Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Інтернет провайдер «БіттерНет»

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 29.08.2012, 12:42 #2023113   #2981
dv42045dx
Учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «БіттерНет»

від п"ятниці інтернету немає, дзвоню - кажуть найблищими днями

одним словом шарашкіна контора ......
dv42045dx зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.08.2012, 13:48 #2023156   #2982
upgrade2347
Учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «БіттерНет»

А до Біттера треба іти щоб договір розірвати чи одразу в Колумбус?
upgrade2347 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2012, 14:39 #2023903   #2983
Inferno
 
Аватар для Inferno
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «БіттерНет»

прийшов сьогодні в колумбус написати заяву шо нету нема, сказали шо то проблема в мене))) вони ніби то поміняли обладнання після грози, після короткого розяснення шо не могло згоріти 2 ноута, 2 компа і роутер сказала шо завтра зранку прийдуть монтажники.
Inferno зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2012, 16:33 #2023953   #2984
DezDemon
 
Аватар для DezDemon
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «БіттерНет»

Тоже пропав інтернет в неділю. Але я вирішив то питання сам, прописавши резервні ДНС адреса. Раджу вам спробувати.
Перший 208.67.222.222; 208.67.220.220 другий.
Така процедура мене рятуэ мене вже не перший раз. Якщо у Вас роутер то прописуйте на роутері. І бажано щоб колумбус таки завів підтримку "без вихідних"
DezDemon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2012, 22:49 #2024179   #2985
you11
 
Аватар для you11
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «БіттерНет»

Цитата:
Допис від Inferno
дзвоню, лишаю заявки і хоть би шо, якісь брєд.
Схожа ситуація. Чотири дні та чотири довгих розмови пішло лише на те, щоб довести, що проблема не в клієнта...написали заявку вище...через день Колумбусівці передзвонили і сказали, що не знають в чому причина....
відключаюсь...
you11 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2012, 10:56 #2024375   #2986
advisor
 
Аватар для advisor
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «БіттерНет»

Не секрет, що Бітернет вже не приймає оплату від абонентів - всіх шле до Колумбуса. Хотів по телефону вияснити в чому справа - але телефон тільки один і чекати в черзі 45 хвилин - то не для мене. Прийшов на Медову - а там дали контакти Колумбуса і відправили заключати Договір з ними.

Саме цікаве - що маючи веб-сайти, жодная плюшева контора "не соізволила" описати ситуацію та розповісти як бути абонентам, що робити і куди звертатись. Можна було і персонально обдзовнити кожного абонента - не впала б корона.

Але маємо те що маємо - Бітернет черговий раз показує своє відношення до клієнтів. Бізнес по-тернопільськи.

Тішусь, що незабаром перестаю користуватись послугами цієї кАнтори, чого і вам при наявності вибору провайдера бажаю!
advisor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2012, 11:44 #2024403   #2987
Andrea
 
Аватар для Andrea
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «БіттерНет»

теж вистояв в черзі на телефоні 30хв. виявилось що за липень маю оплатити гроші бітеру, а з серпень колумбусу. тобто треба туди сюди бігати+ договір укласти. і в сб колумбус не працює. теж думаю про перехід на Київстар, але ще не взнавав чи є він в мому будинку.
Andrea зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2012, 12:44 #2024433   #2988
petruccio
 
Аватар для petruccio
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «БіттерНет»

А я таки додзвонився в офіс Біттера. На питання чому не спішать попередити абонентів про перетрубації в їхній фірмі тактовно промовчали. Ну і нехай. Мабуть повідомляти особисто тих, хто приїде на Медову доцільніше
Але дзвонив я не для цього - теж виникли проблеми з інетом. Від того, як швидко їх владнають і буде залежати мінятиму провайдера чи ні.
petruccio зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2012, 21:22 #2024682   #2989
Inferno
 
Аватар для Inferno
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «БіттерНет»

полагодили...
Inferno зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2012, 22:10 #2024732   #2990
Ganabis
п"ятьпівпо
 
Аватар для Ganabis
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «БіттерНет»

на роботі три дні нема інтернету.працюєм через нет.
бітер.
Ganabis зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2012, 08:39 #2025812   #2991
VETER
 
Аватар для VETER
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «БіттерНет»

Цитата:
Допис від Sten1 Переглянути допис
Аналогічно, зі швидкістю всьо чотко!
вкажіть будь-ласка роутера і свистка марку і модель буду дуже вдяний
VETER зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2012, 09:35 #2025833   #2992
upgrade2347
Учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «БіттерНет»

1 числа пропав інтернет, оператор сказав що я маю поміняти на автоматичне отримання айпі, і це при тому що я був за день а абонвідділі колумбуса і ні оголошення не було ні усно ніхто про це не повідомив, от як можна було до цього догадатись??? І чому саме 1 числа? Не було в мене колумбуса і роками проблем з нетом не було ні разу.. Поміняв налаштування, ip не отримується і так до сьогоднішнього дня, придумують найрізноманітніші причини благо фантазії операторшам вистачає то програміст до них прийде і подивиться то монтера будуть посилати на техплощадку, за що ж я їм гроші плачу??? як на мене то треба звернутись куди слід...
upgrade2347 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2012, 09:52 #2025843   #2993
VETER
 
Аватар для VETER
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «БіттерНет»

хто нет бере за 80 чи 100 тому дають реальний іп адрес (зі слів тех підтримки) тому іп має саме нова прописатися при умові що в роутері виставлено на автоматичне
VETER зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2012, 12:09 #2025949   #2994
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «БіттерНет»

Цитата:
Допис від VETER Переглянути допис
хто нет бере за 80 чи 100 тому дають реальний іп адрес (зі слів тех підтримки) тому іп має саме нова прописатися при умові що в роутері виставлено на автоматичне
це круто бути з виділеним ІР без нету.
dart зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Naruto (03.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2012, 13:34 #2026023   #2995
anfoesol
 
Аватар для anfoesol
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «БіттерНет»

можливо трохи тупе питання:
чи має якесь відношення сетевой адрес до IP ? як вже писав раніше була проблема з нетом продиктували мені інший мережевий,зараз попробував на автоматі і на зміненому швидкість одинакова і робота також. Чи варто ставити на автомат чи сидіти на прописаному ????

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від ColdMineR Переглянути допис
сказали першу оплату здійснити через банк. Це правда?
Сьогодні знов оплатив на Київській вже 2 раз так що 100% там можна оплачувати ,правда там народу купа і дурдом

Додано через 4 хвилини
Цитата
Допис від upgrade2347 Переглянути допис
як на мене то треба звернутись куди слід...
не зрозумів, детальніше

Востаннє редагував anfoesol: 03.09.2012 о 13:34. Причина: Пізніше додано
anfoesol зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2012, 16:28 #2026134   #2996
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «БіттерНет»

ДВА ДНІ дзвонив і мучав техпідтримку ... щось сервіс портиться ... по 30хв чекати на оператора, це жесть
StealZ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2012, 17:44 #2026168   #2997
erikcartman
 
Аватар для erikcartman
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «БіттерНет»

задовбали ті колумбуси 3й день інтернет літає після 17 00 дозвонитись туди неможливо бо ніхто не бере трубку, попробував раз повисіти хвилин 10 черга не рухалась взагалі, чи то в них тех роботи чи шо ? чи то вже такий інтернет? ніхто невкурсі?
erikcartman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2012, 17:53 #2026179   #2998
anfoesol
 
Аватар для anfoesol
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «БіттерНет»

Цитата:
Допис від StealZ Переглянути допис
ДВА ДНІ дзвонив і мучав техпідтримку ... щось сервіс портиться ... по 30хв чекати на оператора, це жесть
Цитата:
Допис від erikcartman Переглянути допис
задовбали ті колумбуси 3й день інтернет літає після 17 00 дозвонитись туди неможливо бо ніхто не бере трубку, попробував раз повисіти хвилин 10 черга не рухалась взагалі, чи то в них тех роботи чи шо ? чи то вже такий інтернет? ніхто невкурсі?
пфф сьогодні був мужичок в офісі,то 3 дні немає нету і не міг додзвонитись бо трубку ніхто не бере йому почали травити байку що нет появиться, почав їх грузити щоб дали якийсь номер то вони записали його ...
сьогодні цілий день нет повне Г!
Бачу вони ідуть шляхом яким ішов раніше біттер по відношенню до абонентів ... невже не можна на автовідповідач/на сайті якось повідомити мов ідуть тех роботи чи ще щось , чи їм основне прибуток від абонентів- а дальше посрать буде що буде ?
anfoesol зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2012, 21:20 #2026317   #2999
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «БіттерНет»

ось і знов інет пропав, якщо так діло і далі буде, завтра подаю заявку на підключення до іншого провайдера
StealZ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2012, 21:40 #2026330   #3000
Inferno
 
Аватар для Inferno
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «БіттерНет»

знов таке саме... не було нету весь день, додзвонитися неможливо... тре чекати близько 30-40 хв на лінії, з таким успіхом за місяць назбирається за телефон то саме шо за нет платити... ідіотизм якийсь. + коли прийшов монтажний міняти свіч, то казав шо йому сказали шо нема нету лиш тоді коли я заяву написав, до того ніхто нічого навіть не заікався...
Inferno зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
біттернет, bitternet



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:21.