Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Інтернет провайдер «Pulsar»

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 25.11.2011, 22:49 #1813827   #161
vitusia
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Pulsar»

Незнаю що Вам хто казав насправді в знайомої стояв нет від мегалайну я його особисто пробувала то це жах якийсь в порівнянні з Пульсаром і небуло в мене ніяких проблем і ніякі бабці нечула що різали кабеля, нетом користуюсь постійно і якби тиждень небуло нету за 4 роки я би вже тут неписала. Хто куди втікає то це його особиста справа зараз вибір великий кожен вибирає то що хоче, але коли пишуть 90% в цій гілці про Пульсар неправду і ще під різними іменами одні і ті самі люди то напрошується питання кому цей негатив потрібен.
vitusia зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Alex28 (03.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2011, 19:59 #1817565   #162
Morgana
Учасник
 
Аватар для Morgana
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Pulsar»

Цитата
Допис від vitusia Переглянути допис
Незнаю що Вам хто казав насправді в знайомої стояв нет від мегалайну я його особисто пробувала то це жах якийсь в порівнянні з Пульсаром і небуло в мене ніяких проблем і ніякі бабці нечула що різали кабеля, нетом користуюсь постійно і якби тиждень небуло нету за 4 роки я би вже тут неписала. Хто куди втікає то це його особиста справа зараз вибір великий кожен вибирає то що хоче, але коли пишуть 90% в цій гілці про Пульсар неправду і ще під різними іменами одні і ті самі люди то напрошується питання кому цей негатив потрібен.
Тут йдеться не про негатив , а відповідають розширено на одне запитання ( а як відомо , запитання крім того , що породжує відповідь , так само породжує ще й інші запитання ) і з чого ти взяла , що під різними ніками приховуються одні й ті самі люди ??????????? В цій темі це нікому непотрібно . Потрібна лише інфа про Пульсар.
Morgana зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2011, 20:04 #1819860   #163
Alex28
Учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Pulsar»

Цитата:
Допис від necromant Переглянути допис
радий що у вас все відмінно працює
але подана вами інформація не відповідає дійсності
згадати хочаб минулорічну відсутність інтернету через "бабцю яка порізала кабелі" і по селам 100% не було інтернету тижнів зо 2 а точніше 16 днів)) благо завжди під рукою є резервний інет, чи наприклад загадкове зникнення серверів через яке не було нтернету деякий час
Я теж користуюсь інтернетом фірми Пульсар і мене все влаштовує ( і ще я не знаю як таке може писати людина яка сама користується інтернетом цієї фірми)
А якщо говорити про "бабцю яка порізала кабелі" то інтернету не було у всіх провайдерів в яких стояли якісь кабелі в цьому будинку і за ці дні фірма зробила мені компенсацію і вам я впевнена теж і навіщо згадувати те що було 2 роки тому і це не привід поганих відгуків адже в житті є ситуації від яких ми не залежим
Alex28 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.01.2012, 10:28 #1856789   #164
meri286
Учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Pulsar»

Пульсар ,це така туфта,постоянні поломки,шеф брехун конкретний,обіцяє одне,я виявляється зовсім інше.В мене був цей інтернет протягом року,зараз бітернет,дуже ним задоволена,на маршрутизаторі працює 3 ноути і 1 комп ,за все це тільки 60 грн,а на пульсарі зробили так ,що може працювати тільки один,а я попереджувала як підключала ,що я хочу Щоб одночасно працювати хоча б на2-3
meri286 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
yge0607 (27.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2012, 22:18 #1859028   #165
VaMpIrYaTkO
Учасник
Question Відповідь: Інтернет провайдер «Pulsar»

Цитата
Допис від vitusia Переглянути допис
Незнаю що Вам хто казав насправді в знайомої стояв нет від мегалайну я його особисто пробувала то це жах якийсь в порівнянні з Пульсаром і небуло в мене ніяких проблем і ніякі бабці нечула що різали кабеля, нетом користуюсь постійно і якби тиждень небуло нету за 4 роки я би вже тут неписала. Хто куди втікає то це його особиста справа зараз вибір великий кожен вибирає то що хоче, але коли пишуть 90% в цій гілці про Пульсар неправду і ще під різними іменами одні і ті самі люди то напрошується питання кому цей негатив потрібен.
Скажіть будь-ласка,послугами якого провайдера можна скористатися в Тернопільському районі,в селі,щоб швидкість була хоча би 2Мб,чи підходить для цього Пульсар?
VaMpIrYaTkO зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2012, 11:29 #1870556   #166
Skaynet
 
Аватар для Skaynet
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Pulsar»

Цитата Скажіть будь-ласка,послугами якого провайдера можна скористатися в Тернопільському районі,в селі,щоб швидкість була хоча би 2Мб,чи підходить для цього Пульсар?
позвони 43 - 37 - 91 Мегалайн запитай чи можна в тебе підключити Нет
Skaynet зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.05.2012, 18:51 #1951595   #167
Sjava
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Pulsar»

Цитата
Допис від meri286 Переглянути допис
Пульсар ,це така туфта,постоянні поломки,шеф брехун конкретний,обіцяє одне,я виявляється зовсім інше.В мене був цей інтернет протягом року,зараз бітернет,дуже ним задоволена,на маршрутизаторі працює 3 ноути і 1 комп ,за все це тільки 60 грн,а на пульсарі зробили так ,що може працювати тільки один,а я попереджувала як підключала ,що я хочу Щоб одночасно працювати хоча б на2-3
незгыйдний,два роки сижу на пульсарі,проблем немає ніяких.хоча буває часом шо тормозить,але то часом
Sjava зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2012, 13:40 #2038715   #168
ver
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Pulsar»

Цитата
Допис від Sjava Переглянути допис
незгыйдний,два роки сижу на пульсарі,проблем немає ніяких.хоча буває часом шо тормозить,але то часом
А ви попитайте в робітників фірми, що вони думають про фірму і про послуги, які вона надає.

Востаннє редагував ver: 21.09.2012 о 14:44.
ver зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2012, 19:51 #2038935   #169
+PaladiN+
 
Аватар для +PaladiN+
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Pulsar»

нещодавно підключив..асинхронний канал 30/0.5 це сила звичайно..)) (ага, 0.5 мегабіти вихідного)). пакет "вконтактє" прям якийсь..буду виясняти чи то я дурний чи то справді такий задум)
+PaladiN+ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2012, 20:12 #2038951   #170
ver
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Pulsar»

Цитата:
Допис від +PaladiN+ Переглянути допис
нещодавно підключив..асинхронний канал 30/0.5 це сила звичайно..)) (ага, 0.5 мегабіти вихідного)). пакет "вконтактє" прям якийсь..буду виясняти чи то я дурний чи то справді такий задум)
Ню-ню...Пробуй. Правда скажуть, що у Вас віруси. А договір на рік підписав?
ver зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2012, 21:12 #2038991   #171
+PaladiN+
 
Аватар для +PaladiN+
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Pulsar»

Цитата
Допис від ver Переглянути допис
Ню-ню...Пробуй. Правда скажуть, що у Вас віруси. А договір на рік підписав?
чорд..погортав договір і він дійсно на рік..інші випадки розірвання хіба у судовому порядку. ну сподіваюсь до того не дойде)
а на рахунок у мене віруси це звичайно буде хохми. весь дім лінуксові машини)
+PaladiN+ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2012, 21:30 #2039001   #172
ver
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Pulsar»

Цитата:
Допис від +PaladiN+ Переглянути допис
чорд..погортав договір і він дійсно на рік..інші випадки розірвання хіба у судовому порядку. ну сподіваюсь до того не дойде)
а на рахунок у мене віруси це звичайно буде хохми. весь дім лінуксові машини)

Тільки не признавайтеся адміну, що у Вас Лінукси. Він взагалі в тому не петрає. .основна порада - провірте віруси, принесіть до нас - ми переставимо вінду за 3-4 дні.
А живете де?
ver зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.09.2012, 18:56 #2040122   #173
+PaladiN+
 
Аватар для +PaladiN+
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Pulsar»

Цитата
Допис від ver Переглянути допис

Тільки не признавайтеся адміну, що у Вас Лінукси. Він взагалі в тому не петрає. .основна порада - провірте віруси, принесіть до нас - ми переставимо вінду за 3-4 дні.
А живете де?
на західній..сильно не розізнавав але здавалось що пульсар там ніби як єдиний варіант був
+PaladiN+ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.10.2012, 23:04 #2046811   #174
M53
Учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Pulsar»

користуюсь pulsar вже 2 роки...просто вибору немаю..чекаю,коли щось нормальне проведуть....
інтернет так собі.....ціле літо і весну бувало,що тижнями взагалі не було інтернету (google загружався по пів години) ,а вони тоді розводять руками і говорять,що в них якісь ремонти і поломки,а платиш за те "що інтернет тіпа є"(це ж контракт) ...зараз(цей місяць) вже вроді інтернет є, але знову ж таки швидкість дуже нестабільна..та й взагалі з перебоями....
.нікому не рекомендую
якщо маєте інші варіанти,то в сторону Pulsar навіть не дивіться..

Додано через 7 хвилин
Цитата
Допис від vitusia Переглянути допис
Отримую інтернет від Пульсару за межами міста вже більше 4 років, за ці роки нарікань я немала, могла швидкість за весь період різко коливатись, але це вирішилось шляхом дзвінка на їхній центральний офіс за телефоном 0352436353. На рахунок підключення до меглайну то про це я навіть нехочу чути так як всі мої знайомі звідти повтікали на початках було все ніби добре, а потім почалось про що я б нехотіла в цій темі говорити...
Той чорний піар який тут писали про Пульсар і про який зараз намагаються писати (FFFFFF)... то по даних цього піару на сьогоднішній день Пульсару вже немало бути, а тут виявилось що все що було написано все навпаки. Пульсар швидко розвивається і надає щоразу кращі послуги. А ще одна цікава новина для ворогів Пульсару... Пульсар взяв ліцензію на оптичне волокно на села. Заміну антени на кабель своїм клієнтам роблять безкоштовно, швидкість і телебачення по кабелю запускають з нового року, поки стала на чергу коли підключать тоді ще постараюсь написати, а поки сиджу на 2 мегабітах пока хватає.
На рахунок "цього волокна"...дійсно в них таке є...і дійсно ще з весни в нашому селі таке проводили (по бажанні людей)..хочу сказати... в нас багато хто перейшов на цей кабель..так от...в мене проблем БЕЗ КАБЕЛЮ було менше,ніж в моїх друзів з ним...тупо тижнями взагалі нету не було..дзвониш до них з криками...потім на день зявився,а далі те ж саме....

Востаннє редагував M53: 01.10.2012 о 23:04. Причина: Пізніше додано
M53 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:13.