Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Довідка (Help)

Довідка (Help) Різноманітні довідки, запитання, допомоги, пошуки та інший напів-флуд/флейм


Хто хоче заробляти в долларах $$$?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 05.08.2016, 09:41 #2647170   #21
nickname
 
Аватар для nickname
Типово Відповідь: Хто хоче заробляти в долларах $$$?

Цитата:
Допис від S.H.A.D.E Переглянути допис
Ти дурак? Чи притворяєшся?
Тобі скажуть шо тренінги - лохотрон, а не продажі на амазоні. Продавай собі на здоров"я де хочеш. Свої скірншоти абсолютно нічого не доказують, просто продажу. Який прибуток - знаєш лише ти.
Тільки врахуй, там тобі не олх. За неякісний товар чи невчасну доставку тебе взгріють по самі помідори)
Якщо я дурак то ти не ліпший.

Цитата:
Допис від S.H.A.D.E Переглянути допис
Тільки врахуй, там тобі не олх. За неякісний товар чи невчасну доставку тебе взгріють по самі помідори)
Ну тіпа "блєснув" ?

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Tommygun Переглянути допис
Я звичайно хз, може чогось недогнав але на Ebay така річ коштує 12$
Так, ти дещо не розумієш..

Додано через 6 хвилин
КОРОЧЕ БІЛЬШЕ В ПАЛОМНИКУ НЕ ВСТРЯГАЮ, Бо нема про що і нема із ким говорити. Всі сцука такі умні а отлку від цього мало.

Я створив тему щоби знайти однодумнців а найшов "нашого всезнающого брата."

Тому пишіть тут хоть усріться я із теми ОФФ.
P.S Кому ще щось цікаво, пишіть в ПП.

Востаннє редагував nickname: 05.08.2016 о 09:41. Причина: Пізніше додано
nickname зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.08.2016, 10:19 #2647176   #22
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Хто хоче заробляти в долларах $$$?

Цитата:
Допис від nickname Переглянути допис
КОРОЧЕ БІЛЬШЕ В ПАЛОМНИКУ НЕ ВСТРЯГАЮ
Удачі, паломнику
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 05.08.2016, 10:33 #2647180   #23
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: Хто хоче заробляти в долларах $$$?

nickname ну ось ти заробив 40 у.е. для чого тобі ще хтось? для чого ці скріни? получаєтся заробляти - роби це тихенько, для чого цей псевдопафос?
заробляй поки заробляєтся і все
dodge зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roma22101987 (07.08.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.08.2016, 11:45 #2647188   #24
nickname
 
Аватар для nickname
Типово Відповідь: Хто хоче заробляти в долларах $$$?

Цитата:
Допис від dodge Переглянути допис
nickname ну ось ти заробив 40 у.е. для чого тобі ще хтось? для чого ці скріни? получаєтся заробляти - роби це тихенько, для чого цей псевдопафос?
заробляй поки заробляєтся і все
Ви якісь блін як із другої планети тут.. народ.

Я шукаю людей щоби пройти навчання де відкривають ФІШКІ!!! які допомагають в РАЗИ збільшити заробіток! Розумієте? А шукаю людей бо рахую що 700 баксів це багато, в данний момент я не можу виложити такі гроші із кишені.... хоча чую що краще виложу сам бо... тяжкі роди із людьми.
nickname зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.08.2016, 12:30 #2647198   #25
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: Хто хоче заробляти в долларах $$$?

Цитата:
Допис від nickname Переглянути допис
Ви якісь блін як із другої планети тут.. народ. Я шукаю людей щоби пройти навчання де відкривають ФІШКІ!!! які допомагають в РАЗИ збільшити заробіток! Розумієте? А шукаю людей бо рахую що 700 баксів це багато, в данний момент я не можу виложити такі гроші із кишені.... хоча чую що краще виложу сам бо... тяжкі роди із людьми.
та про що ти говориш
ти продав товар і заробив 40 у.е. * 25 грн= 1000грн
ти три таких товара продаш в місяць? впевнений що з твоїх постів так, ти за три товара маєш місячну Тернопільську з.п. і при цьому фактично зад не піднімаєш)

якшо все так як ти пишеш ) про свої заробітки - ще раз пишу, заробляєш заробляй, ти хочеш когось навчити і той кого ти навчиш може перебити тобі твої заробітки (ціною в -3 долара нижче)
іхмо ти не так хочеш навчити як заробити на тому хто вкладе ті бакси на відео урок
dodge зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roma22101987 (07.08.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.08.2016, 12:48 #2647200   #26
olligarh
 
Аватар для olligarh
Типово Відповідь: Хто хоче заробляти в долларах $$$?

Та хулі ви його слухаєте і читаєте? Чувак тре всяку хрінь, ібо якщо модель працююча і дієва-нахріна нею ділитися? Так шо то розводняк, типу реферальної системи ше й, він курс на себе купить-йому лайки і нішятки, а вам тре буде потім той курс впарювати діенде. 700 дохлих юса презиків не питання взяти, тому толку шукати людей/однодумців. Тему одразу тре було посилати в топку/флейм/болото/нафік подальше.
а про курс за 700 ує - читайте пост shade - 99,9 % зароблять на ньому ті хто його впарює (коучі, а най би їх...)

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від dodge Переглянути допис
та про що ти говориш
ти продав товар і заробив 40 у.е. * 25 грн= 1000грн
ти три таких товара продаш в місяць? впевнений що з твоїх постів так, ти за три товара маєш місячну Тернопільську з.п. і при цьому фактично зад не піднімаєш)

якшо все так як ти пишеш ) про свої заробітки - ще раз пишу, заробляєш заробляй, ти хочеш когось навчити і той кого ти навчиш може перебити тобі твої заробітки (ціною в -3 долара нижче)
іхмо ти не так хочеш навчити як заробити на тому хто вкладе ті бакси на відео урок
Як варіант-чудак викинув 700 баксів, тепер намагається їх повернути ))) Як то кажуть,- лоханувся сам, тепер і інших хоче розвести.

Востаннє редагував olligarh: 05.08.2016 о 12:48. Причина: Пізніше додано
olligarh зараз поза форумом  
Подякували 2:
dodge (07.08.2016), roma22101987 (07.08.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.08.2016, 13:17 #2647205   #27
nickname
 
Аватар для nickname
Типово Відповідь: Хто хоче заробляти в долларах $$$?

Цитата:
Допис від olligarh Переглянути допис
Та хулі ви його слухаєте і читаєте? Чувак тре всяку хрінь, ібо якщо модель працююча і дієва-нахріна нею ділитися? Так шо то розводняк, типу реферальної системи ше й, він курс на себе купить-йому лайки і нішятки, а вам тре буде потім той курс впарювати діенде. 700 дохлих юса презиків не питання взяти, тому толку шукати людей/однодумців. Тему одразу тре було посилати в топку/флейм/болото/нафік подальше.
а про курс за 700 ує - читайте пост shade - 99,9 % зароблять на ньому ті хто його впарює (коучі, а най би їх...)

Додано через 1 хвилину


Як варіант-чудак викинув 700 баксів, тепер намагається їх повернути ))) Як то кажуть,- лоханувся сам, тепер і інших хоче розвести.
Від цих твої слів мене зараз

Додано через 8 хвилин
Цитата:
Допис від dodge Переглянути допис
... заробляєш заробляй...
Я тебе мабуть послухаюсь і лишусь при свомму. Уви але наш народ.. блін слів нема. Реально нема слів. Обісрати, обісцяти, обізвати і плюнути зверху.. це все що я поки тут бачу на форумі.

Всі що тут пишуть ні разу нічого не купили на амазоні, обще нічого не розуміють в даній темі а крику єпттт .. лохо лохо лохо троннн... Мені Вас реально шкода. Всім отим хто слюною бризгає...

Цитата Бедных людей удовлетворить труднее всего. Дайте им что-то бесплатно, они решат, что это ловушка. Скажите им, что это лишь небольшая инвестиция, скажут — много не заработать. Скажите им вложиться по крупному, скажут что у них нет денег. Скажите им попробовать новые темы, скажут — нет опыта. Скажите им, что это традиционный бизнес, скажут что это тяжело. Скажите им, что это новая бизнес-модель, они скажут — пирамида. Скажите им, открыть магазин, скажут — нет свободы. Скажите им начать новый бизнес, скажут что нет доказательств что новый бизнес пойдет.

Они имеют много общего: Любят запрашивать Google, слушаться друзей, таких же безнадежных, как и они сами, они пребывают в раздумьях больше, чем профессор университета и делают меньше чем слепой.

Просто спросите их, что они могут? Они не ответят вам. Мой вывод: вместо того, чтобы требовать от сердца, чтобы оно билось быстрее, почему бы просто не действовать немного быстрее самому? вместо того, чтобы пребывать в раздумьях, почему бы не сделать то, о чем вы думаете? Бедные люди терпят неудачи из-за одной общей черты: Вся Их Жизнь Проходит в Ожидании.

Джек Ма, основатель Alibaba. В 2012 году объём продаж на двух порталах группы Alibaba составил 1,1 трлн юаней ($170 млрд).

Востаннє редагував nickname: 05.08.2016 о 13:18. Причина: Пізніше додано
nickname зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.08.2016, 19:08 #2647378   #28
olligarh
 
Аватар для olligarh
Типово Відповідь: Хто хоче заробляти в долларах $$$?

Цитата:
Допис від nickname Переглянути допис
Від цих твої слів мене зараз

Додано через 8 хвилин


Я тебе мабуть послухаюсь і лишусь при свомму. Уви але наш народ.. блін слів нема. Реально нема слів. Обісрати, обісцяти, обізвати і плюнути зверху.. це все що я поки тут бачу на форумі.

Всі що тут пишуть ні разу нічого не купили на амазоні, обще нічого не розуміють в даній темі а крику єпттт .. лохо лохо лохо троннн... Мені Вас реально шкода. Всім отим хто слюною бризгає...
Розумнику-попустися. Засновник алібаби не клянчив 700 баків на започаткування свого бізнесу. Це зовсім різні речі-замутити інет площадку для продажів і купляти накуй нікому не потрібний курс муйні. Якого милого ти сюда приплів його, кароче затупакував ти кокретно. Але спешл фо ю поясню, щоб ти тут не слинився: Нафіга просити скинутися баблом на прибуткову і дохідну фішку коли це можна зробити самому? 700 баксів то не 7000 для стартапу. Тому ти вважаєш нас всіх тупими а себе милого невєбацца розумним. Реаліїї геть інші-про що свідчать дописи юзерів. Але розумна людина усвідмить помилки і попуститься, сліпа і далі співатиме мантри.
olligarh зараз поза форумом  
Подякували 2:
dodge (07.08.2016), vanco2 (08.08.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.08.2016, 20:12 #2647468   #29
nickname
 
Аватар для nickname
Типово Відповідь: Хто хоче заробляти в долларах $$$?

Цитата:
Допис від olligarh Переглянути допис
Розумнику-попустися. Засновник алібаби не клянчив 700 баків на започаткування свого бізнесу. Це зовсім різні речі-замутити інет площадку для продажів і купляти накуй нікому не потрібний курс муйні. Якого милого ти сюда приплів його, кароче затупакував ти кокретно. Але спешл фо ю поясню, щоб ти тут не слинився: Нафіга просити скинутися баблом на прибуткову і дохідну фішку коли це можна зробити самому? 700 баксів то не 7000 для стартапу. Тому ти вважаєш нас всіх тупими а себе милого невєбацца розумним. Реаліїї геть інші-про що свідчать дописи юзерів. Але розумна людина усвідмить помилки і попуститься, сліпа і далі співатиме мантри.
Прочитав і Дякую що просвітив о великий вчителю... Все це що ти пишеш. Це є нічого більшого як стандартні фрази "продвінутих" пацанів.. нічого ніде не купуйте бо все кругом лохотрон. І в мене питання не стояло щоби я щось купував.. в мене питання стояло, найти людей які би теоретично могли би бути зацікавленими цією темою. Але тему можна оф, бо я вже сам потратив 700 долларів. Тому можеш вже не надриватись бо кишка трісне не дай Бог від кількості жовчі.
nickname зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2016, 08:06 #2647483   #30
BloodDeath
 
Аватар для BloodDeath
Типово Відповідь: Хто хоче заробляти в долларах $$$?

Вже не один рік працюю з Ebay, Amazon, Etsy, й іншими міжнародними площадками, без усіляких уроків за 700 доларів. І чесно кажучи, ніяк не можу зрозуміти, що на тих 700 доларів там можуть розповісти?

Усюди алгоритм роботи один:
- Реєстрація і виставлення товару з урахуванням особливостей роботи площадки (інформації в інтернеті море у відеоуроках, картинках, мільйонах текстових файлів тощо).
- Оптимізація, зробити лот максимально привабливим для певної категорії людей (З цього питання інформації напевне напевне навіть більше, ніж з попереднього).
- Вивід коштів у наші банки з мінімальною комісією з міжнародних платіжних систем (усі найнадійніші сервіси давно відомі й користуються попитом).

Якби й справді це був якийсь революційний метод, що певним, нікому невідомим способом приносить мільйони, автор курсу тихенько сидів би з ним і ці мільйони пожинав, не вважаєте?
BloodDeath зараз поза форумом  
Подякували 5:
Nobel (08.08.2016), olligarh (08.08.2016), roma22101987 (08.08.2016), Romko_7 (08.08.2016), vanco2 (08.08.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2016, 10:34 #2647507   #31
ork
 
Аватар для ork
Типово Відповідь: Хто хоче заробляти в долларах $$$?

Цитата Тим я і відрізняюсь від Вас. Ви бачите проблеми, я бачу можливість. Всі ці питання рішаються якщо знати ЯК їх рішити.
Для чого тоді платити, якшо й так все знаєш?
700 баків за те, щоб тобі пальцем тикнули на паро варіантів "дропшіпінгу" ?
Щодо заробітків. Головне - це моніторинг. Зайди на "ібей", забий в пошук "ukraine", вистав в параметрах фільтр уже проданих товарів "sold" і подивись яку "чухню" наші люди умудряються там впарювати. Колись сам моніторив продані товари. Наведу приклади. Один чувак продає по 5-10 різьблених дерев'яних тростей (не знаю, як правильно - палиця для ходьби) Розписав все, наче у нього своє виробництво, унікальні ручні вироби, фото майстерні, і т. п. Ціни 100-200$. Погуглив - знайшов в нас кучу і-нет магазинів з аналогічними товарами по 700-1000 грн. Ще один продаван взяв якусь настільну гру (200 грн вродь коштувала на сайті виробника), замутив до неї інструкцію на інгліш - впарював десь біля місяця по 80 у.е. америкосам- люблять вони такі речі) По штук 5+ в день. А коли АТО почалося, нашивки різні продавалися просто на ура, 200-500% профіт.
Веду до того, що курс тебе може навчити технічних ньюансів, але такої інфи і так валом в неті. А вже шукати новинки, "шуршати" треба просто вміти
ork зараз поза форумом  
Подякували 3:
AnnaOrion (11.08.2016), Mr.Player (08.08.2016), Romko_7 (08.08.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2016, 15:37 #2647541   #32
nickname
 
Аватар для nickname
Типово Відповідь: Хто хоче заробляти в долларах $$$?

Шкода слів. Як Ви вузько мислите.
nickname зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2016, 17:31 #2647548   #33
BloodDeath
 
Аватар для BloodDeath
Типово Відповідь: Хто хоче заробляти в долларах $$$?

Цитата Шкода слів. Як Ви вузько мислите.
Так мені ж без сарказму цікаво, що там такого є на 700 доларів? Переглянув відео на попередній сторінці, відео залито на ютуб від "NOBLE’s Consulting for Amazon Sellers", це та компанія, що пропонує навчання?

Передивився їхню програму, кому цікаво, ось вона:

  • Открытие аккаунта продавца на Амазон
  • Открытие аккаунта Ebay
  • Открытие аккаунта Payoneer
  • Открытие аккаунта PayPal
  • Знакомство с вашим аккаунтом продавца на Амазон и как настроить бесплатную доставку
  • Заполнение налоговой карты
  • Привязка банковского счёта для получения выплат от Амазон
  • Платные и бесплатные методы поиска товаров для перепродажи и определение хорошо продающихся товаров
  • Что лучше перепродавать, дорогие или дешёвые товары
  • Как находить товары которых больше нет ни у одного продавца на Амазон
  • Почему нужны средства чтобы перепродавать товары на Амазон
  • Открытие аккаунта PayPal
  • Сколько на этом можно зарабатывать
  • Как находить перекупов и конкурировать с ними
  • Как снизить процент возвратов и получать хорошие отзывы от покупателей
  • Как на 90% облегчить себе работу и практически поставить весь бизнес на автопилот
Питання - що з цього відсутнє у вільному доступі, і за що платити тих 700 доларів?
BloodDeath зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2016, 17:42 #2647551   #34
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Хто хоче заробляти в долларах $$$?

Цитата:
Допис від nickname Переглянути допис
Шкода слів. Як Ви вузько мислите.
Чувак, не ображайся але вузько мислиш ти і мілко і жалюгідно.

Можу пояснити:
1. якщо навіть припустити що курс дійсно збірка найкращих практик і порад які дійсно навчать тебе як напряму з китаю замовити товар, а потім його відправити прямо на склад амазона, а потім ще й навчать як збільшити в рази конверсію - то 700 баксів це реально мало. Але ти тут клеймиш людей, а сам як останній жлоб хочеш втянути ше когось в авантюру з метою киданути такого крутого каучера і заплатити йому менше за таку цінну (з твоїх же слів) інформацію і досвід. Вже тільки цей момент багато про шо говорить і ніяка адекватна людина з таким "партнером" працювати не захоче. Подумай над цим, а можеш і не думати а назвати мене зашореним вузьколобим ідіотом і робити далі то шо ти робиш.

2. 99.9% курсів в інтернетах в заголовку яких є ключові слова типу "зароби, гроші, валюта і тд" - це розвод лохів, зазвичей це повний треш і не систематизований мікс загальнодоступної інформації, в деяких випадках рясно переплетений з НЛП спічами каучерві які як попугаї повторяють слова тіпа - "серйозний/реальни бізнес", активи, прибуток, в вас все получиться і тд. В кращому випадку такі курси покажуть тобі механіку роботи з якоюсь тулзою - наприклад з форекс терміналом, або як в твому випадку з торговою площадкою амазон. Але факт в тому щоб заробляти - требе не тільки вміти закинути гроші в термінал і купити валюту - треба вміта аналізувати ринки валют, стежити і вміти оцінити економіки країн, знати багато інсайду що збираються робити уряди, корпорації і тд - це ціла наука, люди вчаться в дуже крутих і дорогих закладах по 5-7 років а потім ще працюють по 5-10 після того щоб стати в цій справі професіоналами, такого ніякий курс форекса за пару сотень баксів тобі не розкаже. Приблизно така сама ситуація з амазоном - це глобальна торгова площадка, і на ній є рельно багато професійних продавців які роблять це роками. Тому ймовірність того що тебе якийсь дядя за $700 баксів навчить як бути успішним і конкурувти на рівні - дуже низька. + як тобі вже говорили тут люди - успішні продавці ніколи не будуть продавати своїх переваг іншим, бо такі речі здобуваються на основі багаторічного досвіду і помилок, тому коштують дуже дорого і приносять багато прибутку, а їх розголошення позбавляє продавця конкурентної переваги - ну подумай же логічно. І це не є інвестиція для каучера - бо він тобі розказав, отримав 700 баксів і при умові що це все дійсно працює він відразу отримав конкурента з тим же рівнем знань і тріків.

3. $700 баксів! Чувак, вдумайся, ти тут вчиш людей як жити, кажеш шо всі тупі і тільки дивляться як тебе обісрати, шо ніколи не купували на амазоні і тд, а ти вот піпец бізнес-акула з супер хваткою і широким глобальним мисленням на рівні глобальної торгівлі! А сам жмеш чи навіть не маєш нещасних $700 баксів на рельні і деже корисні знання які мають в рази підняти прибутковість твого бізнесу (по твоїх словах)! Подумай як це виглядає з боку, і ти зрозумієш чого люди так на тебе реагують.

ПС. амазоном користуюсь постійно, навіть маю прайм акаунт шоб досавка була безплатна за 2 дні

Востаннє редагував vanco2: 08.08.2016 о 23:22.
vanco2 зараз поза форумом  
Подякували 4:
atwinny (16.08.2016), olligarh (08.08.2016), ork (09.08.2016), Tommygun (09.08.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2016, 19:43 #2647560   #35
nickname
 
Аватар для nickname
Типово Відповідь: Хто хоче заробляти в долларах $$$?

Ви мені щось хочете пояснити??? Ви собі поясніть тому що я вже для себе все вияснив.
nickname зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vanco2 (08.08.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2016, 20:00 #2647562   #36
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Хто хоче заробляти в долларах $$$?

Цитата:
Допис від nickname Переглянути допис
Ви мені щось хочете пояснити??? Ви собі поясніть тому що я вже для себе все вияснив.
Ну ми за тебе тут всі насказанно раді і бажаєм тобі удачі. До речі ти десь писав що теме для тебе закрита і ти писати більше ніколи тут не будеш, якщо я правильно зрозумів. Якщо бути точним отут:

Цитата:
Допис від nickname Переглянути допис
КОРОЧЕ БІЛЬШЕ В ПАЛОМНИКУ НЕ ВСТРЯГАЮ, Бо нема про що і нема із ким говорити. Всі сцука такі умні а отлку від цього мало.

Я створив тему щоби знайти однодумнців а найшов "нашого всезнающого брата."

Тому пишіть тут хоть усріться я із теми ОФФ.
P.S Кому ще щось цікаво, пишіть в ПП.
Ну і так, лохів мало - і толку для тебе теж... Шо ж поробиш, таке життя.. Можу порадити створити тред на іншому формумі, або залучити своїх добрих і близьких знайомих які тобі вірять - мережеві "маркетоЛОХИ" таке часто роблять.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2016, 00:08 #2647604   #37
nickname
 
Аватар для nickname
Типово Відповідь: Хто хоче заробляти в долларах $$$?

Хто що ще хоче сказати? Я Вас всіх готовий вислухати а то я не знав що на форумі всі такі "просвіщонні"
nickname зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2016, 08:38 #2647623   #38
ork
 
Аватар для ork
Типово Відповідь: Хто хоче заробляти в долларах $$$?

Та ше паро дописів - і в тебе буде інфи на 700$, не менше
ork зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2016, 08:50 #2647629   #39
olligarh
 
Аватар для olligarh
Типово Відповідь: Хто хоче заробляти в долларах $$$?

Цитата:
Допис від nickname Переглянути допис
Хто що ще хоче сказати? Я Вас всіх готовий вислухати а то я не знав що на форумі всі такі "просвіщонні"
Ти людина слова чи балабол? Ти ж писав шо спригуєш з теми? слабо слова дотриматися?
olligarh зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2016, 12:36 #2647684   #40
nickname
 
Аватар для nickname
Типово Відповідь: Хто хоче заробляти в долларах $$$?

Вшьо. Спригнув .. гоооп.
nickname зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:40.