Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Результати опитування: Порекомендуйте стоматологію
Свій варіант (опишіть думку в темі) 22 64.71%
DentaVi 8 23.53%
Стоматологія Олексюка 4 11.76%
Голосували: 34. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Стоматологія: порекомендуйте!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.03.2015, 21:07 #2524724   #61
karpella
Banned
Типово Відповідь: Стоматологія: порекомендуйте!

Цитата
Допис від Zer0cool Переглянути допис
А розкажіть будь-ласка де саме це є. В мене остання надія на відбілювання лазером. Виявилося що механічна піско- струйна чистка мені пошкодила, потемніли зуби ще гірше. Зуби були білими поки не почав профгігієну (каво профі) робити, дуже я не задоволений, заплатив 500 гривень а зуби стали виглядати ще гірше.
Повітряно-абразивний метод (каво профіaфлекс - це назва наконечника фірми каво для цього методу) - це лише ОДИН з етапів гігієни ротової порожнини. На даний час відбілювання проводиться концентрованим розчином пероксиду водню або перекискарбоміду,а ось активація його може бути як хімічна, так і фото (в тому числі лазери діодні наприклад мають функцію відбілювання.). Тобто діюча речовина одна, активація різна. Якщо вам потрбіен саме лазер, то має бути в стоматології ЯНСІ, ДВМ, Прощиних.
karpella зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Zer0cool (23.03.2015)
Старий 18.06.2015, 21:03 #2550858   #62
karpella
Banned
Типово Відповідь: Стоматологія: порекомендуйте!

Залишу це тут

https://www.facebook.com/permalink.p...nf&pnref=story
karpella зараз поза форумом  
Старий 23.06.2015, 14:15 #2552404   #63
xresna
 
Аватар для xresna
Типово Відповідь: Стоматологія: порекомендуйте!

Порекомендуйте стоматологію, де якісно зроблять видалення зуба мудрості. Дякую!
xresna зараз поза форумом  
Старий 23.06.2015, 19:15 #2552478   #64
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Стоматологія: порекомендуйте!

а чому б не почитати всю тему і зробити висновок самотужки?
 
Старий 23.06.2015, 22:09 #2552530   #65
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Стоматологія: порекомендуйте!

Є таке питання - 4 третіх зубів зі всіх сторін дещо виступають, так звані ікла, різці чи як воно там, а хотілось щоб було як в американців - всі рівненькі зуби в рядочок. Художник з мене поганенький але думаю ясно що я хочу - спиляти з пів сантиметра 4 здорових зубів без жодних пломб. Їх треба вирвати і поставити 4 імпланти? спиляти, забрати нерв і поставити пломби?
Долучені зображення
Тип файлу: jpg зуби.jpg (20.7 КБ, 2 переглядів)
pberit зараз поза форумом  
Старий 23.06.2015, 22:35 #2552541   #66
hunter07
 
Аватар для hunter07
Типово Відповідь: Стоматологія: порекомендуйте!

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Є таке питання - 4 третіх зубів зі всіх сторін дещо виступають, так звані ікла, різці чи як воно там, а хотілось щоб було як в американців - всі рівненькі зуби в рядочок. Художник з мене поганенький але думаю ясно що я хочу - спиляти з пів сантиметра 4 здорових зубів без жодних пломб. Їх треба вирвати і поставити 4 імпланти? спиляти, забрати нерв і поставити пломби?
може і некоректро з мого боку, але дружня порада - забити якщо немає показань лікувального характеру, лиши як воно є і насолоджуйся життям. В мене самого два верхніх ікла як в ведмедя, але повір, це напевно, останнє на що я звертаю увагу і чим переймаюся. Так зручніше виривати шматки мяса
hunter07 зараз поза форумом  
Старий 23.06.2015, 22:43 #2552544   #67
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Стоматологія: порекомендуйте!

пиляти здорові зуби це взагалі абсурд...в мене ці ікла теж тирчать...я б ще хотів, щоб вони були більші...шашлик кусанути і не тільки...але що поробиш, які вже є
Nobel зараз поза форумом  
Старий 23.06.2015, 22:49 #2552546   #68
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Стоматологія: порекомендуйте!

Цитата:
Допис від hunter07 Переглянути допис
може і некоректро з мого боку, але дружня порада - забити якщо немає показань лікувального характеру, лиши як воно є і насолоджуйся життям. В мене самого два верхніх ікла як в ведмедя, але повір, це напевно, останнє на що я звертаю увагу і чим переймаюся. Так зручніше виривати шматки мяса
Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
пиляти здорові зуби це взагалі абсурд...в мене ці ікла теж тирчать...я б ще хотів, щоб вони були більші...шашлик кусанути і не тільки...але що поробиш, які вже є
Та знаю що це не розумно але хочеться... Поки що теоретично досліджую це питання, рвати точно не буду, а як є якийсь не дуже страшний варіант то можна. Можливо корінь десь глибше в цих зубах? Може хоч трошки підпиляти вдасться?
pberit зараз поза форумом  
Старий 24.06.2015, 03:59 #2552579   #69
karpella
Banned
Типово Відповідь: Стоматологія: порекомендуйте!

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Є таке питання - 4 третіх зубів зі всіх сторін дещо виступають, так звані ікла, різці чи як воно там, а хотілось щоб було як в американців - всі рівненькі зуби в рядочок. Художник з мене поганенький але думаю ясно що я хочу - спиляти з пів сантиметра 4 здорових зубів без жодних пломб. Їх треба вирвати і поставити 4 імпланти? спиляти, забрати нерв і поставити пломби?
Є таке поняття як домінування центральних ризців/ це природньо/ якщо не подобаєтьстся і стоїть питання естетики в багатьох випадках спасають керамічні вініри/ зуби живі залишаються/ проте на все є свої межі оскількі форма диктується функциєю в багато чому/

Востаннє редагував karpella: 24.06.2015 о 04:09.
karpella зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (25.06.2015)
Старий 25.06.2015, 00:13 #2552898   #70
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Стоматологія: порекомендуйте!

Цитата
Допис від karpella Переглянути допис
Є таке поняття як домінування центральних ризців/ це природньо/ якщо не подобаєтьстся і стоїть питання естетики в багатьох випадках спасають керамічні вініри/ зуби живі залишаються/ проте на все є свої межі оскількі форма диктується функциєю в багато чому/
Нерв потрібно забирати? Чи "зуби живі залишаються" означає що нерв залишається? Що по грошам?
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
karpella (25.06.2015)
Старий 25.06.2015, 06:48 #2552915   #71
karpella
Banned
Типово Відповідь: Стоматологія: порекомендуйте!

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Нерв потрібно забирати? Чи "зуби живі залишаються" означає що нерв залишається? Що по грошам?
означає що залишається нерв, якщо не потрібно кардинально змінювати положення зубів/ по грошах важко сказати віртуально/
karpella зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (25.06.2015)
Старий 22.02.2016, 11:54 #2617635   #72
BBV
Активний учасник
 
Аватар для BBV
Типово Відповідь: Стоматологія: порекомендуйте!

В якій стоматології якісно роблять брекети?
BBV зараз поза форумом  
Старий 04.06.2016, 04:59 #2637883   #73
Emm
Guest
Типово Відповідь: Стоматологія: порекомендуйте!

Зорієнтуйте по цінам, обстеження з рентгеном всіх зубів, пломбування, видалення зуба мудрості? Які є варіанти для 1 і 2 верхніх різців, 2й вже втретє вікололася пломба.
 
Старий 04.06.2016, 12:38 #2637921   #74
karpella
Banned
Типово Відповідь: Стоматологія: порекомендуйте!

навряд чи хтось зорієнтує вас по цінах.
karpella зараз поза форумом  
Старий 04.06.2016, 16:17 #2637967   #75
Emm
Guest
Типово Відповідь: Стоматологія: порекомендуйте!

Цитата
Допис від karpella Переглянути допис
навряд чи хтось зорієнтує вас по цінах.
Поясніть будь-ласка, в чому проблема?
 
Старий 04.06.2016, 21:39 #2638005   #76
karpella
Banned
Типово Відповідь: Стоматологія: порекомендуйте!

Цитата
Допис від Emm Переглянути допис
Поясніть будь-ласка, в чому проблема?
дуже просто, щоб скласти якийсь план з кошторисом, потрібно як мінімум а) поспілкуватись, б) обстежити . поспілкуватись ми можем, а з другим як?
karpella зараз поза форумом  
Старий 05.06.2016, 03:17 #2638037   #77
Emm
Guest
Типово Відповідь: Стоматологія: порекомендуйте!

Я так зрозумів, ви лікар стоматолог?
Тоді розкажіть будь-ласка, як відбувається визначення ціни за одиницю? Одиниця в даному випадку це зуб з діркою, який потрібно запломбувати, або видалити.
Ще я запитував про вартість самого обстеження, чи це теж залежить від обстеження?
 
Старий 05.06.2016, 06:02 #2638038   #78
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: Стоматологія: порекомендуйте!

Цитата
Допис від Emm Переглянути допис
Я так зрозумів, ви лікар стоматолог?
Тоді розкажіть будь-ласка, як відбувається визначення ціни за одиницю? Одиниця в даному випадку це зуб з діркою, який потрібно запломбувати, або видалити.
Ще я запитував про вартість самого обстеження, чи це теж залежить від обстеження?
Лікар мусить особисто оглянути пацієнта, щоб визначити вартість - подивитися на розмір дірки (може більше пломби треба буде), дороговизну взуття клієнта
 
Подякував(ла):
Старий 05.06.2016, 09:05 #2638045   #79
hunter07
 
Аватар для hunter07
Типово Відповідь: Стоматологія: порекомендуйте!

http://clinicdenta.com/pro-nas/tsinova-politika/
Дивимося на ці ціни, і в простих стоматологів на пломби і т.д. вони на 30-50% дешевші (це з власної практики)
hunter07 зараз поза форумом  
Подякували 3:
orka13 (14.01.2020), pc_user (07.06.2016)
Старий 07.06.2016, 19:45 #2638492   #80
karpella
Banned
Типово Відповідь: Стоматологія: порекомендуйте!

Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
Лікар мусить особисто оглянути пацієнта, щоб визначити вартість - подивитися на розмір дірки (може більше пломби треба буде), дороговизну взуття клієнта
на скільки Вас взули останній раз?))

Додано через 5 хвилин
Цитата
Допис від Emm Переглянути допис
Я так зрозумів, ви лікар стоматолог?
Тоді розкажіть будь-ласка, як відбувається визначення ціни за одиницю? Одиниця в даному випадку це зуб з діркою, який потрібно запломбувати, або видалити.
Ще я запитував про вартість самого обстеження, чи це теж залежить від обстеження?
запитайте уролога по інтернету скільки буде операція на нирці. зуб це також орган. є різні захворювання , різні стратегії лікування, а деякі не підлягають лікуванню хоча оптично ніби там ще є зуб. Можливо ви шукаєте стоматолога ,який скаже 200 -300 чи скільки грн , зробим любе неглядя шо там.

Востаннє редагував karpella: 07.06.2016 о 19:45. Причина: Пізніше додано
karpella зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dentist (07.06.2016)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:22.