Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.06.2015, 23:20 #2550553   #181
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Цитата Можу Драгобрат запропонувати, лишити авто в Ясині на подвірї якомусь і піднятись туди "маршруткою", сходити на Близниці, на озерце Івор, там же заночувати (в "Оазі" наприклад) і наступного дня спуститись вниз.
друзяка по іншому форуму нещодавно там блукав - кинув звіт: тиць.
він правда турист правильний і в готелях не живе зазвичай, але там в принципі цілком реально до тих озер просто прогулятись. Щоправда одного дня буде мало, перший день можна виділити на Івор і Близницю а другий на Апшинець чи Ворожеску.
Там класно...
Гори
switch зараз поза форумом  
Старий 18.06.2015, 09:20 #2550612   #182
Demetra
 
Аватар для Demetra
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Зацікавило містечко Виногралів в Закарпатті. Може хтось там був? Які враження?
Demetra зараз поза форумом  
Старий 18.06.2015, 20:55 #2550855   #183
Манюня
 
Аватар для Манюня
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Цитата Зацікавило містечко Виногралів в Закарпатті. Може хтось там був? Які враження?
Ми були,зупинялись на дві доби по маршруту.Садиба "Затишок" комфортна для сімей з дітьми,поруч ресторан смачної кухні "Ташкент".Страви всі узбецької кухні, власник-узбек.Були в серпні, виноград-персики-абрикоси люди продавали тільки зірвані зі своїх садів і виноградників, які знаходились в них за спиною.
Манюня зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Demetra (19.06.2015)
Старий 22.06.2015, 07:31 #2551911   #184
vikitour
Учасник
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

суперовий відпочинок в Карпатах кожних вихідних http://www.viki-tour.com.ua/14-3
vikitour зараз поза форумом  
Старий 22.06.2015, 07:37 #2551914   #185
DIC
 
Аватар для DIC
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Цитата
Допис від vikitour Переглянути допис
суперовий відпочинок в Карпатах кожних вихідних http://www.viki-tour.com.ua/14-3
Ну реклами тут не треба. Га.
DIC зараз поза форумом  
Старий 22.06.2015, 08:19 #2551926   #186
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Цитата Зацікавило містечко Виногралів в Закарпатті. Може хтось там був? Які враження?
кілька років тому бував там по роботі часто. зупинялись в приватних готелях неподалік санаторію Теплиця(в цьому здається). Там симпатично вельми, відкритий басейн, шезлонги. Думаю відпочити кілька днів можна доволі приємно. А так вцілому - містечко як містечко, щоб чимось дуже вразило - то не скажу
Можна на Тису поїхати в районі Копані для різноманітності.
Раджу заскочити в оце кафешко, там завжди була дуже смачна закарпатська кухня. Колись часто замовляли там лоці чи боблевеш Досить не дороге тоді було.

Востаннє редагував switch: 22.06.2015 о 08:51.
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Demetra (25.06.2015)
Старий 22.06.2015, 08:26 #2551930   #187
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
А так вцілому - містечко як містечко, щоб чимось дуже вразило - то не скажу
Не дивлячись на назву в ньому та на околицях вирощують найбільшу кількість ...персиків. Тому краще туди їхати в другій половині - кінці липня.
Невелике, чисте, охайне містечко без особливих пам'яток, зі спокійним, розміреним життям. (Як і в інших містах Закарпаття).
aleko2007 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Demetra (25.06.2015)
Старий 22.06.2015, 08:36 #2551936   #188
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Цитата Не дивлячись на назву в ньому та на околицях вирощують найбільшу кількість ...персиків.
в виноградові великий ринок, вроді навіть оптовий, там можна купити все що душа забажає
ПС: завжди цікавила гора біля міста, але щось так ніколи туди і не підіймався. кажуть там плазунів аж кишить але восени виглядає просто неймовірно.
ППС: від виноградова 15-20 хв їзди до Хуста, там можна погуляти реставрованим центром, сходити на замкову гору під вечір - звідти гарний вид на захід, так як краєвид там набагато цікавіший, ніж залишки практично зруйнованого замку. Термальні басейни Велятино теж під боком біля Хуста. В Ізу можна заскочити за сувенірами з лози. Берегове теж в пів годині їзди, хоч не дуже знаю, за чим туди їхати. Там вино можна купити прикольне домашнє. Ну і в самому виноградові сходити, для галочки, на "замок" тамплієрів, від якого осталось правда ще меньше ніж від Хустського.
В цілому нічо так може вийти відпочинок. Я би туди теж колись якось навідався

Востаннє редагував switch: 22.06.2015 о 09:00.
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Demetra (25.06.2015)
Старий 22.06.2015, 10:55 #2551999   #189
OK
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Хтось щось може порадити, де поселитись на вихідні в районі о. Синевир? Цікавлять приватні садиби в першу чергу.
OK зараз поза форумом  
Старий 22.06.2015, 11:03 #2552005   #190
DIC
 
Аватар для DIC
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Цитата
Допис від OK Переглянути допис
Хтось щось може порадити, де поселитись на вихідні в районі о. Синевир? Цікавлять приватні садиби в першу чергу.
http://www.karpaty.info/ua/uk/zk/mg/...kraynya.khata/
Був тут не погані умови. Баня зразу на подвір ї. Якщо в більш в тишині то сподобалось ось тут
http://www.karpaty.info/ua/uk/zk/mg/...lunnya.gorgan/
DIC зараз поза форумом  
Подякував(ла):
OK (22.06.2015)
Старий 01.07.2015, 12:13 #2554846   #191
Malfred
Banned
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Доброго дня! Хочу з сімєю поїхати відпочити в Карпати знайшов ось такий варіант http://izki.com.ua/. Може хтось вже тут був? Можете щось порадити?
Malfred зараз поза форумом  
Старий 15.07.2015, 09:24 #2559336   #192
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Народ порадьте оптимальний маршрут поїздки на пару днів так як їду перший раз авто в Закарпаття.

Планую спочатку відвідати с.Косонь(термальні води), побувати в Мукачево (замок Паланок), Берегово, можливо Ужгород, озеро Синевір, м.Чинадієво (замок Сент-Міклош та палац Шенборна), Селиська сироварня, Хустський замок, може ще може ще Ворохта, Буковель, Микуличин.

В якому краще порядку розташувати ці місця і якою дорогою краще їхати туда?
А також де краще переночувати на цьому маршруті?
Yarkop зараз поза форумом  
Старий 15.07.2015, 17:25 #2559511   #193
Манюня
 
Аватар для Манюня
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Цитата Народ порадьте оптимальний маршрут поїздки на пару днів так як їду перший раз авто в Закарпаття.

Планую спочатку відвідати с.Косонь(термальні води), побувати в Мукачево (замок Паланок), Берегово, можливо Ужгород, озеро Синевір, м.Чинадієво (замок Сент-Міклош та палац Шенборна), Селиська сироварня, Хустський замок, може ще може ще Ворохта, Буковель, Микуличин.

В якому краще порядку розташувати ці місця і якою дорогою краще їхати туда?
А також де краще переночувати на цьому маршруті?
Ми це все об"їздили за два літа. Якщо треба, можу скинути тел. чоловіка, він розкаже.Раджу у список добавити Лумшори.Де переночувати можу порадити я)
Манюня зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Yarkop (15.07.2015)
Старий 15.07.2015, 18:28 #2559526   #194
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Цитата можливо Ужгород
ІМХО - можна не заїжати.
Хіба заради Невицького Замку - краєвид звідти гарний.
switch зараз поза форумом  
Старий 15.07.2015, 18:37 #2559535   #195
Манюня
 
Аватар для Манюня
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Цитата ІМХО - можна не заїжати.
Хіба заради Невицького Замку - краєвид звідти гарний.
Нє, ну ти пив смачнішу каву за ужгородську?)))Мені подобається Ужгород, навіть хотіла би там пожити)
Манюня зараз поза форумом  
Старий 15.07.2015, 19:14 #2559548   #196
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Цитата Нє, ну ти пив смачнішу каву за ужгородську?)
я думаю, що Мукачівська - не гірша )))
насправді вони там настільки поведені на каві, що вона там практично вюди добра
якщо серйозно - то я написав з точки зору маршруту - Ужгород трохи в стороні від основного маршруту. Туди їхати виходить треба спеціально, а спецом - щось і не знаю за чим. Замок так собі, музей старожитностей нічого так, але знову ж таки людина яка трохи блукала Карпатами відчуває легке дежавю, бо такі хатки досі зустрічаються на багатьох полонинах.
От Невицький замок, руїни, для мене особисто більш цікаве місце, хоч і осталось від нього не густо
ну Деца у Нотаря ще, така відома родзинка Ужгорода, але зараз вже чимало є подібного акценту закладів. А так місто як місто, восени дуже подобається набережна, весною на сакуру щось ніяк не попаду.

Додано через 14 хвилин
Якщо в Ужгород таки заїдете - то можу порекомендувати закарпатську кухню в кафе "Гармонія", воно біля "нового" моста в бік аеропорта (в цьому районі). смачно, ціни нормальні, інтерєр приємний.

Востаннє редагував switch: 15.07.2015 о 19:21. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякували 2:
aleko2007 (15.07.2015), Манюня (15.07.2015)
Старий 15.07.2015, 20:13 #2559572   #197
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Доречі якщо вже пішла тема де поісти, і в маршруті є буковель, то дуже би радив по цій дорозі ресторан Аркан що знаходиться за Яремче на повороті до водопада Гук.
Andrik84 зараз поза форумом  
Старий 23.07.2015, 09:03 #2561891   #198
Punsik2710
Активний учасник
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Доброго дня! Хочу в серпні відвезти дитину на пару днів в Карпати. Хто що може порекомендувати, як для бюджетного туриста? Хотілося б, щоб поряд була водойма для купання або просто басейн на подвір ї, можна без харчування, але з місцем для приготування їжі. І важливо, щоб до оселі можна було під"їхати автомобілем. Я не частий гість в Карпатах, тому мені важко зорієнтуватись. Буду вдячна за поради.
Punsik2710 зараз поза форумом  
Старий 23.07.2015, 09:36 #2561900   #199
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

В Карпатах з басейном важко буде ))) Хіба як варіант бюджетний, не знаю як зараз, але минулого року на березі озера Буковель наметове містечко, там щось оренда палатки була гривень 40 + по 20 грн. за кожну людину. Сам не жив, але по опису місце де помитись і сходити в туалет теж було.
А так то Карпати не зовсім те місце де можна поплавати, хіба їхати в якийсь Трускавець і то басейни там далеко не в кожному санаторіїї і скрізь за додаткову плату.
Як варіант хіба розглянь Закарпаття або Шацьк.
Andrik84 зараз поза форумом  
Старий 23.07.2015, 11:09 #2561934   #200
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Відпочинок в Карпатах! (загальна тема)

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
В Карпатах з басейном важко буде
http://ua.dorogovkaz.com/otdyh_v_kar..._basseinom.php
. зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:59.