Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Інтернет провайдер «Інтертелеком»

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.01.2010, 17:26 #1176436   #81
Pred@tor
 
Аватар для Pred@tor
Типово Відповідь: Інтернет від Інтертелеком

Дуже вдячний... ну я думаю потерпю 2 годинки дороги без інтернету) якшо шось то на телефоні мініопера)
Більше цікавить якість інтернету СДМА операторів, Восновному радять Інтертелеком і піпл.. З тарифами там якось тугенько розбиратися на їхніх сайтах)
Pred@tor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2010, 19:19 #1176589   #82
Torres
 
Аватар для Torres
Типово Відповідь: Інтернет від Інтертелеком

Цитата З тарифами там якось тугенько розбиратися на їхніх сайтах)
Читай дану тему, тут неодноразово, доступно обговорювали тарифи.
Torres зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2010, 19:43 #1176616   #83
contras552
Banned
Типово Відповідь: Інтернет від Інтертелеком

Цитата:
Допис від Pred@tor Переглянути допис
Більше цікавить якість інтернету СДМА операторів, Восновному радять Інтертелеком і піпл.. З тарифами там якось тугенько розбиратися на їхніх сайтах)
За межами обласних центрів якість покриття СДМА-операторів значно поступається покриттю того ж Білайну. Висока швидкість СДМА є тільки в деяких містах та їхніх околицях. В Утелі-те ж саме. Зато, за містом в швидкість повільного інтернету СДМА-операторів, є нижчою, ніж в Утелу в роумінгу Білайну. На Білайні мені вдавалось отримати 212 кбіт\сек, а в Інтертелекомі-146 кбіт\сек. Але повільні швидкості є нестабільними, як в тих, так в тих. А щодо високих швидкостей, то тут, в основному, майже рівність, ну лише з невеликою перевагою Утелу. Тестував в місцях, де є хороше покриття як Утелу, так і Інтертелекому. Мертві зони не рахуються. Вони притаманні кожному покриттю кожного оператора.
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2010, 12:05 #1178348   #84
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: Інтернет від Інтертелеком

Цитата
Допис від contras552 Переглянути допис
Деяку недорогу лімітовану безлімітку надає оператор СДМА-Україна. Ціна-65 грн в місяць. Але є обмеження швидкості в 153 кбіт\сек. І підключали до 31 грудня. Зараз не знаю.
ця Акція продовженна ше на 2 місяця
dodge зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2010, 00:50 #1236913   #85
Speedy Gonzales
 
Аватар для Speedy Gonzales
Exclamation Відповідь: Інтернет від Інтертелеком

Інтернетом від Інтертелекома користувався 2 роки спочатку був супер а останнім часом реально непрацює провали по 20-25 хв. тормозив капець і це в центрі міста вирішив відказатися причому нераз скаржився адміну ІТ ніякої реакції.Взяв Піпел НЕТ забув.Піпел рулить раджу всім.
Speedy Gonzales зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2010, 08:35 #1237036   #86
contras552
Banned
Типово Відповідь: Інтернет від Інтертелеком

В мене те ж саме. Відключився від Інтертелекому, і підключився до Піплів. Але то було ше в грудні. Тоді Інтертелеком не сильно плужив. А я перейшов до Піплів з тої причини, що іхній інтернет для мене дешевший в кілька разів, порівняно з Інтертелекомівським.
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2010, 12:48 #1260654   #87
tempfolder
Типово Відповідь: Інтернет від Інтертелеком

хтось пробував до ІТ два момеди підключити на 1 аккаунт?

хочу 1 поставити на ПК другий на ноут, шоб там і там був нет(одночасно)
tempfolder зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2010, 13:50 #1260754   #88
contras552
Banned
Типово Відповідь: Інтернет від Інтертелеком

Цитата
Допис від tempfolder Переглянути допис
хтось пробував до ІТ два момеди підключити на 1 аккаунт?

хочу 1 поставити на ПК другий на ноут, шоб там і там був нет(одночасно)
Що маєш на уазі "аккаунт"? Якщо особовий рахунок в Інтертелекомі, то там модна підключати на нього до 5 різних номерів з різними тарифними планами ( ТП ).

А якщо хочеш на 2 модеми прошити 1 і той же абонентський номер, то не буде такого. Я колись хотів реалізувати таку ідею. То в Інтертелекомі сказали, шо прошити 1 номер на 2 модеми неможливо. Бо коли твій номер прошивається на новий модем, то система автоматично прив"язує його до ІМЕЙ цього модема. Відповідно, від ІМЕЙ старого модема, номер відв"язується. То так само, якби в тебе була 1 сім-карта, і ти хотів би, щоб вона працювала одночасно в двох телефонах.

Тому мені довелось свого модема таскати всюда з собою. Де є модем, там і є нтернет.

А для того, щоб був нет на ноуті і на компі одночасно, то треба на кожен модем прошивати окремі номери з окремими ТП.
contras552 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
tempfolder (15.03.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.03.2010, 22:48 #1279940   #89
schur
Типово Відповідь: Інтернет від Інтертелеком

я не бачу сенсу користуватись такими штуками... практика показує, що користувачі відказуються і переходять на альтернативні джерела інтернету, оскільки кількість їхніх(операторів cdma) користувачів росте, а обладнання не взмозі (фізично) забезпечити якісним інтернетом абонентів))
наприклад існує така технологія як вай-фай... є в тернополі провайдери які взмозі по тернопілському районі підключити Вас до інтернету використовуючи дану технологію... підключення звичайно трохи потяне але тарифні плани приємно здивують...
schur зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.03.2010, 16:16 #1280493   #90
contras552
Banned
Типово Відповідь: Інтернет від Інтертелеком

Цитата
Допис від schur Переглянути допис
наприклад існує така технологія як вай-фай... є в тернополі провайдери які взмозі по тернопілському районі підключити Вас до інтернету використовуючи дану технологію... підключення звичайно трохи потяне але тарифні плани приємно здивують...
Якшо нема прямої видимості на передавач вай-фай, то про такий вид зв"язку можна забути. Ті провайдери навіть місто Тернопіль не можуть покрити вай-фаєм, то що можна казати про тернопільський район?
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.03.2010, 20:19 #1280755   #91
schur
Типово Відповідь: Інтернет від Інтертелеком

На скільки я знаю, то їхні роздачі стоять на навийщих будинках тернополі,що в цілому дозволяє забезпечити видимість...
schur зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.03.2010, 20:51 #1280811   #92
contras552
Banned
Типово Відповідь: Інтернет від Інтертелеком

Цитата
Допис від schur Переглянути допис
На скільки я знаю, то їхні роздачі стоять на навийщих будинках тернополі,що в цілому дозволяє забезпечити видимість...
Вони ставлять передатчики на 16-поверхівках на Дружбі і на Алясці. Але є дуже багато місць по місту, де прямі видимість перекривають вищі будинки, дерева, рельєф місцевості, тощо. А проТернопільський район, чуть далі за пряму видимість, то взагалі нема навіть мови.
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.03.2010, 21:03 #1280835   #93
Kryk
 
Аватар для Kryk
Типово Відповідь: Інтернет від Інтертелеком

Користувався Інтертелекомом майже рік. Недавно побачив безлімку від СДМА Україна. ВІдключився від Інтертелекому, а модем перешити на безлім не вийшло - сказали шо типу заводська прошивка не дається, запропонували на інший лімітований пакет. 90грн., 2000Мб, до 1,5Мбіт/с. Живу за 10хв. ходьби від Подолян, де стоїть антена СДМА-Україна, а швидкість така шо якшо відкривати кілька сторінок то дууууже довго грузить. зара каюся шо взагалі почав.

Цитата
Допис від contras552 Переглянути допис
Вони ставлять передатчики на 16-поверхівках на Дружбі і на Алясці. Але є дуже багато місць по місту, де прямі видимість перекривають вищі будинки, дерева, рельєф місцевості, тощо. А проТернопільський район, чуть далі за пряму видимість, то взагалі нема навіть мови.
До речі, якшо верхівка дерева чуть заважає прямій видимості то дуже буде впливати?
Kryk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.03.2010, 22:10 #1280937   #94
contras552
Banned
Типово Відповідь: Інтернет від Інтертелеком

Цитата:
Допис від Kryk Переглянути допис
Користувався Інтертелекомом майже рік. Недавно побачив безлімку від СДМА Україна. ВІдключився від Інтертелекому, а модем перешити на безлім не вийшло - сказали шо типу заводська прошивка не дається, запропонували на інший лімітований пакет. 90грн., 2000Мб, до 1,5Мбіт/с. Живу за 10хв. ходьби від Подолян, де стоїть антена СДМА-Україна, а швидкість така шо якшо відкривати кілька сторінок то дууууже довго грузить. зара каюся шо взагалі почав.
Як так? Шо за фігня? На безлімітний пакет не змогли номер прошити, а на лімітований прошили? Ну не може такого бути, щоб не можна було прошити. А яким чином вдалося підключити на лімітований пакет? Та тебе просто розвели, щоб не дати безлімітку. Мабуть їм не вигідно. Та й на сайті СДМА-Україна шось не можу знайти реклами безлімітного ТП. Мабуть, точно, підключають лише обраних.

А якщо ти вже підключений до них, то що заважає змінити ТП на безлімітний? Для зміни ТП, модем прошивати не треба (мабуть лише ставлять обмеження швидкості), а тільки достатньо написати заяву.

А спідтест яку швидкість показує?

Із своєї практики юзання мобільного інтернету (в мене Піпл-нет), скажу, що краще використовувати юсб-подовжувач для модему і з його допомогою знайти в хаті місце з найкращим прийомом. В мене теж біля компа швидкість мала, а біля вікна - в 5-8 разів вища.

Цитата:
Допис від Kryk Переглянути допис
До речі, якшо верхівка дерева чуть заважає прямій видимості то дуже буде впливати?
Якщо ти про вай-фай, то гугл каже, що може впливати, але все залежить від відстані до передаючої антени.
А якщо ти про СДМА-Україна, то дерева не впливають.
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.04.2010, 13:18 #1283740   #95
Kryk
 
Аватар для Kryk
Типово Відповідь: Інтернет від Інтертелеком

Цитата
Допис від contras552 Переглянути допис
Як так? Шо за фігня? На безлімітний пакет не змогли номер прошити, а на лімітований прошили? Ну не може такого бути, щоб не можна було прошити. А яким чином вдалося підключити на лімітований пакет? Та тебе просто розвели, щоб не дати безлімітку. Мабуть їм не вигідно. Та й на сайті СДМА-Україна шось не можу знайти реклами безлімітного ТП. Мабуть, точно, підключають лише обраних.
Вони дуже професійно натрусили про то шо спрінтовскі модеми не можуть зашити. Та короче ясно шо розвод. Я то поняв вже коли взяв лімітований пакет.
Цитата
Допис від contras552 Переглянути допис
А якщо ти вже підключений до них, то що заважає змінити ТП на безлімітний? Для зміни ТП, модем прошивати не треба (мабуть лише ставлять обмеження швидкості), а тільки достатньо написати заяву.
Якби взяв безлім то швидкість була б нуляча. Зараз коли ставлю модем на вікно то пінг зменшується в два рази. такшо куплю трошки довший юсб-шнур і повішаю модем десь на вікно.
Kryk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.04.2010, 14:18 #1283802   #96
contras552
Banned
Типово Відповідь: Інтернет від Інтертелеком

Цитата:
Допис від Kryk Переглянути допис
Якби взяв безлім то швидкість була б нуляча. Зараз коли ставлю модем на вікно то пінг зменшується в два рази. такшо куплю трошки довший юсб-шнур і повішаю модем десь на вікно.
Майстер dodge каже, що швидкість в безлімітному пакеті відповідає заявленій - 153 кбіт\сек.

А спідтест в тебе зараз яку швидкість показує?
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.04.2010, 15:04 #1283835   #97
Kryk
 
Аватар для Kryk
Типово Відповідь: Інтернет від Інтертелеком

0.4-0.5 на download і 0.1 upload. але це вони обіцяли 1.5Мегабіта.
Kryk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.04.2010, 15:44 #1283878   #98
kaktys
Типово Відповідь: Інтернет від Інтертелеком

У CDMA-Ukraine безлімітний інтернет працює на 1х (153кбит/с)
а лімітовані працюють на EV-DO Rev0 (2.4мбит/с на загрузку та 153кбит/с на вигрузку)
kaktys зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.04.2010, 15:51 #1283890   #99
Kryk
 
Аватар для Kryk
Типово Відповідь: Інтернет від Інтертелеком

Цитата
Допис від kaktys Переглянути допис
а лімітовані працюють на EV-DO Rev0 (2.4мбит/с на загрузку та 153кбит/с на вигрузку)
Ну в мене такого нема. І то при тому шо біля подолян антена їхня стоїть.
Kryk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.04.2010, 15:59 #1283897   #100
kaktys
Типово Відповідь: Інтернет від Інтертелеком

Kryk, який ти використовуєш модем? можливо що він в тебе працює в режимі 1х (тоді треба модем перепрошити, або включити режим Rev0)
kaktys зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:46.