Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мобільний та радіозв'язок


Результати опитування: 5530 vs 5800
5530 23 25.84%
5800 66 74.16%
Голосували: 89. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Який телефон кращий: Nokia 5530, Nokia 5800, Nokia C6 чи Nokia X6

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 22.08.2010, 22:49 #1435174   #81
sunny_smile
Guest
Типово Відповідь: Який телефон кращий: Nokia 5530, Nokia 5800, Nokia C6 чи Nokia X6

Цитата
Допис від ...=Romanio=... Переглянути допис
Якщо "те що ти хочеш" це певний набір параметрів та функцій телефону, то повір, якщо взяти два телефони (СЕ і Нокіа) з одаковими параметрами, то Нокіа буде на порядок дорожчий.
як не дивно, нокіа виходить таки дешевшою...

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від S.H.A.D.E Переглянути допис
А по темі? Повноцінна клава тре? Ні? Знач с6 - нафіг. Між 5800 і 5530 я би вибрав 5530. Лишаються х6 і 5530. А далі дивись .. Трохи краща камера в х6, новіша модель і платформа, більше памяті але відсутня карта пам"яті. Я б брав 5530. Він суттєво дешевший, а переваг не так вже й багато.
повноцінна клавіатура мені подобається...але боюся що як в мене телефон впаде кілька раз (а це зазвичай буває досить часто) то і з клавіатурою і з телефоном заодно можна буде попрощатися... а чому між 5800 і 5530 ти вибираєш 5530?

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
тиждень назад став щасливим власником 5800 black Navi Edition
дуже задоволений
ок....якісь недоліки ще не проявилися? чим ти конкретно задоволений, а що можна було би покращити?

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від n00b Переглянути допис
Тижня 3 назад купив Nokia x6-00 black. Довольний, як слон таблеткою! Всім раджу
і тут цікавить те саме...назви хоч якісь позитиви-негативи...мені цікаво почути відгук людини яка вже користується цим телефоном...

Востаннє редагував sunny_smile: 22.08.2010 о 22:49. Причина: Пізніше додано
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2010, 00:14 #1435196   #82
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Відповідь: Який телефон кращий: Nokia 5530, Nokia 5800, Nokia C6 чи Nokia X6

Цитата
Допис від sunny_smile Переглянути допис
.




повноцінна клавіатура мені подобається...але боюся що як в мене телефон впаде кілька раз (а це зазвичай буває досить часто) то і з клавіатурою і з телефоном заодно можна буде попрощатися... а чому між 5800 і 5530 ти вибираєш 5530?
Якщо не потрібно 3Г і ГПС, то 5530 краще 100%.
Екран більш насичений, яскравіший.
Sem зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2010, 00:53 #1435208   #83
sunny_smile
Guest
Типово Відповідь: Який телефон кращий: Nokia 5530, Nokia 5800, Nokia C6 чи Nokia X6

Цитата:
Допис від Sem Переглянути допис
Якщо не потрібно 3Г і ГПС, то 5530 краще 100%.
Екран більш насичений, яскравіший.
хотілося би Wi-Fi, гарний екран (тач, яскравий, насичений), хорошу якість музики і фото, і можливість працювати з Word....органайзер для мене теж важливий...Було би звичайно непогано якби була QWERTY, але я і правда переживаю на рахунок падіння і інших таких пошкоджень...Тому в деякій мірі через це, і в деякій - через цінову політику, схиляюся таки до 5530 або 5800 (хоча вона є дорожчою)...В ідеалі було би знайти SE з всіма цими якостями...але поки що мені такі не попадалися на очі=(
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2010, 00:55 #1435209   #84
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Відповідь: Який телефон кращий: Nokia 5530, Nokia 5800, Nokia C6 чи Nokia X6

З такими потребами радив би 5530.
Але з іншого боку, якщо телефон частенько падає, то сенсорний не найкращий варіант.
Sem зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2010, 02:12 #1435211   #85
sunny_smile
Guest
Типово Відповідь: Який телефон кращий: Nokia 5530, Nokia 5800, Nokia C6 чи Nokia X6

Цитата:
Допис від Sem Переглянути допис
З такими потребами радив би 5530.
Але з іншого боку, якщо телефон частенько падає, то сенсорний не найкращий варіант.
ок...і все-таки буду настирливою і ще раз перепитаю...а Еріксони такого плану існують?)))
п.с. хочу сенсор)) я мале і капризне дівчисько)))
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2010, 09:12 #1435237   #86
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Який телефон кращий: Nokia 5530, Nokia 5800, Nokia C6 чи Nokia X6

Цитата
Допис від sunny_smile Переглянути допис
повноцінна клавіатура мені подобається...але боюся що як в мене телефон впаде кілька раз (а це зазвичай буває досить часто) то і з клавіатурою і з телефоном заодно можна буде попрощатися... а чому між 5800 і 5530 ти вибираєш 5530?
Я маю телефон з 3ж і ЖПС і розумію, що дівчина буде користуватись ЖПСом ще менше ніж я. Тобто практично ніколи. 3ж -теж трохи сумнівна перевага. Зате 5530 симпатичніший ніж 5800, і знов таки дешевший.

Цитата
Допис від sunny_smile Переглянути допис
ок...і все-таки буду настирливою і ще раз перепитаю...а Еріксони такого плану існують?)))
Xperia. Але я би не рекомендував.

Востаннє редагував S.H.A.D.E: 23.08.2010 о 09:13. Причина: Пізніше додано
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2010, 09:37 #1435245   #87
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Який телефон кращий: Nokia 5530, Nokia 5800, Nokia C6 чи Nokia X6

Цитата:
Допис від S.H.A.D.E Переглянути допис
Я маю телефон з 3ж і ЖПС і розумію, що дівчина буде користуватись ЖПСом ще менше ніж я. Тобто практично ніколи. 3ж
але раз на місяць ..от конче треба ..а нема ) і починаєш жалкувати
mZiG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2010, 09:59 #1435258   #88
Inferno
 
Аватар для Inferno
Типово Відповідь: Який телефон кращий: Nokia 5530, Nokia 5800, Nokia C6 чи Nokia X6

Цитата
Допис від sunny_smile Переглянути допис
хотілося би Wi-Fi, гарний екран (тач, яскравий, насичений), хорошу якість музики і фото, і можливість працювати з Word....органайзер для мене теж важливий...Було би звичайно непогано якби була QWERTY, але я і правда переживаю на рахунок падіння і інших таких пошкоджень....В ідеалі було би знайти SE з всіма цими якостями...але поки що мені такі не попадалися на очі=(
щасливий власник Sony Ericsson P1i. вайфаєм користуюся майже щодня, екран гарний, але набагато менший ніж в нокіях, тач нормальний, точний (стилусом не користуюся, все пальцями). Якість музики шо на ньому, шо на нокіях нікудишня, тому раджу плеєр для того діла. Всі фото в моєму альбомі зроблені цим телефоном - якість хороша. Ворд, блокноти етц. я просто не уявляю як би я списував без нього, ше ніколи не підводив. + повнорозмірна кверті клава - друкувати в асі - суцільне задоволення.



песе. користуюся 2.5 роки. Падав неодноразово, навіть на камінці(все гуд тільки поцарапався екран). В друга нокія 5800, не довольний. Після падіння перестала працювати вспишка, і ше купа пріколів з нею.
Inferno зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2010, 12:36 #1435349   #89
sunny_smile
Guest
Типово Відповідь: Який телефон кращий: Nokia 5530, Nokia 5800, Nokia C6 чи Nokia X6

Цитата:
Допис від S.H.A.D.E Переглянути допис
Я маю телефон з 3ж і ЖПС і розумію, що дівчина буде користуватись ЖПСом ще менше ніж я. Тобто практично ніколи. 3ж -теж трохи сумнівна перевага. Зате 5530 симпатичніший ніж 5800, і знов таки дешевший.

Xperia. Але я би не рекомендував.
а що дає 3G?
п.с. Xperia дуже подобається, але давати за телефон таку суму....це вже занадто)))

Додано через 46 секунд
Цитата:
Допис від Inferno Переглянути допис
щасливий власник Sony Ericsson P1i. вайфаєм користуюся майже щодня, екран гарний, але набагато менший ніж в нокіях, тач нормальний, точний (стилусом не користуюся, все пальцями). Якість музики шо на ньому, шо на нокіях нікудишня, тому раджу плеєр для того діла. Всі фото в моєму альбомі зроблені цим телефоном - якість хороша. Ворд, блокноти етц. я просто не уявляю як би я списував без нього, ше ніколи не підводив. + повнорозмірна кверті клава - друкувати в асі - суцільне задоволення.



песе. користуюся 2.5 роки. Падав неодноразово, навіть на камінці(все гуд тільки поцарапався екран). В друга нокія 5800, не довольний. Після падіння перестала працювати вспишка, і ше купа пріколів з нею.
все би нічого, але дизайн...=(

Востаннє редагував sunny_smile: 23.08.2010 о 12:36. Причина: Пізніше додано
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2010, 14:29 #1435411   #90
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Який телефон кращий: Nokia 5530, Nokia 5800, Nokia C6 чи Nokia X6

Цитата
Допис від sunny_smile Переглянути допис
Було би звичайно непогано якби була QWERTY, але я і правда переживаю на рахунок падіння і інших таких пошкоджень...
Думаєш наявність кверті клави робить телефон дуже вразливим до падіння?
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2010, 14:52 #1435426   #91
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Який телефон кращий: Nokia 5530, Nokia 5800, Nokia C6 чи Nokia X6

Цитата ок....якісь недоліки ще не проявилися? чим ти конкретно задоволений, а що можна було би покращити?
ну розкажу так... до цього в мене більше пів року був Асус Р750....
по суті то саме.... 3Г, 3.2 камера, сенсорний екран, ГПС....

він відрізнявся тим, шо в нього була клавіатура.... і цим і не подобався... я спочатку боявся суто сенсорного телефона... але потім зрозумів шо треба брати саме такий... без кнопок....

5800 краще, тим шо Симбіан для мене на багато простіший і звичніший ніж Віндовс мобайл.... тим більше до цього 3 роки мав телефон з 9.1 симбіаном... а в 5800 - 9.4 але по суті то саме...

камера в асусі була краща... трохи якісніші фото були.... і вона така дуже проста... а в 5800 треба добре розібратися і навчитися її настроювати шоб получалися гарні фото... вспишка взагалі нідочого, засвічує всі фото... юзати хіба шо як фонарік, і це тоже +до 5800, в асусі фонарика не було....

ГПС для мене важливий критерій, бо часто катаюся машиною в Львів, а по Львову, особливо по центру, без ГПС дууууже важко проїхати... і ше й так получається шо постійно їду в інше місце.... та й взагалі корисна функція для всіх автомобілістів...

до речі, порівнював екран свого 5800 і 5800, друга, який його вже має більше року... і в нього дійсно гірший екран, якись синьоватий, не яркий і не такий кольоровий... а в мене на багато кращий... може в нових можелях 5800 покращили якість екрану... хз)

ну і акумулятор... в асусі також був 1300мА вроді.... а тут 1320....
але асус я заряжав майже кожного дня або через день, при тмоу шо юзав досить мало....

а Нокію за перші 8 днів користування заражав тільки 2 рази... тобто в середньому акумулятор тримає 4 дня.... і це ше не розігнана батарея....
при тому шо так як це перші дні юзання, то юзаю його дуже багато, постійно шось лажу, настроюю під себе, і т.д....

вчора на 1 останній поділці батареї, 2.5 години слухав музику в навушниках... і думав, коли він вже розрядиться)))))

отаке
Sasha зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2010, 15:37 #1435468   #92
sunny_smile
Guest
Типово Відповідь: Який телефон кращий: Nokia 5530, Nokia 5800, Nokia C6 чи Nokia X6

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
Думаєш наявність кверті клави робить телефон дуже вразливим до падіння?
думаю що шлейфи розраховані лише на те щоб та QWERTY виїжджала нормально...і що вони є вразливими до падіння.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
ну розкажу так... до цього в мене більше пів року був Асус Р750....
по суті то саме.... 3Г, 3.2 камера, сенсорний екран, ГПС....

він відрізнявся тим, шо в нього була клавіатура.... і цим і не подобався... я спочатку боявся суто сенсорного телефона... але потім зрозумів шо треба брати саме такий... без кнопок....

5800 краще, тим шо Симбіан для мене на багато простіший і звичніший ніж Віндовс мобайл.... тим більше до цього 3 роки мав телефон з 9.1 симбіаном... а в 5800 - 9.4 але по суті то саме...

камера в асусі була краща... трохи якісніші фото були.... і вона така дуже проста... а в 5800 треба добре розібратися і навчитися її настроювати шоб получалися гарні фото... вспишка взагалі нідочого, засвічує всі фото... юзати хіба шо як фонарік, і це тоже +до 5800, в асусі фонарика не було....

ГПС для мене важливий критерій, бо часто катаюся машиною в Львів, а по Львову, особливо по центру, без ГПС дууууже важко проїхати... і ше й так получається шо постійно їду в інше місце.... та й взагалі корисна функція для всіх автомобілістів...

до речі, порівнював екран свого 5800 і 5800, друга, який його вже має більше року... і в нього дійсно гірший екран, якись синьоватий, не яркий і не такий кольоровий... а в мене на багато кращий... може в нових можелях 5800 покращили якість екрану... хз)

ну і акумулятор... в асусі також був 1300мА вроді.... а тут 1320....
але асус я заряжав майже кожного дня або через день, при тмоу шо юзав досить мало....

а Нокію за перші 8 днів користування заражав тільки 2 рази... тобто в середньому акумулятор тримає 4 дня.... і це ше не розігнана батарея....
при тому шо так як це перші дні юзання, то юзаю його дуже багато, постійно шось лажу, настроюю під себе, і т.д....

вчора на 1 останній поділці батареї, 2.5 години слухав музику в навушниках... і думав, коли він вже розрядиться)))))

отаке
о...ну таких деталей я власне і хотіла, так що дякую дуже))) я от теж трохи боюся брати телефон лише з сенсором, не знаю чи буде дуже зручно, я звикла до клавіш)

Востаннє редагував sunny_smile: 23.08.2010 о 15:37. Причина: Пізніше додано
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2010, 22:55 #1436600   #93
castor
Типово Відповідь: Який телефон кращий: Nokia 5530, Nokia 5800, Nokia C6 чи Nokia X6

Цитата
Допис від sunny_smile Переглянути допис
думаю що шлейфи розраховані лише на те щоб та QWERTY виїжджала нормально...і що вони є вразливими до падіння.
самий вразливий до падіння - екран, перевірено на власному досвіді

тому якщо боїшся, що телефон буде падати, то твій тип - розкладушки з моцним корпусом
з розкладушок в Нокії, з тих, що я крутив в руках - 6085 та 3170 - обидва такі собі впевнені середнячки і аж ніяк не смартфони

щодо цих 4-х: 5530, 5800, C6, X6 -
крутив в руках тільки 5230 - це брат 5530, з GPS, але без WiFi - чесно кажучи не вразило, очікувалось набагато краще, і здається, що всі сенсорні Нокії таківово

навіть сенсорні HTC чи Соні Еріксон 4 літньої давності відчуваються краще, ніж свіжі Нокії

якщо ти розглядаєш не тільки Нокії, і не тільки Сімбіан, то радив би приглянутись до недорогих андроїдів:
Samsung i5700 - 300 - 320 уо - цей можуть скоро замінити на i5500 та i5800 - і обидвоє з трохи гіршими характеристиками
LG GT540 - до 300 уо
HTC Wildfire - до 400 уо (поки що не такий дешевий, як решта 2)


щодо того, де знайти відгуки про телефони - я користуюсь таким:
- огляди на mobile-review - http://www.mobile-review.com/review/nokia-5530.shtml, http://www.mobile-review.com/review/nokia-5800-2.shtml, http://www.mobile-review.com/review/nokia-c6.shtml, http://www.mobile-review.com/review/nokia-x6.shtml
- форум на тому ж сайті - http://forum.mobile-review.com//forumdisplay.php?f=49 - там є теми, присвячені кожній з цих моделей
- сайт http://helpix.ru/nokia/ - строго відгуки власників

ну і решта сайтів - вже по смаку
castor зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2010, 23:41 #1436632   #94
MoRZE
Guest
Типово Відповідь: Який телефон кращий: Nokia 5530, Nokia 5800, Nokia C6 чи Nokia X6

на 5800/5530 можна поставити прошивку від C6


Цитата
Допис від sunny_smile Переглянути допис
а що дає 3G? (
3G нічого не дає, якщо в вас не Ютел

Востаннє редагував MoRZE: 24.08.2010 о 23:43. Причина: edt
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.08.2010, 18:30 #1437175   #95
CorwinAlex
 
Аватар для CorwinAlex
Типово Відповідь: Який телефон кращий: Nokia 5530, Nokia 5800, Nokia C6 чи Nokia X6

Цитата
Допис від sunny_smile Переглянути допис
я от теж трохи боюся брати телефон лише з сенсором, не знаю чи буде дуже зручно, я звикла до клавіш)
В такому випадку просто піди в магазин і попроси консультанта дати тобі можливість потестувати сенсорник без клавіш. Особисто користуюсь 5530 та доволі часто набираю тексти на віртуальній Кверті клавіатурі. Звісно деякі нюанси використання є, наприклад по віртуальним клавішам частіше промахуєшся, тому що вони не відчутні на доторк. Проте до цього швидко звикаєш і з часом кількість помилок зменшується. Ну а навігація по меню, та інші телефоні заморочки на сенсорному екрані однозначно зручніше ніж користування клавішами.

П.С. на форумі вже була схожа тема
Що краще 5530 vs 5800 ?
CorwinAlex зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2010, 12:33 #1440257   #96
Beerman
Guest
Типово Відповідь: Який телефон кращий: Nokia 5530, Nokia 5800, Nokia C6 чи Nokia X6

ну всьо, я рішився, на днях буду брати 5530...
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2010, 13:56 #1440309   #97
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Який телефон кращий: Nokia 5530, Nokia 5800, Nokia C6 чи Nokia X6

Цитата
Допис від sunny_smile Переглянути допис
думаю що шлейфи розраховані лише на те щоб та QWERTY виїжджала нормально...і що вони є вразливими до падіння.
Не вір в те все, в мене 5730, екран звичайний, але з кверті, вже більше ніж пів року падав кілька раз, нічого йому не сталось, тобто за клавіатуру можеш не переживати
D@nZeL зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2010, 22:31 #1443754   #98
Beerman
Guest
Типово Відповідь: Який телефон кращий: Nokia 5530, Nokia 5800, Nokia C6 чи Nokia X6

взяв 5530, другий день, польот нормальний, одне питання - на дзвінок окрім як розблокіровочною кнопкою можна ще якось відповісти?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2010, 22:32 #1443756   #99
KVM
Активний учасник
Типово Відповідь: Який телефон кращий: Nokia 5530, Nokia 5800, Nokia C6 чи Nokia X6

Цитата
Допис від Beerman Переглянути допис
взяв 5530, другий день, польот нормальний, одне питання - на дзвінок окрім як розблокіровочною кнопкою можна ще якось відповісти?
Провести по зеленій смужці
KVM зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.09.2010, 20:08 #1444211   #100
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Який телефон кращий: Nokia 5530, Nokia 5800, Nokia C6 чи Nokia X6

останній раз заряжав свій 5800 ше минулої п"ятниці....
сьогодні вже пішов 8-й день
ше є 2 поділки)

це при тому шо часом розмовляв і пару годин слухав музику в навушниках....
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:28.