Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.10.2009, 14:12 #1049401   #141
lapatus
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата
Допис від Mexico Переглянути допис
В принципі продуктів "синтезованих людськими руками" не існує(прочсто рівень розвитку людства ще не на такому рівні, хоча вже є ГМО). Існують продукти певним чином оброблені, існують харчові добавки і т.д. Ти напевне хотів сказатиґ. що певний вид обробки продуктів, додавання до них харчових добавок (консерванти, емульгатори, згущувачі, стабілізатори...) чи ще якихось речовин - робить їх "не натуральними". Тоді в мене: питання який саме вид (види) обробки, які саме добавки роблять продукти не натуральними?



Чому??? "...не синтезовано людськими руками..." - молоко проходить ряд технологічних операцій: нормалізація(доведення молока до потрібного вмісту білків, жирів, вуглеводів, вітамінів,мін.реч.), гомогенізація(подрібнення жирових кульок), термічна обробка(пастеризація, стерилізація...),охолодження розливання та маркування."...хімічними елементами..." - навіть "селянське" молоко коли доять у відро, то до нього переходять іони металу. То виходить молоко не є натуральним продуктом (я вже мовчу про кефір)?



Де ти взяв таке визначення для мене не відомо... "...суміш витяжки сухого молока..." - цієї фрази я взагалі не розумію. "...термічно кілька разів обробленої сироватки..." - на сьогоднішній день використовують такі способи виготовлення сухих молочних консерв: розпилювальий, вальцьовий, сублімаційний, мікро фільтрація. Перші 3 використовують на просторах колишньго СРСР (основані на випаровувані вологи і не потребують дорогого обладнання) Останій (заснований на різниці величин молекул білка і води: сировину пропускають через мікро сита внаслідок чого білок залишається, а вода проходить) використовують зарубіжні фірми які мають відповідне обладнання.
"...емульгаторів для довгого зберігання, барвників і харчових добавок для смаку, і т.д..." Не розумію, як емульгатори впливають на зберігання "протеїну"... Терміни зберігання сухих молочних консерв коливаються від 8 до 36 місяців (залежно від виду косерви, вмісту жирів, способу виготовлення і т.д.) Для чого туди ще давати консерванти? Із харчових добавок у вміст продуктів входять: ароматизатори, барвники, підсолоджувачі. Дійсно якшо людина не вживає ковбасних виробів, копченостей, консерв, кондитерських виробів, булочних виробів, макаронних виробів, напівфабрикатів, соків, вод, снеків(чіпсів, сухариків, всяка фігня до пива)... (я вже мовчу про алкоголь тютюн та наркотики) То вона може задуматися чи варто купляти ізолят з яблучним смаком, чи купити концентрат сивороткового білка зі смаком какао чи ванілі (какао та ванілін - "натуральні" ароматизатори та фарбники).



Якшо для людини 400 грн це дорого, то їй потрібно думати не про бодібілдінг, а про те де вона зараз знаходиться і який рівень її життя, і щось міняти в житі... Хоча це так, лише моя думка, можете з нею не погоджуватись...


А ти не думав що ріст мязевої маси залежить не лише від кількості спожитих білків (вуглеводи, жири, вітаміни, мін.реч.,вода???), не лише від харчування, і не лише від тренінгу?
В мене склалося враження, що Ви не викладаєте власну думку про тренування а чіпляєтеся до моїх слів. Хоча і Ваша і чужа думка мене хвилює найменше, я не буду відповідати на репліки. В мене є своя позиція і досвід підтвержений 11-річним стажем тренувань без хімії і добавок набравши вагу з 65 кг до 103 кг. В будь-якому разі все індивідуально: як тренування так і їжа. Я виклав власний досвід, Ви розкажіть свій - мені теж буде цікаво.
З.І. А для тих, хто роздумує на глибокі теми як наприклад достеменна різниця між натуральними продуктами і добавками, або різницею дії сироваткового, соєвого чи іншого білку на організм культуриста - флаг Вам в руки . Залишайтеся філософами і дрищами, плешіть язиками далі сидіть дома і втирайте всім що могли би тоже так накачатися якби тоже жерли хімію. (Без образ, я нікого конкретно не мав на увазі). Результат буде лише в того - в кого буде серйозне бажання і хто буде важко працювати.
lapatus зараз поза форумом  
Старий 03.10.2009, 19:51 #1049652   #142
Mexico
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата
Допис від lapatus Переглянути допис
В мене склалося враження, що Ви не викладаєте власну думку про тренування а чіпляєтеся до моїх слів. Хоча і Ваша і чужа думка мене хвилює найменше, я не буду відповідати на репліки. В мене є своя позиція і досвід підтвержений 11-річним стажем тренувань без хімії і добавок набравши вагу з 65 кг до 103 кг.
У вас склалося правильне враження! Я не викладав власної думки а намагався почути обгрунтування Вашої. А я знаю людину яка ніразу не їла вівсянки і набрала 28 кг, і шо це означає? Мова тут йшла не про досвід і не про позиції, і непотрібно набирати 30-40 кг ваги щоб знати як та чи інша їжа впливає на організм, або розуміти що є "натуральним" а що ні...

Цитата
Допис від lapatus Переглянути допис
В будь-якому разі все індивідуально: як тренування так і їжа.
А от і істина


Цитата
Допис від lapatus Переглянути допис
З.І. А для тих, хто роздумує на глибокі теми як наприклад достеменна різниця між натуральними продуктами і добавками, або різницею дії сироваткового, соєвого чи іншого білку на організм культуриста - флаг Вам в руки . Залишайтеся філософами і дрищами, плешіть язиками далі сидіть дома і втирайте всім що могли би тоже так накачатися якби тоже жерли хімію. (Без образ, я нікого конкретно не мав на увазі). Результат буде лише в того - в кого буде серйозне бажання і хто буде важко працювати.
Причому тут філософія (і чим вона Вам завинила) я не знаю. Ніяких "глибоких" тем я не зачіпав. Всю інформацію я брав із підручника "товарознавство продовольчих товарів" Сирохман 2007.

П.С. Те що Ви набрали 38 кг маси без хімії я поважаю.
Mexico зараз поза форумом  
Старий 02.11.2009, 19:41 #1086128   #143
scorpik
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цікаво як в теперішній ситуації тренуються форумські "качки". Відвідують/невідвідують? Якось, мля, трохи стрьомно ходити ... хоч і народу малувато, але хз хто з чим приходить. Тим більше приходиться без маски працювати
scorpik зараз поза форумом  
Старий 02.11.2009, 19:50 #1086149   #144
tyzz
 
Аватар для tyzz
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
Цікаво як в теперішній ситуації тренуються форумські "качки". Відвідують/невідвідують? Якось, мля, трохи стрьомно ходити ... хоч і народу малувато, але хз хто з чим приходить. Тим більше приходиться без маски працювати
До сьогоднішньго дня займався,сьогодні зал закрили на карантин тому прийдеться віджиматься від підлоги,і тягать шо під руку попадеться!на двір на турнічки і бруси думаю зараз не актуально ходити,у звязку із епідемією!

Востаннє редагував tyzz: 02.11.2009 о 19:51. Причина: Пізніше додано
tyzz зараз поза форумом  
Старий 02.11.2009, 19:53 #1086155   #145
Mexico
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
Цікаво як в теперішній ситуації тренуються форумські "качки". Відвідують/невідвідують? Якось, мля, трохи стрьомно ходити ... хоч і народу малувато, але хз хто з чим приходить. Тим більше приходиться без маски працювати
Пропустив вже майже 3 тижні (тиждень хворів, потім ше трохи кашель був, набирався сил), завтра планую піти...
Mexico зараз поза форумом  
Старий 02.11.2009, 20:25 #1086219   #146
scorpik
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата
Допис від Mexico Переглянути допис
Пропустив вже майже 3 тижні (тиждень хворів, потім
Сьогодні, після трені, поміряв темп - 37.2 . Жалко, але певне прийдеться лікуватись
scorpik зараз поза форумом  
Старий 02.11.2009, 20:32 #1086232   #147
tyzz
 
Аватар для tyzz
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
Сьогодні, після трені, поміряв темп - 37.2 . Жалко, але певне прийдеться лікуватись
Сиди і лікуйся,поки не зібєш температуру,то в зал ні на крок,ти себе просто вбивати будеш з такою температурою!
tyzz зараз поза форумом  
Старий 02.11.2009, 20:40 #1086253   #148
scorpik
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від tyzz Переглянути допис
Сиди і лікуйся,поки не зібєш температуру,то в зал ні на крок
Подивлюсь, що завтра ше буде ....
Шкода, бо літом два місяці пропустив, тепер місяць попрацював і знову на тобі, халепа.
Як тільки йде покращення результату, то завжди якісь трабли вилазять(((
scorpik зараз поза форумом  
Старий 03.11.2009, 09:01 #1086697   #149
lapatus
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Текстильник працює . А я і не думаю пропускати занняття.
lapatus зараз поза форумом  
Старий 05.11.2009, 14:25 #1090585   #150
Rockgorn
 
Аватар для Rockgorn
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата
Допис від lapatus Переглянути допис
Текстильник працює . А я і не думаю пропускати занняття.
Підправлю: тренеровки, а не заняття
Rockgorn зараз поза форумом  
Старий 05.11.2009, 14:32 #1090604   #151
olexiy
 
Аватар для olexiy
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від Rockgorn Переглянути допис
Підправлю: тренеровки, а не заняття
Підправлю: тренування, а не тренеровки

Востаннє редагував olexiy: 05.11.2009 о 14:40.
olexiy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Rockgorn (05.11.2009)
Старий 13.11.2009, 16:11 #1104558   #152
lapatus
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Філософи
lapatus зараз поза форумом  
Старий 21.02.2010, 20:50 #1231466   #153
andriystudent
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Народ підкажіть що ефективніше накачує грудь: жим лежачи чи віджимання від підлоги на.?
andriystudent зараз поза форумом  
Старий 22.02.2010, 10:36 #1232091   #154
lapatus
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Жим однозначно
lapatus зараз поза форумом  
Старий 22.02.2010, 15:22 #1232466   #155
Rockgorn
 
Аватар для Rockgorn
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата
Допис від andriystudent Переглянути допис
Народ підкажіть що ефективніше накачує грудь: жим лежачи чи віджимання від підлоги на.?
звичайно, що жим!
Rockgorn зараз поза форумом  
Старий 22.02.2010, 18:32 #1232737   #156
andriystudent
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Я хочу накачати грудь. Я важу 65 кілограм. Я качаю грудь віджимаючись від підлоги. Мені рекомендують жим лежачи зі штангою, але я штангу беру лише 45 кілограм. Що буде ефективніше: продовжувати працювати з власною вагою чи жати штангу?
andriystudent зараз поза форумом  
Старий 23.02.2010, 07:44 #1233142   #157
scorpik
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата
Допис від andriystudent Переглянути допис
Народ підкажіть що ефективніше накачує грудь
силікон

Жим штанги/гантелей
scorpik зараз поза форумом  
Старий 23.02.2010, 14:10 #1233604   #158
lapatus
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата
Допис від andriystudent Переглянути допис
Я хочу накачати грудь. Я важу 65 кілограм. Я качаю грудь віджимаючись від підлоги. Мені рекомендують жим лежачи зі штангою, але я штангу беру лише 45 кілограм. Що буде ефективніше: продовжувати працювати з власною вагою чи жати штангу?
те що Ваша вага 65 кг ще не значить що Ви віджимаєте від підлоги всі 65 кг , анатомія вправи "віджимання" є така, що реальна вага з якою Ви працюєте складає десь 55-65% відсотків власної ваги (читав колись в журналі спортивної медицини, хто має точніші дані - виправіть). Хоча якщо чесно вправа досить потужна в плані набору маси але не принесе користі якщо її робити з власною вагою - саме тому Вам усі рекомендують - жим. В жимі штанги чи гантелей Ви вибираєте вагу яка буде оптимально-максимальною для Вас. Наприклад Ви вижимаєте 45 кг на 12 разів? або 10 разів? Для набору масси варто працювати на 6-8 разів у підході, а значить можна спокійно ставити 50 кг. Особисто я роблю 5 повторів у підході, маса від цього не страждає. До чого я веду... Якщо Ви віджимаєтеся від підлоги разів 30, то для маси користі буде малувато. Треба ті ж самі 6-8. Але 8 віджимань - це просто смішно. Бо навантаження має бути максимальним щоразу (простіше кажучи - мають як мінімум труситися руки і проступити піт). Саме тому - віджимання не підходить для нормальної накачки грудних.
Але є одне але. Навантаження можна також регулювати. Коли я не мав можливості тренуватися в залі - давно було, садив на лопатки свою дівчину, вона 50 кг важила. Віджимався 4 рази і "дохнув". Результати були.
lapatus зараз поза форумом  
Старий 23.02.2010, 15:38 #1233724   #159
Rockgorn
 
Аватар для Rockgorn
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата
Допис від andriystudent Переглянути допис
Я хочу накачати грудь. Я важу 65 кілограм. Я качаю грудь віджимаючись від підлоги. Мені рекомендують жим лежачи зі штангою, але я штангу беру лише 45 кілограм. Що буде ефективніше: продовжувати працювати з власною вагою чи жати штангу?
хех..а ти зразу хотів 65+ кг взяти, чи що?
жим лежачи - найкраща вправа для качання груді. В мене, наприклад, програма тернування для груді( та й майже для всіх інших вправ) така: 5х5..1 сет - 50% від максимуму, 2 сет - 70%, 3-5 сети - максимум...програма на збільшення маси.
п.с. сам важу 62 кг, а жму за цією програмою 60 кг
Rockgorn зараз поза форумом  
Старий 23.02.2010, 16:02 #1233778   #160
domendh
 
Аватар для domendh
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Привіт, дайте пораду якуто а то не діло... Як скоро нагнати стару форму? займався ранше жав на грудь 80кг/3*10 на біц 42кг/3*10 і тд... а після деякого часу шо я незаймався тепер жими впали приблизно на 40%.. .як виправити?...
П.С. без всяких добавок...
domendh зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:45.