Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело

Авто / мото / вело новини, тюнінг, ремонт, секрети, сервіс обслуговування, мастила, запчастини, гонки, злети, маршрути...


Переклепування диска щепленя на автомобілі Форд Сіерра. Хто робив або знає людей що робили?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.01.2013, 15:43 #2129252   #1
Чистильщик
 
Аватар для Чистильщик
Типово Переклепування диска щепленя на автомобілі Форд Сіерра. Хто робив або знає людей що робили?

На автомобілі Форд Сіерра зновисвся диск щеплення. Модесь стара, замовити новий можливості нема, таке враженя що в Україні їх не залишилося взагалі. Прийняв рішеня переклепувати. Аналогічні накладки підходять від Самар але не співпадають отвори заклепок, тому необхідно пересверлювати.
Отже хто проводив схожі процедури чи порадить людину яка з розумом це зробить

Востаннє редагував Чистильщик: 30.01.2013 о 19:26.
Чистильщик зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2013, 16:05 #2129266   #2
Minato
火の力
 
Аватар для Minato
Типово Відповідь: Переклепування диска щепленя на автомобілі Форд Сіерра. Хто робив або знає людей що робили?

На розборках не пробували шукати?
Minato зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2013, 18:20 #2129367   #3
Чистильщик
 
Аватар для Чистильщик
Типово Відповідь: Переклепування диска щепленя на автомобілі Форд Сіерра. Хто робив або знає людей що робили?

Цитата:
Допис від Minato Переглянути допис
На розборках не пробували шукати?
перевернув вже микулинецьку, гайову і мотор: глухо
Чистильщик зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2013, 18:45 #2129393   #4
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Переклепування диска щепленя на автомобілі Форд Сіерра. Хто робив або знає людей що робили?

Цитата:
Допис від Чистильщик Переглянути допис
Прийняв рішеня переклепувати. Аналогічні накладки підходять від Самар але не співпадають отвори заклепок,
Бажано купляти накладки без отворів. (Зустрічав, що продають і такі.) Я колись на свою машину також шукав. Були готові нові диски (але дорогі та "ліві") Моєму диску (крім накладок) нічого не бракувало, тому й вирішив переклепати самі накладки. Аналогів не знайшов на "свого фріца", а купив подібні (трошки меншої площі....вужчі по внутрішньому діаметру, по зовнішньому - ідентичні) Відповідно, трохи переживав, чи будуть нормально ходити, бо мотор - турбований...Але все вийшло нормально, диск ходить і по сьогодні.
Робота там не складна, просто потрібно трохи побавитись і зробити акуратно. На любому сервісі повинні вміти таке зробити. Просто, можливо ніхто не хоче робити, бо за той, затрачений на переклепування час, майстер заробить на іншому виді роботи набагато більше грошей
п.с. Не знаю. чи зараз продають мідні заклепки для фередо. Бо був період часу. коли в Україні не було відповідних заклепокНавіть до мене звертались, чи не допоможу десь купити, чи замовити. Але потрібно було замовляти досить велику партію на станках з ЧПУ і ніхто не захотів вкладати гроші..
aleko2007 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Чистильщик (30.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2013, 19:19 #2129410   #5
Чистильщик
 
Аватар для Чистильщик
Типово Відповідь: Переклепування диска щепленя на автомобілі Форд Сіерра. Хто робив або знає людей що робили?

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Бажано купляти накладки без отворів.
Дякую, якраз такі і купив, без отворів. Наскільки знаю зараз з заклепками не проблема та і переклепував майстр який ремонтує авто вже не раз. Єдине в чому сумнівається, грамотно просверлити отвори, оскільки матеріал крихкий і потрібно витримати сталі розміри фасок під головку закльопки. На автофорумах радять використовувати спеціальні зенкери або хоча б відповідно заточені свердла
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 23C89j1e8w0.jpg (19.8 КБ, 78 переглядів)
Тип файлу: jpg X6tKv2Jmw7w.jpg (72.5 КБ, 4 переглядів)
Чистильщик зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2013, 20:05 #2129428   #6
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Переклепування диска щепленя на автомобілі Форд Сіерра. Хто робив або знає людей що робили?

Цитата:
Допис від Чистильщик Переглянути допис
Єдине в чому сумнівається, грамотно просверлити отвори, оскільки матеріал крихкий і потрібно витримати сталі розміри фасок під головку закльопки. На автофорумах радять використовувати спеціальні зенкери або хоча б відповідно заточені свердла
Я робив трохи інакше (Благо - наявність всякого і різноманітного інструменту )
1 Потрібно добре почистити метал диска після зняття старих накладок.
2 Спочатку переклепується одна сторона, потім інша (бажано отвори переклепувати один навпроти іншого.
3 Просверлив перший отвір, вставив в отвір центруючий штифт, після чого - сверлиш отвір навпроти...
.................................................. .............................
Так, як шляпка заклепки - пряма, то й потай бажано робити під пряму шляпку. Я тільки значив грубшим свердлом контур під потай, а робив потай - вручну переточеним під фрезу (без гострого кута) свердлом. Матеріал накладки м'ягкий тому потай досить легко робити вручну, разом з тим, контролюючи глибину отвора.
Ну і відповідно треба мати інструмент для заклепування + "чуття в руках"..

Востаннє редагував aleko2007: 05.02.2013 о 17:32.
aleko2007 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Чистильщик (30.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2013, 20:32 #2129459   #7
Чистильщик
 
Аватар для Чистильщик
Типово Відповідь: Переклепування диска щепленя на автомобілі Форд Сіерра. Хто робив або знає людей що робили?

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Матеріал накладки м'ягкий тому потай досить легко робити вручну, разом з тим, контролюючи глибину отвора
потайні "кишені" на яку глибину робив відносно загальної товщини диска?
Чистильщик зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2013, 20:41 #2129469   #8
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Переклепування диска щепленя на автомобілі Форд Сіерра. Хто робив або знає людей що робили?

Цитата:
Допис від Чистильщик Переглянути допис
потайні "кишені" на яку глибину робив відносно загальної товщини диска?
Вже точно не пам'ятаю. Там вираховується від розмірів заклепки. Вона частину висоти ніжки має пустотілий отвір. От відносно цього розміру (загальна довжина, мінус глибина отвору, мінус товщина головки = потрібне заглиблення)
Це - так, щоб коротко....кому потрібно - той зрозуміє методику розрахунків.
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.01.2013, 09:21 #2129783   #9
Sjava
Типово Відповідь: Переклепування диска щепленя на автомобілі Форд Сіерра. Хто робив або знає людей що робили?

я до форда брав недавно(шоправда ескорт) але новішої моделі було щеплення,така як вмене дорого коштувала,поставив і ходить по сей день,а ціна взагалі смішна,трошки дорожча чим до жиги,170 грн. заплатив...я думаю шо від новіших маделей мало б підійти щось,тим більше машина не одинична,їх багато є
Sjava зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.01.2013, 11:55 #2129934   #10
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Переклепування диска щепленя на автомобілі Форд Сіерра. Хто робив або знає людей що робили?

Цитата:
Допис від Чистильщик Переглянути допис
На автомобілі Форд Сіерра зновисвся диск щеплення. Модесь стара, замовити новий можливості нема, таке враженя що в Україні їх не залишилося взагалі.
Нагла підла і підступна брехня. Проблем з новим сієровським зчепленням на даний момент немає. Чи то екзотика 82 року з 1.3 мотором?

Додано через 11 хвилин
Цитата:
Допис від Чистильщик Переглянути допис
потайні "кишені" на яку глибину робив відносно загальної товщини диска?
Береш книжечку, шукаєш значення мінімальної товщини диска і розраховуєш, врахувавши товщину металу самого диска і висоту шляпки заклепки

Востаннє редагував Petro Ford: 31.01.2013 о 11:55. Причина: Пізніше додано
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.02.2013, 12:40 #2130707   #11
Чистильщик
 
Аватар для Чистильщик
Типово Відповідь: Переклепування диска щепленя на автомобілі Форд Сіерра. Хто робив або знає людей що робили?

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Нагла підла і підступна брехня. Проблем з новим сієровським зчепленням на даний момент немає. Чи то екзотика 82 року з 1.3 мотором?
Я знаю шо говорю! Не віриш - заради інтересу пошукай диск щеплення 190мм під 20 зубів. Єдине що знайшов (на Екзіст) - Luk за 580 гривеь з доставкою понад 6 днів
Мотор стандартний 1,6, 4-ступка
Через виробку на маховику і корзині таке поняття як мінімальна товщина дуже неоднозначна!
Чистильщик зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.02.2013, 14:34 #2133603   #12
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Переклепування диска щепленя на автомобілі Форд Сіерра. Хто робив або знає людей що робили?

Цитата:
Допис від Чистильщик Переглянути допис
Я знаю шо говорю! Не віриш - заради інтересу пошукай диск щеплення 190мм під 20 зубів. Єдине що знайшов (на Екзіст) - Luk за 580 гривеь з доставкою понад 6 днів
Мотор стандартний 1,6, 4-ступка
Через виробку на маховику і корзині таке поняття як мінімальна товщина дуже неоднозначна!
Каталожний № є? Щоб я довго не рив каталоги. Чи вже не актуально?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.02.2013, 09:23 #2134130   #13
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Переклепування диска щепленя на автомобілі Форд Сіерра. Хто робив або знає людей що робили?

Цитата:
Допис від Чистильщик Переглянути допис
Я знаю шо говорю! Не віриш - заради інтересу пошукай диск щеплення 190мм під 20 зубів. Єдине що знайшов (на Екзіст) - Luk за 580 гривеь з доставкою понад 6 днів
Мотор стандартний 1,6, 4-ступка
Luk 190 мм 20 шліців не за 6 днів, а за 3 і за 559 грн. А за 6 днів Quinton Hazel за 322 грн. http://www.exist.ua/price.aspx?pid=8...sr=61&Cat=Ford
Hurricane зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Чистильщик (06.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.02.2013, 19:02 #2134559   #14
Чистильщик
 
Аватар для Чистильщик
Типово Відповідь: Переклепування диска щепленя на автомобілі Форд Сіерра. Хто робив або знає людей що робили?

Цитата:
Допис від Hurricane Переглянути допис
Luk 190 мм 20 шліців не за 6 днів, а за 3 і за 559 грн. А за 6 днів Quinton Hazel за 322 грн. http://www.exist.ua/price.aspx?pid=8...sr=61&Cat=Ford
Хм. Дійсно. Щож, або я щось наплутав або менеджер. В будь-якому випадку дякую за увагу....пізніше згадав: Quinton Hazel були на ненадійному складі, 50/50 що буде доставлено за 6 днів, можливі затримки навіть на 1 тиждень

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Каталожний № є? Щоб я довго не рив каталоги. Чи вже не актуально?
Вже не актуально. Поставив переклепаний диск, передачі не вмикалися точно так само, як і на диску від 2108. Припустив що через більшу товщину накладок...
В третій раз зняв коробку, і поставив широкі шайби між маховиком і корзиною на 1 мм. Частково допомогло, погано забивалася тільки 1 передача. На даний момент все добре, ймовірно притерлося

Востаннє редагував Чистильщик: 06.02.2013 о 20:11. Причина: Пізніше додано
Чистильщик зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:42.