чи ні). Все було би чудово до нині, якби хтось не вставив йому свої мозги. Перестав відвідувати зібрання, мене чомусь став боятися, кромі "Привіт" я йому більше нічого не встигаю сказати, з"явилися "круті" друзі, які явно на нього надавили. Хотів з ним відверто поговорити, нічого не вдалося. І от зустрічаю недавно його маму. Через сльози розказує мені наслідки його вибору. Вчитися перестав, з "крутими" пропадає до ночі, а от недавно прийшов в синяках, з підбитими очима, здається, не всіма зубами, їздять тепер по обстеженнях, чи всі в ньому органи цілі, бо все болить. Мовчить хто це зробив, але всім ясно - його нові друзі.

Алекс, що ти скажеш не це? Мені його шкода, бо він був мені другом, і дуже хорошим другом. Благаю Єгову, щоб витягнув його з тої ями, в яку він попав, коли покинув збір, Єгову, і подався в широкий і просторий світ, але яким править Сатана. Буду намагатися ще раз з ним поговорити. Прошу Бога, щоб він мені допоміг.

Ти - такий же, як і він. Тобі хочеться бути незалежним, тобі нудно з мамою, там, куди вона ходить, для тебе ідеалом став цей жорстокий і нечесний світ. Чому?

Ти вже дорослий. Ти можеш думати по-дорослому. Задумайся, якими мотивами керуються ті, хто каже, що свідки погані, і якими мотивами керується твоя мама. Задумайся, але не на хвилину, а добре подумай над моїми словами. Час лікує. Попроси в своєї мами часу, щоб все добре обдумати.
Якщо ти, можливо, підеш проти мами і тобі буде погано в житті, згадай її, згадай Єгову, він тебе чекає до останнього. Лише з Ним ти знайдеш справжній зміст у своєму житті.
Удачі тобі. Вірю, що ти зробиш правильний вибір. Буду за тебе молитися.
OLEG09 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Vityab (27.08.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2011, 15:00 #1694492   #82
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Свідки Єгови

Цитата:
Допис від OLEG09 Переглянути допис
Алекс, я чудово знайомий з твоєю проблемою.
Був у мене друг Павлик (ім"я змінене). Хороший був друг, дуже. Мама Свідок Єгови. Він також щось робив в цьому напрямку, щоб бути ним (не знаю, так як ти, чи ні). Все було би чудово до нині, якби хтось не вставив йому свої мозги. Перестав відвідувати зібрання, мене чомусь став боятися, кромі "Привіт" я йому більше нічого не встигаю сказати, з"явилися "круті" друзі, які явно на нього надавили. Хотів з ним відверто поговорити, нічого не вдалося. І от зустрічаю недавно його маму. Через сльози розказує мені наслідки його вибору. Вчитися перестав, з "крутими" пропадає до ночі, а от недавно прийшов в синяках, з підбитими очима, здається, не всіма зубами, їздять тепер по обстеженнях, чи всі в ньому органи цілі, бо все болить. Мовчить хто це зробив, але всім ясно - його нові друзі.

коли покинув збір, Єгову, і подався в широкий і просторий світ, але яким править Сатана.
для тебе ідеалом став цей жорстокий і нечесний світ. Чому?
Для якого віку ти розказуєш цю казочку? Дуже вже все примітивно.
А що гірше покинути: збір чи Єгову? А можна покинути тільки збір, а Єгову ні? А якщо просто ходити на збір, а Єгову - побоку?
Ти не думаєш, що ти мене сильно ображаєш, рахуючи жорстокою і нечесною.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2011, 21:01 #1694730   #83
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Свідки Єгови

Цитата:
Допис від OLEG09 Переглянути допис
Благаю Єгову, щоб витягнув його з тої ями, в яку він попав, коли покинув збір, Єгову, і подався в широкий і просторий світ, але яким править Сатана.
Де саме править Сатана у цьому широкому світі?
Ви не могли б обійтися без загальних фраз?
Бо ви пишете людині, яка може не зрозуміти ваших шифрів.

Ви у світі? Сатана вами править теж?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2011, 22:58 #1694827   #84
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Свідки Єгови

Цитата:
Допис від OLEG09 Переглянути допис
Алекс, я чудово знайомий з твоєю проблемою.
Був у мене друг Павлик (ім"я змінене). Хороший був друг, дуже. Мама Свідок Єгови. Він також щось робив в цьому напрямку, щоб бути ним (не знаю, так як ти, чи ні). Все було би чудово до нині, якби хтось не вставив йому свої мозги. Перестав відвідувати зібрання, мене чомусь став боятися, кромі "Привіт" я йому більше нічого не встигаю сказати, з"явилися "круті" друзі, які явно на нього надавили. Хотів з ним відверто поговорити, нічого не вдалося. І от зустрічаю недавно його маму. Через сльози розказує мені наслідки його вибору. Вчитися перестав, з "крутими" пропадає до ночі, а от недавно прийшов в синяках, з підбитими очима, здається, не всіма зубами, їздять тепер по обстеженнях, чи всі в ньому органи цілі, бо все болить. Мовчить хто це зробив, але всім ясно - його нові друзі.

Алекс, що ти скажеш не це? Мені його шкода, бо він був мені другом, і дуже хорошим другом. Благаю Єгову, щоб витягнув його з тої ями, в яку він попав, коли покинув збір, Єгову, і подався в широкий і просторий світ, але яким править Сатана. Буду намагатися ще раз з ним поговорити. Прошу Бога, щоб він мені допоміг.

Ти - такий же, як і він. Тобі хочеться бути незалежним, тобі нудно з мамою, там, куди вона ходить, для тебе ідеалом став цей жорстокий і нечесний світ. Чому?

Ти вже дорослий. Ти можеш думати по-дорослому. Задумайся, якими мотивами керуються ті, хто каже, що свідки погані, і якими мотивами керується твоя мама. Задумайся, але не на хвилину, а добре подумай над моїми словами. Час лікує. Попроси в своєї мами часу, щоб все добре обдумати.
Якщо ти, можливо, підеш проти мами і тобі буде погано в житті, згадай її, згадай Єгову, він тебе чекає до останнього. Лише з Ним ти знайдеш справжній зміст у своєму житті.
Удачі тобі. Вірю, що ти зробиш правильний вибір. Буду за тебе молитися.
Чоловіче,якщо ти будеш вештатись темними вулицями,то і тобі відвішають рано чи пізно.Чи це означатиме що єгова від тебе відвернувся?
Або дивись,ти будеш зневажати єгову але постійно сидіти дома коло мамочки,чи це означатиме що хулігани прийдуть у хату і "підібють тобі очі,зуби і тд."?
По моєму проблема тут зовсім у іншому
Кара Божа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.07.2011, 14:22 #1695132   #85
dommira
Типово Відповідь: Свідки Єгови

Цитата:
Допис від Богдан:-)) Переглянути допис
Певно і тобі пропонували переписати хату,що ти так впевнено за сусідку розказуєш, чи як?
А що в вашій секті на матеріальне не зважають?
Чи не схоже на свідків : "А коли хто на цій основі будує з золота, срібла, дорогоцінного каміння...", чи може ви живете, "думаючи про те, що вгорі, а не про те, що на землі. (Колосянам 3:2)?!
dommira зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2011, 11:36 #1695575   #86
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Свідки Єгови

Цитата:
Допис від Богдан:-)) Переглянути допис
Певно і тобі пропонували переписати хату,що ти так впевнено за сусідку розказуєш, чи як?
От дивні ви свідки шо просто пі...ц.
У байки 2000 річної давнини вірите і навіть СВІДЧИТЕ так ніби самі в тому участь брали,а тут такий недовірливий.
За часів Ісуса певно б теж йому неповірив пра?
Цьвяхи би подавав,шо нє?
Кара Божа зараз поза форумом  
Подякували 2:
ecosvyat (10.07.2011), Ікебан (11.07.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.07.2011, 12:14 #1696238   #87
Богдан:-))
 
Аватар для Богдан:-))
Типово Відповідь: Свідки Єгови

Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
А хату клянчили у них СВІДКИ ЄГОВИ.Кому вони її далі хотіли передати(громаді.собі,на мовзолей раселу) це вже інша справа.Факт залишається фактом.СВІДКИ хотіли сусідчину хату.
Ти ж кажеш,що і до тебе приходили Свідки Єгови,чи не так? Якщо у Свідків ціль "клянчити хату",то значить і в тебе мали "клянчити"?Отже,"клянчили в тебе ОСОБИСТО хату,чи ні???
Богдан:-)) зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.07.2011, 15:05 #1696352   #88
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Свідки Єгови

Цитата:
Допис від Богдан:-)) Переглянути допис
Ти ж кажеш,що і до тебе приходили Свідки Єгови,чи не так? Якщо у Свідків ціль "клянчити хату",то значить і в тебе мали "клянчити"?Отже,"клянчили в тебе ОСОБИСТО хату,чи ні???
Ну ти смішний хлоп)
За твоєю логікою як я люблю секс,то значить усім кого на своєму шляху зустріну,його пропоную.
Був би я дідом 80 років,з явними ознаками самотнього чоловіка,думаю "допомога за хату" була б і мені запропонована.А так то У МЕНЕ ХАТУ НЕ КЛЯНЧИЛИ.
Але сусідці я вірю більше чим тобі,і аспіранту який ручається за випадки по всій Україні,стосовно відчудж.хат.на користь св.єг.
Думаю відповідь вичерпна
Кара Божа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.07.2011, 19:10 #1696527   #89
dommira
Типово Відповідь: Свідки Єгови

Свідки, а про кого тут йдеться:
“ Горе вам……, що обходите море та землю, щоб придбати нововірця одного; а коли те стається, то робите його сином геєнни, вдвоє гіршим від вас!” (Мф.23:15)
dommira зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2011, 10:53 #1697028   #90
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Свідки Єгови

Цитата
Допис від dommira Переглянути допис
Свідки, а про кого тут йдеться:
“ Горе вам……, що обходите море та землю, щоб придбати нововірця одного; а коли те стається, то робите його сином геєнни, вдвоє гіршим від вас!” (Мф.23:15)
Слова Ісуса стосувались єврейського прозелітизму.
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2011, 22:21 #1698285   #91
dommira
Типово Відповідь: Свідки Єгови

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Слова Ісуса стосувались єврейського прозелітизму.
ви-свідок?
dommira зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.07.2011, 10:46 #1698549   #92
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Свідки Єгови

Цитата
Допис від dommira Переглянути допис
ви-свідок?
Ще ні.
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.07.2011, 11:02 #1698569   #93
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: Свідки Єгови

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Ще ні.
а що мішає? є якісь моменти які тобі не дають ним стати? а не боїшся шо тебе сьогодні зібє машина і ти так і не спасешся? адже поза організацією спасіння немає...!?
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.07.2011, 11:06 #1698574   #94
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Свідки Єгови

Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
а що мішає? є якісь моменти які тобі не дають ним стати? а не боїшся шо тебе сьогодні зібє машина і ти так і не спасешся? адже поза організацією спасіння немає...!?
Це Вас абсолютно не стосується.
Перший пост почитайте і поверніться до теми.
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.07.2011, 11:27 #1698589   #95
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: Свідки Єгови

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Це Вас абсолютно не стосується. Перший пост почитайте і поверніться до теми.
та я поняв вже давно,що мене шось не стосується... я от хочу стати свідком і спастися,а оказується є люлди яким щось не подобається в свідках і вони чомусь,по якійсь причині не вступають,або може їх не беруть,а сказати про це не можуть і мене беруть сумніви. чому коли триндіти,то можна годинами,а коли про найцікавіше і найкорисніше для майбутнього адепта,то зразу нафіг,це тебе не стосується. шо за скритність? попахує брехнею... вже в котрий раз!
зразу видно твоє бажання врятувати темних людей,таких як мене наприклад. триндів триндів,прийшлося до діла,спасіння і організація мене не стосується... на маєш...
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.07.2011, 11:39 #1698603   #96
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Свідки Єгови

Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
от хочу стати свідком і спастися,а оказується є люлди яким щось не подобається в свідках і вони чомусь,по якійсь причині не вступають,
Я казав, що мені щось не подобається?
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.07.2011, 11:43 #1698605   #97
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: Свідки Єгови

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Я казав, що мені щось не подобається?
логіка :

якшо всьо подобається ,то людина так і каже,але так як ти не хочеш брехати і правильно робиш,то мовчиш. виходить,шо шось тобі таки не подобається і ти викориситовуєш хитропопість свідків,типу мовчати,не означає брехати,чи як там в них і тупо морозишся. так шо не сплітай,або кажи,мені всьо подобається і ніяких абчсолютно притензій до свідків і їх організації в мене нема! мовчиш,значить є причини!
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.07.2011, 11:47 #1698610   #98
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Свідки Єгови

Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
о кажи,мені всьо подобається і ніяких абчсолютно притензій до свідків і їх організації в мене нема! мовчиш,значить є причини!
Я справді немаю ретензій до свідків Єгови.
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.07.2011, 11:53 #1698618   #99
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: Свідки Єгови

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Я справді немаю ретензій до свідків Єгови.
Короче,не хочеш казати,шо саме тобі не подобається в свдках,так і скажи,буть мужиком а не тряпкою...

і нек тринди мені тут,шо тобі всьо подобається... це брехня!
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.07.2011, 11:58 #1698624   #100
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Свідки Єгови

Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
Короче,не хочеш казати,шо саме тобі не подобається в свдках,так і скажи,буть мужиком а не тряпкою...

і нек тринди мені тут,шо тобі всьо подобається... це брехня!
на форумі триндите лише ви-0)))00
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:53.